PDA

View Full Version : Романтика



KykLe
08-14-2009, 21:56
Здравейте.Ами на мен въпроса ми е "къде отиде романтиката и защо тя все по-рядко се среща?"Защо всичко трябва да е толкова някак обикновенно,,,няма ли да е по-хубаво всичко да е премислено и направено с много любов това прави всичко много по-сладко!И не казвам,че само момчетата трябва да са романтиците и те да правят всеки жест ами и момичетата...вече всяко второ момиче е грубо и мисли,че така привлича повече вниманието...нз как мислите,но аз съм твърдо да за нощните разходки по плажа,вечерите на свещи,милите думи и подаръците

0nem0retIme
08-14-2009, 22:09
Еми то и аз мисля като теб,ама си признавам,че прекаленатааа романтика,е малко дразнеща.. :D

Hilary_
08-14-2009, 22:21
Слез на земята .. приказките НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ... :? :?

И на мен ми се иска ама с искането ще си остана ... :? Няма истински хора вече ... всичко е фалшиво ... :? :?

PurpleDream
08-14-2009, 22:24
и аз съм романтичка... :-|

Sh@d0w
08-14-2009, 22:25
Слез на земята .. приказките НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ... :? :?

И на мен ми се иска ама с искането ще си остана ... :? Няма истински хора вече ... всичко е фалшиво ... :? :?

Не говори така,моля те.Това че не си срешнала още такъв човек,не значи че няма.Надали ще си останеш с искането,повярвай ми.Само търпение имай ;) :-)

Priceless
08-14-2009, 22:26
^^ Сладуууурииии :oops: 8-) :-)

Sh@d0w
08-14-2009, 22:28
^^ Сладуууурииии :oops: 8-) :-)

Това пък какво беше 0.о

Hilary_
08-14-2009, 22:29
^^ Сладуууурииии :oops: 8-) :-)

Това пък какво беше 0.о

Еййй мършичке мояя тихичкоо ... [-o< :D :D :-) :-)

Към Sh@dow ... Не вярвам до доказване на противното ... :oops: :wink:

Sh@d0w
08-14-2009, 22:43
Към Sh@dow ... Не вярвам до доказване на противното ... :oops: :wink:

Просто досега явно не си търсила на правилното място,за да попаднеш на такъв човек.Но знаеш ли съдбата по някога си играе с нас и незнаеш кога може да ти се усмихне :) Не всичко е фалшиво както ти казваш.В живота има много истински неща,които ни карат да бъдем щастливи.Вярно е-трябва да ги търсиш,трудно се намират,но ги има.А още по приятно е ако успееш да ги намериш и задържиш :-)

Assshley
08-14-2009, 22:58
Романтиката и цялото това лигавене изключително много ме дразнят.Не сам и по вкуса и никога не са ми били ..

PurpleDream
08-14-2009, 23:07
Романтиката и цялото това лигавене изключително много ме дразнят.Не сам и по вкуса и никога не са ми били ..
да,ти си мазохистка и искаш да си с човек който прави каквото си иска и те наранява... :?

Assshley
08-14-2009, 23:13
Романтиката и цялото това лигавене изключително много ме дразнят.Не сам и по вкуса и никога не са ми били ..
да,ти си мазохистка и искаш да си с човек който прави каквото си иска и те наранява... :?
Хахахаха .. писна ми на всички от тъпите ви изказвания . Не ме познавате,а си говорите . Дано някой ден да ви се случи и на вас .. тогава аз ще се отнасям подигравателно като си пишете историите тука . ;-)

Riva
08-14-2009, 23:13
Има все още ест,ама не е лесно да намериш подходящия човек в тези времена на смут и iPod-и.

PurpleDream
08-14-2009, 23:18
Романтиката и цялото това лигавене изключително много ме дразнят.Не сам и по вкуса и никога не са ми били ..
да,ти си мазохистка и искаш да си с човек който прави каквото си иска и те наранява... :?
Хахахаха .. писна ми на всички от тъпите ви изказвания . Не ме познавате,а си говорите . Дано някой ден да ви се случи и на вас .. тогава аз ще се отнасям подигравателно като си пишете историите тука . ;-)

казвам го,за да разбереш че такъв идиот не ти трябва...разбирам че го обичаш прочетох ти темата,ама няма смисъл да се ядосваш и да плачеш заради него...в другата тема също ти писах,че е по- добре да го зарежеш-ще страдаш може би няколко месеца и после надявам се ще го забравиш и ще си намериш много по- свястно момче което ще се държи както трябва и ще те обича...(лично мнение)

Assshley
08-14-2009, 23:19
Романтиката и цялото това лигавене изключително много ме дразнят.Не сам и по вкуса и никога не са ми били ..
да,ти си мазохистка и искаш да си с човек който прави каквото си иска и те наранява... :?
Хахахаха .. писна ми на всички от тъпите ви изказвания . Не ме познавате,а си говорите . Дано някой ден да ви се случи и на вас .. тогава аз ще се отнасям подигравателно като си пишете историите тука . ;-)

казвам го,за да разбереш че такъв идиот не ти трябва...разбирам че го обичаш прочетох ти темата,ама няма смисъл да се ядосваш и да плачеш заради него...в другата тема също ти писах,че е по- добре да го зарежеш-ще страдаш може би няколко месеца и после надявам се ще го забравиш и ще си намериш много по- свястно момче което ще се държи както трябва и ще те обича...(лично мнение)
Дааааа бее .. сигурно и,защото обичам съм мазохистка.Елате го зарежете вместо мене като толкова много знаете .. защото на думи е супер лесно да го кажеш на някой друг ама да го направиш определено не и то след 1 година . Няма значение .. остави .

PurpleDream
08-14-2009, 23:23
добре,оставям и все пак си помисли много добре какво губиш и какво печелиш и в 2те ситуации - с него и без него...

Sh@d0w
08-14-2009, 23:27
добре,оставям и все пак си помисли много добре какво губиш и какво печелиш и в 2те ситуации - с него и без него...

Когато човек си е наумил нещо,колкото и да го убеждаваш няма смисъл.Както се казва не можеш да спреш гората да се разлиства.Човек се учи от собствените си грешки,така че тя ще го разбере макар и след време. :)

PurpleDream
08-14-2009, 23:30
само се опитвах да помогна... :-|

NamelessRomantic
08-14-2009, 23:32
Слез на земята .. приказките НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ... :? :?

И на мен ми се иска ама с искането ще си остана ... :? Няма истински хора вече ... всичко е фалшиво ... :? :?

Не говори така,моля те.Това че не си срешнала още такъв човек,не значи че няма.Надали ще си останеш с искането,повярвай ми.Само търпение имай ;) :-)

Глупачка...как смееш да говориш че няма такива хора от 6 милиарда на тази планета?Hello!OBVIOUS NICKNAME STATEMENT.Да.Индийд.Аз съм романтик - оборена си.И не намирам проблем в това,и има много момичета които не само че нямат против това ами и предпочитат такива момчета.Има и една част които тайно предпочитат но си мълчат за да не се "изложат" пред селските бекове и кифличките но това е друг въпрос...

Sh@d0w
08-14-2009, 23:35
Слез на земята .. приказките НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ... :? :?

И на мен ми се иска ама с искането ще си остана ... :? Няма истински хора вече ... всичко е фалшиво ... :? :?

Не говори така,моля те.Това че не си срешнала още такъв човек,не значи че няма.Надали ще си останеш с искането,повярвай ми.Само търпение имай ;) :-)

Глупачка...как смееш да говориш че няма такива хора от 6 милиарда на тази планета?Hello!OBVIOUS NICKNAME STATEMENT.Да.Индийд.Аз съм романтик - оборена си.И не намирам проблем в това,и има много момичета които не само че нямат против това ами и предпочитат такива момчета.Има и една част които тайно предпочитат но си мълчат за да не се "изложат" пред селските бекове и кифличките но това е друг въпрос...

Шшш я по леко.Не я наричай глупачка не знаеш нищо за нея!Това че мисли така значи че досега не е имала повод да го повярва,но не е глупачка!!1Върни си думите назад!

Hilary_
08-14-2009, 23:36
Глупачка...как смееш да говориш че няма такива хора от 6 милиарда на тази планета?Hello!OBVIOUS NICKNAME STATEMENT.Да.Индийд.Аз съм романтик - оборена си.И не намирам проблем в това,и има много момичета които не само че нямат против това ами и предпочитат такива момчета.Има и една част които тайно предпочитат но си мълчат за да не се "изложат" пред селските бекове и кифличките но това е друг въпрос...

Кой си ти, че ще ми говориш така бе ?? Кой ти дава правото ?? А? :-x

Много е лесно да кажеш "аз съм романтик" .. докажи го бе!!! :-x На думи всеки може да го каже ... :? :?

Второ ... къде видя, че съм написала, че аз не съм романтичка а?? :-x Казах, че ми се иска, но ще си остана с искането ... т'фа как го разбираш а ??? :x Аее първо чети като хората и после пиши .. :x :?

Priceless
08-14-2009, 23:47
Слез на земята .. приказките НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ... :? :?

И на мен ми се иска ама с искането ще си остана ... :? Няма истински хора вече ... всичко е фалшиво ... :? :?

Не говори така,моля те.Това че не си срешнала още такъв човек,не значи че няма.Надали ще си останеш с искането,повярвай ми.Само търпение имай ;) :-)

Глупачка...как смееш да говориш че няма такива хора от 6 милиарда на тази планета?Hello!OBVIOUS NICKNAME STATEMENT.Да.Индийд.Аз съм романтик - оборена си.И не намирам проблем в това,и има много момичета които не само че нямат против това ами и предпочитат такива момчета.Има и една част които тайно предпочитат но си мълчат за да не се "изложат" пред селските бекове и кифличките но това е друг въпрос...

Ти да вземеш да се успокоиш малко или как ? Не си никакъв, за да обиждаш хората, ясно ?!
От 99% процента от мъжкото население, които са абсолютни ГОВЕДА няма как да не останеш с такова впечатление ;)
Глупака в случая си ти, защото бързаш да се направиш на много голям, без да си разбрал поста й ;)

NamelessRomantic
08-14-2009, 23:54
Глупачка...как смееш да говориш че няма такива хора от 6 милиарда на тази планета?Hello!OBVIOUS NICKNAME STATEMENT.Да.Индийд.Аз съм романтик - оборена си.И не намирам проблем в това,и има много момичета които не само че нямат против това ами и предпочитат такива момчета.Има и една част които тайно предпочитат но си мълчат за да не се "изложат" пред селските бекове и кифличките но това е друг въпрос...

Кой си ти, че ще ми говориш така бе ?? Кой ти дава правото ?? А? :-x

Много е лесно да кажеш "аз съм романтик" .. докажи го бе!!! :-x На думи всеки може да го каже ... :? :?

Второ ... къде видя, че съм написала, че аз не съм романтичка а?? :-x Казах, че ми се иска, но ще си остана с искането ... т'фа как го разбираш а ??? :x Аее първо чети като хората и после пиши .. :x :?


А на теб кой ти дава право да обиждаш практически целия свят казвайки че няма свестни хора?Кой ти даде право да говориш че нямало вече "приказки"?Да твърдиш нещо което повече от очевидно не е вярно е глупост.Ако на теб не ти се е случило нещо хубаво в последно време и искаш да си излееш яда - ножчето и в тоалетната.Това е от мен - един свестен до доказване на противното човек,и не ме интересува какво си мислиш ти - или който и да било другиго.

П.П. Съвършено спокоен съм,нервната си ти противно на всички постове които те защитават.Приятна вечер. :)

Sh@d0w
08-14-2009, 23:59
А на теб кой ти дава право да обиждаш практически целия свят казвайки че няма свестни хора?Кой ти даде право да говориш че нямало вече "приказки"?Да твърдиш нещо което повече от очевидно не е вярно е глупост.Ако на теб не ти се е случило нещо хубаво в последно време и искаш да си излееш яда - ножчето и в тоалетната.Това е от мен - един свестен до доказване на противното човек,и не ме интересува какво си мислиш ти - или който и да било другиго.

П.П. Съвършено спокоен съм,нервната си ти противно на всички постове които те защитават.Приятна вечер. :)

Имаш изкривена представа за действителността.Човече осъзнай се това е форум,тук човк изазва мнението си.Това че нейното не съвпада с твоето не ти дава правото да я нападаш,още по-малко че не я познаваш и незнаеш защо мисли така.Прави си самореклама като се самоизтъкваш,но от отношението ти към другите си личи какъв си.И си запази остроумните съвети с ножчето за себе си,мисля че има кой да съветва Ивето.

Приятна вечер и на теб.

Hilary_
08-15-2009, 00:02
А на теб кой ти дава право да обиждаш практически целия свят казвайки че няма свестни хора?Кой ти даде право да говориш че нямало вече "приказки"?Да твърдиш нещо което повече от очевидно не е вярно е глупост.Ако на теб не ти се е случило нещо хубаво в последно време и искаш да си излееш яда - ножчето и в тоалетната.Това е от мен - един свестен до доказване на противното човек,и не ме интересува какво си мислиш ти - или който и да било другиго.

П.П. Съвършено спокоен съм,нервната си ти противно на всички постове които те защитават.Приятна вечер. :)

Опита ми дава правото ... това, което съм преживяла и не си ти този, който ще ми казва какво да правя и как да си преживявам "мъките" ... най малкото не ме и интересува твоето мнение ... пък и като гледам не даваш много умни съвети ... :x Ако бях аз нервната щях да почна да псувам като теб, но очевидно не съм аз ... :?

Riva
08-15-2009, 00:02
Че той си го изказа :? Пък и е прав донякаде.Както и да е приятна вечер на всички <3

Hilary_
08-15-2009, 00:06
Че той си го изказа :? Пък и е прав донякаде.Както и да е приятна вечер на всички <3

Дааа то беше важното да се намесиш и псоле да напишеш "както и да е " ... :lol: :lol: Страхотна логика ... :?

Приятна вечер и на тебе ...

Riva
08-15-2009, 00:16
Сега недей се обижда че не съм застанал на твоята страна г-жо Пънчева.Та сега въпрос за 200 000 плюсчета в импулса-много ли е приятна вашата вйечар?

Priceless
08-15-2009, 00:17
^^ Аз в импулс нямам рейтинг ама .. Не ми е приятна вечерта 8-)

Sh@d0w
08-15-2009, 00:18
Сега недей се обижда че не съм застанал на твоята страна г-жо Пънчева.Та сега въпрос за 200 000 плюсчета в импулса-много ли е приятна вашата вйечар?

Да,беше и приятна преди да пишеш в темата.Ако няма какво да кажеш просто замълчи.

Hilary_
08-15-2009, 00:21
Сега недей се обижда че не съм застанал на твоята страна г-жо Пънчева.Та сега въпрос за 200 000 плюсчета в импулса-много ли е приятна вашата вйечар?

Първо не се обиждам всеки си има мнение и за разлика от някои хора аз зачитам чуждото мнение ... :-o

Второ не беше нужно да се намесваш в спора ми ... защото нямаше причина да го правиш ... :-o :-o :?

Трето слабу ме вълнуват плюсчетата ти аз не съм зависима от разни рейтинги ... :-o

Четвърто фамилията ми е друга не я позна .. тази вечер звездите явно не ти говорят ... :?

И пето .. да вечерта ми е приятна ... мерси че попита ... 8)

Riva
08-15-2009, 00:24
Щом имам 2 поста очевидно имам какво да кажа,колкото и безмислено да ти се струва.Пък и на тез мойте пръсти не им се мълчи,така че ще ме поизтраеш малко.

TheLastAngel
08-15-2009, 00:29
И аз мисля ,че романитиката постепенно изчезва... но каде отива тя ? Това е жалко! Как може да има хора които ги отвращава ?? Че любовта е ВСИЧКО хора! Не само към мочетата/момичетата , а към роднините , приятелите , цветята , небето ... Но ние със всеки изминал ден когато всичко си е винаги около нас забеавяме какво би било да ги няма. Всяка религия гласи "обичай" ...опс май малко се отклоник от темата .... :lol:
Амммм .... Същност незнам защо с всяко изминало поколение романтиката намалява. Може би "момдата" се измени. Вярвам романтиците пак ще се появяват като панталона тип чарлстон през 20 години . :lol:

Riva
08-15-2009, 00:29
За фамилията ти очевидно правих свръзка с един твой по-преден пост,ама май нещо не схвана :/За импулса пак си правих майтап и въпроса не беше адресиран директно към теб,но ти все пак реши да изтъкнеш колко си независима от моите плюсчета.Браво ти наистина се доказа като едно умно момиче и искрено се радвам че вечерта ти е приятна.

Hilary_
08-15-2009, 00:30
Щом имам 2 поста очевидно имам какво да кажа,колкото и безмислено да ти се струва.Пък и на тез мойте пръсти не им се мълчи,така че ще ме поизтраеш малко.

Ми кажи каквото имаш да казваш амаа защо трябваше да оспамим темата на автора/ката .. :-o :? :? За тия неща си има ЛС .. :?

Второ аз не съм те спряла да пишеш ... но не тук е мястото ... ии няма за какво да те изтрайвам не ми пречиш пак казвам всеки има право да си искаже мнението, но твоето беше без причина, но целта не я разбрах ... :-o :? :?


За фамилията ти очевидно правих свръзка с един твой по-преден пост,ама май нещо не схвана :/За импулса пак си правих майтап и въпроса не беше адресиран директно към теб,но ти все пак реши да изтъкнеш колко си независима от моите плюсчета.Браво ти наистина се доказа като едно умно момиче и искрено се радвам че вечерта ти е приятна.

След като копираш МОЕТО мнение и пишеш спрямо мен значи се отнася за мен ... и нямам нужда да се изтъквам пред другите важнот ое, че за себе си го знам ... :?

Riva
08-15-2009, 00:31
Щом имам 2 поста очевидно имам какво да кажа,колкото и безмислено да ти се струва.Пък и на тез мойте пръсти не им се мълчи,така че ще ме поизтраеш малко.

Ми кажи каквото имаш да казваш амаа защо трябваше да оспамим темата на автора/ката .. :-o :? :? За тия неща си има ЛС .. :?

Второ аз не съм те спряла да пишеш ... но не тук е мястото ... ии няма за какво да те изтрайвам не ми пречиш пак казвам всеки има право да си искаже мнението, но твоето беше без причина, но целта не я разбрах ... :-o :? :?
Това беше за Шадоу мила,е аз съм си виновен като не закачам цитат на всеки пост,пък и да айде без да спамим повече.

NamelessRomantic
08-15-2009, 00:33
А на теб кой ти дава право да обиждаш практически целия свят казвайки че няма свестни хора?Кой ти даде право да говориш че нямало вече "приказки"?Да твърдиш нещо което повече от очевидно не е вярно е глупост.Ако на теб не ти се е случило нещо хубаво в последно време и искаш да си излееш яда - ножчето и в тоалетната.Това е от мен - един свестен до доказване на противното човек,и не ме интересува какво си мислиш ти - или който и да било другиго.

П.П. Съвършено спокоен съм,нервната си ти противно на всички постове които те защитават.Приятна вечер. :)

Опита ми дава правото ... това, което съм преживяла и не си ти този, който ще ми казва какво да правя и как да си преживявам "мъките" ... най малкото не ме и интересува твоето мнение ... пък и като гледам не даваш много умни съвети ... :x Ако бях аз нервната щях да почна да псувам като теб, но очевидно не съм аз ... :?

Опита ти дава право?Дане си изгубила крак,ръка,дете?Осъзнай се - не само ти имаш лоши моменти.Аз също имам.Всеки има.И все пак не съм тръгнал да говоря че целия свят е крив за щяло и за нещяло и че нямало вечр един останал свестен човек. Да Shadow,знам какво е форум и да - аз изказвам мнение за нейното мнение.Още нещо - ако не те интересуваше моето мнение нямаше да пишеш,а щеше просто да ме игнорираш.

П.П.Глупак не е псувня - проверил съм по речник 8-).

Priceless
08-15-2009, 00:34
^^ Господи, хора , 4 часа през нощта е ?! Изобщо как намирате сили да спорите?! :-o 8-)

Riva
08-15-2009, 00:37
^^ Господи, хора , 4 часа през нощта е ?! Изобщо как намирате сили да спорите?! :-o 8-)
Работа с времето нямам :D За другите нз,от кога 4 часа е толкова абсурден час за писане по форуми

Priceless
08-15-2009, 00:38
Не е абсурден за писане по форуми . Абсурден е за някаква умствена дейност .. 8-)

Sh@d0w
08-15-2009, 00:39
П.П.Глупак не е псувня - проверил съм по речник 8-).

А какво е тогава?Комплимент?Представ ям си тогава какви комплименти правиш на момичетата .



Да Shadow,знам какво е форум и да - аз изказвам мнение за нейното мнение.Още нещо - ако не те интересуваше моето мнение нямаше да пишеш,а щеше просто да ме игнорираш.


Това,че изказа мнение не се и съмнявам,но знаеш ли какво е флеймър?В случай че не знаеш може да се поинтересуваш.Да,даде си мнението,но и започна безсмислен спор,явно защото си нямаш друга работа.Можеше чисто и просто да се изкажеш без излишно да нагрубяваш.Сега заради тебе ми се провали прекрасната вечер...



^^ Господи, хора , 4 часа през нощта е ?! Изобщо как намирате сили да спорите?! :-o 8-)

Заядеха се с грешния човек :?

NamelessRomantic
08-15-2009, 00:40
Че какво му е лошото...дали 4 след обяд или през нощта пак няма нищо лошо в един хубав спортен спор :).

Sh@d0w
08-15-2009, 00:41
Че какво му е лошото...дали 4 след обяд или през нощта пак няма нищо лошо в един хубав спортен спор :).

Искаш спортен спор така ли.Хубаво имаш го.Аз казвам че си идиот,опровергай ме.

Riva
08-15-2009, 00:42
Само не разбрах за какво ти трябваше да се изявиш като кибер мускетар и се втурна да спасяваш нещастната Хилари от ужасната клеветня която ловъра отправи?

Sh@d0w
08-15-2009, 00:44
Човека явно е влязал с нагласата да спори е нека да ме оспори тогава.

Hilary_
08-15-2009, 00:46
Само не разбрах за какво ти трябваше да се изявиш като кибер мускетар и се втурна да спасяваш нещастната Хилари от ужасната клеветня която ловъра отправи?

Абе ти май само обичаш да се намесваш в чужди спорове ... :?

П.С. Не съм нещастна след като имам хора като Sh@dow и Priceless до мен ... 8)

Riva
08-15-2009, 00:48
Само не разбрах за какво ти трябваше да се изявиш като кибер мускетар и се втурна да спасяваш нещастната Хилари от ужасната клеветня която ловъра отправи?

Абе ти май само обичаш да се намесваш в чужди спорове ... :?

П.С. Не съм нещастна след като имам хора като Sh@dow и Priceless до мен ... 8)
Просто използвах малко повече думички да си окрася изречението,нищо лично :D

Sh@d0w
08-15-2009, 00:51
Неймлесс айде де няма да те чакам цяла нощ да ми отговориш какво значи за теб думата глупак и защо я използва?Искам да и се извиниш,не мислиш ли че малко прекали?Или даа по лесно е да влезеш,обидиш и натиснеш бутона "Изход".Така е,но в реалния живот няма такива опции.Не ти завиждам :?

lipsvashh_mi
08-15-2009, 06:58
и аз съм романтичка... :-|
ме тоо....обче понякога така се захаросвам,че залепвам даже :D
Романтиката е хубаво нещо,когато има с кой да я споделиш...иначе си е фантазия и до там :)

3oPuTy
08-15-2009, 07:10
Това,че едно момиче или момче е грубо с околните не означава,че не е романтично :? По принцип си падам по т.н. "лоши момчета" и трите ми сериозни гаджета бяха от този тип,но винаги са били адски романтични (да не кажа дори по-романтични и от мен :shock: :? ).Ето например с последния редовно си ходехме до един пуст плаж,сядахме на един стар дънер или на пясъка (гушнати естествено) и се наслаждавахме на залеза над Дунава :-) Освен това той редовно се опитваше да организира няк'ви романтични вечери със свещички във формата на сърце и нещо поръчано от близкия ресторант (защото готвенето не му се отдаваше :D ).С другия пък редовно ходехме във вилата им извън града,запасени с 10-тина пакетчета пуканки за микровълнова,много шоколад и безалкохолни :-D Сядахме пред телевизора и с часове си гледахме по някоя романтична комедия сгушени един в друг :-)

Абеее като цяло романтиката си я има :) Друг е въпроса дали човек ще успее да предразположи половинката си към нея ;)

KykLe
08-15-2009, 21:36
Така мога да ви кажа съвсем искрено и обмислено,че всички,които до сега спамихте темата сте едни глупаци,които не намират място за личните си разговори и ги провеждат на неподходящи места!Защото на мен нито на някой от форума не ни пука кой кога обидил и засегнал-направете си една тема и там се обиждайте цяла вечер! :-x

Hilary_
08-15-2009, 21:41
Така мога да ви кажа съвсем искрено и обмислено,че всички,които до сега спамихте темата сте едни глупаци,които не намират място за личните си разговори и ги провеждат на неподходящи места!Защото на мен нито на някой от форума не ни пука кой кога обидил и засегнал-направете си една тема и там се обиждайте цяла вечер! :-x

шшшш ... лекооо ... :-o

Първо .. не ни познаваш и нямаш правото да ни обиждаш ...

Второ слабо ме вълнува дали ти пука или не ... :wink:

Acrobat
08-15-2009, 23:25
Hilary, разбирам те, ама за едно не съм съгласен с теб - това, че всичко е фалшиво. :) Напротив - липсата на романтика е нещо прекалено истинко. Това е реалносста в днешно време.На вас момичетата ви се иска да срещнете човек, с когото да изживеете нещо ново и неизживяно, а пък получавате само изтъркани понани за кафе (и то по скайп 8-) ) И въпреки това знай, че някъде по света някой мисли като теб - този, когото ти търсиш е същият, който търси теб ;)

NamelessRomantic
08-15-2009, 23:37
Неймлесс айде де няма да те чакам цяла нощ да ми отговориш какво значи за теб думата глупак и защо я използва?Искам да и се извиниш,не мислиш ли че малко прекали?Или даа по лесно е да влезеш,обидиш и натиснеш бутона "Изход".Така е,но в реалния живот няма такива опции.Не ти завиждам :?

Приятелю,не знам защо си чакал цяла нощ за отговор след като с Хилъри се оправихме миналата вечер по ЛС.За опровергаването - момче,не можеш да кажеш че съм идиот защото дори не знаеш какво значи.Това също не е псувня/ругатня :) .Освен това не можеш да кажеш дали съм идиот и да си прав 100% съдейки само по написаното от мен - дори не ме познаваш.Защо използвах думата глупак - защото в случая тя беше точно това - човек който усилено твърди нещо което е очевидна грешка.И да,аз не бягам от предизвикателствата - просто имам приоритети.Съня пред хората които ми се месят в споровете.
Други въпроси ?И не,не мисли че ще стоя до 5 сутринта за да ти отговарям :).

Ти си на ход.

Pliok0019
08-16-2009, 00:03
Леле. Много сеирджийска тема. Браво за излагацията. И благодаря за развлечението.

Hilary_
08-16-2009, 00:06
Леле. Много сеирджийска тема. Браво за излагацията. И благодаря за развлечението.

пак заповядай ...

Pliok0019
08-16-2009, 00:08
Ако ми е скучно и утре през нощта, да ти се обадя ли? Колко вземат на час клоуните?

Hilary_
08-16-2009, 00:12
Ако ми е скучно и утре през нощта, да ти се обадя ли? Колко вземат на час клоуните?

Не че нещо ама ти си последния човек, с който бих говорила дори и през ноща ... 8)

А за останалото .. не питаш точния човек ... нима си изпуснала да се запишеш от по рано ? :-o Кофти ...

Pliok0019
08-16-2009, 00:16
Не знам какво записване съм пропуснала, но за мое щастие съм се научила да пиша точно, когато му е било времето.

NamelessRomantic
08-16-2009, 00:22
Леле. Много сеирджийска тема. Браво за излагацията. И благодаря за развлечението.

Нямаш проблем,заповядай по всяко време на нощта...Ако вземеш и да напишеш нещо смислено,може и да разсееш все повече нарастващото съмнение че си тук само за да тролиш.

П.П. Излагация?Крайно относително понятие.

Pliok0019
08-16-2009, 00:23
Спокойно, написала съм много смислени неща. Просто сега ми е много скучно. Пък и чакам вдъхновение, за да си легна.

Hilary_
08-16-2009, 00:24
Не знам какво записване съм пропуснала, но за мое щастие съм се научила да пиша точно, когато му е било времето.

В момента нали знаеш, че правиш абсолютно същото като нас (хората, които сме спорили в тази тема ... ) ?? :-o

Идеята ми е такава, че това е форум ... и всеки има право да изрази мнението си ... както и другите имат право да го оспорват? Аз не виждам къде е този "сеир" ... защо пишеш без да знаеш? (за твое сведение продължихме с останалите на ЛС иначе темата щеше да излгежда още по-зле ... ) :? Просто според мен съдиш без да знаеш ... нима ти не се защити (в момента) когато някой оспори нещо написано от теб (в случая аз) .. ?? :?

П.С Порсто исках да разбера дали и ти ще направиш така както направихме и аз и всички останали ... така и стана!! :-o
П.С.2 Без никакви лоши чувства ... :)

Pliok0019
08-16-2009, 00:25
Относно сеира имах в предвид, че спорът не беше никакв градивен. Това автоматично го прави безсмилен.

А иначе обожавам споровете, но тези които носят не само запълване на времето, но и някаква информация.

Hilary_
08-16-2009, 00:32
Минаваме на ЛС, че авторката пак ще писка ... :D :D

ivana0895
08-16-2009, 03:23
Романтиката се уплаши като видя , че лапета на по 12 се е?ат и се скри в дън земя ! :x

Sh@d0w
08-16-2009, 06:03
Всички хейтъри,които в писаха в тази тема да си видят ЛСто.Аз повече няма да пиша в темата,това което исках да го кажа съм им го казал на ЛС.Извинявам се на всички други,които станаха свидетели на спора ни,но не можах да се сдържа колко нетактични хора има в този форум.

3oPuTy
08-16-2009, 06:06
Така мога да ви кажа съвсем искрено и обмислено,че всички,които до сега спамихте темата сте едни глупаци,които не намират място за личните си разговори и ги провеждат на неподходящи места!Защото на мен нито на някой от форума не ни пука кой кога обидил и засегнал-направете си една тема и там се обиждайте цяла вечер! :-x
За съжаление в тоя раздел има няколко редовни спамера или по-точно спамерки,които много обичат да правят забележки на другите ама те самите са прекалено заблудени и не се усещат как прецакват всяка тема :?

Priceless
08-16-2009, 07:59
^^ Ооо да .. всички сте тооолкова невинни и никога, ама НИКОГА не правите забележки на хората, когато нещо ви издразни .. :?
Пък и Зори, ако си беше направила труда да погледнеш, преди да говориш, щеше да видиш, че не Ивето е тая, която започна спора ;) Така че .. релакс малко и със здраве :)

3oPuTy
08-16-2009, 08:05
^ Малко релакс?!Да бе,да :D Аз си релаксирам постоянно и хич не ми е малко ;)
А иначе едно е да си изразиш мнението и да покажеш на някой съфорумец,че то е различно от твоето и съвсем друго да напишеш още 100 спам-мнения след това :? А и това не е само в тази тема,а в почти всички теми в раздела :? Пък и не говорех само за Hilary_ :?

Priceless
08-16-2009, 08:11
Хах ако говориш за мен, аз супер рядко споря със хората... Поне във форума де 8-)
Разминаването на мнения е едно, но мисля, че всеки би се обидил ако бъде наречен "глупак" ;)
Както и да е .. Това си е тяхна работа :)

3oPuTy
08-16-2009, 08:43
^ Ако и аз кажа някоя глупост като "няма истински хора на тоя свят" и после се защитя с "опита ми дава това право" определено няма да се разсърдя на това "глупачка" :? По-скоро сама ще се нарека така,защото Н-И-К-О-Й не може да твърди подобни неща и да слага всички под общ знаменател,защото той самия е попадал само на няк'ви боклуци :? Все едно аз да твърдя,че всички хора на тоя свят са романтични,защото аз самата съм ходила само с такива момчета ... :? Е сори,но няма как моя опит или опита на някой друг да показва що за хора са всички останали :?
А и тук не ставаше дума за това,а за спама,който създадоха ;) Щом не могат да се разберат просто да си драскат ЛС-та още от началото на спора :)
Както и да е :) Отивам да говоря с моя,че от 2 минути не спира да звъни :-D И предлагам да спрем с тоя спам,че и без това повечето мнения тук не са по темата :? !!!

Sh@d0w
08-16-2009, 08:49
Щом не могат да се разберат просто да си драскат ЛС-та още от началото на спора :)


А ти усещаш ли се че сега правиш същото,вместо да "спамиш" можеше да пишеш едно ЛС на прайслесс и да и го кажеш :?

Но не...дай да трупаме постове на гърба на другите

EDIT:Както и да е не си прави труда да ми отговаряш тук,повече няма да погледна тази тема,така че ако има нещо,драскай ЛС. :?

producenta
08-16-2009, 09:17
Една връзка без романтика връзка ли е ?

KykLe
08-16-2009, 20:11
Виж ся Hillary_ първо темата е моя...и не че съм нещо велико,но моля те повече недей да пишеш по мои теми...явно си мн специална аз с такива хора над моето ниво не искам да си имам работа!Така,че айде като по-умна просто си млъкни спри да пишеш :?

IndependentGirl
08-16-2009, 20:22
Здравейте.Ами на мен въпроса ми е "къде отиде романтиката и защо тя все по-рядко се среща?"Защо всичко трябва да е толкова някак обикновенно,,,няма ли да е по-хубаво всичко да е премислено и направено с много любов това прави всичко много по-сладко!И не казвам,че само момчетата трябва да са романтиците и те да правят всеки жест ами и момичетата...вече всяко второ момиче е грубо и мисли,че така привлича повече вниманието...нз как мислите,но аз съм твърдо да за нощните разходки по плажа,вечерите на свещи,милите думи и подаръците
Според мен романтиката не е умряла.. и няма и да умре.. :? Права си, че все по-рядко се среща, но това не означава, че е изчезнала.. :) (аз също съм романтичка.. :-| ) :oops:

Priceless
08-16-2009, 20:25
Виж ся Hillary_ първо темата е моя...и не че съм нещо велико,но моля те повече недей да пишеш по мои теми...явно си мн специална аз с такива хора над моето ниво не искам да си имам работа!Така,че айде като по-умна просто си млъкни спри да пишеш :?

Виж ся, кукличке ( 8-) ) форума не е твой .. никога няма и да бъде! Доколкото знам, все още си живеем в свободна държава и нито ти, нито който и да било друг има правото да казва на хората какво да правят ;)
Иии .. да .. Ивето със сигурност е много по-специална отколкото ти някога ще бъдеш :)
Айде със здраве :)

KykLe
08-16-2009, 20:34
На баба ти г*за е специален айде махайте се сичките дето прецакахте темата щото ако не забелязвате никой не ви се кефи на присъствието и не е длъжен да ви търпи и макар форума да не е мой темата е моя пък и съм сигурна,че модераторите на форума ще са напълно съгласни,че трябва да спрете да пишете!

ShtrudeL
08-16-2009, 20:36
Я се сбийте... http://vodevil.forumotion.net/users/a8/19/65/32/smiles/567828.gif

Priceless
08-16-2009, 20:37
Хаха ДА .. дори и той,миличка, само не и ти 8-)
А ти ако не забелязваш никой не прояви особен интерес към свещенната ти темичка, поради простата причина, че има още около 20 такива теми ..
;)
Хайде лека вечер ти пожелавам .. :)

Riva
08-16-2009, 20:42
Ако ше има флейм и аз да влизам?

KykLe
08-16-2009, 20:42
ох милата ама то от твоите умни изказвания тука хората не можаха да се вредят бе миличка...айде спри се излагаш се умствения ти багаж изглежда повече като мълчиш!

ShtrudeL
08-16-2009, 20:43
Женски бойй...

..и все пак е скучен..

Priceless
08-16-2009, 20:45
От МОИТЕ изказвания ?! Ахаха .. това ми е точно 5тия пост в тъпата ти тема ве .. :shock: 8-)
Айй тихичко вече .. нали искаше да се спрем? Ти за кво продължаваш?
И спри да ми използваш некви заучени лафчета ако обичаш, шото не съм аз тази, която се излага в момента. Ейй .. много ти знае устата обаче.
Това беше .. повече от мене в тая тема няма да прочетеш нищо. Оставям на многобройните желаещи да си изкажат мнението . Нека не ги спираме!

Riva
08-16-2009, 20:45
Женски бойй...

..и все пак е скучен..
Ми ела за партия шах тогава :D

ShtrudeL
08-16-2009, 20:47
Женски бойй...

..и все пак е скучен..
Ми ела за партия шах тогава :D

Не,не...мисля да пропусна. ^^

sladkish_14
08-16-2009, 20:48
И какво ще постигнеш с тази тема 8-) :lol: ,,
Когато любовта между двама е ИСТИНСКА винаги е романтично , когато са двамата ,,
Когато е ей така да има няма смисъл от романтика ..

ShtrudeL
08-16-2009, 20:52
Абе сладкиш,голяма въртележка (подпис) си имаш...
^_^

IndependentGirl
08-16-2009, 21:07
Тази тема стана много романтична.. 8-)