PDA

View Full Version : ей така си отлетя а сега??



DekoDenev
08-15-2009, 08:18
Здравейте... наскоро се запознах с едно моми4е излизахме няколко пъти и си допаднахме имаше интимности смятам че поставихме някакво начало но сега тя замина за чужбина за около месец жалкото е че няма да можем да комуникираме в скайп леко се притеснявам от това че няма да се виждаме известно време дали могат чуствата да се изменят след като няма да можем да подържаме връзка има ли поводи за притеснения от моя страна... :smt055

newii
08-15-2009, 08:31
Както казвам аз и много мой фр СПОКО ..ако наистина те харесва за 1 месец няма да и мине :D

GossipGirl89
08-15-2009, 08:34
Чувства? Аз доколкото разбрах вие дори не сте ходили - просто сте излизали няколко пъти, правили сте квото сте правили и до там... Едва ли може да се говори за наличие на някакви чувства, но все пак - ако й харесваш като се върне нещата вежду вас може и да потръгнат :)

DekoDenev
08-15-2009, 08:36
Чувства? Аз доколкото разбрах вие дори не сте ходили - просто сте излизали няколко пъти, правили сте квото сте правили и до там... Едва ли може да се говори за наличие на някакви чувства, но все пак - ако й харесваш като се върне нещата вежду вас може и да потръгнат :)

да не се изказах правилно за чуства по скоро емоция

RaZzer
08-15-2009, 11:47
Не се притеснявай! Ако след този месец още си й в главата - значи дълго ще бъдеш там, ако не - не си е заслужавало да се ядосваш! :)

Hilary_
08-15-2009, 11:51
Чакай малко защо няма да можете да поддържате връзка?? :-o Телефони нямате ли ... ??

Иначе да се надяваме, че няма да се изпарят тези чувства ... :?

MartyParty
08-15-2009, 14:57
Един месец не е много.Ще изтече бързо.

MartyParty
08-15-2009, 14:59
Чакай малко защо няма да можете да поддържате връзка?? :-o Телефони нямате ли ... ??


Какви телефони,нали тя е в чужбина? [-o<

Hilary_
08-15-2009, 15:06
Чакай малко защо няма да можете да поддържате връзка?? :-o Телефони нямате ли ... ??


Какви телефони,нали тя е в чужбина? [-o<

Еееми тва на пречи ?? :D :D Има ли начин ще се напраи .. няма ли има оправдание ... :? :?

MartyParty
08-15-2009, 15:10
Чакай малко защо няма да можете да поддържате връзка?? :-o Телефони нямате ли ... ??


Какви телефони,нали тя е в чужбина? [-o<

Еееми тва на пречи ?? :D :D Има ли начин ще се напраи .. няма ли има оправдание ... :? :?
А,ако има начин и няма мангизи,какво ще правим?Ще теглим заеми от банката за международни разговори. 8)

Hilary_
08-15-2009, 15:16
А,ако има начин и няма мангизи,какво ще правим?Ще теглим заеми от банката за международни разговори. 8)

:lol: :lol: :lol:

Има го и тоя момент ... ми до колкото аз знам имаше разни оферти глупости точно за такива международни разговори ... :wink:

DevilWish
08-15-2009, 15:53
А защо не мислиш за възможността на теб да ти мине?Едни очи ,които не се виждат се забравят (да може да ме опровергаете, но в много малки случай е обратното ;) Колко връзки са погубени така ,пък какво остава обикновено харесване ;) )

0nem0retIme
08-15-2009, 16:14
Чувства? Аз доколкото разбрах вие дори не сте ходили - просто сте излизали няколко пъти, правили сте квото сте правили и до там... Едва ли може да се говори за наличие на някакви чувства, но все пак - ако й харесваш като се върне нещата вежду вас може и да потръгнат :)


++