PDA

View Full Version : Относно кандидатстване в Софийския



KOTETATA
08-12-2009, 20:05
Здравейте,бих искала да попитам дали има хора във форума,желаещи да кандидатстват в Софийския(право)и ако има как ще се подготвите?В смисъл на уроци,сами....иии м/др кои произведения трябва да прочета лятото за литературата...аз знам за повечето,но мисля че пропускам някои.Благодаря ви предваритено

Flamy
08-14-2009, 22:07
Смъкни си конспекта и учи по него, или може да отидеш на уроци и пак да учиш по конспекта 8-) Аз кандидатствах в СУ тази година и ме приеха, само че се записах в Пловдив :lol:

XceSS
08-14-2009, 22:18
Абе от много рано, започвате да мислите, то още КСК 2009 не е минало...

eveto_xx
08-15-2009, 06:59
Здравейте,бих искала да попитам дали има хора във форума,желаещи да кандидатстват в Софийския(право)и ако има как ще се подготвите?В смисъл на уроци,сами....иии м/др кои произведения трябва да прочета лятото за литературата...аз знам за повечето,но мисля че пропускам някои.Благодаря ви предваритено
В Софийския е висока летвата (в сравнение с другите ВУЗ-ове), така ,че ти трябват добра подготовка от училище + много допълнителни занимания у дома. Ако не се справяш добре с тестовете/темите - уроци задължително. Макар, че късно се сещаш- добре е за кандидатстване да започнеш се готвиш по съответния предмет поне 2 години по-рано. Успех :)

BeboP
08-15-2009, 15:06
Абе от много рано, започвате да мислите, то още КСК 2009 не е минало...
Имайки предвид, че за Право кандидатстващият трябва да готви и БЕЛ и история, изобщо не е рано. Дори малко е позакъсняла, но с много старание и усърдно четене не би трябвало да има проблеми.

mynichka
08-16-2009, 08:19
Здравейте,бих искала да попитам дали има хора във форума,желаещи да кандидатстват в Софийския(право)и ако има как ще се подготвите?В смисъл на уроци,сами....иии м/др кои произведения трябва да прочета лятото за литературата...аз знам за повечето,но мисля че пропускам някои.Благодаря ви предваритено
В Софийския е висока летвата (в сравнение с другите ВУЗ-ове), така ,че ти трябват добра подготовка от училище + много допълнителни занимания у дома. Ако не се справяш добре с тестовете/темите - уроци задължително. Макар, че късно се сещаш- добре е за кандидатстване да започнеш се готвиш по съответния предмет поне 2 години по-рано. Успех :)
2 години :shock: не е задължително, готвих се почти 2 месеца и имам пълна шестица!