PDA

View Full Version : Харесва ли ме !?



ivobg1
08-13-2009, 15:29
.

Kajo
08-13-2009, 15:35
Според мен, ако е доста мила и иска просто да те приобщи към новата среда може да се държи така(и на мен ми се е случвало).
А и можеш просто да е питаш

rozovsluncho
08-13-2009, 15:39
Ъм кфо е тфа училище август месец бе?! :shock: :booooomb:


Иначе приказвай с нея,покани я да излезете някъде и и кажи,че я харесваш ала бала,ще видиш,че няма да съжеляваш :)

fc
08-13-2009, 15:48
Използвай я за да подобриш социалнните си възможости с жените като цяло. Излизайте като приятели и се запознавай с приятелките и. Тя да ти остане приятелка само, не Гадже.

ivobg1
08-13-2009, 15:54
Мерси за бързите отговори.
Опитвам се да отговарям на усмивката с усмивка, но без резултат. :) Да не говорим, че дори когато не мога да измисля тема за разговор, тя измисля вмисто мен, а аз само се хиля, като глупак. :P Ама, като съм затворен и не мога да бъда уверен, както преди... :?

0nem0retIme
08-13-2009, 16:12
намеквай й и ти,че я харесваш..то ще се усети какви са нейните намерения.. :)

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:13
Мерси за бързите отговори.
Опитвам се да отговарям на усмивката с усмивка, но без резултат. :) Да не говорим, че дори когато не мога да измисля тема за разговор, тя измисля вмисто мен, а аз само се хиля, като глупак. :P Ама, като съм затворен и не мога да бъда уверен, както преди... :?

кога ''преди'' си бил отворен, та изведнъж си се затворил? 8-)
ако момичето е като теб, нищо чудно, че към теб се е ориентирала. може просто да смята, че с другите няма шанс. а и неопитните момиченца (както и момченца) лесно се впечатляват, когато някой им обърне дори малко внимание. и бтв верно кво е тва училище през август месец? 8-)

Sh@d0w
08-13-2009, 16:14
Много те харесва,напрао не може да живее без теб.Не изпускай момента да се награбите.И не забравяй да използваш презервативи!!1

ivobg1
08-13-2009, 16:18
кога ''преди'' си бил отворен, та изведнъж си се затворил? 8-)
ако момичето е като теб, нищо чудно, че към теб се е ориентирала. може просто да смята, че с другите няма шанс. а и неопитните момиченца (както и момченца) лесно се впечатляват, когато някой им обърне дори малко внимание. и бтв верно кво е тва училище през август месец? 8-)
Бях уверен преди да се преместя в нов град и в ново училище. А що се отнася за училището - просто през последните дни си мисля често за нея, затова и го свързах с училището. Просто така ми дойде на ум. :-D :)


Много те харесва,напрао не може да живее без теб.Не изпускай момента да се награбите.И не забравяй да използваш презервативи!!1
Това ме разсмя! :-D :D

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:21
кога ''преди'' си бил отворен, та изведнъж си се затворил? 8-)
ако момичето е като теб, нищо чудно, че към теб се е ориентирала. може просто да смята, че с другите няма шанс. а и неопитните момиченца (както и момченца) лесно се впечатляват, когато някой им обърне дори малко внимание. и бтв верно кво е тва училище през август месец? 8-)

Бях уверен преди да се преместя в нов град и в ново училище. А що се отнася за училището - просто през последните дни си мисля често за нея, затова и го свързах с училището. Просто така ми дойде на ум. :-D :)

бе едва ли едно местене може да ти повлияе дотолкова, че така да се затвориш изведнъж. който е отворен, си е отворен във всички ситуации. май си се заблуждавал колко си бил ''уверен'' ;д а сега, през лятото, чуваш ли се/ виждаш ли се с това момиче?

ivobg1
08-13-2009, 16:26
... а сега, през лятото, чуваш ли се/ виждаш ли се с това момиче?
Не, нямам и нито скайпа, нито телефона. Що се отнася до скайп, отскоро и аз нямам, защото нямам с кого да си пиша. Само ми гълта рам. :D

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:28
... а сега, през лятото, чуваш ли се/ виждаш ли се с това момиче?
Не, нямам и нито скайпа, нито телефона. Що се отнася до скайп, отскоро и аз нямам, защото нямам с кого да си пиша. Само ми гълта рам. :D

хаха, що, с УОУ и ЦС ли е пълен компа? 8-) 8-)

ivobg1
08-13-2009, 16:31
... а сега, през лятото, чуваш ли се/ виждаш ли се с това момиче?
Не, нямам и нито скайпа, нито телефона. Що се отнася до скайп, отскоро и аз нямам, защото нямам с кого да си пиша. Само ми гълта рам. :D

хаха, що, с УОУ и ЦС ли е пълен компа? 8-) 8-)
Не, от доста време не съм ги играл. :-D
Изполвам го само за гледане на филми, слушане на музика и ровене в интернет, но почти никакви игри не играя... :)

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:32
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?

Sh@d0w
08-13-2009, 16:34
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?

Напълно те подкрепям!!1В правилната насока на мислене си!

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:35
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?

Напълно те подкрепям!!1В правилната насока на мислене си!

че аз винаги мисля в правилната насока ;д

ivobg1
08-13-2009, 16:38
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?
Да и изчезне интереса... ако изобщо има такъв... :razz:
Възможно е и да има и да и изчезне, ама като никога не ме е бивало в такива работи... ](*,)

Sh@d0w
08-13-2009, 16:42
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?
Да и изчезне интереса... ако изобщо има такъв... :razz:
Възможно е и да има и да и изчезне, ама като никога не ме е бивало в такива работи... ](*,)

Е са комплекси ли избиваш...като казваш "не ме бива" не си помагаш особено.Вярвай в себе си.Както гласи подписа на моя познат Владо-Уважавай себе си-БЪДИ ПИЧ!1 (май така беше)

ПП.Още 4 поста до 1000 и спирам глупостите :D

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:43
ми изтегли си скайп, намери нейния, пиши й 10 минути някакви глупости и я викай да излезете. и не се плаши, просто го направи, без много мислене ;д

Sh@d0w
08-14-2009, 01:31
ми изтегли си скайп, намери нейния, пиши й 10 минути някакви глупости и я викай да излезете. и не се плаши, просто го направи, без много мислене ;д

Да,то така става като в сапунен сериал :shock:

valdesbg
08-14-2009, 05:32
Тя дали те харесва не знам, обаче на теб яко ти хлопа дъската...

Я се социализирай малко, щото такива глупости бръщолевиш че ме е срам да си пусна поста в темата ти...

Самочувствие а-у, мнение за себе си имаш ли?

newii
08-14-2009, 08:25
незнам дали е хлътнала тя по теб но ти по нея определено :grin: задължително намери връзка с нея :)

raia338
08-14-2009, 09:34
просто я покани на кафенце :)

ivobg1
08-14-2009, 13:12
мда... и рискувам да ме резне и повече да не ми проговори...
Мисля да и пускам разни комплиментчета и разни други закачки и така ще я накарам тя сама да си каже... Защо трябва аз да рискувам...хихи... :D 8-) 8)

BlueFace
08-14-2009, 13:21
Човек трябва да станеш по-отворен.Знам ,че не е лесно,но трябва да положиш усилие.Попитай момичето дали те харесва.Ние няма как да знаем точният отговор. Действай ,не чакай ,няма какво да загубиш ;)
Щом я смяташ за сладка.Отиди кажи и го ,покани я да излезете ,целуни я и т.н.

Просто действай ,защото може да я изпуснеш :)

BlueFace
08-14-2009, 13:24
мда... и рискувам да ме резне и повече да не ми проговори...
Мисля да и пускам разни комплиментчета и разни други закачки и така ще я накарам тя сама да си каже... Защо трябва аз да рискувам...хихи... :D 8-) 8)

Ти си момчето.Ти трябва да действаш.И аз преди чаках ей така някое момиче да ми каже ,че ме харесва.Ама се оказва ,че момичетата не ти казват това.Трябва ти да си признаеш и да и разкриеш чувствата си.Колкото и страшно да ти изглежда...По-добре ли ще ти е да седиш така и да се питаш "дали наистина ме харесва? "....Няма как да не ти проговори повече .Пък и като те отреже какво? Продължаваш напреде и толкова.Има много момичета на света не трябва да се отказваш заради 1-2 разочарования ;)

golqmumnik
08-14-2009, 13:29
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?
Глупости,тя е влюбена и го чака пред олтара :-D

ivobg1
08-14-2009, 13:32
Проблема е, че когато съм около нея, не ми идват на ум никакви теми за разговор, дали защото се притеснявам или е от нещо друго - не знам. Такива теми, като музика, филми и т.н. ми се изчерпват за 20 мин... :-o
Що се отнася до това, дали ме харесва, ще се опитам да и намекна по някакъв начин, пък каквото стане. 8-) :)

Sh@d0w
08-15-2009, 13:38
Проблема е, че когато съм около нея, не ми идват на ум никакви теми за разговор, дали защото се притеснявам или е от нещо друго - не знам. Такива теми, като музика, филми и т.н. ми се изчерпват за 20 мин... :-o
Що се отнася до това, дали ме харесва, ще се опитам да и намекна по някакъв начин, пък каквото стане. 8-) :)

Да,сигурно е от притеснение.Но ако се притесняваш повече ще се навредиш,отколкото ще си помогнеш.Отпусни се не премисляй всяка дума която казваш,остави разговора да си тече.Бъди естествен,защото личи ли ти че се притесняваш и незнаеш какво да кажеш трупаш червени точки.Никое момиче няма да тълпи да се разхогдате 20 мин прлимерно в пълно мълчание :? Покажи и че си сигурен в себе си че си уверен ;)

gre3ny
08-16-2009, 16:20
ми то добре, ама като нямаш никаква връзка с нея толкова време, не ти ли хрумна, че може и да й изчезне интереса?
+++

AwwwSugar
08-16-2009, 16:52
бъди по "утикан" ако мога да се изразя така в смисъл няма как да и привличеш вниманието още повече като стоиш и я гледаш като полезно изкопаемо ....като те заговори и направи накой комплимент или както правя аз обсъждам другите :D кога какво е стана ло това онува и тей се стига и до кафето 8) :D :D

Kostadin_682
08-16-2009, 20:28
бъди по "утикан" ако мога да се изразя така в смисъл няма как да и привличеш вниманието още повече като стоиш и я гледаш като полезно изкопаемо ....като те заговори и направи накой комплимент или както правя аз обсъждам другите :D кога какво е стана ло това онува и тей се стига и до кафето 8) :D :D
Клюкарка 8-)

marti93
08-17-2009, 09:03
със сигурност си и симпатичен!покани я на среща и ще разбереш ,кажи и че е по специялна и че чустваш нещо

AwwwSugar
08-17-2009, 19:06
бъди по "утикан" ако мога да се изразя така в смисъл няма как да и привличеш вниманието още повече като стоиш и я гледаш като полезно изкопаемо ....като те заговори и направи накой комплимент или както правя аз обсъждам другите :D кога какво е стана ло това онува и тей се стига и до кафето 8) :D :D
Клюкарка 8-)

:twisted: [-o<

ivobg1
08-18-2009, 15:33
Благодаря ви за мненията! Остава само да преодолея притеснението и съм почти сигурен, че всичко ще мине по вода. Или поне така се надявам. Все ще ми дойде някоя тема за разговор на ум. Би трябвало поне 1 на 1000 неща да ни се харесва и на двамата. Но всичко става с времето си. :)

Baby_b
08-18-2009, 16:24
Дам само недей да си комуникираш с нея мн по скайп, мн скапва отношенията.

umri
08-18-2009, 18:14
Само първият коментар съм прочел.

Като за начало на колко си години? Имам предположения, но все пак..

Няколко прости и ясни съвета от мен, които трябва да спазиш и си готов.
1. Казваш и някой ден след училище да отидете на кафе само двамата (задължително е да сте само двамата).
2. Да кажем е приела и вече сте в кафенето. Говорите си за нормалните неща... училище, тренировки, домашни ко щеш.. там за квото си говорите обикновено. Задължително сядаш до нея в кафенето (не срещу нея)
3. По едно време от дълбините на мъжеството си събираш смелост да и кажеш, че я харесваш. Преди да си чул отговора я целуни (по устата!!). Или бърза целувка без език или с език, ако не те е страх. Ако ти е за първи път малко може да се стъписаш след това, но е нормално.
4. След това я изпрати до тях или до спирката, ако живее по-далече и това е цялата работа.

Предполагам, че си малък и неопитен, което е нормално и затова ти давам тези съвети. И още няколко неща... недей да чакаш да станете прекалено близки и тогава да я поканиш на кафе и да я целунеш, защото тогава вече ще те чувства като близък приятел и ще и е странно.. даже може и да не иска. При първа възможност направи тия неща, които ти казвам и има голяма вероятност да имаш късмет с момичето. Запомни, че ако нищо не направиш нямаш никакъв шанс да бъдеш с нея, защото няма тя да направи първата стъпка. Ако направиш това, което ти казвам ще си докажеш сам на себе си, че си мъж и ДОРИ да не стане и да не иска да сте "гаджета" ще знаеш, че си опитал и пак ще се чувстваш горд, че си събрал смелост.

Айде стига толко.

ivobg1
08-18-2009, 18:35
Umri, мерси за съветите ти. :) На 16 години съм и никога до сега не съм имал приятелка и както е и тръгнало май няма и да имам. Не се смятам за много малък, по-скоро за малко грозен, но вече излизам от темата. Както казах вече по-горе, когато съм около въпросното момиче се притеснявам и си глътвам цялата граматика... 8-) А толкова бързо ми се изчерпват теми за разговор, като например музика и филми...
Обикновено тя измисля повечето теми за разговор, а аз се хиля като някой идиот и като ме попита нещо не мога да й отговоря в изречение... :-o

Проблеми - бол! Решение няма... или има само едно, както ме посъветваха останалите съфорумци, които писаха по проблема ми. :?

ПС: Извинявам се, ако имам правописни грешки. Имам малки проблеми с кирилицата на лаптопа, от който пиша. :)