PDA

View Full Version : Ужасссс



RoCkSpOt
08-14-2009, 13:03
Аз съм момчето с 7-те месеца... оправихме се ... сдобрихме се ... НО ... сега ще ви кажа нещо което стана преди няколко дни .. бяхме на вилата й и спахме 4-ма човека на 1 креват ... аз и тя сме дествени .. не съм и казвал нищо за секса и немисля да го права ... обаче баба й(тя там си живее) в 3 часа ни сабуди и почна да вика да се кара как може така тва онова ... на сутринта буквално ни изритаха... и ни прибраха ... баща й незнае,че аз съм и гадже и принципно е много строг... когато се прибрал баща й я попитах какво ти каза тя вика нищо некви глупости,НО сега ми казаха от 100% източник ... че той и е казъл ония(тоест мен) ако го хвана ще му счупа главата ... :? :? :? :shock: :shock: Не ме е страх ... но незнам какво да права... тя го крие от мен .. не ми го казвала ... кажете какво да права ... :-o

0nem0retIme
08-14-2009, 13:06
лол :shock: амии поговорете..кажи й,че си разбрал и решете как ще карате натам..

SummerRain
08-14-2009, 13:07
На колко сте?
Реакцията на бабата я разбирам, по-възрастните хора са с по-консервативни възгледи. Бащите по-принцип изпитват ревност към дъщерите си, особено когато не са кой знае колко големи (дъщерите).
Какво да правиш? Ами ако за момишето не е проблем това, че техните очевидно не те одобряват, продължавайте да излизате-все пак не е необходимо да общуваш с баща и.

RoCkSpOt
08-14-2009, 13:09
аз съм почти на 16 тя на 14 ... ама тия 16 години не ми личат изобщо ... треа буквално да се крием защото сме през 2 блока ... и аз пред блока немога да седа за да не ме види ... :o

BlueFace
08-14-2009, 13:12
Баща и е идиот xD

Еми пич незнам какво да правиш.Ама това е много тъпо да трябва да се криете O,o .Такива ревниви бащи са крайно неприятни.Трябва естествено да има контрол,ама тя няма цял живот да е сама.
Може би трябва да поговориш с баща и .... Кой знае :?

SummerRain
08-14-2009, 13:13
аз съм почти на 16 тя на 14 ... ама тия 16 години не ми личат изобщо ... треа буквално да се крием защото сме през 2 блока ... и аз пред блока немога да седа за да не ме види ... :o
Ами ходете по-далеч на разходки.Нужно ли е все пред блоковете да сте? Иначе бащата е реагирал нормално(почти), все пак на 14 е, почти дете.
А тя ти е спестила истината, за да не те нарани.

Hilary_
08-14-2009, 13:17
Баща и е идиот xD

Еми пич незнам какво да правиш.Ама това е много тъпо да трябва да се криете O,o .Такива ревниви бащи са крайно неприятни.Трябва естествено да има контрол,ама тя няма цял живот да е сама.

+++

Говори с нея ... решете проблема по някакъв начин ... :? :?

RoCkSpOt
08-14-2009, 13:25
Туко що и казах честно да ми отговори и ми призна .. каза ми че е казъл ако ни види 2-та ще ни счупи главата ... ако ме види мене някъде щял да ми счупи ръчичките ... аз и казах ок тя ми каза обичкам те и аз и викам като се върнеш(някъде с маика й е) ще говорим и тя каза за кво да говорим и не съм и писал повече нз какво да права... ние не излизаме на разходки ние сме целя компания ... и си седиме всичките ... но това е супер гадноооо :? събота и неделя когато той е почивка аз немога да мина покрай блока и :-o

RoCkSpOt
08-14-2009, 13:26
Може би трябва да поговориш с баща и .... Кой знае :?

Немога да припаря до тоя човек ... това което е казъл наистина е способен да го направи ... :shock:

SummerRain
08-14-2009, 13:30
И от друга страна-добре де, ядосал се е човекът, наговорил е подобни неща, ама силно ме съмнява да те пребие. Чак пък толкова да те е страх да минаваш покрай блока им....

RoCkSpOt
08-14-2009, 13:43
И от друга страна-добре де, ядосал се е човекът, наговорил е подобни неща, ама силно ме съмнява да те пребие. Чак пък толкова да те е страх да минаваш покрай блока им....

способен е ... не ме е страх,но ако ме види и ме набие после и на нея ще вика ...

Hilary_
08-14-2009, 13:52
И от друга страна-добре де, ядосал се е човекът, наговорил е подобни неща, ама силно ме съмнява да те пребие. Чак пък толкова да те е страх да минаваш покрай блока им....

способен е ... не ме е страх,но ако ме види и ме набие после и на нея ще вика ...

ти знаеш ли, че по закон няма право да те пипа!!! :x

Ravage
08-14-2009, 13:54
нищо лично, но на колко си ти и на колко е девойчето ?

RaZzer
08-14-2009, 14:04
Яя спокойно! Всички бащи са така - в началото не мога т да се примирят с мисълта, че момиченцата им порстват... Нищо няма да ти направи, а и след време въобще няма да му пука - ще свикне с мисълта! Споко :)

Ballbreaker
08-14-2009, 14:04
14, каза момчето.

Ако толкова я обичаш се остави да те набие. После можеш да вдигнеш дело срещу него и да видиш няма ли да ви остави.

proach
08-14-2009, 14:07
Според мен най-добре е момичето да обеди баща си,че нищо не сте правили(нали е така) :?

rozovsluncho
08-14-2009, 14:28
14, каза момчето.

Ако толкова я обичаш се остави да те набие. После можеш да вдигнеш дело срещу него и да видиш няма ли да ви остави.

А според теб как ще се почувства момичето,дали ще са заедно ...не мисля

DevilWish
08-14-2009, 14:28
аз съм почти на 16 тя на 14 ... ама тия 16 години не ми личат изобщо ... треа буквално да се крием защото сме през 2 блока ... и аз пред блока немога да седа за да не ме види ... :o
Ами ходете по-далеч на разходки.Нужно ли е все пред блоковете да сте? Иначе бащата е реагирал нормално(почти), все пак на 14 е, почти дете.
А тя ти е спестила истината, за да не те нарани.
Абсолютно.И моят баща не е много доволен с моят избор ,но не съм го казала на приятелят си . . защо да го наранявам излишно!?
Пък ти вземи поговри с родителите й, кажи че си сериозен, че изобщо не сте правили секс ,а и смяташ ,че на теб самият ти е рано за това ;) Ако не се появиш ще стане по-лошо ;) Покажи му ,че може да се разчита на теб ;) Нормална е реакцията на човека, все пак тя е на 14 ,не е кой знае колко голяма ;) Направо си е малка ;)

Ballbreaker
08-14-2009, 14:31
Ако е тъпак от провинцията /бележка: от селата, отгледан в суровата действителност на комунистическото семейство с учител, детегледач и прочее в семейството/, направо ще го спука от бой.

Faces
08-14-2009, 14:42
Ае тоз пък ае ман ти от всичко ли се подрискваш е ? Бахти аз ако трябваше да се отказвам или шашкам от всеки баща който е казал нещо такова за мен трябваше да си остана и до ся девствен или в психиятрията да съм.Е вярно един ме гони с една водопроводна тръба :D но и до ден си мисля че беше щот ме видя как натискам дъщеря му на една пейка а той беше на работа...беше водопроводчик :razz:

Sh@d0w
08-14-2009, 14:42
Правило номер 1.Като си хващаш гадже винаги гледай да си в добри отношения с техните,особенно с бащата иначе лошо :D
Правило номер 2.Ако случайно по някаква малка вероятност оплетеш конците с техните,особено с баща и,гледай да оправиш нещата колкото се може по-бързо иначе пак лошо
Правило номер 3.Ако не спазиш нито правило 1 или 2 става много лошо...

Ballbreaker
08-14-2009, 14:44
3.Ако не спазиш нито правило 1 или 2 става много лошо...


:smt043

Priceless
08-14-2009, 14:45
Ае това бащите са странно нещо :?

AnincetoSexy
08-14-2009, 14:56
варианта ти е да се срещнеш с баща и да поговориш с него .. Той самия ако те види че си свястен ,няма как да продължи да говори по-този начин .. :)

RoCkSpOt
08-14-2009, 15:01
Тя неможе да говори с него просто ако се опита ще стане по-лошо ! Тя преди ми беше казала,че баща и ако разбере,че ходиме става мн лошо .. а той официално незнае може да се е досетил ... Аз ако припаря до него лошо ми се пише немога да говоря с него ... а тва законите нема оправия ... него не му дремат законите ... просто ще е яко тупо некъф на 35-40 години да дойде да ме бие .... смешно е просто ... при условие,че на дащеря му нищо лошо не съм направил ... незнам просто съм в като капан нз какво да направа :(

3oPuTy
08-14-2009, 15:17
Правило номер 1.Като си хващаш гадже винаги гледай да си в добри отношения с техните,особенно с бащата иначе лошо :D
Правило номер 2.Ако случайно по някаква малка вероятност оплетеш конците с техните,особено с баща и,гледай да оправиш нещата колкото се може по-бързо иначе пак лошо
Правило номер 3.Ако не спазиш нито правило 1 или 2 става много лошо...

:grin: :grin: :grin: От този момент ми ставаш идол :grin: :grin: :grin:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3oPuTy
08-14-2009, 15:27
Тя неможе да говори с него просто ако се опита ще стане по-лошо ! Тя преди ми беше казала,че баща и ако разбере,че ходиме става мн лошо .. а той официално незнае може да се е досетил ... Аз ако припаря до него лошо ми се пише немога да говоря с него ... а тва законите нема оправия ... него не му дремат законите ... просто ще е яко тупо некъф на 35-40 години да дойде да ме бие .... смешно е просто ... при условие,че на дащеря му нищо лошо не съм направил ... незнам просто съм в като капан нз какво да направа :(
Ми като за начало излез от филма :?
Разбрахме,че ще стане много лошо - няма нужда да го пишеш във всяко изречение :? Освен това се държиш като 13 годишен пикльо :? Я вземи се стегни малко и стига се филмира ... "Него не му дреме за законите" ... Така лиии?!Я го остави да ти лепне няколко шамара и да те заплаши и да видиш как не му пука ... А и стига вярва на тия глупости :? Едва ли баща й е с толкова ниско достойнство,че да тръгне да бие няк'во келешче :? А и куче,което лае не хапе - нали знаеш ;) И мен един кретен от моя блок ме заплашваше,че щял да ме пречука щот играх 2 шамара на лапето му ама к'во стана?!С жена му ме заплашваха от терасата,оная ме напсува с "майкати ще е*а" и аз й казах,че като няма навит мъж да я е*е ще търси жени ама майка ми няма да пусне на нещо със средно образование и ония и двамата ме гледаха ей така ---> :shock: Кретена слезе пред блока и посегна да ме удари и една приятелка направи клипче,което после пратих на синчето му :lol: Да видиш от тогава вече 2 години как оня и жена му си обръщат погледа като ме видят :lol:
Оффф отплеснах се :? Тааа мисълта ми беше,че не е нужно да се филмираш толкова много и да се държиш като путка,защото най-много приятелката ти да се отчая от теб и да те зареже ;)

RoCkSpOt
08-14-2009, 15:35
Тя неможе да говори с него просто ако се опита ще стане по-лошо ! Тя преди ми беше казала,че баща и ако разбере,че ходиме става мн лошо .. а той официално незнае може да се е досетил ... Аз ако припаря до него лошо ми се пише немога да говоря с него ... а тва законите нема оправия ... него не му дремат законите ... просто ще е яко тупо некъф на 35-40 години да дойде да ме бие .... смешно е просто ... при условие,че на дащеря му нищо лошо не съм направил ... незнам просто съм в като капан нз какво да направа :(
Ми като за начало излез от филма :?
Разбрахме,че ще стане много лошо - няма нужда да го пишеш във всяко изречение :? Освен това се държиш като 13 годишен пикльо :? Я вземи се стегни малко и стига се филмира ... "Него не му дреме за законите" ... Така лиии?!Я го остави да ти лепне няколко шамара и да те заплаши и да видиш как не му пука ... А и стига вярва на тия глупости :? Едва ли баща й е с толкова ниско достойнство,че да тръгне да бие няк'во келешче :? А и куче,което лае не хапе - нали знаеш ;) И мен един кретен от моя блок ме заплашваше,че щял да ме пречука щот играх 2 шамара на лапето му ама к'во стана?!С жена му ме заплашваха от терасата,оная ме напсува с "майкати ще е*а" и аз й казах,че като няма навит мъж да я е*е ще търси жени ама майка ми няма да пусне на нещо със средно образование и ония и двамата ме гледаха ей така ---> :shock: Кретена слезе пред блока и посегна да ме удари и една приятелка направи клипче,което после пратих на синчето му :lol: Да видиш от тогава вече 2 години как оня и жена му си обръщат погледа като ме видят :lol:
Оффф отплеснах се :? Тааа мисълта ми беше,че не е нужно да се филмираш толкова много и да се държиш като п***а,защото най-много приятелката ти да се отчая от теб и да те зареже ;)

Не е така ... не е до достойство просто си пази дъщерята ... много я ревнува мн по сложно не се филмирам ... знам как седат нещата

Ballbreaker
08-14-2009, 15:38
Пич, ще излезе и ще ти бие два шамара, и какво? Мислиш ли си, че ще посмее ако има хора наоколо? Пък и да ти бие ти никога ли не си се бил? И аз съм супер слабак ама от 2 шамара да ме е страх баш, еее...

И да те питам - що просто не поговориш с родителите си ти? Те, като родители, много по-добре ще разбират тоя педерунгел, бащата на приятелката ти, и ако са свестни ще ти дадат някой съвет.

RoCkSpOt
08-14-2009, 15:51
Пич, ще излезе и ще ти бие два шамара, и какво? Мислиш ли си, че ще посмее ако има хора наоколо? Пък и да ти бие ти никога ли не си се бил? И аз съм супер слабак ама от 2 шамара да ме е страх баш, еее...

И да те питам - що просто не поговориш с родителите си ти? Те, като родители, много по-добре ще разбират тоя педерунгел, бащата на приятелката ти, и ако са свестни ще ти дадат някой съвет.

И да е пълно с хора ще го направи ... НЕ МЕ СТРАХ не се плаша от шамари или тупаници ... но просто ако се стигне до там да ме набие тва значи край с мойта приятелка ... защото той ще я държи далече от мен ... :shock:

Ballbreaker
08-14-2009, 15:58
Това го разбрахме бе, пич, и ти казваме, че не е така. Искаш ни съвет, даваме ти го, и ти си "ама аз знам по-добре от вас". Ако продължаваш в същия стил - гледай си работата.

rozovsluncho
08-14-2009, 16:25
Това го разбрахме бе, пич, и ти казваме, че не е така. Искаш ни съвет, даваме ти го, и ти си "ама аз знам по-добре от вас". Ако продължаваш в същия стил - гледай си работата.

Подкрепям с две ръце и два крака :)



ПРОСТО ГОВОРИ С БАЩАТА.Ако трябва нека и приятелката ти да е с вас,едва ли ще ти шибне един ако е тя е с вас,пък и ако се опиташ да му обясниш и си говорите като възрастни,той би оценил това :) 8)

Amateur
08-14-2009, 17:26
Позната история след пиянска вечер! :D

freziq
08-14-2009, 19:02
бащите винаги пазят малките си момиченца :)

VampireGirl666
08-14-2009, 19:05
А не може ли момичето просто да обясни на баща си и на баба си,че нищо не е станало между вас?

rozovsluncho
08-14-2009, 19:18
А не може ли момичето просто да обясни на баща си и на баба си,че нищо не е станало между вас?

И аз се чудех.. :-o

RoCkSpOt
08-14-2009, 19:51
А не може ли момичето просто да обясни на баща си и на баба си,че нищо не е станало между вас?

Опита се,но на него му стига само тва,че сме били легнали ... :shock:

VampireGirl666
08-14-2009, 21:29
А не може ли момичето просто да обясни на баща си и на баба си,че нищо не е станало между вас?

Опита се,но на него му стига само тва,че сме били легнали ... :shock:

В такъв случей мисля,че той просто ревнува.Нормално е,няма от какво да се притесняваш и спокойно се показвай навън.Не мисля,че даже ще те удари.А тази реплика,която е казал е било просто,защото е изревнувал.

PHaNToM373
08-15-2009, 13:51
Излизайте си , общувайте .. :)
Поговори с нея , нека тя му обясни как стоят нещата , т.е. ,че вие ходите и ,че се харесвате ..нека му обясни ,че и ти НЕ си и намеквал нищо за секс и ,че и на двамата още НЕ ви е дошло времето за това.. :)

MartyParty
08-15-2009, 14:16
Баща и е идиот xD

Еми пич незнам какво да правиш.Ама това е много тъпо да трябва да се криете O,o .Такива ревниви бащи са крайно неприятни.Трябва естествено да има контрол,ама тя няма цял живот да е сама.
Може би трябва да поговориш с баща и .... Кой знае :?
Ъхъ.
Селска работа.Спали ли сте в едно легло,значи сте мърсували цяла вечер.:smt018
Като толкова не те е страх,отиди като голям човек да му кажеш на дъртия как стоят нещата.Даваш му честната си дума,подаряваш му една охранена свиня и нещата приключват.

GossipGirl89
08-15-2009, 14:37
Еее все повтаряш, че не те е страх, не те е страх, пък от всяко твое мнение оставам с друго впечатление :? Май бая си те е страх. Според мен трябва да отидете двамата с приятелката ти и да поговорите с него. Ако не стане и те удари - майната му, приятелката ти ако наистина иска да е с теб след това ще намери начин да се виждате... Едва ли ще я затвори в килия... :? Като се криеш от него не постигаш нищо друго, освен да го убеждаваш все повече, че е прав. Най-добре се изправи очи в очи с него и му кажи самата истина. Ако не вярва нека заведе щерка си на гинеколог и ше излизне цялата истина на яве ;)

BlueFace
08-15-2009, 19:16
Има няколко вида бащи.Зрели хора които осъзнават ,че дъщеря им пораства и не правят такива панаири(естествено не им е приятно да пускат момичето си с някое момче ,но просто е нормално такъв е живота).Другите са точно такива като този.Той не се замисля кфо е правил с майката на това момиче...Иска да я изгледа като в инкубатор и пълна изолация.Такива бащи са с някакво изкривено мислене според мен.Естествено ,че ще има контрол,вечерен час и няма да му е приятно да гледа как някакъв си там целува и обарва дъщеря му ,но просто това е природата...Жалко че много малко хора могат да си осъзнаят грешката...

N0_feAR
08-15-2009, 19:25
на сутринта буквално ни изритаха... и ни прибраха ... баща й незнае,че аз съм и гадже и принципно е много строг... когато се прибрал баща й я попитах какво ти каза тя вика нищо некви глупости,НО сега ми казаха от 100% източник ... че той и е казъл ония(тоест мен) ако го хвана ще му счупа главата

по принцип всеки баща, разбрал че някой иска да чука 14-годишната му дъщеря, би казал това. Дори и да не сте правили нищо, баба й вече е напълнила главата му с глупости. Възрастните си падат по-консервативни и от мухата правят слон. Та според мен няма причина да те е страх от него, но ще е добре много да не му се мяркаш пред очите.

RoCkSpOt
08-15-2009, 20:35
Аз и казах даи да отида да поговора с него тя ми каза "ТИ ЛУД ЛИ СИ" зн ли,че ако разбере за нас,че ходим знаеш ли какво ще стане с мене ... супер гадно е ... :(

YaNcHeToOo
08-15-2009, 20:38
О, Боже :lol: Какви са тия хора бе, мамка му..не може ли да имате личен живот :?

gre3ny
08-16-2009, 15:34
Правило номер 1.Като си хващаш гадже винаги гледай да си в добри отношения с техните,особенно с бащата иначе лошо :D
Правило номер 2.Ако случайно по някаква малка вероятност оплетеш конците с техните,особено с баща и,гледай да оправиш нещата колкото се може по-бързо иначе пак лошо
Правило номер 3.Ако не спазиш нито правило 1 или 2 става много лошо...
;-) :smt023

mysticinside
08-16-2009, 17:46
аз съм почти на 16 тя на 14 ... ама тия 16 години не ми личат изобщо ... треа буквално да се крием защото сме през 2 блока ... и аз пред блока немога да седа за да не ме види ... :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Виж сега сладур...другите нормални деца по на 14-15-16 не спят заедно момиченца момченца в едно легло нали рабираш,че е трудно един баща да проумее как невръстната му 14 годишна щерка е легнала в едно легло със момче което дори той не познава!Надявам се знаеш че бащитте са много ревниви относно момичетата си и ги пазят като орли.Така че първо помисли преди да пишеш тук,защото според мен бащата е праб.Бъди пич отиди в тях представи се на бащата й обясни му че нямаш лоши намерения към момичето и така нататък.А и нали не те е страх това не би трябвало да те стресне :) :) а и по коментарите по които прочетох явно баща и не дава да си има гадже което е още по-лошо

П.С. знам че звуча като някоя стара леля на 15 съм и когато аз имах проблеми с баща ми запознах гаджето ( 18 ) с татко и взеха много да се разбират :-) :-)

BlueFace
08-16-2009, 19:05
аз съм почти на 16 тя на 14 ... ама тия 16 години не ми личат изобщо ... треа буквално да се крием защото сме през 2 блока ... и аз пред блока немога да седа за да не ме види ... :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Виж сега сладур...другите нормални деца по на 14-15-16 не спят заедно момиченца момченца в едно легло нали рабираш,че е трудно един баща да проумее как невръстната му 14 годишна щерка е легнала в едно легло със момче което дори той не познава!Надявам се знаеш че бащитте са много ревниви относно момичетата си и ги пазят като орли.Така че първо помисли преди да пишеш тук,защото според мен бащата е праб.Бъди пич отиди в тях представи се на бащата й обясни му че нямаш лоши намерения към момичето и така нататък.А и нали не те е страх това не би трябвало да те стресне :) :) а и по коментарите по които прочетох явно баща и не дава да си има гадже което е още по-лошо

П.С. знам че звуча като някоя стара леля на 15 съм и когато аз имах проблеми с баща ми запознах гаджето ( 18 ) с татко и взеха много да се разбират :-) :-)

Не мога да се съглася с теб ,че бащата е прав,защото това не е нормалният начин да се реши проблема.Заплахите не водят до никаде.Трябваше да привика момчето да се изяснят.Тоя е прсото идиот..веднага до бой и чупене на ръце трябва да се стига... :? Просто жалкото е ,че има много бащи с такова ограничено мислене :(

marti93
08-17-2009, 10:44
да обясни на баща си че нищо не е имало и да и има доверие :shock:

mysticinside
08-17-2009, 10:57
аз съм почти на 16 тя на 14 ... ама тия 16 години не ми личат изобщо ... треа буквално да се крием защото сме през 2 блока ... и аз пред блока немога да седа за да не ме види ... :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Виж сега сладур...другите нормални деца по на 14-15-16 не спят заедно момиченца момченца в едно легло нали рабираш,че е трудно един баща да проумее как невръстната му 14 годишна щерка е легнала в едно легло със момче което дори той не познава!Надявам се знаеш че бащитте са много ревниви относно момичетата си и ги пазят като орли.Така че първо помисли преди да пишеш тук,защото според мен бащата е праб.Бъди пич отиди в тях представи се на бащата й обясни му че нямаш лоши намерения към момичето и така нататък.А и нали не те е страх това не би трябвало да те стресне :) :) а и по коментарите по които прочетох явно баща и не дава да си има гадже което е още по-лошо

П.С. знам че звуча като някоя стара леля на 15 съм и когато аз имах проблеми с баща ми запознах гаджето ( 18 ) с татко и взеха много да се разбират :-) :-)

Не мога да се съглася с теб ,че бащата е прав,защото това не е нормалният начин да се реши проблема.Заплахите не водят до никаде.Трябваше да привика момчето да се изяснят.Тоя е прсото идиот..веднага до бой и чупене на ръце трябва да се стига... :? Просто жалкото е ,че има много бащи с такова ограничено мислене :(

Извинявай явно съм се изказала погрешно мисълта ми беше че бащата трябва да говори с момчето не да го бие или да го сплашва това е глупаво и бушменско :? заради това най-добре момчето да отиде и да говори с бащата.Но по прочетеното установих че баща й не е съгласе тя да има гадже..дали ще е автора на темата или друго момче бащата явно смята че е малка още... :? един разговор смятам че ще оправи нещата