PDA

View Full Version : Продължение на тъпотията ми ..



newii
08-14-2009, 09:45
След като пуснах темата тук за него той се върна от морето ... сложи си снимка с поредната .. и аз избеснях... реших че това трябва да спре ... и реших понеже в Skype съм го блокнала да му пиша лично в друг саит ... ето какво му писах . "Разбрах, че с теб немога да бъда никаква .. от тук нататък неискам да ме поздравяваш по улиците или кадето и да е било за мен ти си непознат :) блокирам те и те махам от всякаде.. всички спомени са нищо за мен ... беше ми приатно да познавам човек като теб но тва беше .. За мен ти се заличаваш от света ... Само щастие ти желая :) " той ми отг : "За какво беше това ? да не си мислиш и ти че си имам гадже ? " Аз както винаги няма да падна по гръб и му писах : " Незнам и не ме интеренсува ,,, време е да продължа аз лично напред ... докато не скъсам с миналото нямам бъдеще ... завинаги оставаш в сърцето ми но така ще е по добре и за двамата" той излезна и май не го е прочел още.... май тотално прецаках всичко :-o как мислите :-o

Sh@d0w
08-14-2009, 09:50
Браво,нищо не си прецакала,НЕ на фешъните и женкарите 8)

3oPuTy
08-14-2009, 09:52
Тотално си прецакала всичко?!Е нали уж си искала да сложиш край на връзката ви,написала си му това,което мислиш,а после казваш,че си прецакала всичко?!Или докато си писала тия неща си се надявала той да звънне на вратата и през сълзи на очи да започне да ти се моли?! :? :? :?

freziq
08-14-2009, 09:53
блокирай го преди да ти е отговорил :)
ако получиш още 2-3 писма, може да омекнеш ;)

newii
08-14-2009, 09:56
Тотално си прецакала всичко?!Е нали уж си искала да сложиш край на връзката ви,написала си му това,което мислиш,а после казваш,че си прецакала всичко?!Или докато си писала тия неща си се надявала той да звънне на вратата и през сълзи на очи да започне да ти се моли?! :? :? :?


вече нищо не очаквам от него ... обичам го за това го оставям да си жвее живота както иска :)

vagarious
08-14-2009, 10:01
Прецакала си сичко, мислейки, че той има гадже и си казала каквото чувстваш!?Мне не мисля, че си прецакала нещо.Вярно, щом сега знаеш, че може би си няма гадже съжаляваш за написаното, но така е по-добре, въпреки, че не ти помня историята.Не омеквай. :-)

Faces
08-14-2009, 10:19
Правилно си постъпила :) иначе всякакъв шанс с него някога за нещо е прецакан права си ;)

newii
08-14-2009, 10:25
Ако на него му пука наистина не ... :) но когато той се усазнае 9ако има такова нещо въобще ще е късно немога да го чакам вечно :)

Niakoitam
08-14-2009, 10:53
Аз не мога да разбера какво искаш ти. Затваряш си съвсем умишлено и най малките вратички към него и после съжаляваш за това или чакаш убеждение от нас че си права. Незнам, може и да си права, но когато искаш да не падаш по гръб и непременно да си отгоре поне не си затваряй напълно всички врати, а остави някое поне съвсем малко открехната ако някога размисли. Тогава бъди предпазлива, а не сега БАМ затваряме всички врати напълно и ги оключваме с вериги и после съжаляваме, защо ли човекът отсреща не може да ги разбие.

Аз имах несподелна любов. Разиграва ме, разиграва ме и в крайна сметка сега нищо. Карал съм я почти насила да си затвори всички врати към мен. Не пожела. И аз не пожелах и ако и въпреки че сигурно мина отново половин година откакто не сме си общували и не сме се виждали(изключвам един едносекунден поглед и едно Здрасти преди около 3 месеца), аз няма да си затворя вратичката ако тя не го направи някога както ти правиш с това момче. Ще си седиме така. Може някога нещо да се получи може и да не се получи. Нямаме в момента никакви отношения, но няма и да ги влошаваме. Каквото е писано. Но ако някога ме изкара мен виновен заради това че не сме си запазили отношенията ще и се измея в лицето. А дотогава...аз никога няма да и кажа или напиша думите, които ти си написала на това момче, защото тя винаги след това ще може да каже, и с право: Аз не съм виновна, ти затвори вратите между нас и сложи край на всичките ни отношения(както казах и сега не поддържаме почти никакви отношения, но аз с ръка на сърцето мога да кажа че не съм виновен за нищо. Опитах всичко, на което бях способен, не се получи, съжалявам. Ако някога е писано да се получи ще се получи, ако не,не).

babity
08-14-2009, 11:03
Мисля, че в момента се самозаблужаваш. Ако наистина искаше да продължиш напред нямаше да изпитваш нужда да му казваш тези неща. Щеше да се примириш с блокирания скайп и повече никога да не мислиш за това. Не си го превъзмогнала, а по всичко личи, че това няма да стане скоро. Мислиш си, че не падаш по гръб? Напротив! Тези писма за него са едно: "Моля те, качи ми се на главата и не забравяй да ми разбиеш сърцето отново. На мен ми е лесно да съм жертва, помогни ми да стана такава", поднесено с усмивка. Такива изказвания показват, че си уязвима, както и, че с правилен подход ще те има пак. В момента окупираш личното му пространство за да му натякваш, че няма да може да се върне назад ако сега не започне да ти се извинява. Това показва несигурност. Вижда се, че си наранена, предполагам, че е тежко и би искала да му върнеш за каквото там ти е причинил, но истината е, че най - много би го наранило да разбере, че си продължила живота си напред и живееш страхотно БЕЗ него.

Niakoitam
08-14-2009, 11:20
истината е, че най - много би го наранило да разбере, че си продължила живота си напред и живееш страхотно БЕЗ него.

Да, напълно съм съгласен с това. Само с една разлика. Много би го наранило ако му пука за нея.
И...много лесно е на теория, но изключително трудно на практика.

Авторката, дори и с подписа си се опитваш да се убедиш сама себе си че няма любов като отлично знаеш че има. Е, понякога от нея доста боли, но от липсата и също. :)

ThisIsMe
08-14-2009, 11:25
не те разбирам и тебе.. той обича ли те?
ако се обичате защо трябва да се разделяте?

0nem0retIme
08-14-2009, 13:12
Тотално си прецакала всичко?!Е нали уж си искала да сложиш край на връзката ви,написала си му това,което мислиш,а после казваш,че си прецакала всичко?!Или докато си писала тия неща си се надявала той да звънне на вратата и през сълзи на очи да започне да ти се моли?! :? :? :?

Май точно това е очаквала.. :) Не ти се иска всичко да свърши,нали ? :)

Hilary_
08-14-2009, 13:16
Ако мислиш, че правилно си постъпила значи е така ... :)

BlueFace
08-14-2009, 13:16
Така трябва !! Продължавай напред и да не ти пука ;]
\\//

newii
08-14-2009, 15:25
Чесно пука ми искам да съм с него ... ако иска може да ми се обади ... има вратичка не съм затворила всичко знае дори и каде живея ... :) след последното съобщение ми каза ок твоя воля... явно въобще не му е пукало ,,, да се управя,,, :)

babity
08-14-2009, 16:08
истината е, че най - много би го наранило да разбере, че си продължила живота си напред и живееш страхотно БЕЗ него.

Да, напълно съм съгласен с това. Само с една разлика. Много би го наранило ако му пука за нея.
И...много лесно е на теория, но изключително трудно на практика.

Авторката, дори и с подписа си се опитваш да се убедиш сама себе си че няма любов като отлично знаеш че има. Е, понякога от нея доста боли, но от липсата и също. :)

Съгласна съм, че е трудно. Изпитвам го на своя гръб. След като и отговаря на съобщенията значи и на него му пука, пък макар и само колкото да продължава да я тъпче. Това е въпрос на его. От всичко, казано до момента за младежа съм убедена, че ако тя го надмогне и си нареди живота от него той ще се пръсне от яд, че вече не е зависима от него и ще припне след д-то и. И това съм го видяла...

newii
08-14-2009, 17:37
Днеска го видях случаино в едно кафе ... казах здрасти на всичките му приатели само на него не .. а той както беше усмихнат и усмивката му падна от лицето .. след това мойта фр искаше цигара и пак се върнахме аз се напраих че говора по телефона а той ме ме гледаше и накрая се убърна на другата страна ... :? мале колко беше сладък :oops: :cry:

lipsvashh_mi
08-14-2009, 17:48
като си му писала си му показала точно ЧЕ ТИ ПУКА...че се нервиш и ти е гадно-че още имаш чувства...пренебрежението е най-добрият начен за отмъщение..ако се правеше,че не го познаваш и не ти дреме той щеше да ти търчи по гъза ,а не както сега ти по неговия..нооо след дъжд качулка.
Само не разбрах,какъв е смисъла да спиделяш кава глупост си направила като стоим пред свършен вече факт :?

w0sh
08-14-2009, 18:04
тотален бан.

Добре че е интернет, за да не можем да срещнем проблемите си лице в лице.

vampirekiss
08-14-2009, 19:36
теглиш му една и си продължаваш.Това е положението,мацка!Ама от хора,които не знаят дали ги сърби или ги боли (тва за оня,не за авторката)

newii
08-15-2009, 08:11
Вчера беше края на абсолутно всичко ... след като го подминах в кафето той е избеснял и ми писа от др skype... доста се карахме докато накрач той каза ,че вече не го интересувам! Аз му казах : аз не те интересувам и ти мен така че вече няма какво да говорим ... Той каза окей ии аз го блокирах :cry: от една страна ми е кофти че го каза така от друга ,, не ми пука ... :-D

l0lz
08-15-2009, 08:17
блокирай го преди да ти е отговорил :)
ако получиш още 2-3 писма, може да омекнеш ;)

Ебахти простия отговор, честно..

Niakoitam
08-15-2009, 11:18
Вчера беше края на абсолутно всичко ... след като го подминах в кафето той е избеснял и ми писа от др skype... доста се карахме докато накрач той каза ,че вече не го интересувам! Аз му казах : аз не те интересувам и ти мен така че вече няма какво да говорим ... Той каза окей ии аз го блокирах :cry: от една страна ми е кофти че го каза така от друга ,, не ми пука ... :-D

Защо ли ми се се струва че само си мерите...ааааа любвта, де, любовта. :)

Всеки от двамат се опитва да е по инат от другият, да не пада по гръб и непременно да е отгоре.

Май в крайна сметка ще стане така. Ти ще го търсиш,а той ще се прави на обиден(може и обратното да е).След това той ще те търси, а ти ще се правиш на обидена. След това пак ти, пак той, пак ти, пак той и така да безкрйност. В крайна сметка или някое ще се предаде пред другият или ще дойде момент, когато и двамата ще си теглите по една майна мислено и всеки ще поеме по своя път.В момента това си е живо мерене на п.. любов де.

newii
08-15-2009, 11:38
има нещо такова...ноо той ако решии иска не се отказва лесно :o а аз съм си инат по природа и необичам да оставам длъжна на някои а понякога съм и много крайна ,,, :-x

Niakoitam
08-15-2009, 12:11
има нещо такова...ноо той ако решии иска не се отказва лесно :o а аз съм си инат по природа и необичам да оставам длъжна на някои а понякога съм и много крайна ,,, :-x

Еми в такъв случай ще трябва да го забравиш някакси или да страдаш.
И аз си го мерех така с уж(защото все още се съмнявам в някой неща)несподелената ми любов. Е в крайна сметка временно се проявих като по слабият, а тя предпочете имиджа и така.Вече не си ги мериме(поне не чак толкова очевизвадно), но пък и изключително рядко се виждаме. Когато всичко започна тя беше на 16 (забелязах че и ти си на толкова), а аз на почти 20. Сега тя е на около 19 , а аз съм на 23.
Може да се каже почти никакво развитие по въпроса. видимо в добри отношения сме, само където не се виждаме и не общуваме.Уж щяхме о пощата ама пак нещо и скимна да изчезне и ако смята че ще си пиша така безцелно писма, няма смисъл. Забравям я докато случайно не се засечем някой път, аз се правя че вече не ми пука толкова, но ми става вътрешно много гадно като чуя гласа и и си спомня за миналото(не сме били гаджета, а от едно учлище и се държахме почти като такива), а тя пък ако се правя на непукист или просто не я забележа идва да ми каже Здрасти или да ми стистне ръката и да каже че отдавна не сме се виждали и след това по ама възможно най-бързият начин да се изнесе от полезрението ми. Та така.Шанс. Говоря ти от опит.

newii
08-15-2009, 12:21
:cry: ще го забравям какво да се прави ... :cry:

Snickers
08-15-2009, 12:22
Глупава постъпка от твоя страна.
Защо си му писала всичко това, след като искаш да си с него? Нима си мислеше, че ще ти се моли да сте заедно?

newii
08-15-2009, 12:45
бяхме говорили за това пак да сме заедно и той каза след много време може ... немога да го чакам години и да се поробвам :?

fenasf
08-17-2009, 12:14
Аман от такива като теб дето им повдигат самочувствието на бройкарите :?

sweety_blondy
08-17-2009, 19:23
блокирай го преди да ти е отговорил :)
ако получиш още 2-3 писма, може да омекнеш ;)

:)

newii
08-18-2009, 11:46
нямам никакъф контакт с него вече блокирах го навсякаде и гледам да не мисля за него ... :grin: намерих нещо като за него мисля да му го прата след 2,3 месеца " Здравей,

Помниш ли ме? Навярно не... Това съм аз... Е, може би не същата като преди. Може би малко по-тъжна и уморена, с малко (повече) изгубена вяра, но все пак... Може би съм смазана. Ще имаш ли наглостта да попиташ защо? Ще искаш ли да ти разкажа моята история, моя любов? Искаш ли да отворя очите ти и за секунди да те поканя в ада, в който аз горя повече от месец, или прекалено много се обичаш, за да си го причиниш? Помниш ли? Спомни си как започна всичко. От един-единствен миг... Сърцето ми заби с нов ритъм - за теб. Душата ми ти се посвети, а тялото ми те жадуваше. Всяка секунда, стотна от живота ми беше твоя. Аз живеех за теб и не виждах нищо и никого, заслепена от красивото ти лице и от малкото щастие, което ми подхвърли като на бездомница. Спомняш ли си датата 17.02.2009г.? Не? Е, аз помня - тогава оживях отново. Но помня и една друга дата, моя любов - 24.06.2009г. Тогава ти ме уби. Не постепенно, както преди, а изведнъж. Оттогава светът посивя, а животът ми се сбръчка. Аз останах живо тяло. Би ли ми върнал сърцето, моля те... Задръж всичко друго, но него си го искам обратно. Не, не за да го посветя на някой друг. Тази грешка не бих допуснала (вече). Просто искам да оживея. Винаги ще те виня, знаеш ли. Да причиниш тази неистова болка на човека, в който си се клел и вричал беше (е) твърде жестоко... Дори и за твоите стандарти. Е, нищо, ще кажеш ти - нали е жива. Да, ще каза аз, физически поне...
Не искам да отнемам (повече) от ценното ти време. Та ти толкова мечтаеше за него. Сега го имаш цялото на света - ето. Да не ти пука, че е с цената на моя свят - той и без това вече е сринат. Живей и бъди щастлив за моя сметка - аз черпя. И... Не се обръщай - няма да ме видиш такава, каквато бях. Единственото, което не се промени е... обичта ми.
Сбогом. "

как мислите :)

Sh@d0w
08-18-2009, 11:50
как мислите :)

И какво очакваш да се случи след това? :shock: Наистина е трогателно,но не мисля че ще трогне твоя човек...По-добре спри изцяло да мислиш за миналото остави го там където е.Няма смисъл след месец да изровиш всичко и да започнеш отначало...после пак ще пускаш такива теми :(

BloomF
08-18-2009, 11:55
Абе мани го. Кво се занимаваш??

NamelessRomantic
08-18-2009, 12:03
Според мен грешката ти е че се занимаваш с него твърде много...просто му пусни един път едно остро ЛС,и ще видиш как после сам ще се върне....

Priceless
08-18-2009, 12:29
" Здравей,

Помниш ли ме? Навярно не... Това съм аз... Е, може би не същата като преди. Може би малко по-тъжна и уморена, с малко (повече) изгубена вяра, но все пак... Може би съм смазана. Ще имаш ли наглостта да попиташ защо? Ще искаш ли да ти разкажа моята история, моя любов? Искаш ли да отворя очите ти и за секунди да те поканя в ада, в който аз горя повече от месец, или прекалено много се обичаш, за да си го причиниш? Помниш ли? Спомни си как започна всичко. От един-единствен миг... Сърцето ми заби с нов ритъм - за теб. Душата ми ти се посвети, а тялото ми те жадуваше. Всяка секунда, стотна от живота ми беше твоя. Аз живеех за теб и не виждах нищо и никого, заслепена от красивото ти лице и от малкото щастие, което ми подхвърли като на бездомница. Спомняш ли си датата 17.02.2009г.? Не? Е, аз помня - тогава оживях отново. Но помня и една друга дата, моя любов - 24.06.2009г. Тогава ти ме уби. Не постепенно, както преди, а изведнъж. Оттогава светът посивя, а животът ми се сбръчка. Аз останах живо тяло. Би ли ми върнал сърцето, моля те... Задръж всичко друго, но него си го искам обратно. Не, не за да го посветя на някой друг. Тази грешка не бих допуснала (вече). Просто искам да оживея. Винаги ще те виня, знаеш ли. Да причиниш тази неистова болка на човека, в който си се клел и вричал беше (е) твърде жестоко... Дори и за твоите стандарти. Е, нищо, ще кажеш ти - нали е жива. Да, ще каза аз, физически поне...
Не искам да отнемам (повече) от ценното ти време. Та ти толкова мечтаеше за него. Сега го имаш цялото на света - ето. Да не ти пука, че е с цената на моя свят - той и без това вече е сринат. Живей и бъди щастлив за моя сметка - аз черпя. И... Не се обръщай - няма да ме видиш такава, каквато бях. Единственото, което не се промени е... обичта ми.
Сбогом. "



Това е УНИКАЛНО ... Само че ... ако мислиш, че няма да му трепне сърцето по-добре не му го пращай. Това са доста силни думи, нали знаеш? Пък . след 2-3 месеца може изобщо да не ти е до него :-D

newii
08-18-2009, 12:53
той приема нещата много навътре винаги .. така че 100% тва ще го разбие ... знам че са силни думи ...

Niakoitam
08-18-2009, 13:03
Ако целта ти е това да го разбие...по добре недей.
Защото тъкмо като си започнала да го забравяш това ще те подсети за него и отново ще страдаш. И да ако ти даден кураж да му го пуснеш ти няма да издържиш 2-3 месеца за да му го пуснеш, а в зависимост от ината ти може би най-много половин месец. Сигурен съм в това.

abv01
08-18-2009, 13:22
Наистина си супер тъпа и проста - елементарни правописни грешки - :shock: ти първи клас ли си :x

loveisgonee
08-20-2009, 12:19
" Тъпа и елементарна грешка... " не бих го нарекла така.Не виждате ли,че момичето просто го обича и се опитва да използва всичките си варианти да си върне любовта .. След като ти е писал когато не си го отразила в кафето 100% той още има чувства към теб.И може би не е нужно да чакаш цял месец или два пиши му или му се обади кажи му,че продължаваш да го обичаш повече от преди дори и не искаш всичко да свърши така.Преглътни гордостта в името на любовта и си я вземи обратно, а ако отговорът му не е такъв какъвто очакваш просто приеми,че всичко е било до тукк :-) Успех :smt058[/b]

soni4kuu
08-20-2009, 15:51
аз мисля,че ако някой ден решиш да съберете ще ти бъде малкоооо трудно :-D

NamelessRomantic
08-21-2009, 00:34
Не мисля че ще се реши - веднъж забрави ли го,ще се заеме с някой за който по си струва.

Bombshell
08-21-2009, 00:49
Тотално си прецакала всичко?!Е нали уж си искала да сложиш край на връзката ви,написала си му това,което мислиш,а после казваш,че си прецакала всичко?!Или докато си писала тия неща си се надявала той да звънне на вратата и през сълзи на очи да започне да ти се моли?! :? :? :?
Най-вероятно.. :?
НИКОГА няма да знаят какво искат...НИКОГА....И най-смешното е, че това ще ги прави нещастни... :)

newii
09-12-2009, 20:42
:D :D вече сме на здр и чао той не може да ме погледне в очите а мен спря да ми дреме мерси за мненията :grin:

leko_otkachena
09-13-2009, 00:54
Браво,нищо не си прецакала,НЕ на фешъните и женкарите 8) Съгласна съм.Мразя ЖЕНКАРИ,фешъни,футболисти, анекени и всякакви "ЗВЕЗДОПОДОБНИ". По темата : просто бъди силна,добре си му го казала.Само да не се размекнеш,че го има и този момент.