PDA

View Full Version : Просто тема.



ShtrudeL
08-13-2009, 23:25
*ех...явно все в късните часове съм в стихията си за нови теми*)

Случвало ли ви се е...да самозалъгвате себе си...нарочно? Всмис...да знаете/чувствате/мислите нещо,но да си казвате/повтаряте друго само защото така ви се струва по-добре?...И да си мислите,че по-този начин нещата ще изглеждат по-леки,а всъщност много добре знаете,че не е така. пуф...много сложно стана... оО
(Дано ме разбрахте.)

guinessgirl
08-13-2009, 23:28
да.

rozovsluncho
08-13-2009, 23:28
В момента се мъча да си втълпя, че не го обичам...Напълно те разбирам.Мисля,че ще ми е по-лесно да го забравя,но на дали... но кфо да се прави :(

sexyto9612
08-13-2009, 23:30
да, при всеки проблем правя така... чувствам се по-добре с розовите си очила, но се уверих , че болката е наистина по-голяма,когато друг ти ги свали и ти ''отвори'' очите...За това по-добре е да си реалист, колкото и гадна да е истината...Все пак в живота се редуват хубавото и лошото :)

Ballbreaker
08-13-2009, 23:30
Отрязах едно момиче само защото исках аз да и кажа, че я харесвам, а нещата станаха така, че то се разкри по случайност /подсказка за неразбралите: тя си пишеше SMS-си за мен/

То добре, че стана така - по щастлива случайност по-късно се оказа моя братовчедка.

YeahItsMe
08-13-2009, 23:40
ако правилно съм разбрал темата( в което мъъничко се съмнявам :-D )аз един път се самозалъгвах че харесвам едно момиче и в деня в който се бях решил да направя следващата крачка като се запитах защо я харесвам неможах да си отговоря...А де :D

RaZzer
08-14-2009, 00:01
В момента съм в подобна ситуация (не смея да кажа, че съм в същата ситуация, щото не разбрах много точно темата :-D ). Опитвам се да преживея момичето на мечтите си и живея в спомени, от което, всъщност, няма никакъв смисъл, но... по-малко боли! :)

Sh@d0w
08-14-2009, 00:25
*ех...явно все в късните часове съм в стихията си за нови теми*)



:D



Случвало ли ви се е...да самозалъгвате себе си...нарочно? Всмис...да знаете/чувствате/мислите нещо,но да си казвате/повтаряте друго само защото така ви се струва по-добре?...И да си мислите,че по-този начин нещата ще изглеждат по-леки,а всъщност много добре знаете,че не е така. пуф...много сложно стана... оО
(Дано ме разбрахте.)

Да,и в момента даже съм така.Чувствам едно нещо,но знам че няма стабилна основа,затова е по-добре да го подтисна...

Hilary_
08-14-2009, 00:28
Да случвало ми се е и продължава ... цял живот човек върви срещу себе си с тия напразни надежди .. и точно такива самозалъгваници ... :? Факт е, че на много от нас им е по-лесно просто в един измислен свят да живеят ... :-o

Но все пак нали знаете ... истината боли миг ... лъжата много по дълго ... :?

valdesbg
08-14-2009, 05:16
Не, не поддържам празни илюзии и надежди у себе си и хората около мен.

lipsvashh_mi
08-14-2009, 05:20
хах,все едно аз съм я писала темата :D доста често ми се случва,но ще гледам да го променя,защото наистина взе да ме дразни :x

freziq
08-14-2009, 09:58
понякога...
когато когато си на дъното си мислиш, че пропадаш още повече..

ShtrudeL
08-14-2009, 12:02
понякога...
когато когато си на дъното си мислиш, че пропадаш още повече..

Когато си на дъното няма на къде повече да пропадаш Оо Както казваше един в скайп...когато си пиян имаш чувството,че тавана пада надолу и се приближава все повече и повече,клякаш,но той пак идва и накрая все едно те бият с чукове по главата. ^^ Нещо такова е и в любовта. ^

a1a2b3v
08-14-2009, 12:30
Дамм много пъти :-k Живота ми е пълен боклук...
но не заради любов или нещо подобно по-гадно от това което си представяте.

sexy_for_you
08-14-2009, 12:38
Да.Много често ми се е случвало,тъй като все се влюбвам в неподходящите хора.Дори в момента съм доста объркана относно това,което чувствам.

BlueFace
08-14-2009, 12:55
Да случвало ми се е нещо подобно.Самозалъгвах се доста време въпреки че знаех ,че няма надежда .... :(

Whyniser
08-14-2009, 13:11
И като се самозалъгваме има момент дето нещата стават по-леки,но основния проблем затъва и става по-голям и по-голям. :?