PDA

View Full Version : спешно моля за съвет...



executor313
08-12-2009, 18:50
предстои ми среща с едно момиче...какво да правя...знам че трябва да съм себе си...да съм естествен...обаче като ми свършат темите за разговор кво да правя...не искам да мълчим...искам да се впечатли от мен...не от външността ми толкова колкото от другите ми качества...как да я впечатля и да не се изложа? :(

anito0
08-12-2009, 18:55
поинтересуваѝ се от неѝните интереси,постараѝ се да я разсмееш ...такива неща

Hilary_
08-12-2009, 18:57
Ако е разговорлива все ще намерите обща тема на разговор ... на момента става.. а не така предварително ... :-o Порсот не се спичай ... :)

0nem0retIme
08-12-2009, 18:59
Емии,то и тя трябва да говори,не само ти да измисляш теми за разговор,а иначе я питай какво харесва,какво не и т.н. .. може да й направи впечатление,че се интересуваш от нея.. :)
А и като искаш да я впечатлиш с качествата си,просто й ги покажи..просто е.. :)

LittlePrincess
08-12-2009, 18:59
То не става да си напишеш темите на листче. Както каза Hilary_ ако е разговорлива само ще дойде

themusicinme
08-12-2009, 19:27
Важното е да се говори. Каквото се сетиш. Не трябва да се притесняваш, понеже това блокира мисленето по принцип, не само за срещи. Даваш си вид на хладнолръвен, не ти пука, отпускаш се... На думи е лесно, но на практика също ще успееш :)

executor313
08-12-2009, 19:36
мерси много за отговорите :)

bmwsasho
08-12-2009, 19:41
Импровизирай и бъди себе си...не се прави на някой друг, защото рано или късно ще разбере и може да не и хареса ...

anonimchetou
08-12-2009, 19:43
старай се да я караш да се чуства така сякаш сега (на срещата ви ) тя е най-важна :)

bog4eto
08-12-2009, 20:19
Има тооолкова много неща за които да говорите..примерно:

мислиш ли,че ще падне комета?
какъв цвят са стените на стаята ти?
кога запоследно сряза нещо?
имаш ли нови обувки?
обичаш ли кола/фанта/портокали/мандарини/салата/зеле?
кое беше последното нещо което си купи?
имаш ли домашен любимец/любимо животно?
разкажи ми деня ти..
четеш ли книги/чела ли си..еди кое си?
коя е любимата ти група?
някой нов концерт ще има ли скоро?

..само като погледнеш едно дърво и можеш да измислиш толкова много ... ае стига е!Няма да ти свършат темите на разговор,спокооойно
:shock: 8-)

За срещата-не се стягай..няма нищо по-гадно,просто бъди себе си иии се кефи,че си с момичето,с което искаш да си..и тва е.

Успех

ThisIsMe
08-12-2009, 20:31
охоо..всъщност ще имате толкова мн неща за обсъждане...
би могъл да се поинтересуваш от:
1.Какво обича да прави през свобосното си време
2.Какви филми обича
3.КАкво обича да яде дори...
какво обича,какво мрази...въобще всичко дето ти дойде на акъла,но недей да помниш на изуст какво ти се казва тук..то от самосебе си трябва да имаш интерес да си заинтересован от живота и:)
Айде успех и без да се панираш :)

PurpleDream
08-12-2009, 20:36
говорете по различни теми и докато приказвате за нещо вметни някоя смешна случка :P освен това има толкова много теми за разговори не вярвам да свършат 8-)

golqmumnik
08-12-2009, 20:40
Когато има пауза в разговора,може да я хванеш за ръката,а ако имаш фотоапарат-се снимайте.Не е хубаво да се задълбочаваш в разговори-все пак си отишъл при момиче,а не психоаналитик.Задължителн вкарай ирония,за да видиш как ще реагира.Това е от мен,успех!

Ilikeliljon
08-12-2009, 21:55
Абе човече какви ги говориш. Ако искаш да покажеш какъв си, просто говори откровено, но все пак внимавай, защото не всеки човек е склонен да приема другия такъв, какъвто е. Но това е въпрос на усещане, тоест ти сам трябва да усетиш докъде можеш да се разкриеш и докъде не можеш :-o :-o :) :)

Sh@d0w
08-12-2009, 22:02
Прочети темата на валдесбг по-горе в началото на раздела 8) Ще научиш доста,момичетата харесват начина по-който говориш и разсъждаваш повече от това което казваш.И разговор не се води по предварителни планове той е спонтанен,тогава е по интересно.Ако момичето види че отиваш спечен и незнаеш какво да и кажеш лошо...затова се отпусни и се остави на течението ;)

Tokra
08-12-2009, 22:16
Момичетата повече предпочитат да бъдат изслушвани. Първо, за какво трябва да се правиш на първа среща, след като, ако се продължи, ти пак ще си по-тих от пъна на двора? Мога да ти кажа някакво предположение какво да правиш, ама не съм сигурен какво ще стане. Слушай внимателно, ама много внимателно какво ти говори. След като го направиш това, захващай се за всяка дума или мисъл, която "уж" не разбираш (задавай въпроси за мисълта или думата). После вкарай малко интрига, като влезеш в миниспор (може да без никакво значение, ама пак е няк'ъв разговор), и-и-и нещо от сорта. :)

valdesbg
08-13-2009, 05:19
Уауууууу ти си на среща с момиче? :shock:

Как успя? Ти си нашия герой :)

Сенчест и Токра - прави сте.

Обаче за да има ефект трябва да има едно нещо наречено себеуважение, ако е подплатено със самочувствие всичко е перфе:)

anonimchetou
08-13-2009, 10:47
просто бъди себе си не се старай да се придържаш към някви правила от рода на " ся трябва да кажа нещо смешно" .. " ся трябва да се приближа.." ала бала.. бъди себе си .. дръж се непринудено.. и да се притесняваш няма проблем.. сладко е.. :) и успех

producenta
08-13-2009, 10:49
предстои ми среща с едно момиче...какво да правя...знам че трябва да съм себе си...да съм естествен...обаче като ми свършат темите за разговор кво да правя...не искам да мълчим...искам да се впечатли от мен...не от външността ми толкова колкото от другите ми качества...как да я впечатля и да не се изложа? :(

като се срещнете само не се паникъосвай ми бъди мъж то останалото ще си потръгне

haritov
08-13-2009, 10:51
всеки мисли така от начало