PDA

View Full Version : Прави се на интересна или?



Anonimk0
08-14-2009, 23:15
Абе става на въпрос за едно момиче знаем се от около година и половина и преди година и няколко месеца ме харесваше,ама аз се дърпах малко да излизаме.После по си допаднахме и ся преди няколко месеца аз исках излезем, ама се почна едно дърпанее..Оф ми незнам ще видяя,оф ми имам приятел,офф ми нямам приятел..Вярно и аз преди се дърпах малко да излезем,ама..И в един момент почнахме се караме почти всеки ден..а допреди тва си пишехме всеки ден по няколко часа,като в 90% от случаите момичето ми пишеше..А сега си пишем 1 път на 10 дни и то кво си пишем, тя ми отг. с по 1 дума, само се дърпа и т.н.И кат я питам кво има и тя а нищо, нищо,просто преди те търпях като се нервеше..Според вас дали не ме харесва вече или просто се прави на по-недостъпна?Като преди това си бе признала че ме харесва..

Hilary_
08-14-2009, 23:18
Ми ти какво очакваш след твоето поведение ?? :? Ако я искаш си я върни ... :-o

Riva
08-14-2009, 23:20
With time comes change.Тъй де питай я в скайп или рл що се дърпа и има ли те за някакъв по-специален въобще.

Sh@d0w
08-14-2009, 23:25
ама се почна едно дърпанее..Оф ми незнам ще видяя,оф ми имам приятел,офф ми нямам приятел..Вярно и аз преди се дърпах малко да излезем,ама..И в един момент почнахме се караме почти всеки ден..а допреди тва си пишехме всеки ден по няколко часа,като в 90% от случаите момичето ми пишеше..

И аз не мога да разбера това...момичетата искат да сме по-решителни,но когато се опитваш да направиш нещо,или се дърпат,или просто ти затварят всички пътища и ти после само седиш и гледаш тъпо... :? Това според мен е защото просто не им дападаме, в случая явно не те харесва вече :? Изпуснал си си шанса.

GAME OVER.

PurpleDream
08-14-2009, 23:27
според мен не те харесва вече...

Priceless
08-14-2009, 23:27
Ае тя са прай на интересна , шото иска да й се молиш. Капиш?
Всички се праят на интересни .. такъв е филма, братле 8-)

Anonimk0
08-14-2009, 23:32
Ае тя са прай на интересна , шото иска да й се молиш. Капиш?
Всички се праят на интересни .. такъв е филма, братле 8-)Ако е за тебе кат гледам пика шса моля :D Не лошото ми е че кат се изпокараме и аз винаги после се извинявам кат девица...И тя на др. път ест се дърпа още повече :o :o

Priceless
08-14-2009, 23:34
Ае тя са прай на интересна , шото иска да й се молиш. Капиш?
Всички се праят на интересни .. такъв е филма, братле 8-)Ако е за тебе кат гледам пика шса моля :D Не лошото ми е че кат се изпокараме и аз винаги после се извинявам кат девица...И тя на др. път ест се дърпа още повече :o :o

Не става въпрос за мене, а за нея :shock: 8-) И .. защо, по дяволите, като девица?! 8-) :D

Riva
08-14-2009, 23:36
Девиците се извиняват.Точка по въпроса.

Anonimk0
08-14-2009, 23:36
Ае тя са прай на интересна , шото иска да й се молиш. Капиш?
Всички се праят на интересни .. такъв е филма, братле 8-)Ако е за тебе кат гледам пика шса моля :D Не лошото ми е че кат се изпокараме и аз винаги после се извинявам кат девица...И тя на др. път ест се дърпа още повече :o :o

Не става въпрос за мене, а за нея :shock: 8-) И .. защо, по дяволите, като девица?! 8-) :D Епа такъв съм си...За някои неща съм супер стабилен и си отстоявам мойте а за тва насмотая я супер много 20 мин я увиквам как ли не и после оо миличко що не ми отг оо не се съсрди оо извинявай нам си кво...И на др. път тя се държи още по-тъпо..

Priceless
08-14-2009, 23:37
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за ..

Sh@d0w
08-14-2009, 23:38
Казаха ти го :D

Anonimk0
08-14-2009, 23:41
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за .. Е все пак съм се извинил..Верно тва става 3 пъти след първите 2 още се държеше нормално,но след третия не..Незнам вече кво става

PurpleDream
08-14-2009, 23:42
откажи се бе,няма смисъл

Sh@d0w
08-14-2009, 23:42
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за .. Е все пак съм се извинил..Верно тва става 3 пъти след първите 2 още се държеше нормално,но след третия не..Незнам вече кво става

То бива 1 път ама после вече думите нямат покритие.Колкото и да и се жалваш ставаш смешен.Действия мой човек,действия ;)

Priceless
08-14-2009, 23:43
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за .. Е все пак съм се извинил..Верно тва става 3 пъти след първите 2 още се държеше нормално,но след третия не..Незнам вече кво става

:shock: :shock: Ама ти сериозно ли ?! Братле, ти си късметлия, че те е изтърпяла 2 пъти :? Едно "Извинявай" не може да оправи нещата, особено ако си я наранил по някакъв начин с думите си, макар и да не го осъзнаваш ;)

Anonimk0
08-14-2009, 23:47
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за .. Е все пак съм се извинил..Верно тва става 3 пъти след първите 2 още се държеше нормално,но след третия не..Незнам вече кво става

:shock: :shock: Ама ти сериозно ли ?! Братле, ти си късметлия, че те е изтърпяла 2 пъти :? Едно "Извинявай" не може да оправи нещата, особено ако си я наранил по някакъв начин с думите си, макар и да не го осъзнаваш ;) Еми така си е...Не мога да си сдържам нервите и съм супер импулсивен..И то се караме за пълни простотии..А и като добавим това че съм я рязал си е късмет че не ме мрази и не ме прекършила :D :D

Priceless
08-14-2009, 23:48
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за .. Е все пак съм се извинил..Верно тва става 3 пъти след първите 2 още се държеше нормално,но след третия не..Незнам вече кво става

:shock: :shock: Ама ти сериозно ли ?! Братле, ти си късметлия, че те е изтърпяла 2 пъти :? Едно "Извинявай" не може да оправи нещата, особено ако си я наранил по някакъв начин с думите си, макар и да не го осъзнаваш ;) Еми така си е...Не мога да си сдържам нервите и съм супер импулсивен..И то се караме за пълни простотии..А и като добавим това че съм я рязал си е късмет че не ме мрази и не ме прекършила :D :D

Гоосподи колко ми е познато ако знаеш :? 8-) Сдържай си малко тея нерви, шото до нищо добро не водят да знаеш!

Anonimk0
08-14-2009, 23:53
^^ Амаа даа .. ти я нареждай стабилно, пък после очаквай тя да ти тича подир г*за .. Е все пак съм се извинил..Верно тва става 3 пъти след първите 2 още се държеше нормално,но след третия не..Незнам вече кво става

:shock: :shock: Ама ти сериозно ли ?! Братле, ти си късметлия, че те е изтърпяла 2 пъти :? Едно "Извинявай" не може да оправи нещата, особено ако си я наранил по някакъв начин с думите си, макар и да не го осъзнаваш ;) Еми така си е...Не мога да си сдържам нервите и съм супер импулсивен..И то се караме за пълни простотии..А и като добавим това че съм я рязал си е късмет че не ме мрази и не ме прекършила :D :D

Гоосподи колко ми е познато ако знаеш :? 8-) Сдържай си малко тея нерви, шото до нищо добро не водят да знаеш! Знам.Според теб що толкова много хора отчитат колко бели косми имам :D :D Апа викат че било от изживяно щастие.. да бее..

Priceless
08-14-2009, 23:56
^^ Не само заради това. Всъщност .. изобщо не заради това 8-)
Когато си изнервен казваш неща, които не мислиш. Неща, с които, съзнателно или не, нараняваш другия .. и понякога след това вече е късно за извинения и за каквото и да било друго. Просто не мислиш какво казваш и по какъв начин ще го възприеме отсрещната страна :)

Anonimk0
08-14-2009, 23:57
^^ Не само заради това. Всъщност .. изобщо не заради това 8-)
Когато си изнервен казваш неща, които не мислиш. Неща, с които, съзнателно или не, нараняваш другия .. и понякога след това вече е късно за извинения и за каквото и да било друго. Просто не мислиш какво казваш и по какъв начин ще го възприеме отсрещната страна :) Еми и в случая е така..То не 1 път,а 3...

Priceless
08-15-2009, 00:00
При мен са доста повече, но това е отделна тема и отделен случай .. 8-) Въпроса е там, че трябва да си поставиш някаква граница. Не ти говоря конкретно при това момиче, шото с нея може и да не стане нищо вече, а занапред да знаеш .. Аз например като се усетя, че се изнервям - ПУША 8-) После съм по-спокойна и имам една цигара време да преосмисля нещата ...

Anonimk0
08-15-2009, 00:02
При мен са доста повече, но това е отделна тема и отделен случай .. 8-) Въпроса е там, че трябва да си поставиш някаква граница. Не ти говоря конкретно при това момиче, шото с нея може и да не стане нищо вече, а занапред да знаеш .. Аз например като се усетя, че се изнервям - ПУША 8-) После съм по-спокойна и имам една цигара време да преосмисля нещата ... Ааа аз не пуша,аз залагам :D

mArMaLaDkA
08-15-2009, 00:41
Естествено, че ще се прави на недостъпна, щом егото ти е наранено, как??

Anonimk0
08-15-2009, 02:23
Естествено, че ще се прави на недостъпна, щом егото ти е наранено, как??Не те разбрах с кое е наранено 8-)

mArMaLaDkA
08-15-2009, 02:27
Тя те харесва -~-> Ти се дърпаш -~-> После тръгваш да я търсиш -~-> Тя вече не те харесва

Следиш ли верижката? 8-)

lipsvashh_mi
08-15-2009, 06:55
може да има разминаване в чувствата-преди тя те ехаресвала,ти нея не и е решила да се откаже-насочила си е интереса към друг,евентуално въпросното гадже....сега ти имаш чувства-тя не,или може би са прави че не й пука....ако толкова я харесваш си намери начин да я убедиш,че ти си правилният избор..върни си я-като бяха казали по-нагоре :)

0nem0retIme
08-15-2009, 16:27
Съвсем възможно е да й е писнало и да е спряла да те харесва..може дори да си е намерила момче,което не й се дърпа.. :)
Преди да правите нещо,помислете,а не да съжалявате после.. :?

TheThinker
08-15-2009, 16:37
GAME OVER Suglasen sum.

Kostadin_682
08-15-2009, 18:11
Тя те харесва -~-> Ти се дърпаш -~-> После тръгваш да я търсиш -~-> Тя вече не те харесва

Следиш ли верижката? 8-)
мхм... преебал си се 8-)

Anonimk0
08-15-2009, 20:33
Съвсем възможно е да й е писнало и да е спряла да те харесва..може дори да си е намерила момче,което не й се дърпа.. :)
Преди да правите нещо,помислете,а не да съжалявате после.. :?Няма гадже.

umri
08-16-2009, 00:19
Ей писна ми от вас всяка тема една и съща!

Спираш всякакъв контакт с нея и се оглеждаш за други. Като види, че не ебаваш ще почне да се вре. Щом те е харесвала значи ясна работата. Време му е майката.

ivana0895
08-16-2009, 03:25
според мен не те харесва вече... Откажи се и не и досаждай ! :)

marti93
08-17-2009, 09:23
е аз съм момиче и винаги правя първата крачка ,е ти си и отказал и сега

и тя се дърпа ,объркана е ,извини и се,кажи и че я харесваш и искаш да

излезете,купи и цвете,плати сметката,целуни я ,ще умекне 100% :grin:

ShtrudeL
08-17-2009, 09:25
излезете,купи и цвете,плати сметката,целуни я ,ще умекне 100% :grin:

Със сметки и цветя ли се оправят настроения?