PDA

View Full Version : tattoo



viksun
08-13-2009, 12:25
Здравейте :) аз см момиче на 16 години и искам да направя нещо интересно преди лятото да мине :) мисля си за татуировка която не е временна .. и се чудя на рамото или на кръста да си я направя
и исках да ви питам колко върви горе/долу една такава на кръста или на рамото ?
а вие имате ли пуснете снимчици да ги видим :)
ии покажете снимки на татуировки които ви харесват :grin:

falshiwata
08-13-2009, 12:28
Еми и аз искам татос.. даже вече съм си го избрала..
http://storage3.album.bg/f52/u5fe3d1sigkx5wonnrjggdun01a_bb0ea_10503546.jpg
на мен лично много ми харесва.. ;)

viksun
08-13-2009, 12:35
да хубав е :) аз си мислех за някакви инициали които да означават нещо напраимер :щастие,любов и такива :)

j_adore2
08-13-2009, 12:39
Като го направиш 2 седмици мисля че не трябва да се излага на слънце.За цени не знам ;)

falshiwata
08-13-2009, 12:46
Другото нещо което е.. ;) по-добре я направи есента или зимата.. Лятото татоси не се правят.. :-)

ivsan4eto
08-13-2009, 12:49
Другото нещо което е.. ;) по-добре я направи есента или зимата.. Лятото татоси не се правят.. :-)

Така е. А цените са според големината на татуировката, която искаш.

dead_princess
08-13-2009, 12:50
цените са различни- според големината на татуса :)

aloveyou
08-13-2009, 12:59
Еми и аз искам татос.. даже вече съм си го избрала..
http://storage3.album.bg/f52/u5fe3d1sigkx5wonnrjggdun01a_bb0ea_10503546.jpg
на мен лично много ми харесва.. ;)

И на мен много мо харесва..
Аз мисля,да си направя нещо като това
http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/06/13/24b4f3c8ee.jpg или да си напиша името ( все още не съм решила ) :oops:

Weakness
08-13-2009, 13:18
това е моята
http://prikachi.com/files/1015526O.jpg

j_adore2
08-13-2009, 13:30
това е моята
http://prikachi.com/files/1015526O.jpg
Колко г/д ти излязоха тези 4 йерофлифа ?

Punisherrr
08-13-2009, 13:37
Здравейте :) аз см момиче на 16 години и искам да направя нещо интересно преди лятото да мине :) мисля си за татуировка която не е временна .. и се чудя на рамото или на кръста да си я направя
и исках да ви питам колко върви горе/долу една такава на кръста или на рамото ?
а вие имате ли пуснете снимчици да ги видим :)
ии покажете снимки на татуировки които ви харесват :grin:

Аз те съветвам да си помислиш хубаво,защото за мен начина,по който го казваш ''искам да направя нещо интересно'' ми говори,че може много да съжаляваш по-късно. :? Татуйровката ще стои там завинаги,а ти може някой ден да се запиташ с кой акъл си я правила онова лято когато от скука си каза ''искам да направя нещо интересно...''. + това нека поне бъде нещо символично,нещо специално за теб,а не просто сърчицето или пепрудката от нета..

Само съвет... ти си решаваш. ;)

Weakness
08-13-2009, 13:40
те са пет и на мен не ми взеха пари

mynichka
08-13-2009, 16:01
Еми и аз искам татос.. даже вече съм си го избрала..
http://storage3.album.bg/f52/u5fe3d1sigkx5wonnrjggdun01a_bb0ea_10503546.jpg
на мен лично много ми харесва.. ;)
много нежно :)

Sladurchoo
08-13-2009, 16:06
Здравейте :) аз см момиче на 16 години и искам да направя нещо интересно преди лятото да мине :) мисля си за татуировка която не е временна .. и се чудя на рамото или на кръста да си я направя
и исках да ви питам колко върви горе/долу една такава на кръста или на рамото ?
а вие имате ли пуснете снимчици да ги видим :)
ии покажете снимки на татуировки които ви харесват :grin:

Аз те съветвам да си помислиш хубаво,защото за мен начина,по който го казваш ''искам да направя нещо интересно'' ми говори,че може много да съжаляваш по-късно. :? Татуйровката ще стои там завинаги,а ти може някой ден да се запиташ с кой акъл си я правила онова лято когато от скука си каза ''искам да направя нещо интересно...''. + това нека поне бъде нещо символично,нещо специално за теб,а не просто сърчицето или пепрудката от нета..

Само съвет... ти си решаваш. ;)




мм съгласна :) :)

d3jaVu
08-13-2009, 16:43
Един съвет от мен - не си прави татуировка лятото.Прави се когато е по студено(есента примерно) :wink: :wink:

harabelka
08-13-2009, 16:45
Здравейте :) аз см момиче на 16 години и искам да направя нещо интересно преди лятото да мине :) мисля си за татуировка която не е временна .. и се чудя на рамото или на кръста да си я направя
и исках да ви питам колко върви горе/долу една такава на кръста или на рамото ?
а вие имате ли пуснете снимчици да ги видим :)
ии покажете снимки на татуировки които ви харесват :grin:

Аз те съветвам да си помислиш хубаво,защото за мен начина,по който го казваш ''искам да направя нещо интересно'' ми говори,че може много да съжаляваш по-късно. :? Татуйровката ще стои там завинаги,а ти може някой ден да се запиташ с кой акъл си я правила онова лято когато от скука си каза ''искам да направя нещо интересно...''. + това нека поне бъде нещо символично,нещо специално за теб,а не просто сърчицето или пепрудката от нета..

Само съвет... ти си решаваш. ;)




мм съгласна :) :)
+

viksun
08-13-2009, 18:58
ami az ot dosta wreme go obmislqm i sega sm se reshila .. znam che shte bude cql jivot tam :) ne mislq che 6te sujalqvam .. mi i az iskam da e neshto specialno za men ..predi kazah che iskam nqkakuw znak koito oznachawa shtastie :)

Jamalska
08-13-2009, 19:17
Ок,ама ще трябва да изчакаш да мине лятото.Иначе цените започват от 80лв. в големите студия.

Beautyful
08-13-2009, 19:46
http://farm3.static.flickr.com/2016/2108042109_e98c1e70d2.jpg
Тази ми харесва

batko19
08-16-2009, 22:04
Според мен за момиче мн яко място е долу на крачето - глезена или горната част на ходиото :) или врата, ма гледай да не си сложиш накой паяк, че като те целуват после.. нз аз паяци не целувам ;) Каквото ида решиш отиди в голямо студио. 1во, че шанса да т исе падне използвана игла е в пъти по-малък, 2ро имат по-голям избор ако случайно нямаш точна представа какво точно искаш и 3то самите татуисти са по-добри както и качеството на боите ;)
Иии последно - татус не се прави лятото, не заради парите, а защото 3 месеца не трябва да се излага на пряка и особено силна светлина поради високата %-ност на заболели от рак на кожата. А не вярвам да тръгнеш с мазния крем и целуфана и дълъг ръкав или пък шал при тези температури ;) Затова най-удачно е през зимата. А и сезона отминава ;) Пък и прясно направения татус не изглежда добре, даже напротив.

sladi4ka_qni4ka
08-17-2009, 06:31
оо и аз се ре6их да си направя татус ... даже о6те тази седмица отивам ии 6те е на крака долу до глезена ... ама незнам каква или някакфа пеперудка или цвете .... :grin: :grin:

Glezanka
08-17-2009, 21:19
Моята си я правих края на септември и не беше проблем,понеже не се излага на пряка слънчева светлина,но ако я правиш на място,където слънцето яко ще те грее по-добре изчакай зимата :) и не я прави ей така да ти е по-интересно или защото лятото още не е минало и можеш да се покажеш :) трябва да го искаш и добре да знаеш какво правиш и защо :) Цените в различните студия са различни и се определят от големината и сложноста на самата татуировка.