PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата.



FunnYboY
08-14-2009, 02:44
Ако правите анален секс, то как го предпочитате - със или без презерватив? (защо?) 8)


Питам чисто информативно... Пределно наясно съм с рисковите и т.н.

BePoHuKa
08-14-2009, 02:49
:D Последва съвета на Алекс93 и направи тема :D Според мен е по-добре със, защото ако момчето свърши като са в кучешка да речем, може да се спусне нещо надолу и да стане страшно. :-| Инъче за по-хубаво усещане-без.

crazyall
08-14-2009, 03:09
:D Последва съвета на Алекс93 и направи тема :D Според мен е по-добре със, защото ако момчето свърши като са в кучешка да речем, може да се спусне нещо надолу и да стане страшно. :-| Инъче за по-хубаво усещане-без.Съгласна съм с BePoHuKa :)

FunnYboY
08-14-2009, 21:20
Ами освен и аз да се съглася :D :D :D


Други мнения? :-o

l0lz
08-15-2009, 07:14
Според мен е по-добре със, защото ако момчето свърши като са в кучешка да речем, може да се спусне нещо надолу и да стане страшно. :-|

:smt018

l0lz
08-15-2009, 07:24
от мъжка гледна точка може да е по приятно усещането, но не е особено хигиенично... :-o

:lol:

По принцип ако се направи клизма или просто се измие дупето (ЖЕНСКОТО!!!!!11!) кво нехигиенично има в тва.. 8-) :razz:

BePoHuKa
08-15-2009, 07:27
Като четеш темите са всичките дрисли колко от практикуващите анален секс си мислиш ,че си правят клизма? :?

l0lz
08-15-2009, 07:30
Като четеш темите са всичките дрисли колко от практикуващите анален секс си мислиш ,че си правят клизма? :?

И да не е клизма, един хубав душ и всичко е 6.
Аз бях чел някъде, че имало начин сам да си напрайш клизма само с душа, обаче ако е от тия подвижните, нали се сещаш? 8-)

milen4et0o0
08-15-2009, 08:20
Лично аз предпочетам без.. а за тези които си мислят за стичането на доло са в грешка!!! ако не е свършил отпред няма начен защото сперматозоидите "умират" от бактериите!

BePoHuKa
08-15-2009, 08:27
Лично аз предпочетам без.. а за тези които си мислят за стичането на доло са в грешка!!! ако не е свършил отпред няма начен защото сперматозоидите "умират" от бактериите!E той докато го изважда и е целия в сперма... или пък ако е свършил докато го е вадил..може,може ;) Всичко може

MrBig
08-15-2009, 09:32
Вероника искам да ти кажа,че нещата ги разбираш ,но това,че да се стече и да забременее..няма шанс мацко ама никакъв.Може да се стече ама гравитацията няма да позволи нищо повече на без това мъртвите сперматозоиди.
А колкото до това,дали си вадя пениса от задника на момичето в сперма,ами не си го вадя,въпреки ,че съм правил доста пъти анален секс без презерватив.Все пак пениса я пръска,а не се олива по него :)

FunnYboY
08-15-2009, 09:47
По принцип ако се направи клизма или просто се измие дупето (ЖЕНСКОТО!!!!!11!) кво нехигиенично има в тва.. 8-) :razz:

И братле дай да го изясним тва, как се мие женско дупе без клизма??? че на мен не ми е ясно, а беше зададено и в една друга тема... :-o
момичета кажете бе? има душове, които пръскат струя вода и кво... да си навреш душа ли? :shock: :D 8-)

LovelyGirl
08-15-2009, 09:51
Е, какво, вие не си миете дупетата и за това не знаете ли :-o :D

MrBig
08-15-2009, 09:58
Е, какво, вие не си миете дупетата и за това не знаете ли :-o :D

Мием си ги,но мъжката к...ва/lolz/ беше конкретизирал "как се мие женско дупе?" Хахахаха

BePoHuKa
08-15-2009, 16:32
Да но не твоята Хихихи...А ти може да бъдеш моята ако реша мъжка куpва!!!!!Спирам ,защото ми е под достойнството да си пиша с теб!!!

Добре, добре.. :lol:


Хахаха...казаха ли ти го .Тва ме разби!Александра право те затапи....
Вероника искам да ти кажа,че нещата ги разбираш ,но това,че да се стече и да забременее..няма шанс мацко ама никакъв.Може да се стече ама гравитацията няма да позволи нищо повече на без това мъртвите сперматозоиди.
А колкото до това,дали си вадя пениса от задника на момичето в сперма,ами не си го вадя,въпреки ,че съм правил доста пъти анален секс без презерватив.Все пак пениса я пръска,а не се олива по него :)Ами представи си, че някои не е толкова компетентен и направи грешка... и спремата се стича надолу по влагалището, като не е била в ануса преди това... стават такива неща, но сега не ми се обяснява и не ми се спори.

monincetyyy
08-15-2009, 18:40
Нехигиенично е когато момичето не си е правило клизма. Заради бактериите, които могат да влязат в уретрата ии да създадат мн проблеми на пича. А иначе аз не съм си правила клизма и винаги до сега съм правила анален секс с презерватив. Една нормална добра лична хигиена е достатъчна, доколкото знам след клизма после имало гадни болки ( от раждала жена го знам )

FunnYboY
08-15-2009, 21:02
Аман от малумни пубери и спамери :-x


Отностно темата - разбрах. Благодаря на отзовалите се 8)

Bixel
08-15-2009, 21:37
със

Anabel
08-15-2009, 23:18
Без презерватив е по яко и най-вече много ми харесва като започне да ми се празни в дупето да усещам как му пулсира.Иначе съм го правила без само с постоянен партньор,с другите винаги със!

+1 И мен ме възбужда повече без презарватив :oops:

umri
08-15-2009, 23:26
Някой пита как да си навре душ в гъза. Има бидета за тая работа.

ivana0895
08-16-2009, 02:57
Ами едно хубаво измиване и презерватив + лубрикант :P

Ico_
08-16-2009, 09:29
Лично аз предпочетам без.. а за тези които си мислят за стичането на доло са в грешка!!! ако не е свършил отпред няма начен защото сперматозоидите "умират" от бактериите!E той докато го изважда и е целия в сперма... или пък ако е свършил докато го е вадил..може,може ;) Всичко може
Хахаха :D ...абе поне да знаете какво пишете...
Първо не "умират" от бактерии.., но наистина умират.
Второ, като ти се стече "отвън"...няма как да влезне "жив" "вътре" и да забременееш.
Прочети някъде, с какви защитни механизми разполага "това" между краката ти ;) ...бая неща не са ти ясни :D

Punisherrr
08-17-2009, 08:41
Изтрих мнения на Alexandra93, L0lz , BePoHuKa ,n3v3r4z, krucu и zagadkataa заради нарушения на точките : 6,9,11.
Моля без повече излишни мнения.