PDA

View Full Version : Мнението в за чантичките които носят някои момчета



bebo111
08-14-2009, 09:17
Мислите ли че е педерастко или е е норомално ?

DarkKisss
08-14-2009, 09:21
Зависи от "чантичката" 8-)

plamka
08-14-2009, 09:22
Мисля дори, че са един доста добър аксесоар стига да е съчетан както трябва с дрехите. И определено не смятам, че е гейско. При положение, че и световните марки произвеждат такива чанти.. :)

bebo111
08-14-2009, 09:23
Мисля дори, че са един доста добър аксесоар стига да е съчетан както трябва с дрехите. И определено не смятам, че е гейско. При положение, че и световните марки произвеждат такива чанти.. :)
:)

tItEufFf
08-14-2009, 09:24
Зависи от чантата, по принцип ми харесват.

under_black_sky
08-14-2009, 09:28
Е глупости пък са тва :-o Някои хора го носят ,за да си слагат нещата вътре,а не да ходат като дядо Коледа ии да нямат свободни ръце.. както ние носим чанти така и те и не смятам ,че е гейско или педраско ,или там каквото е :D

AutumnTears
08-14-2009, 09:28
повръща ми се от тях
мноооого рядко може да се види нещо добре изглеждащо

Swinkenhoffer
08-14-2009, 09:33
Има едни съвсем малки, дето ги слагат през рамо... ужасяващи са!

ameli
08-14-2009, 09:48
чантички през кръска (като на пазара) 8-)

bathory
08-14-2009, 10:26
:razz: забавляват ме.. поливината клас ги носи /за момчетата/ :razz:

Jadzia
08-14-2009, 11:06
оо никак не ми харесват всякакви чантички,който са по-малки от 1 нормална раница,и се носят от момчета..... някак малка чантичка(независимо през рамо или тн) и момче не си вървят... :lol: :? бляк

YouCantStopMe
08-14-2009, 11:07
Днеска като обикалях по града исках да се гръмна.
От много време насам не бях срещала такива индивиди.
То чантичката да е проблемаа....

guinessgirl
08-14-2009, 19:00
не ми харесва.

pinki
08-14-2009, 19:02
вече стана нормално всяко второ момче/мъж да носи чантичка, а и някой изглеждат мн добре :)

emityyyyyyyyyyyyy
08-14-2009, 19:04
Зависи от "чантичката" 8-) мдамм .. :D

hrisi7uuu
08-14-2009, 19:30
Ми за мен е нормално!Даже момчетата с такива чантички ми правят впечатлениелЕстествено да не е някфа розова или оранжева като изровена от кофата!Но аз съм ЗА! :)

lDoLLl
08-14-2009, 19:31
За какво му е на един мъж повече от телефон, пари и ключове? Какво носят в тия чантички - фон дьо тени, вазелини ли не мога да разбера :-o

g1rl4eto_
08-14-2009, 19:34
И те са хора да си носят чантетата 8-) 8-) 8-)

hackberry
08-14-2009, 19:40
мъж+чантичка?!

s1NNer
08-14-2009, 19:49
Според мен са сладки! .. :)

gia_sena_mono
08-14-2009, 19:53
И те са хора да си носят чантетата 8-) 8-) 8-)
:D
Така е! :)

NeverTheSame
08-14-2009, 19:57
Ако стила на момчето е такова какво толкова?
Къде да си носят нещата....?
Гейско било...смешно и нз кфо.Големи разбирачи вече ;)

FuCkInBuBbLeGuM
08-14-2009, 19:57
йък :smt104

mysterious93
08-14-2009, 19:58
ам по принцип не ми правят кой знай кво впечатление.. щом така им е по - удобно.. ама има някои на които седят гейско (на 80% на момчетата от класа ми.. др 20% момчета просто не носят чантички) :D ама то на фона н розовата тениска , лилавите кецки и въртенето на задника чантичката не е кой знай къв проблем :D

tuzaro
08-14-2009, 20:00
тва са немъже.

GaBiIi__
08-14-2009, 20:55
ако става въпрос за тези малките през рамо леле ужас.. остава им да сложат джапанки и да викат по центъра топли баинчки моляяя

KoRnFlAkE
08-14-2009, 21:09
ужасни са. :-|
за кво са им малки чантички, да си носят пудрата и фон дьо тена ли?

Carmen_Kass
08-14-2009, 21:25
Висша педерастия,ако говорим за малките тъпи чантички,които носят през рамо...и тези през кръста.
Ако искат поне малко да направят добро впечатление да поразгледат моделите на Hugo Boss и да видят как се носи мъжка чанта със стил(нека да взаимстват идеи),а не да се правят на "фешън гъзари",които предизвикват смях у околните.

foreverr
08-15-2009, 09:55
Мисля, че е нормално едно момче дса носи чантичка, но зависи и от самата нея.Ако е няква по кожена и мяса на дамска си е педераско, но ако е някъква спортна тин nike или adidas или изощо няква спортна си стои много хубаво и не е педераско според мен.Познавам ендо момче което има на наик и си я носи, но не е педераско и то хич.
http://img46.imageshack.us/img46/7250/puma06610601.jpg
Ето тази чантичка не мсиля, че би стояла зле :)

GaBiIi__
08-15-2009, 13:19
Мисля, че е нормално едно момче дса носи чантичка, но зависи и от самата нея.Ако е няква по кожена и мяса на дамска си е педераско, но ако е някъква спортна тин nike или adidas или изощо няква спортна си стои много хубаво и не е педераско според мен.Познавам ендо момче което има на наик и си я носи, но не е педераско и то хич.
http://img46.imageshack.us/img46/7250/puma06610601.jpg
Ето тази чантичка не мсиля, че би стояла зле :)
:-& :smt078 :smt078 :smt078 I`m FasHIonNn B0yYy пфффф...

KeInEnAmE
08-15-2009, 13:40
Мисля дори, че са един доста добър аксесоар стига да е съчетан както трябва с дрехите. И определено не смятам, че е гейско. При положение, че и световните марки произвеждат такива чанти.. :)

Писането на кирилица е задължително!
Punisherrr

foreverr
08-15-2009, 14:57
Мисля, че е нормално едно момче дса носи чантичка, но зависи и от самата нея.Ако е няква по кожена и мяса на дамска си е педераско, но ако е някъква спортна тин nike или adidas или изощо няква спортна си стои много хубаво и не е педераско според мен.Познавам ендо момче което има на наик и си я носи, но не е педераско и то хич.
http://img46.imageshack.us/img46/7250/puma06610601.jpg
Ето тази чантичка не мсиля, че би стояла зле :)
:-& :smt078 :smt078 :smt078 I`m FasHIonNn B0yYy пфффф...
Аз не съм момче и не нося такива работи.Но казвам, че няма да е грозно-кларче тази е кожена на снимката.ко е некожена и по спортна не седи лошо.

thelideto
08-15-2009, 15:54
не ми харесва.

WildChild
08-15-2009, 16:21
:smt078 :smt078 :smt078 Ужасни са според мен въпреки че и баща ми ги носи :?

tteeddyyss
08-15-2009, 18:17
Днеска като обикалях по града исках да се гръмна.
От много време насам не бях срещала такива индивиди.
То чантичката да е проблемаа....

+ 1 :-D :D

SuNsEt
08-15-2009, 18:25
Хич не ми харесва... :( Пък и кво пък толкова слагат в нея?2 телефона и пари... 8-) То и парите ако бяха повече,щеше да си купи по-голям портфейл :lol:

Slave4You
08-15-2009, 19:05
Ако е спортна чантичка наистина, че няма проблем;)

Sladurchoo
08-15-2009, 19:12
оо никак не ми харесват всякакви чантички,който са по-малки от 1 нормална раница,и се носят от момчета..... някак малка чантичка(независимо през рамо или тн) и момче не си вървят... :lol: :? бляк

мдаам така е :lol:
а да не говорим колко е смешно с чантичка през кръста :lol: :lol:

paranormall
08-15-2009, 19:31
Едните ги носят, защото мислят, че им отива. Другите просто искат да покажат сексуалността си ( че са Би или гейове )
Но на мен не ми харесват :-D

n3v3r4z
08-15-2009, 19:56
оо никак не ми харесват всякакви чантички,който са по-малки от 1 нормална раница,и се носят от момчета..... някак малка чантичка(независимо през рамо или тн) и момче не си вървят... :lol: :? бляк

мдаам така е :lol:
а да не говорим колко е смешно с чантичка през кръста :lol: :lol:

Мдам ... единствената чанта, която отива на момчетата е раница ... не възприемам едно момче със такава чантичка .... :/ Особено тези, които са през рамото страшно са ми смешни повечето :lol: :lol: Тези през кръста .. малко или много са "по-мъжествени" обаче са ми ужасно смотани .... Не ... идеята момче да носи чанта не ми допада :/ А и не разбирам какво носят вътре, което не може да се побере в джобовете ... Имам познат, който носи такава чанта и си слага единствено цигари, телефона и парите ... Моето мнение е, че не ми харесват тея чантички ... ама щом има такива дето си мислят, че им ходи да си ги носят ...

tonie__
08-15-2009, 20:54
най-грозното нещо според мен е надути джобове :? да кажем,че хетеросексуално момче има 2 телефона портфейл и доста ключове или някой по-масивен ключодържател и не може да напъха всичко това в джобовете на стандартни мъжки дънки.какъв е проблема да носи малка чанта от типа на тази,пусната по-горе или пък най-разпространената Адидас?Чантата,ако е като гореспоменатите,не прави момчето гей.
*Друг в въпросът,ако въпросния индивид е с оправени вежди,тесни панталони и розова блуза. 8-)

PanaH
08-16-2009, 11:53
Нищо лошо не виждам :) Все пак мъжете не носят вътре гримове и такива работи.Те си носят телефони, пари и ключове.Какво му е лошото?

Luscious_Heart
08-16-2009, 12:52
Баща ми всичко побира по джобовете. 8-)
Колкото до чантичките - аз не съм виждала момчета с такива (подобни на тази на Пума, дето показахте), но не бих се и учудила. :lol: За момчета най-добре е спортна раница на гърба - хем за даскало, хем и за тренировки става и кратки пътувания дори. :D Друга идея пък са чантите тип куфарчета, за документи и т.н. работни пособия.. ама за работещи хора де. 8-)

firegirlll
08-17-2009, 07:24
най-грозното нещо според мен е надути джобове :? да кажем,че хетеросексуално момче има 2 телефона портфейл и доста ключове или някой по-масивен ключодържател и не може да напъха всичко това в джобовете на стандартни мъжки дънки.какъв е проблема да носи малка чанта от типа на тази,пусната по-горе или пък най-разпространената Адидас?Чантата,ако е като гореспоменатите,не прави момчето гей.
*Друг в въпросът,ако въпросния индивид е с оправени вежди,тесни панталони и розова блуза. 8-)
Напълно подкрепям.

s1NNer
08-17-2009, 07:52
Баща ми всичко побира по джобовете. 8-)
Колкото до чантичките - аз не съм виждала момчета с такива (подобни на тази на Пума, дето показахте), но не бих се и учудила. :lol: За момчета най-добре е спортна раница на гърба - хем за даскало, хем и за тренировки става и кратки пътувания дори. :D Друга идея пък са чантите тип куфарчета, за документи и т.н. работни пособия.. ама за работещи хора де. 8-)

Ииии със раница момчето да отиде на кафе, среща, кино или дори да излизе с приятели .. или пък с такова куфарче .. Бе ти чуваш ли се .. нарамил няква раница и като го питат кво носи вътре `миии ключовете и пари .. ` Тея чантички са си идеални за тая цел пък и щом момчетата ги кефи да си ги носят. А дали са хетеро или не с тея чантички това те си го решават пак. ;)

balon4eee
08-17-2009, 08:50
за момче става раница а не чантичка

Sham
08-17-2009, 09:20
вие сте луди, бе о.О
как в джобовете си събираш шише вода, книга/и, тетрадка/тефтер, вестници/списания, ключове, портфейл, телефон/и, връхно?
аз лично мъкна и термос с чай + хапване понякога, но да речем, че мъжете са по-обрани

та, не чантиЧКИ(втф???), а чанти трябват:)

bloodyF
08-17-2009, 16:41
Има едни съвсем малки, дето ги слагат през рамо... ужасяващи са!


раница или такава чанта...нзн как да я обясня..спортна чанта за училище...ама не сак...дето се носи през рамото...та така да...ама тия чантички са... :smt078

harabelka
08-17-2009, 16:44
Леееко са ми смешнички.. :-D

juslen
08-18-2009, 07:27
Зле сте! Чантичката си трябва. Като нося със себе си 2 телефона, отделно мп3 плейър, фото-сапунерка, връзка ключове, документи, пари...къде мамка му да ги слагам ако не в нея?!? Може би по джобовете и да ходя като торбалан. :D И особено като пътувам по цял ден. То човек с едно телефонче в джоба, който излиза веднъж дневно за час-два много ясно, че ще се чуди за какво са ни тия чантички. :D :shock:
Обсъждате чантичката като аксесоар към облеклото, а тя има чисто практическо приложение, иначе изобщо не бих я носил. ;)

BaBsYyY_SeXyYy
08-18-2009, 08:07
Баща ми има такава чантичка и не мисля, че е гейско или там каквото и да било. И той я използва само за да си слага телефоните и всичките му там принадлежности и нещица, иначе горкия човек няма къде да ги дява...

tuzaro
08-18-2009, 08:16
Зле сте! Чантичката си трябва. Като нося със себе си 2 телефона, отделно мп3 плейър, фото-сапунерка, връзка ключове, документи, пари...къде мамка му да ги слагам ако не в нея?!? Може би по джобовете и да ходя като торбалан. :D И особено като пътувам по цял ден. То човек с едно телефонче в джоба, който излиза веднъж дневно за час-два много ясно, че ще се чуди за какво са ни тия чантички. :D :shock:
Обсъждате чантичката като аксесоар към облеклото, а тя има чисто практическо приложение, иначе изобщо не бих я носил. ;)е хубаво ся, носиш хем 2 телефона хем апарат и мп3 плеър, толкова ли са стари телефоните че не може да слушаш музика на тях и да снимаш с тях... Освен тва кви са тия документи дето носиш, че чанта им трябва и парите също... Аз също нося 2 телефона, документи и пари, както повечето хора във форума сигурно, цигари и ключове, ама не съм стигнал до педалската чантичка щото всичко ми се побира. Мен ми се струва че носиш толкова неща за да има с кво да я напълниш :lol:

ShtrudeL
08-18-2009, 09:20
Онея малките където се носят на една страна ли бе? ...
Тва е гейско човеек.
^^

anSsito
08-18-2009, 10:55
Не съм им фенка...
Такива момчета с чантички са ми смешни..
А и каквото и да говорим не седят издути джобовете. Едно момче какво толкова носи, че да не може да го напъха в джобовете си?

Е да.. ако дънките са им някакви прилепнали.. те и пръстето няма да могат да си пъхнат в джоба.. :lol:

LittlePrincess
08-18-2009, 10:57
Много много зависи. Но почти всички момчета, носещи такива чантички изглеждат смешно.

teenmenie
08-18-2009, 11:39
Баща ми има такава чантичка и не мисля, че е гейско или там каквото и да било. И той я използва само за да си слага телефоните и всичките му там принадлежности и нещица, иначе горкия човек няма къде да ги дява...

+пари. документи и каквото още се сетиш

Някой каза: Няма да ходи като торбалан я :D

juslen
08-18-2009, 11:40
е хубаво ся, носиш хем 2 телефона хем апарат и мп3 плеър, толкова ли са стари телефоните че не може да слушаш музика на тях и да снимаш с тях... Освен тва кви са тия документи дето носиш, че чанта им трябва и парите също... Аз също нося 2 телефона, документи и пари, както повечето хора във форума сигурно, цигари и ключове, ама не съм стигнал до педалската чантичка щото всичко ми се побира. Мен ми се струва че носиш толкова неща за да има с кво да я напълниш :lol:
Стари?Тва няма никакво значение, телефона е за говорене. И понеже слушам музика по 5-6 часа на ден, снимам, говоря...батерията става на хуй и когато някой те потърси спешно... ку*ец.Можеш ли да сравняваш плейър от висок клас с мобилен телефон? А цифров фотоапарат? :shock:
Колкото до чантичката, не, не слагам всичко това за да я напълня. По принцип мразя да имам нещо по джобовете, да ми опъва и т.н., иначе няколко години съм ходил като торбалан. :lol:
Не знам кой тъпак установи, че спортната чантичка била гейска. Някое пубер-келеме ще да е било. То по тая логика и бизнес чантата за документи е гейска, куфарчето....може би трябва да почнат да си носят книжата в пазарски чанти, от ония по левче. :-D
Когато си взех чантичката от магазин за левче изобщо не съм мислил как ще се отрази на моята особа. :-D :lol: По-скоро тия, които обръщат внимание на подобни дреболии са реалните гейчета.Суетните педалчета. Ай ша ви цепна ******* :razz:

teenmenie
08-18-2009, 11:46
Това че тати носи такава чантичка гей ли го прави?
Не може един човек който е 10часа на работа да си пъха разни неща по джобовете и след това да се чуди:Абе къде го оставих тва, нали уж си го сложих в джоба. Пък и +това там си слага какви ли не работи, има пари,документи, документи за колата,визтини картички ... и куп други неща ..

Така че ... 8)

juslen
08-18-2009, 11:52
Това че тати носи такава чантичка гей ли го прави?
Не може един човек който е 10часа на работа да си пъха разни неща по джобовете и след това да се чуди:Абе къде го оставих тва, нали уж си го сложих в джоба. Пък и +това там си слага какви ли не работи, има пари,документи, документи за колата,визтини картички ... и куп други неща ..
Именно...при мене е същото. ;)
Дори с тия торбаланските истории изгубих един телефон. Вадиш едно, за да изкараш друго, пък после дали си прибрал първото и второто не се знае.:D Оттогава...чантичката и тва е.

teenmenie
08-18-2009, 11:55
Това че тати носи такава чантичка гей ли го прави?
Не може един човек който е 10часа на работа да си пъха разни неща по джобовете и след това да се чуди:Абе къде го оставих тва, нали уж си го сложих в джоба. Пък и +това там си слага какви ли не работи, има пари,документи, документи за колата,визтини картички ... и куп други неща ..
Именно...при мене е същото. ;)
Дори с тия торбаланските истории изгубих един телефон. Вадиш едно, за да изкараш друго, пък после дали си прибрал първото и второто не се знае.:D Оттогава...чантичката и тва е.

аз съм момиче та дори и дамска чанта нямм :shock: един телефон, ключове, и пари

етс :D

dessko
08-18-2009, 12:00
Мисля дори, че са един доста добър аксесоар стига да е съчетан както трябва с дрехите. И определено не смятам, че е гейско. При положение, че и световните марки произвеждат такива чанти.. :)

myHeartIsOnlyForYou
08-18-2009, 12:42
Не ми харесва..но не ме и интересува какво носят мъжете..само моя,но никога няма да му позволя да носи нещо такова..А също и розова тениска(или потник).