PDA

View Full Version : Най-гадното нещо случвало ми се някога



Dark0
08-13-2009, 12:20
Значи аз съм на 19 и от около 2-3 седмици излизам с 1 момиче на 17, но за този малък период адски много се привързах към нея. Държа се адски мило с нея, а тя още в началото взе че направи много голяма грешка, с която направо ми е*а майката. Значи тя си имаше сериозен приятел, но заради мен го заряза и му обясни, че иска да си останат само приятели, но преди няколко вечери когато отидох вечерта до тях, тя излезна и веднага започна да плаче и първоначално не искаше да ми каже какво е станало, но след около 1 час я накарах да ми каже и ми съобщи " преди няколко часа спах с миналото си гадже " и аз 10 мин. не знам какво да кажа и гледам тъпо и не вярвам какво се случва. Знам че много съжелява че го е направила, най-добрата и приятелка я познавам от преди нея и тя ми казва, че попринцип само за мен си говорят и не знае защо е направила тази глупост.
Обясних и че не съм с нея само заради едното е*ане а искам нещо много по сериозно от нея и тя това нещо го разбира, но явно след като предишното и гадже е първото и момче в леглото, трудно и е да направи крачка да си легне с друго момче.

Много искам да и простя и да забравя какво се е случило, но просто от вътре нещо ме спира, само като се сетя какво ми е казала и сърцето имам чувство, че ще се пръсне :(
Говорихме си 2 часа за това какво ще става между нас и 2 часа реване от нейна страна и молеики ме за прошка ...
Адски много искам да и простя, но просто не знам по какъв начин това нещо ще го забравя, а и 100% няма д се държа с нея както преди ...
Сега ще се махна от града за 2-3 дни да си помисля на спокойствие, съответно и тя да си помисли докато мен ме няма.

Кажете какво да правя ...

П.П. моля без постове "тая е к*рва, заеби я и т.н."

Di
08-13-2009, 12:23
ще ти мине и ще я поискаш пак,но внимавай,защото не се знае дали тя ще иска да е с теб след време..

Sh@d0w
08-13-2009, 12:23
Еми тя трябва да си изасни какво иска наистина,ти не си виновен.Правилно постъпваш като и даваш време.Това е единственото което можеш да направиш за момента да я оставиш да помисли и да реши. :?

rozovsluncho
08-13-2009, 12:25
Прости и :-) :)

vagarious
08-13-2009, 12:28
С заминаването ти, имаш време да помислиш и гледай да е трезво. :? Ако искаш й прости, но си имай едно на ум, че при първа възможност може да стане отново някой гаф.Все пак ти си решаваш. :)

valdesbg
08-13-2009, 12:30
И що тряя се тормози и да чака заради нея?

Човек я си кажи пред себе си ама честно - след тази случка и на базата на чувствата и мислите ти в момента искаш ли да си с това ммиче или не? Без условия тип "искам, ако...". Отговори си пред себе си по тоя начин и ще получиш отговора. Няма какво да го мислиш и да се чудиш. По ясно няма да стане.

Ако решиш че искаш да си с нея - преглъщаш факта че ти е изневерила и връщаш доветрието. И и казваш всичко това. Ако не искаш - казваш и го и по живо по здраво.

Само се учите да сте шморцове....

Лично мое мнение - остави я. Щом първите няколко седмици ти скроила тоя номер, значи пак ще го направи. И после ще ти е още по трудно и ревовете ще са още повече. И пак няма да знае защо го е направила. И така до безкрай.

sladkata_bebz
08-13-2009, 12:31
Еми тя трябва да си изасни какво иска наистина,ти не си виновен.Правилно постъпваш като и даваш време.Това е единственото което можеш да направиш за момента да я оставиш да помисли и да реши. :?

Sh@d0w
08-13-2009, 12:32
И що тряя се тормози и да чака заради нея?

Човек я си кажи пред себе си ама честно - след тази случка и на базата на чувствата и мислите ти в момента искаш ли да си с това ммиче или не? Без условия тип "искам, ако...". Отговори си пред себе си по тоя начин и ще получиш отговора. Няма какво да го мислиш и да се чудиш. По ясно няма да стане.

Ако решиш че искаш да си с нея - преглъщаш факта че ти е изневерила и връщаш доветрието. И и казваш всичко това. Ако не искаш - казваш и го и по живо по здраво.

Само се учите да сте шморцове....

Лично мое мнение - остави я. Щом първите няколко седмици ти скроила тоя номер, значи пак ще го направи. И после ще ти е още по трудно и ревовете ще са още повече. И пак няма да знае защо го е направила. И така до безкрай.

Владо до някъде подкрепям мнението ти,но човека си каза че иска да бъде с нея.Въпроса е какво иска тя :)

0nem0retIme
08-13-2009, 12:34
С заминаването ти, имаш време да помислиш и гледай да е трезво. :? Ако искаш й прости, но си имай едно на ум, че при първа възможност може да стане отново някой гаф.Все пак ти си решаваш. :)

valdesbg
08-13-2009, 12:35
Човека си поставя един куп прегради и обърквации. Като иска с нея - да и прощава и готово. Ама да не се изненадва ако след 2 седмици се окаже че на купон пак е имало гаф.

А тя че е неориентирана - е факт. Мисля че на автора трябва да му е ясно това.

Аз си казах каквото беше нужно :)

Иначе Радко, днес цял ден ли си на линия? :)

Sh@d0w
08-13-2009, 12:38
Човека си поставя един куп прегради и обърквации. Като иска с нея - да и прощава и готово. Ама да не се изненадва ако след 2 седмици се окаже че на купон пак е имало гаф.

А тя че е неориентирана - е факт. Мисля че на автора трябва да му е ясно това.

Аз си казах каквото беше нужно :)

Иначе Радко, днес цял ден ли си на линия? :)

Докъм 5-6 имам излизане с приятели,чакам да влязат в сс да се уговориме,що питаш,какво те вълнува 8)

valdesbg
08-13-2009, 12:40
Бее аз в 4 изчезвам и някой все трябва да пази фронта тук :D

И за това. Ама иначе приятно изкарване :)

RaZzer
08-13-2009, 12:48
Не бързай да се впускаш в тази връзка... Има вероятност тя да е с теб само като опит да забрави предишния (дори и да не си го признава), а твоите чувства ми звучат доста по-сериозни. Правилно правиш като и даваш време, но едва ли за 2-3 дни тя ще намери отговор на въпросите, които я човъркат... Затова те съветвам - не я търси, чакай тя да го прави и ако не се откаже на 3тия път (примерно) - може би си заслужава да й простиш! :)

mechtaq_za_teb
08-13-2009, 12:56
На твое място бих се чувствала отвратително... сега имам съмнения, че моя ми изневерява. Това ме кара да се свивам от страх и притеснение. Представям си, ако е истина как ще се почувствам, но не бих простила.
Такова нещо просто не се забравя така лесно и никога нищо не може да бъде същото, защото повтори ли се... ще има и 3-ти път. Но един път е достатъчен, за да сринеш всичко.

l0lz
08-13-2009, 12:58
Пречукай я от бой.. :lol:

anonimchetou
08-13-2009, 13:07
мисля че дори и да сте заедно ти винаги ще се сещаш за това... и за това как си се чуствал.. Ако момичето наистина съжелява както казваш и ако осъзнава какво е направила прости и .. всеки залужава прошка .. Наистина е постъпила много кофти.. и се надявай ти да не си този чрез който се опитва да забрави бившия..

Sunwell
08-13-2009, 13:08
Пречукай я от бой.. :lol:
подобно
сори ама т'ва са курвенски номера като ти пореве 2 часа и ти тряа я съжалиш, тя ако не го е искала нямаше да го направи пуу

3oPuTy
08-13-2009, 13:16
Лично мое мнение - остави я. Щом първите няколко седмици ти скроила тоя номер, значи пак ще го направи. И после ще ти е още по трудно и ревовете ще са още повече. И пак няма да знае защо го е направила. И така до безкрай.
Тук не съм съгласна :? Аз също през пърата седмица и половина сгафих 2 пъти и се млясках с Емо (предполагам се сещаш кой беше Емо :) оня от последните 6 години :)),но вече дори не искам да го виждам :? Прекалено много се привързах към моя и въпреки растоянието и възможностите да кривна от пътя пак нямам намерение да го правя :) При това момиче се е получило същото :) Просто не може ей така да загърби предишна връзка ... Била е раздвоена и в опита си да реши,с кого иска да е си е легнала с бившия ... 100% обаче ако наистина чувствата й към автора са толкова силни тя НЯМА да повтори тази грешка ;) Казвам го от личен опит ;)

lipsvashh_mi
08-13-2009, 13:18
дори да й простиш винаги ще си имаш 1 наум за нея и ще се съмняваш дали пак не ти е изневерила..а без доверие връзка стабилна поне-няма..тъй,че остави я и дай нататък

ThePowerOfLove
08-13-2009, 13:52
Една връзка не може да съществува без доверие! Замисли се дали й вярваш, защото ако постоянно в теб има съмнения, че може да повтори грешката си - какъв е смисъла изобщо да почваш връзка, след като тя ще е обречена? Ако не можеш да забравиш случилото се, просто нямаш бъдеще с това момиче. Ако можеш някак да го преглътнеш - добре, но мисля че ще е трудно..

DevilWish
08-13-2009, 13:58
И аз бях наранила приятелят ми (но не съм спала с друг) ,в началото на нашата връзка ,прости ми ,но му беше ужасно0 трудно да забрави и ме разплакваше колко месеца наред като ми напомняше за тази случка, след това си поговорихме сериозно и той разбра, че ме наранява и сега не чувам дума повече ,за тази случка ,а сме 1 година заедно. ;) Ако и ти смяташ да й го натякваш, остави, защото и двамата ще се наранявате.Ако ще си мълчиш и ще го превъзмогнеш по някакъв начин тогава - прости й.Сам казваш ,че са ти истински чувствата. . ;)

Faces
08-13-2009, 15:24
Братле тая мисъл за тях заедно ще те преследва постоянно.Личи си че е било страшен удар за теб и няма да го забравиш моето скромно мнение е да не се занивамаш с нея наистина много тъпа постъпка.Не можела да си легне с друг и за това легнала с бившия си осъзнваш ли това колко смешно звучи няма оправдание за такова нещо.Връзка не се загърбвала ей така ами като не я загърбила да не дава такива надежди на момчето заради това че тя не е наясно кво иска той ли да пати това ли е заслужил ревове...глупости и хиляди съзли не могат да заличат това което е направила за това прошка няма!!!

Slave4You
08-13-2009, 18:37
Момичето си е признало и определено много съжалява. Всеки прави грешки - дай й втори шанс! Много харесвам изказването, че:
Ако някой сгреши един път, можеш да му дадеш втори шанс, но ако сгреши и втори път - не заслужава трети шанс!
.. или нещо подобно беше :D

loveisgonee
08-13-2009, 19:00
Щом ти е показала,че наистина съжелява значи е така ... ии е разбираемо в началото на връзката да е малко объркана все пак току що е приключила предишната си връзка и вътрешно се пита кое е правилното и кое грешното и предполагам щом те е помолила да и простиш , а не ти е казала,че се връща при бившия иска да остане с теб... така,че помислете си и дано се разберете :-) :-) :-) :-)

AFT
08-13-2009, 20:31
Но пък и всеки заслужава втори шанс...

Ilikeliljon
08-13-2009, 20:52
Ето какво мисля аз. Чисто психологическо разсъждение за теб :D :D Поради факта, че е ревала, това ми говори, че явно има някакви чувства към теб. Това че го е направила с първия си, вероятно идва от привързаността и избощо от идеята за първия. Трудния въпрос тук е, че ти трябва сам да усетиш, дали да продължиш с нея или не. Трябва наистина да се запиташ можеш ли да бъдеш с нея. И тук не става толкова въпрос за постъпката, а за това как тя въздейства на теб, дали те наранява и защо те наранява? Прецени фактите, прецени обстоятелствата. Дали тя държи на теб или не, дали има чувства или не? В случая няма значение аз или който и да било какво ти казва. Важното е ти как ще усетиш нещата, но е важно също и да помислиш много сериозно над тези неща. Та това е :) :)

Dark0
08-13-2009, 23:00
Мерси много за всичките съвети :)
Днес бях с въпросното момиче и си поговорихме много сериозно..
Просто нямаше как да не и дам втори шанс, след като видях колко е искренна и колко много съжелява, а и като се вземе впредвид това, че аз адски много искам да съм с нея :)

Единственото нещо което искам е да стискате палци и сичко занапред да бъде наред в тази връзка :) :grin:

des7royer
08-14-2009, 01:00
П.П. моля без постове "тая е к*рва, заеби я и т.н."

Точно това ми е поста

valdesbg
08-14-2009, 05:29
Ние си пишем, ама автора пак си знае неговото... :)

Живи и здрави да сте :)