PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ ПОЛУДЯВАМ



newii
08-13-2009, 09:07
Бях писала за моя приател и как скъсахме ... от тогава минаха 2 месеца близо ... аз го обожавам все още ... :booooomb: На мен той ми разпраа че искал още един шанс с мен след време... за тея два месеца не съм пипнала момче защото си го искам и съм готова на всичко да си го върна ... :? Но до тук всичко е ок ,но разбирам от наш общ приател че той е казал с нея не искъм нищо повече от приателство :-x на кой да вярвам ... :booooomb: След като се разделихме аз немога да го позная ,,, :shock: пропуши трева ... ии е навит на всяка втора ,,, :-x искам си го и избеснявам като гледам момичета по профила му :-x Даите ми идея какво да направя .. опитах се да го забравя но .. всичко напомня за него :o съжелявам ако има грешки но съм избесняла и трепера цялата :cry: :cry:

valdesbg
08-13-2009, 09:11
Въх малките съвсем се побъркахте.... :-o

Писна ми да пиша едно и също във всяка втора тема.

DevilWish
08-13-2009, 09:16
Искам само да знаеш ,че нито е първият ,нито последният ;) Ще го забравиш.Какво искаш такъв приятел ,който се задява с всяка, който те е зарязал и тн?!Не мисля, че това е най-доброто ,което можеш да имаш ;) Пък и не ми се вярва неговият приятел да те лъже, защото той няма файда от това ;) Просто 'твоето' момче, не знае какво иска.Хем го сърби ,хем го боли ,като те види ,сигурно си те иска, като те няма изобщо не се сеща за теб.Я го зарежи ,виж ,че е някакъв с детски акъл ;) К'во си го слагаш на сърцето?!
И това ти е толкова голям проблем, че чак си се разбесняла и трепериш!?Моля ти се, огледай се, хората имат много по-сложни дилеми и не се отчайват така ;) Я се стегни ;)

anonimchetou
08-13-2009, 09:23
гледай напред .. това е най-голямата грешка да страдаш по миналото .. Помисли си теб какво те прави щастлива (като изключиш него) мисли за себе си ,а не за него .

newii
08-13-2009, 09:25
Дразни ме това че за 2 месеца той ме забрави напълно .. с 2 фр е излизал и казал на едната искъм да еба другата направи нещо ... :shock: и тва една седмица след като се разделихме :( а пред мен е някво ангелче и иска да се видим да сме говорили :shock:

anonimchetou
08-13-2009, 09:27
Дразни ме това че за 2 месеца той ме забрави напълно .. с 2 фр е излизал и казал на едната искъм да е** другата направи нещо ... :shock: и тва една седмица след като се разделихме :( а пред мен е някво ангелче и иска да се видим да сме говорили :shock:

може би те дразни това че той е продължил прекалено бързо без теб.. че ти вече не си част от живота му. Направи и ти същото.

valdesbg
08-13-2009, 09:28
Е няма да реве и да страда като тебе я. Виж човека си знае какво да прави, пък е свободен - какво му пречи :)

Ти що тъпчеш още на едно място и се вайкаш - не знам. Сама си си виновна :)

haritov
08-13-2009, 09:34
Дразни ме това че за 2 месеца той ме забрави напълно .. с 2 фр е излизал и казал на едната искъм да е** другата направи нещо ... :shock: и тва една седмица след като се разделихме :( а пред мен е някво ангелче и иска да се видим да сме говорили :shock:

Иска да те е.. тебе не да ти говори.
Как си се забъркала с такъв не ми е ясно.

Hilary_
08-13-2009, 09:36
След като се е превърнал в такъв кретен има ли смисъл да се ядосваш?? Нима си заслужава?? :? :?

newii
08-13-2009, 09:40
преди не беше такъв :cry: немога да го гледам така ... тва не е той ... :shock:

newii
08-13-2009, 09:43
@:@;( СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ВСИЧКО КОЕТО ТИ ДАДОХ ;( :@:@ НЕМОГА ДА БЪДА НИЩО С ТЕБ :@ БЪДИ ЩАСТЛИВ :) написах си го на профила заедно с негова снимка и го блокнах това беше неможе да ми е никаф ... :cry:

8992LIGHTER
08-13-2009, 09:43
Ми хората се променят...намери си друг

misslowe
08-13-2009, 09:48
Искам само да знаеш ,че нито е първият ,нито последният ;) Ще го забравиш.Какво искаш такъв приятел ,който се задява с всяка, който те е зарязал и тн?!Не мисля, че това е най-доброто ,което можеш да имаш ;) Пък и не ми се вярва неговият приятел да те лъже, защото той няма файда от това ;) Просто 'твоето' момче, не знае какво иска.Хем го сърби ,хем го боли ,като те види ,сигурно си те иска, като те няма изобщо не се сеща за теб.Я го зарежи ,виж ,че е някакъв с детски акъл ;) К'во си го слагаш на сърцето?!
И това ти е толкова голям проблем, че чак си се разбесняла и трепериш!?Моля ти се, огледай се, хората имат много по-сложни дилеми и не се отчайват така ;) Я се стегни ;)


+ 1000 ;-)

anonimchetou
08-13-2009, 09:48
да така е хората се променят само че трябва да знаеш миличка че хората се пормнят различно и в различно време. Ти може да си същата но тои да е различен и да такъв да си остане. Кофти е да виждаш че не си част от живота му... но просто приеми го и продължавай напред. ;)

Hilary_
08-13-2009, 09:59
преди не беше такъв :cry: немога да го гледам така ... тва не е той ... :shock:

Явно е избрал да се прави на друг ... казвам прави, защото никой не се променя толкова лесно ... :? В такъв случай просто не се занимавай с него ... така само ще се тормозиш .. не е първия нито последния ... :?

producenta
08-13-2009, 10:02
Намерил смисъла на живота бира секс и хеви метъл!

Остави го щом и пафка,ясно от къде идва промяната.

Той ако искаше още един шанс вече да е направил нещо по въпроса

RaZzer
08-13-2009, 13:06
Остави го щом и пафка,ясно от къде идва промяната.

Той ако искаше още един шанс вече да е направил нещо по въпроса

Според мен тва с пафкането и фактът, че "е навит на всяка втора" показват, че е бил наранен... но не си спомням предишните теми на авторката и нз причината, поради която сте се разделили ... Най-вероятно е преживял доста неприятни емоции и не иска да се излага отново на опасност!

0nem0retIme
08-13-2009, 13:11
просто го забрави.. !!

proach
08-13-2009, 13:51
Според мен не си заслужава да си губиш времето с този :( тегли му една .. и смело напред :wink:

didss001
08-13-2009, 15:34
povqrvai mila bqh v su6tata situaciq po4ti 2 godini za edin 4ovek koito dori ne mu puka6e za men....naistina trudno go zabravih,no s vremeto vi4ko mina...edin suvet-prosto mu pokaji 4e moje6 da jivee6 bez nego i toi sam 6te doide pri teb i 6te razbere gre6kata si,no togava ti go otreji po nai-gadniq na4in i mu kaji da hodi da e*e "hubavite" mu priqtelki i togava naistina 6te ti olekne! ;) i 6te vidi6 4e 6te po4ne da ne ti puka,puk i ne e do6ul kraqt na sveta nali? :-)

rozovsluncho
08-13-2009, 15:48
povqrvai mila bqh v su6tata situaciq po4ti 2 godini za edin 4ovek koito dori ne mu puka6e za men....naistina trudno go zabravih,no s vremeto vi4ko mina...edin suvet-prosto mu pokaji 4e moje6 da jivee6 bez nego i toi sam 6te doide pri teb i 6te razbere gre6kata si,no togava ti go otreji po nai-gadniq na4in i mu kaji da hodi da e*e "hubavite" mu priqtelki i togava naistina 6te ti olekne! ;) i 6te vidi6 4e 6te po4ne da ne ti puka,puk i ne e do6ul kraqt na sveta nali? :-)

И аз така само,че една година стана вече...и пак ми е трудно да го забравя :( ...ся си има приятелка и ми е още по-трудно.Реших да не се занимавам с него и не му писах в скайп като го видя някаде не се държа както преди(доста приятелски настроена,щастлива) ми му казвам "здрасти" без усмивка без нищо(понякога и тфа не правя) колкото и да ми е трудно,та преди 2 3 дни ми писа в скайп"чух Sharam feat Daniel Bedingfield - The One и се сетих за теб" :x и започвам да се обеждавам,че колкото по-малко ходиш след нечий задник толкова повече той се сеща за теб..

За тфа по-добре живей си живота,харесай си някой друг и когато бившия дойде и ти каже,че иска да е с теб го зарежи! :-)

newii
08-13-2009, 19:21
Пробвам има момчета около мен но немога ,,, нещо ме спира :shock: :-o

gre3ny
08-17-2009, 13:15
Защо не пробваш да се знаимаваш с някое симпатично момче макар и да не изпитваш нищо към него ? С времето нещата могат да се променят... Или да си намериш някакво хоби,занимание с което да се разсейваш ... Например да излизаш по често да гледахс филми (но не любовни) абе нещо което те разведрява :) :)

sweety_blondy
08-17-2009, 16:46
как наивно счупеното да залепите !?


ОТ ПРЕКРАСНАТА ПЕСЕН ЕМАНУЕЛА И КРУМ - НИЩО НЕ ЗНАЕШ :)


говори с него,той на приятелите си може да каже всичко,може и да лъже,но на теб би ти казал, ако е искрен

GossipGirl89
08-17-2009, 16:59
...

Разбира се, че е така... Аз също бях в подобна ситуация и година и 3 месеца ми бяха нужни, за да забравя напълно едно момче... В началото и аз му тичах по г*за и му угаждах, но в един момент (не знам и аз от отчаяние или от какво) просто спрях. Спрях да го търся, спрях да общувам с него, спрях да разпитвам за него... и усетих как вече не ми пука. В последствие момчето усети, че вече не съм му под ръка и на няколко пъти се опита да ми намекне за присъствието си, но от моя страна абсолютно нищо. Вече ми беше все тая, защото не ми пукаше. До този момент си пишем в скайп 1 път на 2-3 месеца някакви общи неща от сорта на "как си, какво правиш" и това е... Наистина идва момент, в който просто ти писва да страдаш за някой, който не дава пет пари за тебе и за чувствата ти и продължаваш напред... Но моят съвет към авторката е да не чака този момент, а още сега да се вземе в ръце и да продължи напред. Момчето явно не си заслужава така че няма смисъл да си черниш живота заради него... Това пък да му се ядосваш и да трепериш е възможно най-глупавото и неправилното нещо. Повярвай ми, това му доставя удоволствие... да вижда, че все още е важна част от живота ти и на теб все още ти пука с коя е и какво прави... това само му вдига самочувствието. Така че му дай пълен игнор. Дръж се безразлично и ще видиш как в един момент ще усети разликата и сам ще дойде... Казвам ти мацко от личен опит - не си съсипвай най-хубавите години от живота заради някакъв келеш ;)

elena_k
08-17-2009, 17:51
Е няма да реве и да страда като тебе я. Виж човека си знае какво да прави, пък е свободен - какво му пречи :)

Ти що тъпчеш още на едно място и се вайкаш - не знам. Сама си си виновна :) +1

MaLkaTa_LaDy
08-17-2009, 20:48
Много се е променил, не ти харесва какъв е в момента, но все още го обичаш... Защо? Гледай да си отвличаш времето с нещо друго. Не мога да ти помогна повече.

Sexy_boy_94
08-17-2009, 21:54
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grassh0pper
08-17-2009, 22:02
Пробвам има момчета около мен но немога ,,, нещо ме спира

- Предполагам те спира чувствата , които сте изпитвали когато сте били заедно.... ! Лично мое мнение е да го оставиш ! Нямам идея (може да си споменала) на колко години си , но смятам , че винаги ще има някой по - свястен от него , който ще те обича още повече.. ! Пък и има хора , които прекарват с даден човек 2-3 години и пак се разделят.. но живота ПРОДЪЛЖАВА ! :) Късмет !

OHI
08-17-2009, 22:20
Тегли им майната на всички... почвай да гледаш на всеки като на парче месо, концентрирай се главно към успеха в живота си.. има 2 типа хора "хуманни" и "нечовешки", е гаджето ти май е от 2рия тип, също както беше моето.. ако се замислиш всички умираме накрая и въпроса е как си живял, демек - живей си живота и го прави с удоволствие. Майната им на тези които те нараняват!

mysticinside
08-17-2009, 22:48
Оффф имаш ли му доверие или не? фани го за ушите и говорете ова е решението ....приятелка на приятеля ти казала която ви била обща приятелка бла бла бла 8-) я хвани момчето и говорете и се изяснете :)