PDA

View Full Version : Баскет за момиче..?



jhygtygrf
08-13-2009, 19:44
Видях, че има тема 'футбол за момичета' и реших да питам кво мислите пък за момиче, което играе баскет?
Според мен е супер готино. :-)

Dundy
08-13-2009, 19:51
ффффф сега за всичките ли спортове ше има теми.Такаам аз смятам,че е интересно да се практикува както и да се гледа,но предпочитам 100 пъти мъжки баскетбол.Така е със повечето спортове,които просто а създадени за мъже(казвам го като момиче,което тренира волейбол :D ).Няма лошо да си играеш,но аз предпочитам мъжки баскет

beliqsmok
08-13-2009, 19:58
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?

Dundy
08-13-2009, 20:04
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?
е ти пък го изкарваш се едно са някакви цистерни.Се едно на вас да ви пречат *мъжките полови органи*.Но прав си,мъжки спорт е

Complicated
08-14-2009, 05:37
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?
'Що пък да не е за нас? То повечето спортове са мъжки и по тая логика не трябва да тренираме нищо. :? Пък гърдите изобщо не пречат. И на мен ми харесва да гледам мъжки баскет, ама не колкото, ако аз отида на игрището да играя. :D На който му харесва няма нищо лошо да тренира. :)

Kajo
08-14-2009, 10:12
момиче, което играе баскет?



ОМГ :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

YourPoison
08-14-2009, 10:21
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?
'Що пък да не е за нас? То повечето спортове са мъжки и по тая логика не трябва да тренираме нищо. :? Пък гърдите изобщо не пречат. И на мен ми харесва да гледам мъжки баскет, ама не колкото, ако аз отида на игрището да играя. :D На който му харесва няма нищо лошо да тренира. :)
еми аз играя баскет ... не ми пречат гърдите велизарчо .. :lol: :lol: :lol:

Complicated
08-14-2009, 11:15
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?
'Що пък да не е за нас? То повечето спортове са мъжки и по тая логика не трябва да тренираме нищо. :? Пък гърдите изобщо не пречат. И на мен ми харесва да гледам мъжки баскет, ама не колкото, ако аз отида на игрището да играя. :D На който му харесва няма нищо лошо да тренира. :)
еми аз играя баскет ... не ми пречат гърдите велизарчо .. :lol: :lol: :lol:
И на мен не ми пречат. 8-)

freegirl93
08-14-2009, 11:24
Аз тренирах, но се отказах.Супер изморително е. Пък и наистина не е женски спорт.

vikc
08-14-2009, 13:44
Екстра си е за момиче. Един път играхме с една май беше японка. Направо ни скри топката. 1,80 момиче забива на 3,05 :shock:

mistake
08-20-2009, 13:31
Аз обичам да играя баскет. И почти всеки ден се събираме и играем. Това дали си момче или момиче няма значение , когато обичаш спорта. Не става въпрос за професионален баскет а за хоби...

SoSerious
08-20-2009, 15:59
момиче, което играе баскет?



ОМГ :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

хахахаха тоя па ти в ред ли си ?!?
щом има нба за жени има и евро лига за жени има и българска лига за жени значи сами може да си направите изводите апък за половите органи
пречат до определена степен било то женски и мъжки.

crazygirl06
08-20-2009, 22:19
ффффф сега за всичките ли спортове ше има теми.Такаам аз смятам,че е интересно да се практикува както и да се гледа,но предпочитам 100 пъти мъжки баскетбол.Така е със повечето спортове,които просто а създадени за мъже(казвам го като момиче,което тренира волейбол :D ).Няма лошо да си играеш,но аз предпочитам мъжки баскет


Basketbolistite saa gotini :P ami ni6totne ni pre4i i na nas jenskite da igraeme, no mujete sa si muje :P

funky921
08-22-2009, 11:09
аз тренкам баскет.. 8) (момиче съм :D )

jadess
08-26-2009, 00:15
nqma lo6o :) daje poznavam momi4eta koito predi vreme me praveha na lud :D est kato po4nah da treniram seriozno toest vseki den stanah moje bi 4oveka s nai mnogo realizacii za cqlata godina no tva sa podrobnosti :D

t0d1t0
08-26-2009, 00:17
баскетболистките не стават http://img.zamunda.net/pic/smilies/28.gif

sunshine1
08-26-2009, 08:15
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?
на теб не ти ли прече х*я мамка му
нормално е аз играя :-P

inasne
08-26-2009, 11:40
Не става :? ... разберете жени .. ТОВА НЕ Е ЗА ВАС ! Най-малкия проблем е наличието на по-големи гърди .. не ви ли пречат мамка му :-o ?
Ми на мен не ми пречеха. :lol: По-гадно е като те ударят в цицата с тенис топка. :-D

akrobatkata
08-31-2009, 11:06
какво това че женският пол не става за спортове е пълна глупост аз лично сам практикувала много спортове и в всички имам големи успехи. Тренирала съм плуване. тенис на корт, футбол, а сега се занимавам с баскетбол от 2 години и сам най-добрата баскетболистка в града за 2009 и също се занимавам с акробатика от 6 години, където също имам много 1-ви места

katericArofl
09-01-2009, 09:22
Ами баскета е готин и на момичетата нищо не ни пречи .. :-P :grin: