PDA

View Full Version : страх ме е



producenta
08-13-2009, 20:49
Та една приятелка дето много я ценя,защото ми помогна доста си има гадже.Ама то я ревнува само от мъжки глас и постоянно я задушава,кара и се не и говори и това я мъчи доста.
И ся говедото и казало,че не знае дали иска да е с нея.
Аз и казах,че ако я обича няма да я остави,но тя не ме слуша ич.
И започна да се напива.
На два пъти я намерих на една пейка в парка ,пияна зарад оня тъпунгер,но не искам да се повтаря!
Как да и помогна?
Аре един съвет на бързо!

abv01
08-13-2009, 20:51
Кажи и че не е за нея :)

Priceless
08-13-2009, 20:51
Еми .. говори с нея, бе ! Това да си проваля живота заради момче, като се напива и спи по пейки е наааай-голямата възможна простотия :? Най-добре е да проведете един сериозен разговор :)

producenta
08-13-2009, 20:51
Кажи и че не е за нея :)
мъ направо и го викам вече ама тя не чува

abv01
08-13-2009, 20:52
Кажи и че я обичаш може да изтрезнее :)

FiRe_LaDy
08-13-2009, 20:53
Говори с нея !!! Не я оставяй да излиза сама ... защото сама виждаш после как я намираш!Бъди до нея и я подкрепяй.Кажи и че трябва да продължи напред и да не си проваля живота заради такъв човек!

lipsvashh_mi
08-13-2009, 20:58
щом сте приятели и покажи,че си до нея..че каквото и да става може да разчита на теб..че ти пука прекалено много,за да й позволиш заради когото и било да си съсипва живота :)
Идея е да намериш някакво занимание,което я отвлича от глупави мисли за него..измисли нещо,което ще я развесели-например разходка с компанията в планината,ако нямаш такава възможност-в някой парк....
Най-важното е да се почувства обичана и подкрепяна в такъв момент :)

producenta
08-13-2009, 21:01
Кажи и че я обичаш може да изтрезнее :)

:shock: abv01 обичам те :-) :shock: човек ти наред ли си професор вучков ме кефи повече от теб

0nem0retIme
08-13-2009, 21:08
Еми .. говори с нея, бе ! Това да си проваля живота заради момче, като се напива и спи по пейки е наааай-голямата възможна простотия :? Най-добре е да проведете един сериозен разговор :)

И й покажи,че ще бъдеш до нея каквото и да става,давай й кураж,подкрепяй я,карай й се,викай й..само и само да те разбере !

vagarious
08-13-2009, 21:18
Напълно подкрепям горните мнения. :) Бъди нейната опора за напред.

freziq
08-13-2009, 21:35
дам, много е трудно да виждаш някой близък приятел да излиза с отрепка :(
една приятелка излиза с наркоман...
никога не вижда грешките, които прави той...
тя обвинява майка му, защото и тя е наркоманка...
но пък майка му не ходи да му пъха хапове в устата...
въпроса е, че тя го защитава, защото изпитва нещо към него..
''заслепена'' е и колкото и да се опитваш да й отваряш очите, не се получва....

PurpleDream
08-13-2009, 21:41
говори и с двамата по отделно,кажи и че няма смисъл да се проваля така заради някъв мухльо,а на него му кажи да разбере какво иска от горкото момиче и че не я заслужава

l0lz
08-13-2009, 21:54
Иди и му чупи котурата..

ani4kabani4ka
08-13-2009, 22:03
Ооох,наистина се ядосвам от ето такива момичета.Аз ,ако бях на твое място бих й казала някой неща ,като например:
Нещо,което и ти си й казла:ако той наистина я обичаше....Какво щеше да направи ако наистина я обичаше?Щеше ли да я проваля по този начин?Щеше ли да я ревнува дори и от ''мъжки глас''?Не вярвам.Защото според мен тази ревност ,която той изпитва е породена от липсата на ВяРа!!!А тя заслужила ли я е!!!НЕ ми се иска да е така... И дори не вярвам... Кажи й ,че животът (с огромен риск да прозвуча груба ,но...) струва много повече от това кратко преживяване....... Ъъъъх .. :-x Хахах поизпуснах си нервичките... Имах в предвид да й изкараш черно на бяло фактите от реааалния живот..Такива каквито са ..Според мен това ще я изтрезни ...

producenta
08-13-2009, 22:12
Иди и му чупи котурата..
скъсат ли го чака бавна и мъчителна смърт

RaZzer
08-13-2009, 22:14
Освен често да я търсиш и да помагаш в критични случаи - друго, каквото и да направиш, едва ли ще има голям ефект... Естествено, приказвай й и й обяснявай ситуацията от страни, но както казаха по-горе тя е заслепена и няма да обърне особено внимание на приказките

Kajo
08-14-2009, 06:23
Напий се и ти и го утрепи :o :o :lol: :lol: иначе подкрепям горните мнения

EndlessNights
08-14-2009, 06:38
prati e nasam 6te e bodna i 6te me obi4a

marti93
08-20-2009, 15:37
удари и шамар и и кажи да го остави..а за пиенето ,влез в нета и и дай инфо за алкохолизма,кажи и че неговия живот няма да се съсипе ,а нейния ,ще потъне и тогава и господ неможе да я измъкне

NamelessRomantic
08-21-2009, 00:30
удари и шамар и и кажи да го остави..а за пиенето ,влез в нета и и дай инфо за алкохолизма,кажи и че неговия живот няма да се съсипе ,а нейния ,ще потъне и тогава и господ неможе да я измъкне

Това,и също - в този момент явно тя самата не е с ума си заради него.Бъде по-често с нея,контролирай я малко докато и уври главата,и се надявай това събитие да е скоро защото иначе не я виждам!

Bombshell
08-21-2009, 00:44
Та една приятелка дето много я ценя,защото ми помогна доста си има гадже.Ама то я ревнува само от мъжки глас и постоянно я задушава,кара и се не и говори и това я мъчи доста.
И ся говедото и казало,че не знае дали иска да е с нея.
Аз и казах,че ако я обича няма да я остави,но тя не ме слуша ич.
И започна да се напива.
На два пъти я намерих на една пейка в парка ,пияна зарад оня тъпунгер,но не искам да се повтаря!
Как да и помогна?
Аре един съвет на бързо!
Свали приятеля й, явно е детенце, ще е лесен, изсЦенирай една курвенска ситуация и приятелката ти е спасена :)

mrtn
08-21-2009, 08:24
Говори с приятеля и.. да престане да я задушава и му кажи, че тя си проваля живота заради него. А и след време ще и дойде акъла в главата на приятелката ти, само да не е късно вече..