PDA

View Full Version : най - скапаният ми сън ;х // my f**kin' Dream ..



smiirnoff
08-13-2009, 07:38
първо , добро утро ;х , ама не е хич добро ..
таа направо към съня
няма да навлизам в никакви подробности , просто главното е , че сънувах , че целувам един приятел , до тук ше кажете къв е проблема ..
да ама този мой приятел е мъртъв от 4 години :cry:
.. ии понеже ми стана любопитно какво означава това , реших да проверя в тъпия съновник ( за което сега съжалявам толкова много .. )
и какво се оказа
влезнах аз в 6 - 7 съновника и навсякъде пише - ако целунете мъртвец или говорите с него ви очаква смърт ( някъде беше и като смърт в семейството ;хх ) :-# :-#
и сега ми стана супер гадно , като го видях това , щото аз по принцип много не вярвам в такива неща , ама от един минал сън , се сбъднаха някои неща , които ги пише в тоя грозен съновник ..
ии сега ми е супер гадно , ми ако се окаже истина ? ! :cry: :cry: :cry:

амм написах го , за да ме поуспокоите малко ( главно тези , които не вярват в смотани съновници ) , щото след малко ще ми се разбие психиката ](*,) ии започва да ме обхваща жестоката параноя ;х :-k

P.S няма раздел сънища , за това я сложих тук , вместо в кофата , където ще получа само кретенски отговори ..

P.S 2 мерси предварително :cry:

abv01
08-13-2009, 07:40
И аз вярвам на тия неща :neutral:
Споко! Нищо няма да стане :)

anonimchetou
08-13-2009, 07:41
споко човече.. ня се притесняаш .. ако тря вярваме на сънища аз тря умра на 17 години.. така че дишааайййййй виж кво хубаво слънце има навън и не се стягай толкова.. 8)

kindergarden
08-13-2009, 07:42
майка ми сънува мъртвата ми баба облечена в бяло и точно след 1 година почина дядо ми :)

valdesbg
08-13-2009, 07:43
И как да те успокоим, като ти си си навила на пръста нещо и се тормозиш сама?

smiirnoff
08-13-2009, 07:44
майка ми сънува мъртвата ми баба облечена в бяло и точно след 1 година почина дядо ми :)

е виждате ли сега , после как да не вярвам :cry: :cry: :cry:

smiirnoff
08-13-2009, 07:46
И как да те успокоим, като ти си си навила на пръста нещо и се тормозиш сама?

мм не съм си го навила , просто от един сън се сбъднаха някои неща и са това като го прочетох се психясах ;хх

valdesbg
08-13-2009, 07:47
Оф айде стига сте се навивали за глупости.

kindergarden
08-13-2009, 07:47
не,че нещо,ама темата беше по-подходяща за всичко тийн :)

abv01
08-13-2009, 07:47
:neutral:

3oPuTy
08-13-2009, 07:52
Спокойно мацко ;)
Един мой приятел (приятел е малко относително де ... по-скоро BFF на тогавашния ми приятел,а на мен ми беше познат само от скайп) се самоуби преди две години (и то точно ден преди срещата,която си бяхме организирали за да се запознаем лично).Не успях да отида на погребението,защото бях с гипсиран крак,а с патериците не се оправях много добре,но на първия месец решихме с едни приятели да отидем на гробищата и точно предишната вечер го сънувах :( Говорихме си,той плачеше и се обвиняваше за глупоста,която извърши (същата тази вечер и една приятелка е сънувала почти същия сън,но това няма значение в случая).След това го сънувах още 10 вечери (т.е. до 40-я ден),но (за щастие) никой от роднините ми или приятелите ми не почина :)
По принцип вярвам в подобни неща и съм много суеверна,но точно на съновниците някак си нямам голямо доверие :? :) По-добре спри да мислиш за това нещо :-)

smiirnoff
08-13-2009, 07:54
Спокойно мацко ;)
Един мой приятел (приятел е малко относително де ... по-скоро BFF на тогавашния ми приятел,а на мен ми беше познат само от скайп) се самоуби преди две години (и то точно ден преди срещата,която си бяхме организирали за да се запознаем лично).Не успях да отида на погребението,защото бях с гипсиран крак,а с патериците не се оправях много добре,но на първия месец решихме с едни приятели да отидем на гробищата и точно предишната вечер го сънувах :( Говорихме си,той плачеше и се обвиняваше за глупоста,която извърши (същата тази вечер и една приятелка е сънувала почти същия сън,но това няма значение в случая).След това го сънувах още 10 вечери (т.е. до 40-я ден),но (за щастие) никой от роднините ми или приятелите ми не почина :)
По принцип вярвам в подобни неща и съм много суеверна,но точно на съновниците някак си нямам голямо доверие :? :) По-добре спри да мислиш за това нещо :-)

Благодаря ти много , мм надявам се наистина да няма нищо вярно ;хх :cry:

3oPuTy
08-13-2009, 07:54
майка ми сънува мъртвата ми баба облечена в бяло и точно след 1 година почина дядо ми :)

е виждате ли сега , после как да не вярвам :cry: :cry: :cry:
Е то рано или късно някой твой роднина ще почине,но това няма да има нищо общо със съня ти от тази вечер :) Спри да се вманиачаваш,защото най-много да предизвикаш съдбата ;)

abv01
08-13-2009, 07:59
:razz:

haritov
08-13-2009, 08:07
Като чуеш смърт не значи,че някой ще умре задължително!

ThePowerOfLove
08-13-2009, 08:26
Някои неща от един твои сън са се сбъднали? Ама в повечето случаи не се сбъдват, нали? Това са измислици.. Ако вярваш в тях само ще се тормозиш.

TheMusicoholic
08-13-2009, 08:31
Това са измислици.. Ако вярваш в тях само ще се тормозиш.
И аз съм на това мнение.

lipsvashh_mi
08-13-2009, 08:57
спокойно,и аз сънувах татко когато почина миналата година и още от време на време продължавам,но нищо ми няма нито пък на някой от семейството ми...не вярвай много на теб глупости :)
Зори,това със самоубийството е било наистина гадно :?

DevilWish
08-13-2009, 09:06
Спокойно ;) Аз много често сънувам починалият си приятел ;) Не съм умряла до тук.Нормално е да се сещаме ,за починалите хора.Не се притеснявай ,това изобщо не е вярно ;) Аз всяка вечер като го сънувам толкова си говоря с него и толкова време съм му в прегръдките. . и това е от великден на сам, така че представи си ,трябваше да съм умряла ;) Не си вкарвай филми ,иди на гроба на момчето ,запали му една свещ или му сложи едно цвете ;)
Спокойно :)

anonimchetou
08-13-2009, 09:31
понякога починалите идват в сънищата ни с някакво послание. Но не винаги. Може би само там можем да се срещнем с тях.. и може би зтова идват там :)

smiirnoff
08-13-2009, 09:45
Спокойно ;) Аз много често сънувам починалият си приятел ;) Не съм умряла до тук.Нормално е да се сещаме ,за починалите хора.Не се притеснявай ,това изобщо не е вярно ;) Аз всяка вечер като го сънувам толкова си говоря с него и толкова време съм му в прегръдките. . и това е от великден на сам, така че представи си ,трябваше да съм умряла ;) Не си вкарвай филми ,иди на гроба на момчето ,запали му една свещ или му сложи едно цвете ;)
Спокойно :)

благодаря за успокоението :) , помогнахте ми всички :)
искам но не мога да отида на гроба , защото аз съм в София , а той е погребан в Хасково , но при първа възможност ще отида :)
.. ии пак Благодаря на всички , наистина ме успокоихте :) ;-)

3oPuTy
08-13-2009, 09:47
спокойно,и аз сънувах татко когато почина миналата година и още от време на време продължавам,но нищо ми няма нито пък на някой от семейството ми...не вярвай много на теб глупости :)
Зори,това със самоубийството е било наистина гадно :?
Гадно беше,но какво да се прави - такъв е живота :( Той си избра да сложи край на живота си без дори да каже на някого причината за това свое решение :( Както и да е - живота продължава :)

Hilary_
08-13-2009, 09:52
Еее спокойно дее ... в крайна сметка аз пък съм чувала, че като сънуваш мъртвец е на добро ... :-o Ня всякъде е нещо различно ... че сънищата ни показват нещо вярвам ... но не се тълкуват буквално ... :? Спокойно не се шашкай толкова ... :-)

Priceless
08-13-2009, 09:57
МЪРТВЕЦ - Ако сънувате или разговаряте с мъртвец - ще се радвате на добро здраве;ако го целунете - животът ви ще е дълъг


Ето ти една извадка от съновник ... Виждаш ли , както каза Hilary_ навсякъде е различно .. Затова спокойно,мацко :-)

smiirnoff
08-13-2009, 10:01
Още веднъж , Благодаря на всички ^^

Hilary_
08-13-2009, 10:04
Още веднъж , Благодаря на всички ^^

успокои ли се малко или трябва да почна да ти разказвам аз какви глупости съм сънувала?? :D :D :-)

smiirnoff
08-13-2009, 10:06
^ .. не не , успокоих се доста , ии пак , пак мерсии на всички ^^

Sh@d0w
08-13-2009, 10:50
Още веднъж , Благодаря на всички ^^

успокои ли се малко или трябва да почна да ти разказвам аз какви глупости съм сънувала?? :D :D :-)

я дай,дай :D :-D :oops:

blabalbla
08-13-2009, 10:53
az kvo sam sanuvala izvrateni gluposti blq ne vqrvai tolkova na toq sanovnik ;d

vampirekiss
08-13-2009, 11:01
Авторката вече май е добре,ама аз да споделя.Във трети клас на една позната я бяха спряли й и бяха казали,че няма да доживее навършванито на седемнайстата си година.Тя много се стресна още тогава,но с времето го заврави.Като стана на 16 си помням много добре как тя лично на мен ми каза,че се е сетила за този случка и година-година и половина беше понаплашена и то доста.И какво стана?Вече е на 18 и е жива и здрава.Така че не се вързвайте на такива простотии.

VampireGirl666
08-13-2009, 11:10
Не се притеснявай.Много често сънувам починалата си баба и още нищо не е станало.Споко и другия път не гледай съновници.Само глупости пишат там.

sladkata_bebz
08-13-2009, 11:19
Аз пък знам,че ако сънуваш смърт или мъртъв човек е на хубаво.Сънувала съм няколко пъти и всички хора,които съм питала са ми казвали,че е на добро.

Sh@d0w
08-13-2009, 11:23
Боже какви неща сънували децата :shock:

Assshley
08-13-2009, 12:09
Да бе и аз знам,че е на хубаво . Даже така бях чела в нета.

Jericho
08-13-2009, 12:35
Виж, сънищата са нещо много индивидуално и най-често са резултат на някакви скрити помисли, дори не толкова явни за теб. Всеки случай, само ти единствена можеш да си обясниш какво означава съня, а не някакъв съновник.

Не отричам, че съществуват пророчески сънища, случвало ми се е броени пъти, но също и много пъти съм сънувал как се случват лоши неща на мои близки, а накрая нищо не е ставало, слава Богу.

Тъй че не се впрягай, ще го забравиш за нула време. :)

Sh@d0w
08-13-2009, 12:40
Не отричам, че съществуват пророчески сънища, случвало ми се е доста пъти...

Ще ми кажеш ли дали скоро ще си намеря ново гадже :shock:

valdesbg
08-13-2009, 12:41
Не отричам, че съществуват пророчески сънища, случвало ми се е доста пъти...

Ще ми кажеш ли дали скоро ще си намеря ново гадже :shock:
+1
Моля те, моля те :razz:

Jericho
08-13-2009, 12:42
Не отричам, че съществуват пророчески сънища, случвало ми се е доста пъти...

Ще ми кажеш ли дали скоро ще си намеря ново гадже :shock:
Ти сам ще си кажеш. :P

smiirnoff
08-13-2009, 12:42
всъщност вече наистина ми мина
но просто най - странното е , че точно него най - малко очаквах да го сънувам , въпреки че и преди съм го сънувала , но или само съм го мяркала ей така в съня .. или нещо безсмислено
но просто е странно , защото когато той почина , бях малка , на 10
чувствах го наистина като близък приятел , но никакви други чувства ..
а сега изведнъж да сънувам , че го целувам
ии целувката не беше просто ей така невинната детска целувка по бузката или устата , а нещо наистина направено с чувства :-o .. при това в съня
ии някак си чувства в съня ? ! , самото това нещо ми се струва някак си без логика , като се има предвид , че ми е бил само приятел , не съм изпитвала някакви чувства към него , различни от приятелски .. :-o
ии понеже си имам приятел , в съня целувката по - скоро беше като изневяра ..
да всъщност тя беше такава
ии все пак е странното , че точно с него се случи това :-o

.. но няма значение , вече спрях да мисля толкова за това , ии за 100тен път Мерси на всички ^^

DevilWish
08-13-2009, 14:04
Спокойно ;) Аз много често сънувам починалият си приятел ;) Не съм умряла до тук.Нормално е да се сещаме ,за починалите хора.Не се притеснявай ,това изобщо не е вярно ;) Аз всяка вечер като го сънувам толкова си говоря с него и толкова време съм му в прегръдките. . и това е от великден на сам, така че представи си ,трябваше да съм умряла ;) Не си вкарвай филми ,иди на гроба на момчето ,запали му една свещ или му сложи едно цвете ;)
Спокойно :)

благодаря за успокоението :) , помогнахте ми всички :)
искам но не мога да отида на гроба , защото аз съм в София , а той е погребан в Хасково , но при първа възможност ще отида :)
.. ии пак Благодаря на всички , наистина ме успокоихте :) ;-)
ох кофти ,и аз съм така , . само дето аз съм в друга страна :С :( Няма нищо ,той оценява, че мислиш за него.Сигурна съм :)

DevilWish
08-13-2009, 14:07
всъщност вече наистина ми мина
но просто най - странното е , че точно него най - малко очаквах да го сънувам , въпреки че и преди съм го сънувала , но или само съм го мяркала ей така в съня .. или нещо безсмислено
но просто е странно , защото когато той почина , бях малка , на 10
чувствах го наистина като близък приятел , но никакви други чувства ..
а сега изведнъж да сънувам , че го целувам
ии целувката не беше просто ей така невинната детска целувка по бузката или устата , а нещо наистина направено с чувства :-o .. при това в съня
ии някак си чувства в съня ? ! , самото това нещо ми се струва някак си без логика , като се има предвид , че ми е бил само приятел , не съм изпитвала някакви чувства към него , различни от приятелски .. :-o
ии понеже си имам приятел , в съня целувката по - скоро беше като изневяра ..
да всъщност тя беше такава
ии все пак е странното , че точно с него се случи това :-o

.. но няма значение , вече спрях да мисля толкова за това , ии за 100тен път Мерси на всички ^^
Не се притеснявай ,не трябва да се чувстваш виновна пред приятелят си ;) Сънищата не са изневяра ,защото ние не можем а ги контролираме.А и сама казваш ,че си нямала други чувства.Просто сън.Всичко става насън . . имах сън ,в който ходих с едн човек ,който ми беше враг ,като се събудих се чувствах глупаво ,защото на сън му казах ,че го обича ,а всъщност го мразих :))

YourPoison
08-13-2009, 14:10
спокойнооо.. недей да мислиш мноого за това .. било е просто ... сън

smiirnoff
08-13-2009, 14:17
всъщност вече наистина ми мина
но просто най - странното е , че точно него най - малко очаквах да го сънувам , въпреки че и преди съм го сънувала , но или само съм го мяркала ей така в съня .. или нещо безсмислено
но просто е странно , защото когато той почина , бях малка , на 10
чувствах го наистина като близък приятел , но никакви други чувства ..
а сега изведнъж да сънувам , че го целувам
ии целувката не беше просто ей така невинната детска целувка по бузката или устата , а нещо наистина направено с чувства :-o .. при това в съня
ии някак си чувства в съня ? ! , самото това нещо ми се струва някак си без логика , като се има предвид , че ми е бил само приятел , не съм изпитвала някакви чувства към него , различни от приятелски .. :-o
ии понеже си имам приятел , в съня целувката по - скоро беше като изневяра ..
да всъщност тя беше такава
ии все пак е странното , че точно с него се случи това :-o

.. но няма значение , вече спрях да мисля толкова за това , ии за 100тен път Мерси на всички ^^
Не се притеснявай ,не трябва да се чувстваш виновна пред приятелят си ;) Сънищата не са изневяра ,защото ние не можем а ги контролираме.А и сама казваш ,че си нямала други чувства.Просто сън.Всичко става насън . . имах сън ,в който ходих с едн човек ,който ми беше враг ,като се събудих се чувствах глупаво ,защото на сън му казах ,че го обича ,а всъщност го мразих :))

охх , благодаря ти много ^^
не че го чувствам като изневяра , просто в съня беше така и така го приемах .. сега като се позамислих , напоследък доста често се сещам за него , защото преди седмица бях на село ( той почина там :cry: )
ии реших да отида до мястото , където стана всичко ии два дена по ред ходих самичка до там с колелото и наистина много мислих за него .. може би за това съм го сънувала ( а и действието в съня се развиваше на село )
просто май мисля повече за него сега , отколкото преди .. и може би за това го сънувах
но все пак вече спрях да се психирам по тая тема и ми мина ^^
даа , и пак мерси за всичко ^^ :)

PHaNToM373
08-19-2009, 19:50
Слушай ме сега .. всичко е до нагласа .. я по - спокойно нищо ,ама нищо няма да стане .. повярвай ми ... всичко ще си е наред , всички ще са добре ...Макар и да ти е минало другия път да знаеш .. казваш си "нищо няма да стане" но и го почувствай със сърцето .. Имай вяра .. :)