PDA

View Full Version : Миризма при пишкане



withoutbreaking
08-14-2009, 08:00
Здравейте на всички!
Много съм се уплашила
Днес сутринта влязох в тоалетната и като се изпишках много силна миризма се появи .. а много ми се пишкаше цяла нощ,но ме мързеше да стана.. Дали не е от това,че съм стискала ?
И също така днес следобед като пишках пак се появи същатата гадна миризма.. Никога не ми се е случвало такова нещо.
Но сега вечерта всичко си беше наред.Възможно ли е да е от снощен секс и тем подобни.
Случвало ли му се е на някого..?
Благодаря предварително !

Заглавието на темата трябва да е описателно!
krem4et0

SummerRain
08-14-2009, 08:51
Сексът няма нищо общо с пишкането. Ако тази миризма продължава, просто отиди на лекар.

ameli
08-14-2009, 10:21
^^ ... и не се стискай, че ще си донясеш още проблеми :?

jujit0
08-14-2009, 10:47
да и аз знам,че от стискане стават големи проблеми трудно лечими...просто не стискай :-)

stayh1gh
08-14-2009, 14:06
да и аз знам,че от стискане стават големи проблеми трудно лечими...просто не стискай :-)

Примерно да ти отидат бъбреците... ;)

Според мен не е нищо сериозно и на мен ми се е получавало след като съм стискал.

jujit0
08-14-2009, 19:11
да и аз знам,че от стискане стават големи проблеми трудно лечими...просто не стискай :-)

Примерно да ти отидат бъбреците... ;)

Според мен не е нищо сериозно и на мен ми се е получавало след като съм стискал.

Ами примерно незнам за бъбреците но една френдка имаше такъф проблем и май още го има...значи като и се допишка отива да пишка ии пишка само по капк/две/три и неможе повече но и се пикае...ии ходи на лекар и й казаха че това е само от много стискане щото тя като малко много стискаше ии не ходеше почти до WC-то :D иии там некфи неща са тряя да прай много време за да се излекува напълно,но не съм наясно точно какви....НО едва ли е приятно непрекъснато да ти се пикае а да неможеш :? :? :?

withoutbreaking
08-14-2009, 22:32
Здравейте пак..
Май нещата станаха по-зле
Вече урината не ми мирише.. Но като ида да се изпишкам пишкам и като не мога вече отвътре някак си ми пари и започва ме боли и накрая капят капчици кръв.. :(
а и имам чувството че постоянно ми се пишка..
Все си мисля че това е от секса,щото с приятеля ми оная вечер малко прекалихме... :( въпреки че майка му е лекар ме е срам да питам... ще изчакам и утре и ако пак капе кръв..
то е съвсем малко кръв... розовичко :( ама мен си ме притеснява :(

Tokra
08-14-2009, 22:55
Права сте - ако е възникнало веднага след страстен секс, състоянието най-вероятно е предизвикано от механично протриване и на предната част на уретрата/под клитора/.
Ако имате само следи от кръв в урината, без друга симптоматика - едва ли трябва да се притеснявате - състоянието би трябвало да премине спонтанно.
Все пак, трябва да знаете, че уретрата на жената е по-къса и евентуална инфекция лесно може да премине по нагоре към пик.мехур. Пийте много течности - чай мечо грозде, яжте цитруси/грейпфрути и т.н./, въздържайте се известно време от полови контакти, правете тоалет със смрадлика/други недразнещи, неутрални дамски препарати. Ако се появят други симптоми като парене, смъдене, чести позиви за уриниране + кръв/мътнина в урината - бегом при лекаря, защото тогава вече ще се нуждаете от лекарства.
Успех!

sexita
08-17-2009, 20:50
Вземи си от аптеката Уринал.
Отпуска се без лекарско предписание и бързо облекчава неудобството в пикочните пътища.
Пий много течности - най-малко 1,5л. вода на ден и чай от мечо грозде е полезен.
Ако не отмине отиди на лекар да ти изпише лекарства за цистит.
А може и да имаш песъчинки в бъбреците. Но тогава болките са силни.
И все пак, ако не ти мине от Уринала (на мен ми минава до няколко минути) може да отидеш на доктор.

clever
08-18-2009, 14:40
otidi na lekar
moje da imash problem s bybrecite ili cistit
gledai da ne te myrzi da stavash do toaletna,zashtoto e mnogo vredno da zadyrjash yrinata
ne pii lekarstva bez preporyka na lekar
uspeh!

(sory za latinicata )

:)

clever
08-18-2009, 19:05
da dopulnq che moje da e i infekciq

a moje i nishto da ti nqma .. ))

(molq nqkoi moderator da mi prati LS s link na kirilizator,zashtoto ne smqtam da naryshavam pravilata na foryma ...... :) ))

justviko
08-23-2009, 15:40
Аз гледах преи около 2-3 месеца по ТВ-то че миризмата при уриниране както и цвета на самата урина са пряко свързнаи с това какво е ял и пил човек преди това. Ако пиеш някакви лекарства също може да има миризма лоша ... абе не е плашещо ... не се притеснявай :P

Zaharinka
08-23-2009, 16:14
Вероятно имаш цистит пий много течности.И ние все пак не сме лекари тъй че ако се засилят симптомите просто отиди на истински лекар.

djesi_9_4
08-23-2009, 20:25
Най-вероятно имаш цистит.Майка ми ми е казвала,че минава ако се миеш със сода разтворена във вода.Но все пак има едни хапчета Нелидикс посъветвай се с майка си или с лекар.Не го пренебрегвай проблема :?

withoutbreaking
08-23-2009, 21:58
Здравейте !
Ходих още в понеделник на лекар,но нямах нет за това не писах..
Да,оказа се че имам цистит.
болките отминаха.
В момента пия антибиотик и болкоуспокояващи.
Благодаря на всички за информацията !

clever
08-25-2009, 10:54
Здравейте !
Ходих още в понеделник на лекар,но нямах нет за това не писах..
Да,оказа се че имам цистит.
болките отминаха.
В момента пия антибиотик и болкоуспокояващи.
Благодаря на всички за информацията !пожелавам ти да се излекуваш бързо :) 8)

b07l1k3
08-27-2009, 01:25
Бързо оздравяване :)

bug1965
08-27-2009, 20:44
^^ ... и не се стискай, че ще си донясеш още проблеми :?
++

Ax3
08-28-2009, 06:56
да и аз знам,че от стискане стават големи проблеми трудно лечими...просто не стискай :-)

Примерно да ти отидат бъбреците... ;)

Според мен не е нищо сериозно и на мен ми се е получавало след като съм стискал.

Да се пръсне пикочния мехур... Ааам щом е минало значи... е ок

is0n4ety
09-03-2009, 13:29
бързо оздравяване :)

_butterfly_
09-03-2009, 14:52
Здравейте пак..
Май нещата станаха по-зле
Вече урината не ми мирише.. Но като ида да се изпишкам пишкам и като не мога вече отвътре някак си ми пари и започва ме боли и накрая капят капчици кръв.. :(
а и имам чувството че постоянно ми се пишка..
Все си мисля че това е от секса,щото с приятеля ми оная вечер малко прекалихме... :( въпреки че майка му е лекар ме е срам да питам... ще изчакам и утре и ако пак капе кръв..
то е съвсем малко кръв... розовичко :( ама мен си ме притеснява :(
имаш цистит. Ако си толкова твърдо решена да не ходиш на лекар ще ти кажа едни антибиотици Ципрофлоксацин пият мисля на 12 часа, 1 седмица, но не знам дали вече и за тях няма да ти искат рецепта, но малко се съмнявам. Също така против цистит помага пиенето на чай от мечо грозде, като цяло пиенето на много течности и в никакъв случай пикантна или тежка храна.

Опа не видях, че вече си ходила на лекар.