PDA

View Full Version : Възможно ли е да се забременее при отсъствие на цикъл?



devi
08-15-2009, 11:19
Въпросът ми може да ви се стори малко глупав, но поемам риска да го задам, понеже ми стана интересно:

Възможно ли е една жена да забременее, при наличието на проблем (възпаление) и от това възпаление цикъла и е спрял (отсъства) или ( по-точно идва 1 на 3/4/5 месеца)? Преди това съм имала цикъл дълги години, но от миналата година си прави пълните базици с мен и ми е идвало към 2/3 пъти за 1 година.

amk933
08-15-2009, 11:26
Хубаво де, той като ти идва 2-3 пъти ти как знаеш кога ще ти дойде и кога ти е овулацията и т.н.? :-o

Tokra
08-15-2009, 11:29
Ами менструалният цикъл се свързва с изхвърляне на неоплодена яйцеклетка от тялото. Тъй като имаш проблеми въобще с яйчниците или с тръбите, най-вероятно не изпускаш яйцеклетки, от което не ти и идва. Така че.. Най-вероятно не. Но като не знаеш кога ще ти дойде и кога ще си в дните на фертилност, то опасността от забременяване нараства.

devi
08-15-2009, 11:32
Никаква представа вече. :( Ходих на лекар и какво този глупак ми каза, че нищо ми нямало...къде ли не ходих все 1 и също. Кой им дава дипломи нз. За мен не е нормално цикъла ми да идва 3 пъти с годината. Имам бяло течение, но до там. Той е главния виновник, но с какво ли не ме натъпкаха, секса даже бях спряла през времето, в което се лекувах и пак нищо. Интересно ми е след като нямам цикъл дали е възможно да забременея или по-скоро за шанса повече ме интересува.

t0d1t0
08-15-2009, 11:35
При такива проблеми е трудно да не кажа почти невъзможно. Познавам 2ма човека които от доста време опитват да имат дете , но не могат. Жената е със същите проблеми. Цикъла и идва когато си иска , понякога дори и отсъства. :) Но нищо не е сигурно ;)

amk933
08-15-2009, 11:45
Никаква представа вече. :( Ходих на лекар и какво този глупак ми каза, че нищо ми нямало...къде ли не ходих все 1 и също. Кой им дава дипломи нз. За мен не е нормално цикъла ми да идва 3 пъти с годината. Имам бяло течение, но до там. Той е главния виновник, но с какво ли не ме натъпкаха, секса даже бях спряла през времето, в което се лекувах и пак нищо. Интересно ми е след като нямам цикъл дали е възможно да забременея или по-скоро за шанса повече ме интересува.

От кой град си? Ако си от София мога да ти кажа няколко много добри доктори (едни от най-добрите в България). И наистина ще ти помогнат. :)

devi
08-15-2009, 11:49
Никаква представа вече. :( Ходих на лекар и какво този глупак ми каза, че нищо ми нямало...къде ли не ходих все 1 и също. Кой им дава дипломи нз. За мен не е нормално цикъла ми да идва 3 пъти с годината. Имам бяло течение, но до там. Той е главния виновник, но с какво ли не ме натъпкаха, секса даже бях спряла през времето, в което се лекувах и пак нищо. Интересно ми е след като нямам цикъл дали е възможно да забременея или по-скоро за шанса повече ме интересува.

От кой град си? Ако си от София мога да ти кажа няколко много добри доктори (едни от най-добрите в България). И наистина ще ти помогнат. :)
От София. При кой ли не ходих, но никой не си разбира от работата-викат ми ето ти 10 лекарста да пиеш, а след седмица като излязат резултатите от изследването ти ще видим дали съм ти дала правилните лекарства! Тия нормални ли са да ме тровят с каквото и да било, без да знаят какъв ми е проблема.

amk933
08-15-2009, 12:02
Никаква представа вече. :( Ходих на лекар и какво този глупак ми каза, че нищо ми нямало...къде ли не ходих все 1 и също. Кой им дава дипломи нз. За мен не е нормално цикъла ми да идва 3 пъти с годината. Имам бяло течение, но до там. Той е главния виновник, но с какво ли не ме натъпкаха, секса даже бях спряла през времето, в което се лекувах и пак нищо. Интересно ми е след като нямам цикъл дали е възможно да забременея или по-скоро за шанса повече ме интересува.

От кой град си? Ако си от София мога да ти кажа няколко много добри доктори (едни от най-добрите в България). И наистина ще ти помогнат. :)
От София. При кой ли не ходих, но никой не си разбира от работата-викат ми ето ти 10 лекарста да пиеш, а след седмица като излязат резултатите от изследването ти ще видим дали съм ти дала правилните лекарства! Тия нормални ли са да ме тровят с каквото и да било, без да знаят какъв ми е проблема.

д-р Ковачев - ВМА е безгрешен. Оперира майка ми.
Клиниката на доц. Щерев - там също са безгрешни
доц. Никола Василев - само за него не мога да ти кажа информация от близък човек, но това е националният консултант по акушерство и гинекология

За първите две съм сигурен, че ще ти помогнат. ;)

devi
08-15-2009, 12:13
Мерси много! :)

Lysit0
08-16-2009, 05:18
devi ,пий циклонорм на д-р Тошков.

theworldleader
08-16-2009, 09:04
Зависи дали има извинителна бележка или не.