PDA

View Full Version : 2-ро кафе



DeAngelle
08-13-2009, 22:27
здр моля ви за помощ но ми отг сериозно значи с един фр ще излизаме на кафе но се притенявам да не настъпи неловко мълчание моля ви кажете някои съвет как да поддържам разговора защото срещите са ново нещо за мен и се притеснявам

l0lz
08-13-2009, 22:29
Божее.. Аз като излизам с най- добрата ми приятелка постоянно я бъзикам и й викам: "Ща пребия бе!" и тя ми се хили и само се хилим.. Що тряа да поддържаш разговор.. Правете си кефа, смейте се там, не си на конференция. :lol:

0nem0retIme
08-13-2009, 22:29
Амии говори каквото се сетиш .. :D Разпитвай го за него,разказвай му за теб,шегувайте се и т.н. , пък и момчето,ако не е от срамежливите,още по-добре..

rozovsluncho
08-13-2009, 22:30
А той просто приятел ли е или изпитваш нещо към него?

DeAngelle
08-13-2009, 22:41
zasega e fr no vse pak neshto me spira da se otpusna i nz prosto kakvo da kaja ponqkoga

Ballbreaker
08-13-2009, 22:43
ако настава неловко мълчание да знаеш, че и за него е неловко...

тоест вече прераства в повече от 'френщина' /приятелство бе, в България сме все още/. Давай смело, мучачос, на 4-тото кафе отидете в парка/край реката/край морето /не знам къде живееш/ и му подскажи какво трябва да направи.

DeAngelle
08-13-2009, 22:45
zn kazvash che shtom mulchim toi ima neshto poveche li smsl toi e super inteligenten no imashe momenti v koito zamulchavahme za kratko ne iskam pak da se povtori a iskam da ne spirame da govorim no nz kak

Ballbreaker
08-13-2009, 22:47
Мълчанието по принцип понякога е злато. Ако наистина е интелигентен си помълчете малко, няма лошо. Това е малко а-ла подготовка за 'Великия Разговор' на... сещаш се каква тематика - разясняване на чувства.

Hilary_
08-13-2009, 22:48
На място се решава .. така на готово не може ... и не става!!! :? :?

DeAngelle
08-13-2009, 22:50
dali naistina gleda na men po dr nachin smsl nie ne si pishem pishem si edinstveno kogato se ugovarqme i to az pisha purva a za pokanata za kafe se reduvame mng sum oburkana i pak se pritesnqvam da ne nastupi nelovko mulchanie kak da izbegna tova

Ballbreaker
08-13-2009, 22:53
Недей го избягва бе, момиче! Без мълчанието си за никъде.

Ако толкова искаш да го избегнеш след минута мълчание просто го питай какво му е мнението за теб. Ще те разбере ако те харесва.

fc
08-13-2009, 23:05
Не си мисли "Мале сега какво да кажа" и да изръсиш някоя глупост. Не мисли най-добре !!!! Или пък като настъпи мълчанието кажи "ми да ве, настъпи неловко мълчание, значи че ще се прегръщаме" или нещо такова...

DeAngelle
08-13-2009, 23:06
kazvaite oshte mneniq pls

Ballbreaker
08-13-2009, 23:06
Не си мисли "Мале сега какво да кажа" и да изръсиш някоя глупост. Не мисли най-добре !!!!

+1

RaZzer
08-14-2009, 00:04
Не се стряскай толкова от мълчанието... Няма нищо лошо в него, стига да не е прекалено! :P

Иначе... ти си го познаваш - просто си намисли 2-3 теми за разговор, които да подхванеш в "критичен момент". Успех! :)

djuki
08-14-2009, 09:45
ама то ако ви е забавно и интерено заедно те темите ще си идват сами ... аз излизах с едно момче с което се запознах на един рд и с него не сме млъкнали то просто ти идва от вътре. Дори и да настъпи малко мълчание не е фатално ... случва се ... после ще се сетите за нещо да си говорите и тн. Ама на дали прекарвате на 24 часа заедно всеки ден та да няма каквода си кажете

Sh@d0w
08-14-2009, 10:27
Ми ако не знаеш за какво да си говорите ето ти няколко теми с които можеш да започнеш:

1.Мобилните телефони изтребват фатално пчелите - Линк (http://news.ibox.bg/opinion/id_1014101754)

2.Кристиано Роналдо е гей - Линк (http://vbox7.com/play:a07bdbe1)

3.Европейските тийнейджъри затлъстяват - Линк (http://analysis.actualno.com/news_161139.html)

Това е като за начало.После като ги изчерпате може да си поговорите и за други работи то разговора ще ви насочи.

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 15:32
попринцип не излизам с хора,с които няма какво да си кажа,но все пак като настъпи казвам "даммм много обичам тези неловки мълчания,ами ти какво им харесваш на първите срещи" тъпо е,но минава

lipsvashh_mi
08-14-2009, 15:53
щом и 2мата не се отпускате напълно в компанията един на друг,а сте приятели-значи поне единия има нещо повече от приятелски намерения ....
нз ама аз с момчетата,с които сме само наистина само приятели винаги не млъкваме по всякакви теми и от сорта..т.е. няма го напрежението той сега какво си мисли за мен,дали да не го питам за еди каво си ...не ти дреме толкоз чак :)

MartyParty
08-15-2009, 15:18
"Вчера гледах еди-кой-си филм..."
"Какви са ти плановете за бъдещето..."(Това го мразя най-много от всичко,дори не знам защо го дадох за пример).
"Това ми напомня за един виц..." (Гледай вицът да не е от рода на "Едно таралежче се научило да диша през ануса,седнало и умряло.")
Питай я дали харесва нещата,който ти харесваш(стига да не е нещо от порядъка на-да си подадеш главата през прозореца на колата и да се плезиш,докато езикът ти не изсъхне).

DevilWish
08-15-2009, 15:35
Хммм ,според мен пък не идва от харесването или не . . с бившият ми приятел, имаше твърде често такова мълчание ,за това бяхме за кратко заедно.Просто нямахме какво да си кажем.Като се запознахме не млъкнахме и толкова много говорихме ,че вече знаехме всичко един за друг, че вече не оставаше какво да си говорим.Ужасно беше . .
Така че ,сигурна съм, че имате още много какво да си разкажето ако още от първата среща вие си мълчите ;)