PDA

View Full Version : Моята история отново



babity
08-13-2009, 19:49
Не издържам повече. И преди, в мъжемразката си тема, съм си ляла мъката. За тези, които си спомнят историята ми това е продължението. За другите... не сте изпуснали нищо важно. Сега накратко. С моя пич се виждаме от време на време. Возим се малко, отбива някъде и се натискаме, в най - добрия за него случай всичко приключва със свирка и си ме прибира. Да, доста е унизително това отношение. Обаче нещо ми е станало навик, та не мога да се откъсна. Все едно, разговорите за установяване на трайни отношения сме ги изчерпали. Не можел човека да се обвърже, не и на този етап и вината била в мен. Сигурно, защото постоянно му се доказвах, ама т'ва е друг проблем... Продължавам. След като се разбра, че нищо сериозно няма да излезе се тръшнах на задника си и си казах, че не съм достатъчно нищожна всъщност за да продължавам да се правя на няк'ва долнопробна госпожичка. Въздъхнах, казах си, че ще си запазя трошичката останало ми достойнство и няма вече да го търся. Добре де, ама той ме потърси. Съгласих се, виждането протече като всеки друг път. Взе ме, повози ме, понатискахме се в тъмното извън населеното място и после си ме прибра. Така, от цялата история излиза, че аз мога да бъда наречена с маса кофти епитети. Все едно. Мисълта ми е, че нещо ме яде сега. Не мога да имам контрол над ситуацията. И ако това може да се остави настрана, то това, че не разбирам какво прави с мен ми е по - голям дразнител. Не иска да се обвръжем, не иска да е с друга (а може да е с много по - красиви/добри/правещи секс с него от мен). Защо продължава да ме търси? К'во му има? Иначе се отнася сериозно към мен, питам как съм, иска да му разказвам за проблемите си, изслушва ме, дори предложи да дойде до морето (в понеделник заминавам) за да може да се видим. Толкова добре ли се е научил да ме манипулира или има нещо друго? Обяснете ми! Искам да намеря някаква логика в действията му.

abv01
08-13-2009, 19:52
И ти си много тъпа :)

babity
08-13-2009, 19:55
И ти си много тъпа :)

А вашите да имат близкородствена връзка случайно? :-o

freziq
08-13-2009, 19:57
абе кво ти пука?
както сама казваш като ти звънне и ти отиваш ;)
може би това е вашият начин... вашата връзка ;)
не е нужно да вървите по улиците хванати за ръце, за да сте гаджета...
обажда ти се, пита те как си, малко ли е това?
задоволявате се взаимно и често ;)
радвай се ;)

AceXe
08-13-2009, 19:58
Напротив... Ти си тъп. ;)

Страшно уважавам хора, които се опитват да търсят логика и да вникват в нея. Тя прави големи неща. И мога да ти кажа защо е с теб - съвест. Някак имам усещането, че си страхотно момиче, а интуицията ми не ме лъже никога. Чиста съвест от негова страна. Казвам ти само фактите. Ти вече прецени как да постъпиш. Успех :)

ShtrudeL
08-13-2009, 19:59
Така, от цялата история излиза, че аз мога да бъда наречена с маса кофти епитети.

Мхм

RaZzer
08-13-2009, 20:03
Ами, ако това положение те устройва - не търси логиката, а просто приеми такава връзка, ако пък искаш нещо по-сериозно - обясни му и искай обяснение от него, вместо само да си блъскаш главата...

babity
08-13-2009, 20:05
Напротив... Ти си тъп. ;)

Страшно уважавам хора, които се опитват да търсят логика и да вникват в нея. Тя прави големи неща. И мога да ти кажа защо е с теб - съвест. Някак имам усещането, че си страхотно момиче, а интуицията ми не ме лъже никога. Чиста съвест от негова страна. Казвам ти само фактите. Ти вече прецени как да постъпиш. Успех :)

Извинявай, нещо не разбрах. Казваш, че продължава да ме търси само защото му е съвестно да ме остави?

Sexy_boy_94
08-13-2009, 20:17
Така, от цялата история излиза, че аз мога да бъда наречена с маса кофти епитети.

Мхм

+ 1 :)

lipsvashh_mi
08-13-2009, 20:43
той те търси,защото го обслужваш...един вид намерил си е момиче на повикване,на което да не плаща...не се обиждай ,но си глупава не за друго,а защото позволяваш да те наранява,въпреки че съм сигурна-на подсъзнателно ниво най-малкото сама знаеш,че няма и няма да има това моче сериозни отношения,че не се интересува истински от теб и чувствата ти-нищо ,че привидно те изслушва и подкрепя и че е само за 1то натискане...
остави го 1 път завинаги и намери подходящото момче :)

anonimchetou
08-13-2009, 20:48
защо ли си мисля че ти би била по-щастлива ако имаше нормална пълноценна връзка с него.. но понеже я нямаш се задоволяваш и с това.. и така унижаваш себе си ,,

cherinka
08-13-2009, 21:14
Напротив... Ти си тъп. ;)

Страшно уважавам хора, които се опитват да търсят логика и да вникват в нея. Тя прави големи неща. И мога да ти кажа защо е с теб - съвест. Някак имам усещането, че си страхотно момиче, а интуицията ми не ме лъже никога. Чиста съвест от негова страна. Казвам ти само фактите. Ти вече прецени как да постъпиш. Успех :)
ЪъЪЪЪЪ...

по твоята логика и аз би трябвало да съм супер мацката, щото винаги има кой да ме търси по телефона, да ме пита как съм и да ме изведе някъде с колата, за да му лапам????


той те търси,защото го обслужваш...един вид намерил си е момиче на повикване
по-точно няма как да ти бъде казано.


(а може да е с много по - красиви/добри/правещи секс с него от мен).
разликата е, че и двата пола си имат резервички.....

vagarious
08-13-2009, 21:15
Мисля, че при теб важи това: "Надеждата умира последна".Знаеш,че той не може да отвърне на чувствата ти и това те кара да имаш някакъв контакт с него/явно не какъв да е/ , мислейки си, че някой ден..еди кво си еди що си към теб и заради това така се унижаваш.Извинявай,но ти сама си го каза.."маса кофти епитети"...Незнам дали ме разбра, но постъпките ти за мен лично са много безсмислени и НЕ НУЖНИ.

l0lz
08-13-2009, 22:20
И ти си много тъпа :)

Млъквай, грозен.

0nem0retIme
08-13-2009, 22:22
Чесно казано,нямам мнение.. :(

valdesbg
08-14-2009, 05:06
Толкова добре ли се е научил да ме манипулира или има нещо друго? Обяснете ми! Искам да намеря някаква логика в действията му.

Логика няма. Показала си му че ще си кученце на каишка и сега той се възползва. Манипулира те, щото ти си му позволила. Сама си се закопала. Друго няма.

babity
08-14-2009, 06:43
И така съм си го мислила, но пак не ми се връзва. Ако беше само за едното ебане нямаше ли да ми дава зор за да си го получи? Пък той е бил човека, който да ми каже да си преосмисля решението когато съм му казвала, че имам намерение да спя с него. Пък и се познаваме от маса време. Даже в една друга моя тема му се смееха, че за толкова време не е успял да ми смъкне гащите. От друга страна е правил/казвал неща, след които друго момиче няма да го погледне повече... Не го разбирам. Не го и оправдавам пред себе си. Решението да стоя максимално далеч от него вече е взето.

marti93
08-14-2009, 08:12
здравей!и аз имам проблем не е същия ,но подобен...жените сме адски тапи,звънне ли и скачаме..явно много те харесва и му е кеф да е с теб щом те търси,незнам дали си влюбена ,но ако неискаш нищо сериозно с него,остави го щот после много ще страдаш ,ако го видиш с друга

BrianKinney
08-14-2009, 08:22
И така съм си го мислила, но пак не ми се връзва. Ако беше само за едното е**не нямаше ли да ми дава зор за да си го получи? Пък той е бил човека, който да ми каже да си преосмисля решението когато съм му казвала, че имам намерение да спя с него. Пък и се познаваме от маса време. Даже в една друга моя тема му се смееха, че за толкова време не е успял да ми смъкне гащите. От друга страна е правил/казвал неща, след които друго момиче няма да го погледне повече... Не го разбирам. Не го и оправдавам пред себе си. Решението да стоя максимално далеч от него вече е взето.

Извинявай за тъпия въпрос, ама тоя тип случайно да е зодия Скорпион? :)))
Иначе по темата: не се връзвай на думи и привидно държание на загрижен, недей да се вглъбяваш в анализи на някакви НИЩОЖНИ негови жестове към теб. Ако има смисъл да се занимаваш с него, ако имате някакво бъдеще, то трябва да е имало недвусмислени знаци за това. В противен случай, не си губи времето, в което можеш да си много по-удовлетворена и щастлива без някой да се възползва от теб. Направи това, което е по-добре за теб - откъсни се от него, а той ако наистина има нещо по-така, ще те потърси за повече от свирка. Ако не... не ти и трябва :)

abv01
08-14-2009, 08:28
Аз пък мисля че е ОВЕН :?

babity
08-14-2009, 10:17
BrianKinney, рак е. И май си прав/а. Ще си седя настрана...

BrianKinney
08-14-2009, 10:35
BrianKinney, рак е. И май си прав/а. Ще си седя настрана...

Това ми се струва най-правилно. Ама и наистина да устоиш следващия път като ти се обади (а той непременно ще се обади, ти си му прекалено удобна, той затова си прави каквото си реши) и да не вдигнеш телефона. Просто излез от схемата, от добре създадения навик. Заслужаваш съвсем различно отношение, имайки предвид чувствата и делата си към него.
Питах за зодията, че един Скорпион ми вадеше душата по същия начин... Много са келяви, мамицата им :)