PDA

View Full Version : Обичаме но...



Sladurcho
08-13-2009, 15:42
Дойде момента и аз да пусна една темичка в раздела...С приятелката ми сме заедно от 10 месеца и няколко дни... казва че ме обича доказвала ми го е много пъти, но ми се цупи за некви глупости и не мога да я разбера опитвам се но не става.... гледам да не го приемам мн навътре гледам да си мълча да се съгласявам но понякога не ми издържат нервите... тя ме обвинява че все съм изкарвал нея виновна но аз не го приемам така.Вчера ми каза че съм я отблъсквал а след няма и 5мин ми каза да забравя че го е казала.... днес се скарахме отново и тя ми каза "като не ти харесвам ме заеби и ще си ходиш с някоя друга а не с мен" след което последва .... "дали няма да ти е по добре без мен" и завършихме разговора с " не ми пиши не ми звъни не ме търси". Супер много я обичам и искам да бъда с нея но незнам какво да направя че да не се получава така....

fc
08-13-2009, 15:45
Ти луд ли си? Тя до какви депресии те докарва, ти я искаш обратно да се изнервяш и да и търпиш простотиите още повече?

ravita
08-13-2009, 15:47
Хм... жените (момичетата ) обикновенно се държът така когато не получават достатъчно внимание .Иска да ти привлече вниманието като използва много силни ( по значение ) изрази . А всъшност не знае какво найстина значат. Моят съвет е говорете повече , обръщай и повече внимание , прави й изненади и тн . Трябва да вънеш в нея чувството че не само тя обича , но и получава обич ( от теб )

Sladurcho
08-13-2009, 15:47
Не ме докарва до депресии просто нз какво да си мисля и какво да правя вече.. не мисля че това е депресия

fc
08-13-2009, 15:50
Не ме докарва до депресии просто нз какво да си мисля и какво да правя вече.. не мисля че това е депресия

"Депресията е заболяване на цялото тяло, тя засяга настроението и мислите ни." Това съвпада ли с теб?

Sladurcho
08-13-2009, 15:52
Не ме докарва до депресии просто нз какво да си мисля и какво да правя вече.. не мисля че това е депресия

"Депресията е заболяване на цялото тяло, тя засяга настроението и мислите ни." Това съвпада ли с теб?
съвпада до там че ми е кофти че сме скарани и че нз как да постъпя , но не мисля че съм чак депресиран

PurpleDream
08-13-2009, 15:52
1.не знае какво иска от теб
2. може би вече не те иска и се опитва да те накара ти да я зарежеш,защото няма смелост да го направи тя и за това така те тормози

Sladurcho
08-13-2009, 15:54
1.не знае какво иска от теб
2. може би вече не те иска и се опитва да те накара ти да я зарежеш,защото няма смелост да го направи тя и за това така те тормози
като не ме иска защо ми говори че ме обича и че неможе без мен

producenta
08-13-2009, 16:00
Заведи я някъде направи нещо специално!
Жените не искат дума,а действия!Давай напрегни си мозъка!

producenta
08-13-2009, 16:00
просто и покажи че тя е номер 1 за теб

0nem0retIme
08-13-2009, 16:04
В кръвта ни е да се държиме така..може би го прави,за да й обръщаш повече внимание или защото иска да чуе обратното на нещата,които казва...това е според мен...Кажи й и й го докажи,че е единствена за теб.. :) Успех ! :P

Sladurcho
08-13-2009, 16:10
мерси за мненията ви ще видя какво ще стане :)

PurpleDream
08-13-2009, 16:11
1.не знае какво иска от теб
2. може би вече не те иска и се опитва да те накара ти да я зарежеш,защото няма смелост да го направи тя и за това така те тормози
като не ме иска защо ми говори че ме обича и че неможе без мен

а като те обича защо постояно те ядосва с глупости и ти прави намеци за радяла?Според мен влюбено момиче не трябва да прави така...

sladur4etyYy
08-13-2009, 16:27
1.не знае какво иска от теб
2. може би вече не те иска и се опитва да те накара ти да я зарежеш,защото няма смелост да го направи тя и за това така те тормози
като не ме иска защо ми говори че ме обича и че неможе без мен

виж 1. 8-)

RaZzer
08-13-2009, 17:07
В кръвта ни е да се държиме така..може би го прави,за да й обръщаш повече внимание или защото иска да чуе обратното на нещата,които казва...това е според мен...Кажи й и й го докажи,че е единствена за теб.. :) Успех ! :P

+++

anonimchetou
08-13-2009, 17:11
помисли за себе си дали заслужаваш наистина това.

vagarious
08-13-2009, 17:27
Накарай я да се замисли дали иска да е с теб или наистина ти прави намеци за раздяла..? Аз пък си мисля, че тя не знае какво иска изобщо, щом така те разиграва.Някой ден ще ти писне, ще я за*беш и тогава е кофти.А може и наистина да те обича и всичко тва да е просто някъв момент от връзката Ви.Незнам.. :-o

ImmortalForever
08-13-2009, 17:30
хормонален дисбаланс?

PHaNToM373
08-13-2009, 17:42
Накарай я да ти докаже ,че те обича .. и ако нищо не се получава .. опитай да я забравиш.. явно не си попаднал на точния човек ( на всеки се случва )

П.С: Може да те обича наистина много ,но да мисли ,че при теб не е така.. сигурно е и горда и не си признава лесно :)
А не знам .. ако не те обича как е издържала 10 месеца с тебе ..
Всеки показва обичта си по различен начин ... :)

loveisgonee
08-13-2009, 19:09
Това,че не иска да е с теб са глупости.Когато прочетох темата имах чувството,че я е написал моя приятел.. от скоро и аз се държа по същия начин и то не нарочно.. използвам дори същите думи като приятелката ти 8-) , незнам дали от липса на внимание или нещо друго то просто се случва .. поговори с нея обясни и че я обичаш толкова колкото и тя теб докажи и макар и с някой малък жест и постепенно ще изчезне чувството,че не я обичаш.Успех :-) :-)

Sladurcho
08-13-2009, 19:44
йо хо хо... заряза ме. на всички дет ми викаха че ме обича и някви такиа мога само да им кажа да се .... в гъза :)

PurpleDream
08-13-2009, 20:11
е гадно,сори...ама така според мен ще ти е по- добре :)

Sexy_boy_94
08-13-2009, 20:11
Пфф по скоро аз изпадам в депресии пред нея =; :smt074

RaZzer
08-13-2009, 20:24
йо хо хо... заряза ме. на всички дет ми викаха че ме обича и някви такиа мога само да им кажа да се .... в гъза :)

Много си нагъл, честно... Ясно, че ти е кофти, ама... хората се опитват да ти помогнат - пък ти... :?

Sladurcho
08-13-2009, 21:21
йо хо хо... заряза ме. на всички дет ми викаха че ме обича и някви такиа мога само да им кажа да се .... в гъза :)

Много си нагъл, честно... Ясно, че ти е кофти, ама... хората се опитват да ти помогнат - пък ти... :?
Знам че е така... знам че искате съвет да ми дадете ама кво да си мисля баси... тя като ми каза "всичко свърши всичко свърши" и ми писа смс "забрави ме" и напрау откачих... сори ако съм обидил някой :(

RaZzer
08-13-2009, 22:21
Не ти ли даде основателна причина за решението си? :?

rozovsluncho
08-13-2009, 22:34
голяма тапачка :?

0nem0retIme
08-13-2009, 22:35
В кръвта ни е да се държиме така..може би го прави,за да й обръщаш повече внимание или защото иска да чуе обратното на нещата,които казва...това е според мен...Кажи й и й го докажи,че е единствена за теб.. :) Успех ! :P

Взе ми думите от устата :)


Ама като гледам момчето как е зарязано,май не сме били прави за това.. :(
А,наистина,каза ли ти причината ?!

rozovsluncho
08-13-2009, 22:37
В кръвта ни е да се държиме така..може би го прави,за да й обръщаш повече внимание или защото иска да чуе обратното на нещата,които казва...това е според мен...Кажи й и й го докажи,че е единствена за теб.. :) Успех ! :P

Взе ми думите от устата :)


Ама като гледам момчето как е зарязано,май не сме били прави за това.. :(
А,наистина,каза ли ти причината ?!

Да явно е така :( :? :?

Но сега имам чувството,че пак ще се съберат...дано не греша тоя път!

Или я потърси или я остави тя да потърси теб!

guinessgirl
08-13-2009, 22:41
според мен не иска да е с теб,но не иска да ти го кажа и си мисли,че така ще те отблъсне и за нея ще е...безболезнено.

и аз се държа като тъпа пут.ка понякога :)

izlishna
08-13-2009, 22:52
голяма тапачка :?

Млъкни ти си тая с най-малкото право да ме обижда :) 8)

Благодаря на всички и от мое име които се опитаха да помогнат на приятеля ми .. осъзнах грешките си и съм се заела да оправя нещата както си бяха..

Мило а на теб искам да ти кажа, че за мен е много важно, че в живота намерих някой (ТИ) за когото да ме е грижа и който (ТИ) да ми бъде опора..Защото колкото и да твърдя че съм силна и волева, колкото и да съм убедена че ще се справя.. сама не мога..Самотата е най-коварното нещо на тоя безкомпромисен свят..Защото тя те измъчва и бавно те убива, но винаги ти остава глътка въздух за да не свършиш, за да не се спасиш, а просто да тлееш..като искрица...Затова ти е нужен човек, готов да посвети дните си на теб и уверен, че ти ще сториш същото.. Дори и думите са малко да ти опиша колко те обичам..

rozovsluncho
08-13-2009, 23:09
голяма тапачка :?

Млъкни ти си тая с най-малкото право да ме обижда :) 8)

Благодаря на всички и от мое име които се опитаха да помогнат на приятеля ми .. осъзнах грешките си и съм се заела да оправя нещата както си бяха..

Мило а на теб искам да ти кажа, че за мен е много важно, че в живота намерих някой (ТИ) за когото да ме е грижа и който (ТИ) да ми бъде опора..Защото колкото и да твърдя че съм силна и волева, колкото и да съм убедена че ще се справя.. сама не мога..Самотата е най-коварното нещо на тоя безкомпромисен свят..Защото тя те измъчва и бавно те убива, но винаги ти остава глътка въздух за да не свършиш, за да не се спасиш, а просто да тлееш..като искрица...Затова ти е нужен човек, готов да посвети дните си на теб и уверен, че ти ще сториш същото.. Дори и думите са малко да ти опиша колко те обичам..

Съжелявам :-) :-) :oops: пък и прочети следващият ми коментар :) Пожелавам ви много любов :)

marti93
08-14-2009, 08:40
ърси внимание,не е сигурна в чувствата ти или може би е харесала друг и се двоуми? ..изненадай я ,купи и цветя запали свещи,напр вечеря,пращай и смс-и по често,казвай и че я обичаш ,поговори с нея задължително и кажи как се чувстваш

raia338
08-14-2009, 09:36
може би е ревнива ,опитва се да те изкарва извън нерви защото преди всичко е било ок и сега и доскучало :?