PDA

View Full Version : Някой пробвал ли е?



YzyrpatoR
08-15-2009, 18:16
Секс кукли да каже мнение струват ли си изобщо или по добре да я караш на ножки въпроса е предимно към мъжката част

BePoHuKa
08-15-2009, 18:26
:razz: Абе човек намери си гадже, какво се занимаваш с играчки ? :lol:

YzyrpatoR
08-15-2009, 18:31
Ами ако не искам ?
п.с. знам че тук не е най-удачното място да питам поради ред причини но все пак...

BePoHuKa
08-15-2009, 18:55
Ами ако не искам ?
п.с. знам че тук не е най-удачното място да питам поради ред причини но все пак...Че защо да не искаш? И бтв мисля, че има много различни кукли и ще останеш доволен от по-скъпите, но има някои, които са просто пари на боклука. :)

Ilikeliljon
08-15-2009, 19:19
Питаш някой дали е ползвал секс кукли в тийнеджърски форум :lol: :lol: :lol: Помисли малко над това :D :D

YzyrpatoR
08-15-2009, 19:34
Питаш някой дали е ползвал секс кукли в тийнеджърски форум :lol: :lol: :lol: Помисли малко над това :D :D
Писането на кирилица е задължително!
Punisherrr

theworldleader
08-15-2009, 21:42
Голям процент от мъжете чустват срам от това да пробват кукла. Мислят си, че ако някой техен близък приятел или познат разберат ще го базикат за това. В което няма нищо лошо, както жените използват вибратори, така и за мъжете няма нищо лошо да изпробват някоя секс кукла. Естествено това не прави истинския секс по-малко хубав от това да го правиш сам с кукла.

Djanny
08-17-2009, 01:30
Не съм пробвал, не мисля и да пробвам. :D
Най-вероятно е гадноо :?

Punisherrr
08-17-2009, 08:22
Наложи се да измета цялата тема заради неспазване на точките : 1, 6 , 9, 11.
Ако искате да си направите тема ''Секс кукли Вероника'' - направете си - ''жалко'' само,че ще изтрия и нея.
Ако обичате давайте само мнения по зададения,от автора, въпрос.

wersa4e
08-17-2009, 10:07
Не съм, но и не мисля, че са ЧАК толкова лош вариант. 8)

TecHh
08-22-2009, 03:11
Предпочитам си живата женска плът не някоя гуменячка :D :D :D

darkmaster100
08-31-2009, 23:18
oo ami da az izpolzvam kazva se kislorodka naduvkova ostava bez duh ot 4ukane

BlueFace
08-31-2009, 23:43
Авторе намери си гадже или се обеси ,или хвърли от някоя сграда /блок /небостъргач/пред влак /стадо разярени слонове.....



П.П.Още една хубава идея безскруполно изтрита от наказателката.
Но един ден секс куклите "ВеРоНиКа" Ще надделеят!!!!

BePoHuKa
09-01-2009, 04:29
Авторе намери си гадже или се обеси ,или хвърли от някоя сграда /блок /небостъргач/пред влак /стадо разярени слонове.....



П.П.Още една хубава идея безскруполно изтрита от наказателката.
Но един ден секс куклите "ВеРоНиКа" Ще надделеят!!!! :-D Ако си направим темата в кофата няма да ни я изтрие пък! [-(

Ax3
09-01-2009, 04:41
Предпочитам си живата женска плът не някоя гуменячка :D :D :D

И аз тъй викам :D

MarkKnight
09-01-2009, 04:58
Авторе намери си гадже или се обеси ,или хвърли от някоя сграда /блок /небостъргач/пред влак /стадо разярени слонове.....



П.П.Още една хубава идея безскруполно изтрита от наказателката.
Но един ден секс куклите "ВеРоНиКа" Ще надделеят!!!! :-D Ако си направим темата в кофата няма да ни я изтрие пък! [-( :razz:

JekoV
09-01-2009, 06:16
Батко не съм пробвал,но относно играчките така са ги усъвършенствали ,че някой хора твардят че да правиш с играчка е много по-приатно и доставя по-голямо одоволствие и тн.Но не говора за тия надуваемите говоря за големите масивните с релни размери и с покритие тип "Cyber Skin" ако не се лъжа,което е специално разработено и на допир е досущ като истинска кожа на човек и не само това правят ги уникално изваяни с сякакви съвременни стимулатори.. някой вибрират други нз си кво прат 3ти говорят мрасотии ама съм чувал че било уникално преживяване с такава кукла ама цената им беше нешо от сорта на 1900 евро..Когато го четох.

ShiZo
09-01-2009, 08:05
купихме на един приятел, една кутиика приличаща на енергиина напитка, с разликата, че имаше изкуствена вагина вътре. Голям смях падна, пича не се обиди иии.. де да знам, не е лошо, доколкото чух :)