PDA

View Full Version : имам притеснение ..



gabunnkaa
08-14-2009, 20:43
Здравейте :)


Цикала ми закъснява с 4 дена.. По принцип не е много редовен.. Болна съм и си мисля, че може да е и от антибиотиците.. Има и друго .. 2дена след като ми свърши миналия месец с приятелят ми правихме секс без презерватив.. (случи се доста спонтанно) Не свърши в мен. Успокоявах се с това, че уж преди и след менструация има малка вероятност от забременяване. Мисля също, че може и да е от притеснение дали ще ми дойде. Таа на 2-рия ден от закъсняването, си правих тест и беше отрицателен.

но тъй като все още не ми е дошло много много се притеснявам :(

След като ми свърши лечението пак ще си направя тест.. (за всеки случай)

Бихте ли ми дали някакво мнение за да се поуспокоя малко :( :(

sladkata_bebz
08-14-2009, 20:47
Предполагам,че щом тестът е отрицателен не трябва да се притесняваш толкова.Като си на антибиотици цикълът се променя.Спри да се притесняваш и почакай да ти дойде.След два-три дни направи пак тест.И другия път ползвайте презервативи.

snupito
08-14-2009, 20:57
Не се притеснявай, няма страшно. Нередовния цикъл е често явление, все пак си направи тест отново - за по-голяма сигурност. Иначе ако нямаш симптоми като гадене, умора и т.н няма от какво да се притесняваш.

Ilikeliljon
08-14-2009, 21:16
Съжалявам, че няма да ти коментирам въпроса, но няма как. Моля, не си излизай на теб и на мен с номерата за спонтанното, няма такова животно, както казал шопа. Мисли се в тези случаи, а не човек да си мисли, я аз се отдадох на момента. Да направиш глупост и да правиш секс без предпазни средства, когато не си готов за дете, е глупост, а не спонтанност. Надявам се, че това е ясно и още повече се надявам другия път да не пишеш, че еди каква си глупост станала спонтанно. o :-o :-o

snupito
08-14-2009, 21:44
Съжалявам, че няма да ти коментирам въпроса, но няма как. Моля, не си излизай на теб и на мен с номерата за спонтанното, няма такова животно, както казал шопа. Мисли се в тези случаи, а не човек да си мисли, я аз се отдадох на момента. Да направиш глупост и да правиш секс без предпазни средства, когато не си готов за дете, е глупост, а не спонтанност. Надявам се, че това е ясно и още повече се надявам другия път да не пишеш, че еди каква си глупост станала спонтанно. o Surprised Surprised

Не плаши момичето - в овулация е била, той не е свършил в нея - съответно има малък шанс. (не е чак тооолкова лесно да се забременее, хора се мъчат с години)

Иначе да - темата си е стааара и изтъркана, не знам защо правите секс неуведомени :?

Di
08-14-2009, 21:45
божее,, една правилно написана тема за бременност ?! :shock:

t0d1t0
08-14-2009, 21:46
спокойно , щом не е свършвал в теб и си направила тест :) Няма за какво да се притесняваш , закъснението може да е и от притеснението и от болестта. http://www.pic4ever.com/images/9.gif

NamelessRomantic
08-15-2009, 00:50
Тест отрицателен - няма бебе.Точка.Кратко,точно,ясн о.

gabunnkaa
08-15-2009, 09:19
благодаря ви много :-) :)

rumcho
08-15-2009, 09:46
смятах да ти казвам ,че няма от какво да са претисняваш ама ти вече си получи отговорите ...но все пак искам да та питам На колко години си ?? интересно ми е щом си правила секс без презерватив

gabunnkaa
08-15-2009, 16:03
rumcho на 16 съм

а btw ДОЙДЕЕ МИИИИИИИИИ :grin: :grin: :grin:

BePoHuKa
08-15-2009, 16:34
rumcho на 16 съм

а btw ДОЙДЕЕ МИИИИИИИИИ :grin: :grin: :grin: ЧЕСТИТКА! :P

Di
08-15-2009, 16:35
rumcho на 16 съм

а btw ДОЙДЕЕ МИИИИИИИИИ :grin: :grin: :grin: ЧЕСТИТКА! :P
евала 8-)

Punisherrr
08-15-2009, 16:38
ДОЙДЕЕ МИИИИИИИИИ :grin: :grin: :grin:

С това темата приключва.