PDA

View Full Version : Просто не знам...



Lysander
08-14-2009, 06:51
И аз не знам от къде да започна...Имам голям проблем, 5 месеца вече не мога да си намеря приятелка. Не знам сигурно проблема е в мен, не правя нещо както трябва, но навсякъде където пробвам, получавам отговор, "просто приятели", "съжелявам но не те харесвам". Не знам аз ли съм толкова непривлекателен, или не знам как да се държа с тях. Никога не съм си представял, че ще попадна в тая категория на изпадналите. Не знам какво да направя. Да кажеш, че съм някой затворен тип, не ходя на най-различни спортове, клубове и така нататък, запознавам се с хора но уви.Може би трябва да тръгна по дискотеки, но просто дискотата не ме кефят особено. Знам, че най-важното в такива случаи е да не се отчайваш, но отчаянието започва да те обзема, психираш се и ставаш още по-неспособен. Попадаш в един омагьосан кръг, от който можеш да се измъкнеш само ти, но просто след толкова много отговори "не", как да го направя. Самочувствието ми се скапва, като гледам как някъв пълен сдуханяк, дето беше лузъра на квартала, си намери приятелка, а аз си седя сам. Вярно и аз не съм най-популярния, но чак пък толкова. Нз все повече и повече затъвам и ако скоро не си намеря приятелка, не знам и аз как ще се справя.

valdesbg
08-14-2009, 06:56
Еми промени си държанието - агресивно но не нахално. Настоятелно но не грубо. Добър но не дупелизец. Флиртаджия но не к*рва :)

golqmumnik
08-14-2009, 07:25
Просто спри да търсиш и вдигни самочувствието си и ще намериш подходящата,просто е въпрос на време.

newii
08-14-2009, 07:41
бях почти 2 години сама .... няма какво да се депресираш :) ако ти е писано любовта ще я намериш дори и само от къщи до даскало и обратно да хоиш ... каквото е писано ще стане :)

galev90
08-14-2009, 07:59
Аз пък ще ти кажа следното.Точно когато най-малко очакваш любовта тя се появява.Явно не си намерил подходящия човек да бъде до теб :)

Lysander
08-14-2009, 08:04
бях почти 2 години сама .... няма какво да се депресираш ако ти е писано любовта ще я намериш дори и само от къщи до даскало и обратно да хоиш ... каквото е писано ще стане

Но това означава, че нямам контрол над живота си. А с това което описах, единственото което, виждам да ми е писано е да стана монах... Може би го приемам прекалено навътре и други момчета покрай мен са сами, но не виждам да го приемат толкова тежко. Имам чувството, че изпадам в депресия, а това изобщо не е на добре, студент съм и това няма да ми повлиае особено добре.

0nem0retIme
08-14-2009, 08:13
Колко подобни теми има..вече ми писна да пиша едно и също..

marodisima
08-14-2009, 08:16
Аз пък ще ти кажа следното.Точно когато най-малко очакваш любовта тя се появява.Явно не си намерил подходящия човек да бъде до теб :)

+1

Jumbie483
08-14-2009, 08:34
Прекалено много се филмираш. Успокой се, пък останалото само ще си дойде, когато му е време.

vagarious
08-14-2009, 08:43
бях почти 2 години сама .... няма какво да се депресираш ако ти е писано любовта ще я намериш дори и само от къщи до даскало и обратно да хоиш ... каквото е писано ще стане

Но това означава, че нямам контрол над живота си. А с това което описах, единственото което, виждам да ми е писано е да стана монах... Може би го приемам прекалено навътре и други момчета покрай мен са сами, но не виждам да го приемат толкова тежко. Имам чувството, че изпадам в депресия, а това изобщо не е на добре, студент съм и това няма да ми повлиае особено добре.
Това, че не виждаш приятелите кое как го понасят не означава, че и те не го преживяват тежко или по друг начин.Тва да ти е проблема.Иначе както казаха, вдигни си самочувствието и спри да търсиш.За всеки влак си има пътници. :)

RaZzer
08-14-2009, 09:43
Успокой се бе! Грешата ти, според мен, е че си решил, че на всяка цена трябва да имаш приятелка и правиш отчаяни опити да си намериш, което явно се долавя от момичетата... Не залагай на количесвото, а просто изчакай докато някое момиче наистина ти грабне ума и тогава действай! :)

Sh@d0w
08-14-2009, 09:56
Еми промени си държанието - агресивно но не нахално. Настоятелно но не грубо. Добър но не дупелизец. Флиртаджия но не к*рва :)

Ето го отговора който търсеше.Щом като по твое мнение на външен вид си привлекателен,единственот логично нещо,което ти куца е характера. ;)

А иначе си преебан като тази бабичка http://vbox7.com/play:07bee882