PDA

View Full Version : Дано темата да е за този раздел



Bukmop
08-13-2009, 14:06
Здравейте гледах другите теми по въпроса който ме интересува но нищо не разбрах... Така значи след бръснене как избягвате така да го наречем възпаление ? при мен винаги има :-k не се бръсна на контра използвам винаги нови самобръсначки който преди употреба ги топвам за малко във гореща вода , използвам пяна за бръснене за чувствителна кожа мисля че е това хммм а и след бръснене използвам афтършеив но пак на другия ден има дразнене и сърбеж :shock: :shock: :booooomb: Моля да пишете по темата и да решим проблема който не е само мой а и при много други младежи :)


честито, май уцели темата
дали не я тупнеш в здравните проблеми??? и там имаше такава тема
смени си нещата :) и може да стане чудо :smt003

Това ми е въпроса ноо незнам аз си мисля че темата си е за раздела с козметиката както и да е просто искам съвети

batkodoki
08-13-2009, 14:10
проблема е за тук,
но се постарай да го ДЕФИНИРАШ ясно точно подробно и коректно, кто започнеш със задължитеният маркер: ВЪЗРАСТ?!

Bukmop
08-13-2009, 19:50
проблема е за тук,
но се постарай да го ДЕФИНИРАШ ясно точно подробно и коректно, кто започнеш със задължитеният маркер: ВЪЗРАСТ?!

на 16 съм използвам жилет блуту ексел
пяна за бръснене нивея за чувствителна кожа
афтършейв куба

първо се къпя след това на леко влажна кожа си слагам пяна изчаквам мъничко и започвам по посока на косъма ... свършвам си работата измивам се със хладка вода исушавам се и си слагам афтършейв
На другия ден вече започва зачервяване сърбеж абе знаете какво се получава :( Та се чудя за нещо крем ли незнам нещо което предотвратява възпалението ?

Midi4ka
08-13-2009, 20:41
Миии може да не ти понася някой от кремовете или афтършейфа... нз гледам всичко си го правиш добре,но нз защо се получава така..

Kocha
08-13-2009, 21:58
и аз имаХ същият проблем ама от както ползвам ел.бръсначка намаляга пъпките които излизат след бръснене

t0d1t0
08-14-2009, 07:16
Пич лято е все пак :) Потиш се. :) А и през първите дни е само така? :) Не се притеснявай толкова , 1-2 дена макс и си готов ;)