PDA

View Full Version : Защооо????



n3ri7ka
08-13-2009, 13:53
Ситуацията е следната:
От средата на май се зарибявах с едно момче,той е на 18,а аз на 16,познаваме се от повече от 10 години,но никога не е имало нищо повече от "здравей-здрасти",даже от 2 години учим в едно даскало.В началото на тази учебна година страшно много се заяждахме,обиждахме и т.н.Това продължи до началото на 2ри срок,тогава даже здрасти не си казвахме.Априлската ваканция започнах да излизам с неговите приятели,които станаха и мой приятели.Започнахме често да излизаме в обща компания,да се прибираме всички заедно след даскало и т.н.И така през май бяхме на кафе преди даскало няколко човека и той беше там.Аз споменах че ми трябват едни теми и той каза,че знае къде да ги намери и ще ми ги даде.Още същата вечер ме намери в skype и ми ги прати и толкова.След няколко дни той имаше класна и беше излезнал до тоалетната да си снима пищовите,срещна ме и ме помоли да му взема листовете иии когато ми ги даде незнам какво стана ноо ... след това цял ден мислих за него.От този ден почнахме по цяла вечер да си пишем,чак до сутринта,когато ходехме заедно на кафе.Той все ми казваше,че ме харесва,правеше всичко за мен,говореше ми толкова мило,както никой никога не ми е говорил.Ходи на екскурзия в Турция и донесе подарък само на мен от компанията ни (нямал пари за всички :D ) Когато свършихме училище стана още по-хубаво-по цял ден не спирахме да си говорим по телефона,вечер се виждахме (но никога не сме оставали сами) и т.н.И той продължаваше да ми повтаря,че ме харесва,аз също го харесвах,но не правехме нищо по въпроса.И така до 12.07 когато дойдох в Англия за около месец.До края на юли си пишехме пак по цял ден и си беше същото.
И идва моментът,в който незнайно как всичко се промени.Изведнъж той започна много рядко да влиза в skype,пишехме си по половин час на ден :( преди 3-4 дни го попитах защо така се промени всичко без причина,а той каза,че просто няма време да ми пише,защото учи теми по история,ходи на шофьорски курсове и тренира.И от тогава не сме си писали,а той доста често влиза в skype но аз няма да му пиша първа защото ми писна само аз да го търся.
Питах всички от компанията ни да не ходи с някоя или да няма нещо друго,всички казват,че той излиза само с тях и на курсове,никъде другаде не ходи.
Кажете ми според вас кое го накара така изведнъж да спре да ми пише и защо всичко се промени :-#
Ужасно е,защото много се привързах към него,харесвам го,заради него скъсах с приятеля ми,с който бях 2 години.И сега какво-без никаква причина всичко свърши :cry: незнам дали когато се върна в БГ всичко ще е както преди,предполагам,че не.
Защоо????


P.S.:Благодаря на тези,който прочетоха историята ми и се извинявам ако съм ви отегчила,но ми е кофти и исках да си го излея :(

Priceless
08-13-2009, 13:57
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

anonimchetou
08-13-2009, 13:57
мисля че когато се върнеш в Бг ще си най-наясно с нещата .. Така сте на разстояние ти не можеш да видиш изцяло какво се случва с него . Като си дойдеш и се видите и поговирте ще си най-наясно.Мисля че от толкова разстояние не можеш да направиш почти нищо. Трябва да си тук да се видите и да говорите тогава ще разбереш според мен.

ImmortalForever
08-13-2009, 13:57
Синдормът "Имам да уча трябва да разкарам всичко женско да се съредоточа" Като го приемат ще мине :)

PurpleDream
08-13-2009, 14:05
лелее все едно ми разказа историята на една приятелка,само че тя ходеше с момчето :D ии според мен също наистина няма време и както казаха преди мен,като го приемат и като се успокои ще влиза по-често :wink:

YourPoison
08-13-2009, 14:13
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

n3ri7ka
08-13-2009, 14:14
Синдормът "Имам да уча трябва да разкарам всичко женско да се съредоточа" Като го приемат ще мине :)

Да ама той сега ще е 12 клас и чак след почти година ще кандидатства,но от ся е почнал да учи щот през учебната година нямало да му стигне времето :( ако ще чакам цяла година :shock:

n3ri7ka
08-13-2009, 14:20
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

да може,но след като влиза понякога в skype значи има малко свободно време,но не ми пише :(

PurpleDream
08-13-2009, 14:22
ами може да си пише с много други хора и да не му остава време за теб,не може само с тебе да си пише човека 8-)

proach
08-13-2009, 14:30
Нормално е да е зает ,не се тревожи :wink:

Priceless
08-13-2009, 14:30
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

да може,но след като влиза понякога в skype значи има малко свободно време,но не ми пише :(

Е моя скайп е 24/7 включен, но мен през повечето време ме няма 8-)

n3ri7ka
08-13-2009, 14:47
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

да може,но след като влиза понякога в skype значи има малко свободно време,но не ми пише :(

Е моя скайп е 24/7 включен, но мен през повечето време ме няма 8-)

ама той влиза само като няма кво да прави :o
оооох и мойто не е лесно :?

Sladurchoo
08-13-2009, 15:10
ем първо се върни в бг .. така ще видиш по-реално как седят нещата .. :wink:

mynichka
08-13-2009, 15:52
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?
и аз това щях да те питам

n3ri7ka
08-13-2009, 16:12
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?
и аз това щях да те питам

ами винаги е намирал време за мен,как така сега не може поне 5 мин да отдели да ми каже пак:"аз ще те пазя,щот не мога да допусна на най-яката мацка да й се случи нещо" или "много добре знаеш,кво ми е мнението за теб-харесвам те" или "крайно време е да приемеш,че си красива" или да ме поздрави пак с някоя песен,както правеше по 2-3 пъти на ден.Мамка му как ми липсва :cry:
И защо като влиза в skype не ми пише,а трябва аз да му пиша първа.
Преди няколко дни му писах и той не върна,и на другия ден ми писа:"гледам,че вчера си ме търсила,какво има?" :booooomb: Не разбира ли,че аз не го търся защото ми трябва нещо,аз го търся,защото искам да съм с него :cry:

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:17
може би нещо се е променило, но ние няма как да ти кажем какво. като си дойдеш в Б- я, най- вероятно всичко ще се изясни.

Sh@d0w
08-13-2009, 16:20
...като си дойдеш в Б- я, най- вероятно ...

Тц,тц,тц...щом вече ви мързи да изпишете и България... :?

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:24
...като си дойдеш в Б- я, най- вероятно ...

Тц,тц,тц...щом вече ви мързи да изпишете и България... :?

не ми е до криворазбрания ви патриотизъм в момента ;] тва как съм я изписала, няма нищо общо с това, че обичам родината си ;p

Sh@d0w
08-13-2009, 16:28
...като си дойдеш в Б- я, най- вероятно ...

Тц,тц,тц...щом вече ви мързи да изпишете и България... :?

не ми е до криворазбрания ви патриотизъм в момента ;] тва как съм я изписала, няма нищо общо с това, че обичам родината си ;p

Ае сладурче влез ми в положението трябват ми още 7 поста до 1000 и се чудя кво да напиша вече :(

А и има общо не се измъквай,тия чатове и тия съкращения ви е****т м*****а на правописа.За повече инфо виж подписа ми.

Благодаря.

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:30
аз не виждам някакъв проблем в правописа си, не знам ти къде го откриваш ;д

n3ri7ka
08-13-2009, 16:34
тъкмо си писахме-10 мин и както му разказвах нещо той ме прекъсна и каза:
[7:28:04 PM] *VaLLL* каза: am sorry
[7:28:07 PM] *VaLLL* каза: az 6ee stavam
[7:28:20 PM] *VaLLL* каза: trqbva da pomogna na edna 4ujdenka tuka
[7:28:22 PM] *VaLLL* каза: ne6to
[7:28:30 PM] *VaLLL* каза: za edni snimki
[7:28:35 PM] *VaLLL* каза: aide 4aooo

а преди имаше прегръдки,целувки,тръгва да излиза и чак след 1-2 часа наистина излиза :cry:

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:38
тъкмо си писахме-10 мин и както му разказвах нещо той ме прекъсна и каза:
[7:28:04 PM] *VaLLL* каза: am sorry
[7:28:07 PM] *VaLLL* каза: az 6ee stavam
[7:28:20 PM] *VaLLL* каза: trqbva da pomogna na edna 4ujdenka tuka
[7:28:22 PM] *VaLLL* каза: ne6to
[7:28:30 PM] *VaLLL* каза: za edni snimki
[7:28:35 PM] *VaLLL* каза: aide 4aooo

а преди имаше прегръдки,целувки,тръгва да излиза и чак след 1-2 часа наистина излиза :cry:

ох, стига си се измъчвала, остави го да опрай чужденката, като му е толкова спешна :lol: сериозно, като си дойдеш, ще се разправяш. сега няма какво да направиш.

n3ri7ka
08-13-2009, 16:57
ами аз се прибирам ся в неделя вечер,и в сряда или четвъртък ще си празнуваме заедно с брачед ми рождените дни (въпреки,че бяха бая одавна :D )и естествено и той ще е поканен,надявам се да дойде,защото тогава ще говоря с него,ама още незнам точно кво ще му кажа 8-) :-o

0nem0retIme
08-13-2009, 17:56
мисля че когато се върнеш в Бг ще си най-наясно с нещата .. Така сте на разстояние ти не можеш да видиш изцяло какво се случва с него . Като си дойдеш и се видите и поговирте ще си най-наясно.Мисля че от толкова разстояние не можеш да направиш почти нищо. Трябва да си тук да се видите и да говорите тогава ще разбереш според мен.

++

gilotinator
08-13-2009, 18:09
Не се притеснявай,може да е в труден период човека.Имам един приятел,които един ден е много весел и може да се напикаеш от смях с него,а друг ден само мълчи и се мръщи,но просто такъв е характера му.Изчакай,като се върнете ще говорите на четири очи,само недей да се панираш и всичко ще е наред :)

freziq
08-13-2009, 19:34
еее момчето няколко пъти ти е казал, че те харесва, а ти не си реагирала...
може и наистина да няма свободно време, но за приятели такова винаги се намира...
може би е осъзнал, че няма смисъл да се ''бори'' за теб и да си губи времето...

emityyyyyyyyyyyyy
08-13-2009, 19:50
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

AceXe
08-13-2009, 20:00
Загубил интерес към теб. Жалко е наистина, но това е животът...

Sexy_boy_94
08-13-2009, 20:21
Еми припомни му кфо сте си писали преди :-o

n3ri7ka
08-13-2009, 21:24
еее момчето няколко пъти ти е казал, че те харесва, а ти не си реагирала...
може и наистина да няма свободно време, но за приятели такова винаги се намира...
може би е осъзнал, че няма смисъл да се ''бори'' за теб и да си губи времето...


ами аз повече съм го търсила отколкото той мен,и когато ми казваше,че му харесвам и аз му казвах същото и той виждаше колко съм щастлива,но може би наистина е изгубил интерес към мен :( ще разбера след най-много 1 седмица

valdesbg
08-14-2009, 04:48
Авторке - що си седите на ушите?

Момчето милион пъти ти е казал че те харесва, а ти блееш. Е няма вечно да тича по теб. Нормално е, аз ако съм на негово място отдавна да съм те разкарал...

Усещаш ли как се вкарваш в един ужасен филм - защо той не ми пише първи? Защо не ми праща мечки? Защо...? Защо...?

Бита карта си вече....другия път да знаеш и да не се правиш на толко отворена.

ImmortalForever
08-14-2009, 14:24
Може НАИСТИНА да няма време човека .. Затова замисляш ли се? :?

да може,но след като влиза понякога в skype значи има малко свободно време,но не ми пише :(

Ще видииш колко е важно е това след някоя друга годинка... И аз бях така с бившия.Не го разбирах, не му влизах в положение, че има да учи..Скъсахме и него го сакъсаха на всички изпити..Е, аз не искам да ми се случи и на мен,за това за момента 11 и 12 клас са най-важните и трябва да се стягаме...Не ни минават подобни неща през главата..Повярвай му..Ако ти казва, че учи- наистина е така..

DevilWish
08-14-2009, 14:38
Не си вкарвай излишни филми.Дошъл му е реда, той да се прави на недостъпен ;) Решил е и той малко да си поиграе ;) Все пак и ти си го мъчила :С Не де, но може би е чакал някаква по-специална реакция от теб ;) Може би е чакал да подхвърлиш нещо за ходене и тн . . може би е чакал една целувка . .
Ела си ,пък ще видим какво ще се случи ;)

n3ri7ka
08-19-2009, 20:41
[8:51:00 PM] ٿ НериТо ٿ каза: mislq 4e imam pravoto da znam pri4inata da ne e taka ve4e
[8:51:01 PM] ٿ НериТо ٿ каза: (think)
[8:51:10 PM] ٿ НериТо ٿ каза: sig sam 4e ne e samo tva 4e si zaet
[8:52:31 PM] *VaLLL* каза: am vremenata vinagi se promenqt
[8:52:40 PM] *VaLLL* каза: kvo ne6to specialno li
[8:53:09 PM] ٿ НериТо ٿ каза: zna4i tva e? 4e vremenata se promenqt
[8:53:12 PM] ٿ НериТо ٿ каза: :)
[8:54:20 PM] *VaLLL* каза: da taka e
[8:54:36 PM] *VaLLL* каза: dobre neznam 6to taka reagira6
[8:55:13 PM] ٿ НериТо ٿ каза: ami 6oto izvinqvai mnogo ama do predi nqkolko sedmici mi govore6e edno i izvednuj vsi4ko svur6i
[8:56:03 PM] ٿ НериТо ٿ каза: no qvno za teb ni6to ne e imalo zna4enie
[8:56:21 PM] *VaLLL* каза: kakvo sam govorel
[8:56:26 PM] *VaLLL* каза: ????????
[8:56:32 PM] ٿ НериТо ٿ каза: ami ne
[8:56:46 PM] ٿ НериТо ٿ каза: pozdravi,me4ki,komplimenti,obqsneniq v lubov
[8:57:05 PM] ٿ НериТо ٿ каза: mai ima6e ne6to takova ili se barkam
[8:57:07 PM] ٿ НериТо ٿ каза: (think)
[8:57:12 PM] *VaLLL* каза: ne se barka6
[8:57:14 PM] *VaLLL* каза: no
[8:57:17 PM] *VaLLL* каза: ne samo na tebe
[8:57:34 PM] *VaLLL* каза: pravq komplimenti
[8:58:59 PM] *VaLLL* каза: neznam 6to taka si misli6,no vinagi sum mislil,4e e samo priatelstvo

и такаа,оказа се,че той не е човекът за когото го мислех през последните месеци,явно за него всичко е било ПРОСТО зарибяване и не е имал намерение за нищо повече,въпреки че по думите му се очакваше МНОГО повече.Но нищо,животът продължава,хич ми е не :lol: има и други,и то много
Извинявайте,че ви занимавах с мойте глупости,но тогава ми беше много гадно,а сега ми олекна
Мерси на всички :-)
Може да махнете темата :)

NamelessRomantic
08-20-2009, 00:30
Ми такааааа!!!!!

Тъпо заглавие -.-.

По темата - еми единственото което се е променило,че човека е зает.Виждаш отговаря ти,пак се държи по един и същи начин...Може верно да е зает,'сеш ли се?

fire_cat
08-20-2009, 08:25
Явно просто няма време. Не е нужно веднага да изпадаш в истерия. Все пак не може да се очаква по цял ден да си дърдори по телефона с теб и да си чатите по скайп. Като се видите по-добре направо си поговорете. Ако още изпитва интерес - ще бъде много хубаво. Все пак положението нямаше да е такова, ако беше действала навреме и двамата сте знаели, че изпитвате нещо взаимно.

Priceless
08-20-2009, 08:47
^^ Абе вие сериозно.. не четете ли преди да пишете в някоя тема? :?

laji4ka
08-20-2009, 10:13
ммм.. това е моята история само, че мене по тактичен начин ме заебаха .. и сега пак иска да сме заедно ама аз.. не съм сигорна но нмз.. незнам дай му още време дай време и на себе си не му пиши нека видим дали поне 1 път ще се сети да ти пише ... :(