PDA

View Full Version : 7 Месеца и буум



RoCkSpOt
08-13-2009, 12:26
Днес направихме 7 месеца с 1 момиче... и аз исках да вида дали ще ми звъне да се видим ... чаках чаках и нищо и получих смс "мерси че ми звъна ае чао" след тоя смс почнаха караници и какво стана скъсахме аз я блокнах бесен съм но все пак ме е яд защото наистина я обичам ... исках само да споделя защото ми е адски тегаво ... но тоя път мисля да си останат нещата така .... :-o

Di
08-13-2009, 12:27
потърси я веднага!

Sh@d0w
08-13-2009, 12:29
Ми ти си си виновен,за тия седем месеца не разбра ли че приятелката ти очаква ти да си по-решителен,ти да направиш първата крачка.Толкова ли не можа да и звъннеш,а чакаш тя да те потърси...Това всяко момиче щеше да го направи на нейно място.

vagarious
08-13-2009, 12:30
Според мен и двамата сте се направили на горди и ето резултата. :-o

smiirnoff
08-13-2009, 12:31
Според мен и двамата сте се направили на горди и ето резултата. :-o

+1 :?

RoCkSpOt
08-13-2009, 12:32
Ми ти си си виновен,за тия седем месеца не разбра ли че приятелката ти очаква ти да си по-решителен,ти да направиш първата крачка.Толкова ли не можа да и звъннеш,а чакаш тя да те потърси...Това всяко момиче щеше да го направи на нейно място.

Брато всеки път го права и преди тва разбрах,че 1 приялтека ще ходи у тях в 2 да се видат ... вместо с мен да се вижда тя ... :? от инат неискам да търса а и аз я скъсах ... казах й че повече няма да ме види и тя ми каза ок щом това искаш и това беше :x

valdesbg
08-13-2009, 12:32
Играчка-плачка :)

Хората са го казали :)

Сам си си виновен.

sladkata_bebz
08-13-2009, 12:33
Попринцип момичето по-често не забравя тези дати,така,че ти трябваше да и звъннеш.Но това че сте се скарали е тъпо.Обади и се и и кажи истината и ще оправите нещата 7 месеца не са малко.

anonimchetou
08-13-2009, 12:35
безмислено е да се разделяте за такава простотия. И двамата може би сте ядосани сега,изнервени.. нека се поуталожат нещата поговори с нея и и обясни : ) успех

Sh@d0w
08-13-2009, 12:36
Ми ти си си виновен,за тия седем месеца не разбра ли че приятелката ти очаква ти да си по-решителен,ти да направиш първата крачка.Толкова ли не можа да и звъннеш,а чакаш тя да те потърси...Това всяко момиче щеше да го направи на нейно място.

Брато всеки път го права и преди тва разбрах,че 1 приялтека ще ходи у тях в 2 да се видат ... вместо с мен да се вижда тя ... :? от инат неискам да търса а и аз я скъсах ... казах й че повече няма да ме види и тя ми каза ок щом това искаш и това беше :x

Ясно,обчае трябва да се научиш да мислиш преди да действаш ;) Като казваш нещо трябва да си сигурен че го мислиш,като късате е трябвало да се запиташ дали наистина го искаш.Сега като ти е тегаво какво да ти кажа...ти си си го надробил,ти трябва да оправиш кашата.Само не ме питай как,ти си реши.

0nem0retIme
08-13-2009, 12:36
Според мен и двамата сте се направили на горди и ето резултата. :-o

+1 :?

valdesbg
08-13-2009, 12:39
Ама авторе, хем си виновен, хем се и инатиш...
Е какво очакваш :)

Не се дуй на Радо, щото верни неща ти приказва. Иначе за чий трибуквеник си пуснал темата?

RoCkSpOt
08-13-2009, 12:47
смешно е ако я потърса първо я късам а пък после я търса ... леле реве ми се :cry:

valdesbg
08-13-2009, 12:49
Еми айде прави се на обидена кифла тогава, да видим какво ще постигнеш :)

А между другото между ушите си какво имаш и за какво го ползваш?

mechtaq_za_teb
08-13-2009, 12:51
И аз чаках моя да ми честити за 7-те месеца, но само с чакането си останах. После се изпокарахме, разбира се.
Потърси я. Според мен си избързал със заключенията.

RaZzer
08-13-2009, 12:52
Ми ти си си виновен,за тия седем месеца не разбра ли че приятелката ти очаква ти да си по-решителен,ти да направиш първата крачка.Толкова ли не можа да и звъннеш,а чакаш тя да те потърси...Това всяко момиче щеше да го направи на нейно място.

Брато всеки път го права и преди тва разбрах,че 1 приялтека ще ходи у тях в 2 да се видат ... вместо с мен да се вижда тя ... :? от инат неискам да търса а и аз я скъсах ... казах й че повече няма да ме види и тя ми каза ок щом това искаш и това беше :x

И какво като се е видяла с приятелка?! :? Като имате някаква дата да не би да е задължително да прекарва с теб целия ден или нещо такова? Момичето просто се е научило ти да й звъниш за всеки "празник" и е очаквала да го направиш и този път... Мисля, че и двамата си поделяте вината този път, но тъпо е, че сте се разделили заради това - бъди решителен (какъвто тя те иска) и оправи нещата... Това, че ти е казала, че е ОК, че няма да те види си е чиста гордост - няма нищо искрено в него... Ае успех! :)

3oPuTy
08-13-2009, 13:22
:lol: Все едно аз да се сърдя на моя,защото ми честити на пети,а ние тръгнахме на четвърти в 23:50 и нещо :lol: :lol: :lol: Божеее,Божеее :lol:
Не й обръщай внимание :? Утре ще й мине и ще започне да ти се извинява и да ти обяснява как е очаквала да се сетиш първи за нея ала-бала ... После ще започне да те обвинява,че не я обичаш,защото не си й честитил първи,а ти ще й отговориш с нещо от рода на "А ти щом ме обичаш,защо не ми честити първа?!" и тя пак ще почне с редовните номера "Ти си момче!ти трябва да се сетиш първи!" ... Еххх и аз като бях на 14 годинки с първия ми по-сериозен приятел съм имала подобни изпълнения :D Еххх спомени,спомени :-D

ImmortalForever
08-13-2009, 14:01
Тя е виновна.Не се е сетила! Да сърба, кфото си е надробила пък!

RoCkSpOt
08-13-2009, 14:14
Много ми е гадно но неискам да и звъна и да я търса неискам щото знам че съм прав !!! :-o

YourPoison
08-13-2009, 14:17
поговорете за това ... и бъдете пак заедно ... 7 месеца не са малко

Faces
08-13-2009, 15:32
Много ми е гадно но неискам да и звъна и да я търса неискам щото знам че съм прав !!! :-o
Чувал ли си за думата компромис ? А за това дали си прав е доста спорен въпрос.На колко си имам чувството че си доста малък щом заради такава смехория си готов да зарежиш 7 месечна връзка че на всичкото отгоре и горделив ще се показваш.Е да ти кажа с тия детски изпълнения така яко ще те отреже накрая момичето ти че ще се чудиш откъде ти е дошло.

mynichka
08-13-2009, 15:49
безмислено е да се разделяте за такава простотия. И двамата може би сте ядосани сега,изнервени.. нека се поуталожат нещата поговори с нея и и обясни : ) успех

RaZzer
08-13-2009, 17:05
Много ми е гадно но неискам да и звъна и да я търса неискам щото знам че съм прав !!! :-o
Чувал ли си за думата компромис ? А за това дали си прав е доста спорен въпрос.На колко си имам чувството че си доста малък щом заради такава смехория си готов да зарежиш 7 месечна връзка че на всичкото отгоре и горделив ще се показваш.Е да ти кажа с тия детски изпълнения така яко ще те отреже накрая момичето ти че ще се чудиш откъде ти е дошло.

+++

freziq
08-13-2009, 19:36
по-добре сега да скъсате, отколкото след 2 месеца ;)

Sexy_boy_94
08-13-2009, 20:03
безмислено е да се разделяте за такава простотия. И двамата може би сте ядосани сега,изнервени.. нека се поуталожат нещата поговори с нея и и обясни : ) успех

+ 1 :oops:

Hilary_
08-13-2009, 20:13
Кофти .. ти си се заинатил тя също и ето какво е станало ... :(

А и това с смс-а е било глупаво .. така ли вече се честити някакъв такъв повод? :-o

Потърси я да се изясните ... не бъди инат после ще съжаляваш ... :?

lipsvashh_mi
08-13-2009, 20:50
Ми ти си си виновен,за тия седем месеца не разбра ли че приятелката ти очаква ти да си по-решителен,ти да направиш първата крачка.Толкова ли не можа да и звъннеш,а чакаш тя да те потърси...Това всяко момиче щеше да го направи на нейно място.
Прочети това мнение още 1 път -мноооого внимателно,ако трябва още един и още един и докато не зацепиш не спирай :D
Найстина -ти в крайна сметка мъжът ли си във връзката ви или жената?Като знаеш,че на мацката ще й е кеф да види,че сам си се сетил и ако я обичаше колкото твърдеше щеше да изпиташ потребност и да й звъннеш! :?

Priceless
08-13-2009, 20:54
Оф Боже ... :? :? Ебахти горделивото говедо си, честно !

RoCkSpOt
08-13-2009, 21:11
Оф Боже ... :? :? Ебахти горделивото говедо си, честно ! тоест ?!

Priceless
08-13-2009, 21:13
Оф Боже ... :? :? Ебахти горделивото говедо си, честно ! тоест ?!

Превеждам: Понякога е нужно да си преглътнеш гордостта в името на доброто на връзката. Но нито тя, нито ти сте го направили. Следователно сте ДВЕ горделиви говеда !

RoCkSpOt
08-13-2009, 21:42
За добро или лошо и писах смс ... "ако все още ме цениш утре като станеш ми звъни да се изясним защото след няколко дена заминавам" нз ... ако не ми звъне :?

vagarious
08-13-2009, 21:50
Еееееми като не ти звънне..ок..нали знаеш - не е първата, не е и последната.Така,че..смело напред я караш. :) :) :)

ani4kabani4ka
08-13-2009, 21:52
Успех,момче!Наистина ,не си струва да си попилявате връзката за такава дреболия.Изглежда,че има какво да се доизживее от нея :).Надявам се ,че и момичето ти мисли така.Още веднъж:Успех! :smt023

Ballbreaker
08-13-2009, 22:02
Ти пък и един SMS си написал. Честно, май Тя е мъжа във връзката. Нищо лично, просто това е типично женски SMS.

RaZzer
08-13-2009, 22:15
Оф Боже ... :? :? Ебахти горделивото говедо си, честно ! тоест ?!

Тоест... оправи нещатаааа!!!

valdesbg
08-14-2009, 05:04
Абе ей п*тколизец мазен ти ташаци имаш ли бе?

Нещо мъжко изобщо има ли в тебе? Кви са тия смс-и, кви са тия глупости? Взимай се в ръце момче, и ЗВЪННИ ти по телефона, и си уреди среща НАВЪН за да говорите ОЧИ В ОЧИ. Ти си ВИНОВЕН за края на връзката ви и ако искаш да се оправи ТИ си този който трябва да я съживи.


Майкоооооо, как може да има такива мишоци.....


Пф, изнервих се...

3oPuTy
08-14-2009, 08:56
^ Хммм тук не съм съгласна бате :? И двамата имат вина!!Тя щом го обича толкова що не се сети веднъж да му честити първа?!Или що не се опита да оправи нещата?!

Faces
08-14-2009, 10:33
^ Хммм тук не съм съгласна бате :? И двамата имат вина!!Тя щом го обича толкова що не се сети веднъж да му честити първа?!Или що не се опита да оправи нещата?!
Добре но той е поискал край заради такава простотия така че той е този който трябва да направи компромис.Пък и с тез мелодраматичните смс-и мале мале "ако още ти пука..." и някви такива не бъди женчо а мъж на място по ще го оцени да ти кажа.А така и не разбрах ти на колко години си защото има значение това ?

Sh@d0w
08-14-2009, 10:35
Абе ей п*тколизец мазен ти ташаци имаш ли бе?

Нещо мъжко изобщо има ли в тебе? Кви са тия смс-и, кви са тия глупости? Взимай се в ръце момче, и ЗВЪННИ ти по телефона, и си уреди среща НАВЪН за да говорите ОЧИ В ОЧИ. Ти си ВИНОВЕН за края на връзката ви и ако искаш да се оправи ТИ си този който трябва да я съживи.


Майкоооооо, как може да има такива мишоци.....


Пф, изнервих се...

Не си заслужава,Владо.Прави като мен,аз като видя такива тъпи теми по които съм се изказвал поне 1000 пъти се смея от сърце и след това драсвам някое саркастично постче :D

BlueFace
08-14-2009, 13:58
Идиотчета :grin: :grin: :grin: valdesbg ти го каза просто и ясно ;]

Така че можеш да избираш дали да продължиш да си идиот или да се промениш и да оправиш нещата ;]

П.П.И ако отново тръгнете знай ,че ти си момчето и от теб ,колкото и да е гадно понякога , се очаква да правиш първите крачки !!

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 14:54
оооо Боже,аз никога не се сещам за такива "годишнини" , прекалено лигаво е за мен

Fe6an4etyty
08-14-2009, 21:33
аз щях да и подпиша пътния лист ....

bloody_tower
08-14-2009, 21:37
О Боже Мой.... И аз така чакам приятеля ми да се сети да се обади ама то наистина ако обичаш някой трябва да му го показваш и един час да сте направили обади й се кво се правите на интересни... Отделно едни приятели направиха година и тъпака забрави... Показаха му календар и пак не можа да се сети... Любов.. Ако любовта пък се изразява в дати евала!

Faces
08-14-2009, 23:21
О Боже Мой.... И аз така чакам приятеля ми да се сети да се обади ама то наистина ако обичаш някой трябва да му го показваш и един час да сте направили обади й се кво се правите на интересни... Отделно едни приятели направиха година и тъпака забрави... Показаха му календар и пак не можа да се сети... Любов.. Ако любовта пък се изразява в дати евала!
:razz: :razz: :razz: Tова за годишнината ме изкефи хахаха ама недей така на някой хора им е трудно да запомнят такива неща :D

Snickers
08-15-2009, 12:13
Т'ва пък е 'бати лигажщината. 1 месец, 2 месеца, 3-4-5... :? 6 по-приемлово или пък година, ама като почнете 15 дни... още малко ще почнете да броите часовете, минутите,секундите.

Авторе, каквото си си надробил, това ще сърбаш. Звънни на момичето и оправете кашата, 7 месеца НЕ са малко.

umri
08-16-2009, 00:38
Бай хуюувич направил си правилното нещо... каква е тая да ти са прави на интересна бе... не я търси даже повече... тя ща намери. Ако и се обадиш ще е най-голямата грешка и ще тъпче до края на връзката ви. Би и майката. Даже ти се чудя как помниш тия дати... един път за малко да си забравя рождения ден, а пък на майка ми рождения при 3 напомнящи на телефона и пак забравям.. какво остава за приятелките

ivana0895
08-16-2009, 03:22
Каква чакаш само не разбрах ?! :o