PDA

View Full Version : Целулит, тлъстинки и т.н. - помощ



harmaiani94
08-13-2009, 07:23
Привет, съфорумци,
от близо седмица съм на "диета"
-закуска (проспива се)
-обяд - месо или краставица
-вечеря - малко мусака (снощи беше супа), абе каквото има за вечеря, но много малко и без хляб, а в краен случай активия закуска.
Тялото ми е меко казано ужасно 168см/60-+1,2кг...
Имам целулит по дупето и бедрата, тлъстинки по коремчето и паласки.
Нямам време за фитнес, но с какъв спорт да се занимавам, за да влеза във форма и изобщо как да се справя с целулита? Искам да се чувствам добре в тялото си. В момента изглеждам горе-долу добре, но само, когато съм облечена, а иначе ... не мога да се погледна в огледалото, а камо ли да се пусна по бански.
П.П. Не ме нападайте за "диетата". Благодаря предварително :-)

SummerRain
08-13-2009, 07:36
Можеш да започнеш да правиш коремни преси, помагат за корема.

EarthShaker
08-13-2009, 07:42
ко няма да те нападам.. ше свалиш кила и после ше ги върнеш.. прави квото си знаеш

harmaiani94
08-13-2009, 07:46
ко няма да те нападам.. ше свалиш кила и после ше ги върнеш.. прави квото си знаеш
ако я правя продължително, когато я спра ще се върнат 1,2 кг, а ако свалиш 10кг какво са 1,2?

harmaiani94
08-13-2009, 07:47
Можеш да започнеш да правиш коремни преси, помагат за корема.
Мисля да започна упажненията на Синди ... Някой правил ли ги е?

EarthShaker
08-13-2009, 07:50
ко няма да те нападам.. ше свалиш кила и после ше ги върнеш.. прави квото си знаеш
ако я правя продължително, когато я спра ще се върнат 1,2 кг, а ако свалиш 10кг какво са 1,2?

вярвай си

harmaiani94
08-13-2009, 08:01
ко няма да те нападам.. ше свалиш кила и после ше ги върнеш.. прави квото си знаеш
ако я правя продължително, когато я спра ще се върнат 1,2 кг, а ако свалиш 10кг какво са 1,2?

вярвай си
това правя :D

galenata
08-13-2009, 08:45
Можеш да започнеш да правиш коремни преси, помагат за корема.
Мисля да започна упажненията на Синди ... Някой правил ли ги е?
Мхм по едно време правех цялата тренировка а тя си е доста дългичка.Имат ефект-поне при мен

j_adore2
08-13-2009, 08:54
Ходи да плуваш :P

bloodyF
08-13-2009, 09:41
аз май разбрах че си свалила 1,2 ,,,,ако ме питаш си се изпикала и айде,., :lol: със спорт,мнооооого вода,здравословна храна и воля се свалят килограмите....с глад,седене пред компютъра,наливане с кока-кола лайт и накрая ще свалиш 5 кила и ще върнеш 10 ;)

DarkKisss
08-13-2009, 09:44
Никой ли не търси и не чете теми тука? :?
Ето ти темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0

harmaiani94
08-13-2009, 10:11
Никой ли не търси и не чете теми тука? :?
Ето ти темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0
Четох темата ти, къде е отговора за целулита тогава?

harmaiani94
08-13-2009, 10:13
аз май разбрах че си свалила 1,2 ,,,,ако ме питаш си се изпикала и айде,., :lol: със спорт,мнооооого вода,здравословна храна и воля се свалят килограмите....с глад,седене пред компютъра,наливане с кока-кола лайт и накрая ще свалиш 5 кила и ще върнеш 10 ;)
Не съм казала, че съм свалила още. Както и да е. Не стоя само пред компа, а излизам на разходки, а и както каза ще започана упражненията на Синди. (днес ги почнах) ... А и още нещо не пия газирано

DarkKisss
08-13-2009, 10:16
Никой ли не търси и не чете теми тука? :?
Ето ти темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0
Четох темата ти, къде е отговора за целулита тогава?

На каква възраст си ти? Ча пък целулит. За целут ти трябват същите физически упражнения както и пиене на много вода. Дрго не знам какво да ти кажа.

harmaiani94
08-13-2009, 10:26
Никой ли не търси и не чете теми тука? :?
Ето ти темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0
Четох темата ти, къде е отговора за целулита тогава?

На каква възраст си ти? Ча пък целулит. За целут ти трябват същите физически упражнения както и пиене на много вода. Дрго не знам какво да ти кажа.
На 15 съм, но винаги съм била кльощава (меко казано) и за има няма 1 година надебелях страшно та така ... благодаря за съвета :-)

Ufff
08-13-2009, 10:29
за целулита е най-добре масаж, ако можеш да си го позволиш.

ElItoOoO
08-13-2009, 10:40
кафето много помага за целулита,аз имам и наистина помага,но естествено трябва да наблягаш на плодовете и зеленчуците,никакво мазно,пържено и газирано,а също много вода и спорт.Ефект има,но трябва търпение и воля!Успех :) :P

ValLoveYa
08-13-2009, 13:04
такаа за да свалиш килограми трябва да бягаш,карай колело,скачай на въже,катери се по стълби,прави гимнастика яж повече плодове и зиленчуци и ще има ефект :wink:

hackberry
08-13-2009, 13:07
Никой ли не търси и не чете теми тука? :?
Ето ти темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0

ти мод ли си тука,че само твоята тема да се чете?!
остай къде всяко второ мнение ти е за плочките и не знам си кво..

ElItoOoO
08-13-2009, 13:41
Никой ли не търси и не чете теми тука? :?
Ето ти темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0

ти мод ли си тука,че само твоята тема да се чете?!
остай къде всяко второ мнение ти е за плочките и не знам си кво..

+1 :?

rosencetooo
08-13-2009, 14:12
Недей гладува , нито прави диети.. просто се ограничи малко в храненето :) Повече движение трябва да имаш през деня.. така че ходи .. коремни преси прави и някой друго упражнение виж из нет-а. Пий и много вода . А за целулита .. има теми пуснати в който много момичета са споделили какво са ползвали и от кое има ефект, просто ги поразгледай. Успех :P

harmaiani94
08-13-2009, 14:42
Недей гладува , нито прави диети.. просто се ограничи малко в храненето :) Повече движение трябва да имаш през деня.. така че ходи .. коремни преси прави и някой друго упражнение виж из нет-а. Пий и много вода . А за целулита .. има теми пуснати в който много момичета са споделили какво са ползвали и от кое има ефект, просто ги поразгледай. Успех :P
Благодаря :-) :-) :-)

BrandNewEyes
08-13-2009, 16:28
А какви са тези упражнения на Синди ?? :-o

NIKY
08-13-2009, 17:24
Хората преди мен казаха какво трябва да се прави, аз пък да ти кажа да не гледаш за модел тялото на DarkKiss... Поне според мен това тяло не е женствено.

TheSiren
08-13-2009, 17:26
такамм мого добре те разбирам,защото съм го преживяла същото. :) Аз съм 170 см и преди около година бях 60 кг.Беше доста стряскащо ,защото винаги съм си била слабичка.Пробвах какви ли не диети ,но или нямаха никакъв ефект освен ,че огладнявах зверски или бяха прекалено драстични и се отказвах на втория ден.Но преди около 5/6 месеца прочетох за TaeBo това е аиробика само че с движения от различни бойни изкуства.Реших да опитам ,първият път беше малко трудничко защото натоварването беше голямо ,но с всеки изминал ден ставаше по лесно и ми стана нещо като ежедневие и ми беше даже приятно.Правех го през ден и резултата не закъсня след месец всичките ми дънки ми хлапуцаха.Претеглих се и направо не можах да повярвам на очите си бях станала 53 кг но продължих и така след близо 6 месеца съм 50 кг :grin: без дори за минута да съм почувствала глад ям си всичко но не прекалявам със сладкото и хляба Сега дори някои хора казват че съм прекалено слаба ама аз си се харесвам така че стегни се не се отчайвай изтегли си клипчетата от замунда и след месец няма да можеш да свалиш поглед от огледалото! :)

goosebumps
08-13-2009, 17:29
А какви са тези упражнения на Синди ?? :-o

http://zamunda.net/details.php?id=143105&hit=1 тези май
http://zamunda.net/details.php?id=18417&hit=1 и тука има няк'ви, но не са със Синди мисля. Линкнах само, защото са ми ги хвалили. За първите нищо не мога да кажа.

До авторката - диети не спазвам и няма да коментирам режима, който си си наложила (въпреки че като прочетох ми звучеше добре, като изключим консумацията на мусака 8-) ). Та идеята ми е, защо вместо да "проспиваш" закуската, не ставаш малко по - рано за половин часов (минимум) джогинг примерно, плуване, коремни преси, скачане на въже - аве няк'во кардио там просто. И после след тренировката да си хапнеш нещо леко като плодче, кис. мляко and so on. Закуска не се пропуска :) . Ще видиш как ще почувстваш деня си по - пълноценен (поне при мен е така). По- важен е активния живот, отколкото да робуваш на няк'ви диети, да отслабнеш рязко и после да се чудиш защо имаш целулит и т.н. Както казаха - повече воля и скоро ще има положителен резултат.

LittlePrincess
08-13-2009, 17:32
Упражненията на Синди има ефект. Поне на майката на една приятелка много й е помогнала преди години и сега моята приятелка я прави.

akinom
08-13-2009, 18:41
Celulita ne e pro6tava i prez detskata vazrast, ako imash vazmojnosti si pravi anticelulitni masaji, ili ako nqmash nujnite sredstva si pravi kontrastni vani- toplo, studeno

(vinagi zavarshvai sas studeno!)
i sled dush se maji s mnogooo vlajni losioni i leko masajirai. :) i vaprosa e dokato sviknesh sas sporta- edna sedmica i veche ne ti pravi vpechatlenie, dali sa bili 20 min ili 1 4as, samo kadeto se radva6 na postijeniqta si ;) haide uspeh! {}

harmaiani94
08-13-2009, 22:15
Хората преди мен казаха какво трябва да се прави, аз пък да ти кажа да не гледаш за модел тялото на DarkKiss... Поне според мен това тяло не е женствено.
Нямам такова намерение...Подкрепям мнението ти, тялото й е прекалено мускулесто ...

somanycookies
08-14-2009, 15:22
Упражненията на Синди (изтеглих си торента, където има две програми - Shape your body и още една) на ден всички упражнения от програмата ли да правя?

harmaiani94
08-14-2009, 15:44
Ами не знам, аз правя само първата програма

ri41
08-14-2009, 17:01
такамм мого добре те разбирам,защото съм го преживяла същото. :) Аз съм 170 см и преди около година бях 60 кг.Беше доста стряскащо ,защото винаги съм си била слабичка.Пробвах какви ли не диети ,но или нямаха никакъв ефект освен ,че огладнявах зверски или бяха прекалено драстични и се отказвах на втория ден.Но преди около 5/6 месеца прочетох за TaeBo това е аиробика само че с движения от различни бойни изкуства.Реших да опитам ,първият път беше малко трудничко защото натоварването беше голямо ,но с всеки изминал ден ставаше по лесно и ми стана нещо като ежедневие и ми беше даже приятно.Правех го през ден и резултата не закъсня след месец всичките ми дънки ми хлапуцаха.Претеглих се и направо не можах да повярвам на очите си бях станала 53 кг но продължих и така след близо 6 месеца съм 50 кг :grin: без дори за минута да съм почувствала глад ям си всичко но не прекалявам със сладкото и хляба Сега дори някои хора казват че съм прекалено слаба ама аз си се харесвам така че стегни се не се отчайвай изтегли си клипчетата от замунда и след месец няма да можеш да свалиш поглед от огледалото! :)
може ли линк за това тае бо
:oops:

somanycookies
08-14-2009, 17:07
Ами не знам, аз правя само първата програма
Всички упражнения наведнъж ли?

harmaiani94
08-14-2009, 22:49
Ами някога пропускам тези с гиричките

harmaiani94
08-15-2009, 17:34
А да попитам от бейкролса дебелее ли се?

j_adore2
08-15-2009, 17:52
^^ Солети,марети бейкролс .. От всичко се дебелее.