PDA

View Full Version : Нещо специално..



0nem0retIme
08-13-2009, 21:32
Такаа..искам да се извиня,ако има такава тема.. :)
Та,от чисто любопитство искам да ви попитам кое е най-милото нещо,което сте правили за любимия човек..Не ви питам само за подаръци,за мили неща,казани от вас и т.н. , а просто за нещото,с което най-много сте зарадвали приятеля/приятелката.
Дано сте ме разбрали и още едип път да се извиня,ако има такава тема.. :)

l0lz
08-13-2009, 22:14
Преди да отиде в тоалетната по голяма нужда, един път и сложих шкурка в тоалетната хартия..

0nem0retIme
08-13-2009, 22:16
Колкоо се радвамм,че ти пръв коментира ..
Добро начало ! :grin: :grin: :razz:

Ballbreaker
08-13-2009, 22:17
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

Hilary_
08-13-2009, 22:22
Като са ми правили жестове без причина или повод ... от сорта дори на едно откъснато цвете ... подарено с усмивка и прегръдка могат да ме трогнат ... :-o Прекалено във филмите се вкарвам ама кво да се праи ... :D :D

П.С. Има такава тема ама то не останалите не се повтарят така че спокс ... :D :D :wink:

l0lz
08-13-2009, 22:24
Колкоо се радвамм,че ти пръв коментира ..
Добро начало ! :grin: :grin: :razz:
:lol:

Sh@d0w
08-14-2009, 00:06
Като са ми правили жестове без причина или повод ... от сорта дори на едно откъснато цвете ... подарено с усмивка и прегръдка могат да ме трогнат ... :-o Прекалено във филмите се вкарвам ама кво да се праи ... :D :D


Не се вкарваш в фирми иве,споко всяко момиче харесва тези жестове колкото и незначителни да се струват на някои момчета ;)

По-темата:Незнам сега не се сещам още ми се спи....

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 16:08
аз:
-ох,колко съм гладна ,яде ми се нещо голямо и мазно...
една много добра приятелка:
-ммм НЕ,яде ми се нещо специално
:razz: :razz: :razz:

а иначе по темата,гледам да правя някакви жестове,изразяващ привързаност,но честно да си кажа не знам

babity
08-14-2009, 16:14
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

Заведи ме и мен. Може да не е 14-ти февруари, ама "няма да ти кажа, че не знам". 8-)

Ballbreaker
08-14-2009, 16:16
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

Заведи ме и мен. Може да не е 14-ти февруари, ама "няма да ти кажа, че не знам". 8-)

Какво не знаеш?

Hilary_
08-14-2009, 16:26
Не се вкарваш в фирми иве,споко всяко момиче харесва тези жестове колкото и незначителни да се струват на някои момчета ;)

По-темата:Незнам сега не се сещам още ми се спи....

хах не всяко момиче бати ... повечето на друго обръщат внимание сеш се ... :wink:

П.С. Защо ли ти се спиии ?? :oops: :D :D :D Май си седял цяла нощ с някой а ? :-D :-D :-P

По темата: Забравих да кажа, че след като аз обичам такива малки жестове то аз правя същото за човека до мен ... примери: много пъти съм писала разни бележки с мили неща (римувани) ... :D :D а и мнго оголямо внимание отделям на смс-ите иии ги пиша винаги така, че да се запонят, че са от мен ... :D :D още примери доста мога да ти дам амаа ме мързи да пиша ... 8-)

rozovsluncho
08-14-2009, 16:28
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

аХАХхахахахах :razz: :razz: :razz: О тфа е ужасно гадно да ти го кажат :shock: :booooomb: 8-) и все пак ми е смешно :-D :-D :-D После пишат по форумите:"Хора кфо да правя..отчаяна съм...немога да си намеря едно свястно момче,дето да ме обича и да е добър с мен" 8-) :lol: :lol: :lol:

babity
08-14-2009, 16:39
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

Заведи ме и мен. Може да не е 14-ти февруари, ама "няма да ти кажа, че не знам". 8-)

Какво не знаеш?

Такъв е лафа тука. Мисълта ми беше, че ако ме водиш на обяди никога няма да си "прекалено" добър. Винаги ш' ти се радвам и ше си точно толкова добър, колкото е нужно. :lol: :lol: :lol:

Ballbreaker
08-14-2009, 16:47
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

Заведи ме и мен. Може да не е 14-ти февруари, ама "няма да ти кажа, че не знам". 8-)

Какво не знаеш?

Такъв е лафа тука. Мисълта ми беше, че ако ме водиш на обяди никога няма да си "прекалено" добър. Винаги ш' ти се радвам и ше си точно толкова добър, колкото е нужно. :lol: :lol: :lol:

Нямам нищо против, ама си от Пловдив.

babity
08-14-2009, 16:52
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

Заведи ме и мен. Може да не е 14-ти февруари, ама "няма да ти кажа, че не знам". 8-)

Какво не знаеш?

Такъв е лафа тука. Мисълта ми беше, че ако ме водиш на обяди никога няма да си "прекалено" добър. Винаги ш' ти се радвам и ше си точно толкова добър, колкото е нужно. :lol: :lol: :lol:

Нямам нищо против, ама си от Пловдив.

Аз обичам да пътувам. :-) :razz:

Ballbreaker
08-14-2009, 16:55
Ахахах.

От моя град няма проблеми, нещо временно без привързване с приятелски чувства.

Но вече съм намерил Момичето, поне за момента, а и силно се надявам не само. Пък и е от твоя край, малко нагло става.

Идвай бе, бъзик. Гости не отказвам, стига да не са нахални. х)

babity
08-14-2009, 17:04
Глупости! Как ще съм нахална? Ти ако не ми беше предложил да дойда виждаш, че сама никога нямаше да се сетя. :P 8-) Сега остава да ми кажеш откъде си и да стегна багажа за 15 мин. :oops: :-)

Ballbreaker
08-14-2009, 17:05
Как ти се струва Русе?

babity
08-14-2009, 17:07
Как ти се струва Русе?

ААаа, там е хубаво. Заслужава си разходката, 'ми в момента не мога да сметна колко часа се пътува. :D

lipsvashh_mi
08-14-2009, 17:10
Водих я на обяд на 14-ти февруари.

2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".
все повече се изненадвам от това какви глупави ,недорасли момичета има....след като не е оценила жеста мацката просто не те е заслужавала..
пък и можеше по-добро оправдание да скалъпи от -много си добър за мен :?

Ballbreaker
08-14-2009, 17:10
От утре да знаеш ме няма в Русе, ще ме търсиш на Преслав, Шуменско.

Мале, как се залъгваме във форумите. :-D

EDIT: честно да ти кажа мацката донякъде беше права да скъсаме, просто не се получаваха нещата между нас. На всичкото отгоре я бях взел много присърце и идеята да си останем приятели /каквото всъщност стана не само на реплики/ беше май по-добра, аз не го осъзнавах.

babity
08-14-2009, 17:15
От утре да знаеш ме няма в Русе, ще ме търсиш на Преслав, Шуменско.

Мале, как се залъгваме във форумите. :-D

Хъъъ! :shock: :shock: :shock: Ама аз, такова.... наистина щях да дойда... :shock: :shock: :shock: Гаден, гаден разбивач на форумни сърца!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 8-)

Ballbreaker
08-14-2009, 17:16
Не бе, идвай. :) Няма да ти разбия сърцето но искренно те моля да не се влюбваш в мен. x)

babity
08-14-2009, 17:17
Съжалявам, късно е вече! :razz:

Ballbreaker
08-14-2009, 17:18
А, кой чие сърце разбивал... :cry: :cry: :cry:
:-D


ПП: какво ти говори факта, че в петък вечер двамата седим у нас и се бъзикаме през интернет на любовна тематика? xD

babity
08-14-2009, 17:22
А, кой чие сърце разбивал... :cry: :cry: :cry:
:-D

И ни та е срам да питаш, а? Така да постъпиш с мен, да ми разбиеш сърцето, да ми отнмеш желанието за живот и пак да питаш,а? Мръсник! :? :lol:

Ballbreaker
08-14-2009, 17:24
ПП: какво ти говори факта, че в петък вечер двамата седим у нас и се бъзикаме през интернет на любовна тематика? xD

Извинявам се, ще ме извиниш ли. :lol:

babity
08-14-2009, 17:25
ПП: какво ти говори факта, че в петък вечер двамата седим у нас и се бъзикаме през интернет на любовна тематика? xD

Извинявам се, ще ме извиниш ли. :lol:

А ти к'во ще направиш за мен?

Ballbreaker
08-14-2009, 17:27
ПП: какво ти говори факта, че в петък вечер двамата седим у нас и се бъзикаме през интернет на любовна тематика? xD

Извинявам се, ще ме извиниш ли. :lol:

А ти к'во ще направиш за мен?

Ще те заведа на обяд.

freziq
08-14-2009, 19:22
2 дена по-късно скъса с мен с думите "прекалено си добър".

и мен са ме ''рязали'' с такова оправдание(разбира се аз бях по-добра от него)...

може би това е едно от най-милите неща...
аз наистина бях по-добра от него и ''рязането'' беше нещо хубаво :)

Hilary_
08-14-2009, 20:38
Мисля че се заформи още една форумна любоФФ ... :grin: :grin: :D

Ballbreaker
08-14-2009, 20:59
Мисля че се заформи още една форумна любоФФ ... :grin: :grin: :D

мнем, любов надали, но виж, ако дойде до Русе приятелство с допълнения, както казват, е добра идея. х)

babity
08-14-2009, 21:52
Мисля че се заформи още една форумна любоФФ ... :grin: :grin: :D

мнем, любов надали, но виж, ако дойде до Русе приятелство с допълнения, както казват, е добра идея. х)

Така значи. Искаш да се възползваш от мен. Добре, добре! Ще дойда да видиш тогава!!! :-) :-) :-)

Sh@d0w
08-14-2009, 21:58
Не се вкарваш в фирми иве,споко всяко момиче харесва тези жестове колкото и незначителни да се струват на някои момчета ;)

По-темата:Незнам сега не се сещам още ми се спи....

хах не всяко момиче бати ... повечето на друго обръщат внимание сеш се ... :wink:

П.С. Защо ли ти се спиии ?? :oops: :D :D :D Май си седял цяла нощ с някой а ? :-D :-D :-P



Да,едно момиче ми взе съня :oops: :P ама това е друга тема :D