PDA

View Full Version : Пиърсинг на езика



jujit0
08-12-2009, 18:13
Привет! На 14 съм и имам намерение да си дупча езичето въпреки че наште не са особено съгласни..така да се върнем на темата,искам да задам няколко въпросчета на тези които имат пиърсинг там:Има ли някви проблеми при хранене,говор,закача ли се често (всмисъл докато ядете нещо или нещо подобно) ??? И още нещо:Разбрах че май трябва съгласие на родител ако нямаш 18 иначе не те дупчат..има ли нещо такова? Иии знам че се подува за няколко дни и че боли ужасно ии че при промивките щипе и боли но ще го преживея.. Кефи ме супеер многоо... :-) :P :-) :-)

LittlePrincess
08-12-2009, 18:28
Трябва ти съгласие на родител.

jujit0
08-12-2009, 18:31
а немога ли да взема с мене някой на 18 и над 18 иии да кажа че е с мене ии че всмис ми е придружител или нещо такова...демек той да даде съгласие...кой ще разбере че не ми е майка или баща :-o

Complicated
08-12-2009, 18:34
Съгласие на родител се иска. :)
Проблем с говоренето има.. особено първия ден. Като се подуе езика трудно се гооври и леко боли. Обаче след 2-3 дена всичко си е ок. Може след това някой букви да не можеш да ги казваш хубаво, обаче след 1 месец всичко е идеално. [При всеки е различно де, обаче при мен и някои познати беше така.] А при храненето-нищо никъде не се закачва, обаче първите дни ще караш само на супички и такива неща. :-D

Complicated
08-12-2009, 18:35
а немога ли да взема с мене някой на 18 и над 18 иии да кажа че е с мене ии че всмис ми е придружител или нещо такова...демек той да даде съгласие...кой ще разбере че не ми е майка или баща :-o

По-добре се обади на някоя по-голяма приятелка и я накрай да се представи за майка ти. :D

LittlePrincess
08-12-2009, 18:36
Май не можеш. Ако отидеш сама може да искат да говорят с родител по телефона, поне така искаха на една съученичка. Но на нея някаква приятелка се представи по телефона за майка й и стана номера :D

jujit0
08-12-2009, 18:44
Май не можеш. Ако отидеш сама може да искат да говорят с родител по телефона, поне така искаха на една съученичка. Но на нея някаква приятелка се представи по телефона за майка й и стана номера :D

^^^ точно това имам предвид :D
майка ми не е сългасна,от баша ми зависи но ако и той не даде пак ще се пробия,въпреки че ми казаха че после съм щяла да си търпа последвтвията :lol: дреме ми,ще ги изтърпя нали няма да са вечни.. :D

LittlePrincess
08-12-2009, 18:52
Пробвай тогава. :D На моята приятелка разбраха след 1 месец, че има и вече беше късно да направят каквото и да е :D

jujit0
08-12-2009, 18:58
еми те и да разберат веднага пак нищо немогат да направят все са си прецакани хахаха :D от мен си зависи аз и без тва им казах че с тяхно и без тяхното разрешение ще го направя просто предпочитам да са информирани...те ми викат докато станеш на 18 ние решаваме ПХАХАХ :lol: :lol: :lol: аз им казах че са в грешка ии че тва си е моя живот независимо на колко съм,мойто тяло,моя език така че... 8)

xplay
08-12-2009, 20:16
Не правиш много хубаво да ти кажа :D
Не мисля да ти обяснявам, че не е хубаво да си слагаш пиърсинг на езика, но все пак се иска съгласие от родител.
Пробвай номера с приятелката. :) :)

Momchence
08-12-2009, 20:24
намери си някой батко шарлатанин да те бодне в домашни условия

BqlaLiniq
08-12-2009, 20:26
Абе не на всякъде искат съгласие..зависи от къде си..
Самото пробиване не боли изобщо, но след това ако имаш късмет да не ти се надуе езика много ще ти е много гот.
Ти самата можеш да говориш и без да фъфлиш толкова много, но се напрягаш малко...сигурно няма и да те забележат.
А при промивките изобщо не щипе :-o
Айде като си я сложиш да се похвалиш..на мен вече езичето почти ми спадна :-)

jujit0
08-12-2009, 21:23
Абе не на всякъде искат съгласие..зависи от къде си..
Самото пробиване не боли изобщо, но след това ако имаш късмет да не ти се надуе езика много ще ти е много гот.
Ти самата можеш да говориш и без да фъфлиш толкова много, но се напрягаш малко...сигурно няма и да те забележат.
А при промивките изобщо не щипе :-o
Айде като си я сложиш да се похвалиш..на мен вече езичето почти ми спадна :-)

^^^ а преди колко време си проби езичето? :P

BePoHuKa
08-12-2009, 23:14
Ох как искам и аз да си пробия езикааа :smt060 :smt060 :smt060 Мамка му и аз ще го направя! Не ме интересува, че нямам 18... аз ако чакам дотогава, ще ми мине мерака :D Всички в семейството за против общо взето, но гаджето обикновено е ЗА. А някой знае ли какъв е ефекта от пробития език при орална? ( с обица с формата на топче примерно) :-o

anonimchetou
08-13-2009, 10:56
Аз имам обеца от 2 години някъде.. Тогава не беше нужно разрешение от родител ама така или иначе баща ми знае :) Докато те дупчат не боли .. после вече си е подува доста е трудничко да се храниш.. да пушиш.. ама си отминава де.. само дето има вероятност вашите да забележат. а Колкото до орална любов моя ми е казвал че има разлика.. с и без обеца.. е то нормално де.. и така,,

batkodoki
08-13-2009, 13:48
Привет! На 14 съм и имам намерение да си дупча езичето въпреки че наште не са особено съгласни..така да се върнем на темата,искам да задам няколко въпросчета на тези които имат пиърсинг там:Има ли някви проблеми при хранене,говор,закача ли се често (всмисъл докато ядете нещо или нещо подобно) ??? И още нещо:Разбрах че май трябва съгласие на родител ако нямаш 18 иначе не те дупчат..има ли нещо такова? Иии знам че се подува за няколко дни и че боли ужасно ии че при промивките щипе и боли но ще го преживея.. Кефи ме супеер многоо... :-) :P :-) :-)

щом си на 14 - моят КТЕГОРИЧЕН съвет е: ОТЛОЖИ!!!

не е проблемът в родители и тути кваннти ядове....


проблема лежи в чисто биологическа плоскост: преди да е завършило половото разитие на индивида е рисковано да се "травмира грубо" езика!!!!!!!

послушай ме и изчакай година-две преди тази апликация!
нека хормоните си сършат работата, нека започне трансформацията на Организъма и нека Тя завърши условно.
приблизително някъде там - въпросната апликация може да бъде положена почти безпроблемно!
другото ще доведе до бурен хормонален дисбаланс за много време и с непредсказуеми дългосрочни последици.

ако си Момче - може да е фатално за битността ти на Мъж в обозримо бъдеще време..

ако си Момиче - нещата стават сложни понеже касаят възможността ти да Възпроизвеждаш вида...

отложи за сега!!!

BqlaLiniq
08-13-2009, 15:08
До автора: Преди 6-7 дена.
Не знам до колко е вярно, но казват, че без упойка (предполагам, че важи и ако те хване наполовина горе долу) езика се надувал по малко, но нз...Вашите няма да разберат, ако пиеш много газирано им кажи, че спираш да пиеш и за заместител пий вода с лед (леда, за да ти спадне езика)

batkodoki
08-13-2009, 15:34
До автора: Преди 6-7 дена.
Не знам до колко е вярно, но казват, че без упойка (предполагам, че важи и ако те хване наполовина горе долу) езика се надувал по малко, но нз...Вашите няма да разберат, ако пиеш много газирано им кажи, че спираш да пиеш и за заместител пий вода с лед (леда, за да ти спадне езика)

......тццццц..................тсццццц цццц..........

и после?!

колко са хубави свирките със инвалидизирано езиче - не зная, но ефекта върху Системата мога да обясня в детайли......

BqlaLiniq
08-13-2009, 18:57
[quote=BqlaLiniq]инвалидизирано езиче
Защо пък инвалидизирано? А и това, че ти мислиш за свирки не означава, че и аз също :)

N0_feAR
08-13-2009, 19:46
напълно е възможно да те върнат от студиото, щом видят че си под 18, но ги има и такива кретени които дупчат на поразия и не им пука особено за законите.
Та, като се пробиеш първите няколко дена езика ти се подува, трябва да го промиваш със Сандрин, да внимаваш с храната и газираните напитки. В началото има леко фъфлене и дискомфорт докато свикнеш с обецата. След време като спадне езика и вече всичко е тип топ обицата почти не се усеща. Самата болка при пробиването трае няколко секунди, а и ти слагат Лидокаин, така че не е кой знае колко страшно.
пс: по-добре не избързвай с пиърсинга специално на езика. Няма смисъл да се караш с вашите и да си създаваш проблеми само за една обица, като станеш на 18 ако искаш и г*за си надупчи, тогава няма кой да ти прави проблеми.

BqlaLiniq
08-13-2009, 19:58
Като стане на 18 няма да мисли хич за това, и това ще и остане неосъществена мечта..
Един ти е живота..Кога ако не сега :-)
П.П.Верно можеш да изчакаш 1-2 годинки ;)

jujit0
08-13-2009, 22:52
щом си на 14 - моят КТЕГОРИЧЕН съвет е: ОТЛОЖИ!!!

не е проблемът в родители и тути кваннти ядове....


проблема лежи в чисто биологическа плоскост: преди да е завършило половото разитие на индивида е рисковано да се "травмира грубо" езика!!!!!!!

послушай ме и изчакай година-две преди тази апликация!
нека хормоните си сършат работата, нека започне трансформацията на Организъма и нека Тя завърши условно.
приблизително някъде там - въпросната апликация може да бъде положена почти безпроблемно!
другото ще доведе до бурен хормонален дисбаланс за много време и с непредсказуеми дългосрочни последици.

ако си Момче - може да е фатално за битността ти на Мъж в обозримо бъдеще време..

ако си Момиче - нещата стават сложни понеже касаят възможността ти да Възпроизвеждаш вида...

отложи за сега!!![/quote]



Били обеснил/а какво точно имаш предвид...всмисъл при момичетата кфо забавя се развитието ли? на гърдите ли на цикъла ли на кфо кфо става? Може ли малко по-точно ?! :-) :-) :-)

jujit0
08-13-2009, 22:54
щом си на 14 - моят КТЕГОРИЧЕН съвет е: ОТЛОЖИ!!!

не е проблемът в родители и тути кваннти ядове....


проблема лежи в чисто биологическа плоскост: преди да е завършило половото разитие на индивида е рисковано да се "травмира грубо" езика!!!!!!!

послушай ме и изчакай година-две преди тази апликация!
нека хормоните си сършат работата, нека започне трансформацията на Организъма и нека Тя завърши условно.
приблизително някъде там - въпросната апликация може да бъде положена почти безпроблемно!
другото ще доведе до бурен хормонален дисбаланс за много време и с непредсказуеми дългосрочни последици.

ако си Момче - може да е фатално за битността ти на Мъж в обозримо бъдеще време..

ако си Момиче - нещата стават сложни понеже касаят възможността ти да Възпроизвеждаш вида...

отложи за сега!!!

Били обеснил/а какво точно имаш предвид...всмисъл при момичетата кфо забавя се развитието ли? на гърдите ли на цикъла ли на кфо кфо става? Може ли малко по-точно ?! :-) :-) :-)

666malkata666
08-17-2009, 21:40
az si go produp4ih na 13 posle povyrnah i pripadnah

freakkshow
09-05-2009, 09:58
Abee q stiga glupostii kvo samo q napla6vate nqma takova ne6to az se probix na 14 i nqmax aboliutno nikakuv problem a tova 4e ti iskat 18 v Sofiq ne vaji!!!Imam mnogo priqtelki koito imat obici na ezika i kade li o6te ne i vsi4ko si e ok!Tova 4e 6te se razviva6 po-bavno s obica na ezika e nai-malumnoto i idiotsko ne6to koeto bqx 4uvala a taq koqto e pripadnala(uj) qvno gleda mn filmi!Ako si si re6ila 4e 6te se dup4i6 davai purvite 3 dena sa nai-mu4itelni ama posle vsi4ko e ok :)

siskas93
09-26-2009, 10:01
Имам обица от една година,че и повече.Задължително да се пробиеш а Абокат!Аз направих грешката да се пробия с пистолет и беше ужасно,бях с медицинска обица,можех да се храня,но предпочитах да пия вода с много ама много лед!Започнах малко да фъфля не можех да казвам р,ч,щ,ш,с.Когато се пробиеш си купи и Сандрин,за да си промиваш еизка и устата след хранене.Аз често забравям,че имам обица.Даже когато пия не си усещам езика :D Успех!