PDA

View Full Version : Той НЕ се досеща...



Dizziness
08-15-2009, 19:51
:)

Hilary_
08-15-2009, 19:55
Взираш се в прекалено малки и незначителни неща ... какво като ти подарява плюшки нали са от сърце? :-| Пък и рано или късно ще му писне и сам ще се усети ... :wink: А това за елементарните въпросчета .. може би наистина се дължи заради възрастта му ... или малкия му опит с момичета .. знам ли ? :-o Ако толкова държиш на тези неща м унамекни ... поговори с него .. ако не ще трябва да се примириш ... пък и както казах по-горе не е толкова фатално ... :wink:

tuzaro
08-15-2009, 19:56
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

BlueFace
08-15-2009, 20:01
Наистина обръщаш прекалено голямо внимание на материалните работи... :? Примерно може да няма финансите да ти купи нещо по-голямо ,кой знае.Връзката не трябва да се крепи върху подаръците. :? А доколкото за въпросите...както казаха по-горе може да е заради малкият му опит с момичета...

3oPuTy
08-15-2009, 20:03
1.Ти си голяма лицемерка :? Подаръка бил малък,не бил в красива опаковка ... :? Ти заради подаръците ли си с него или заради самия него?! :x А да си се замисляла,че може би няма възможност да ти купи нещо голямо?! :?
2.Не се бил сещал да я пита дали иска нещо за пиене ... :? Е,че ти малка ли си?!Не можеш да си поръчаш ли к'во?!Все пак той не е длъжен да ти задоволява прищевките,а и не забравяй,че той е на 16 години,а не на 20-тина :? В главата му са още компютърните игри,заглеждането по какички и т.н. ... Той е още малък,а ти очакваш да се държи като възрастен :? Освен това да си се замисляла,че не всички момчета си падат по тези неща?!А и 100% има много малък опит с момичетата и още не знае как точно да се държи :?
3.Щом нещо в характера му/държанието му не ти харесва просто поговори с него!!!Не е толкова трудно - повярвай ми!!! :?

MetalZone
08-15-2009, 20:05
К'во като е малък подаръка... важен е жеста... но явно за теб не е...

sladkish_14
08-15-2009, 20:06
То и ти не ми се струваш дораснала за възрастта си ,, Като си на 17 какъв ти е проблема сама да си поръчаш пиенето ?
И това , че ти можеш да подаряваш голями , опаковани подаръци не значи , че е по джоба на другия ,, Всъщност толкова ли е важен подаръка ?

MiMcHeToOo
08-15-2009, 20:08
Като цяло съм съгласна с останалите... Той също така може да няма опит...

Snickers
08-15-2009, 20:12
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol: ;-)

RaZzer
08-15-2009, 20:20
Оф... стига сте си търсили проблеми във всевъзможни глупости... Не мисля, че е недорасъл, а просто такива са му вижданията за нещата. На който му се пие нещо - си поръчва... 8) Относно подаръците - отказвам да коментирам, за да не те обидя и само ще те посъветвам да спреш да се вглеждаш в някви простотии, с които приятелките ти се хвалят примерно... :)

ThePowerOfLove
08-15-2009, 20:27
Тая 1 година според мен има значение само в главата ти.. Щом искаш да те пита кво ти се пие - кажи му да те пита, ама това са простотии, разбираш ли? А пък това за подаръците - без коментар :?

TheGirlNextDoor
08-15-2009, 20:28
1.Ти си голяма лицемерка :? Подаръка бил малък,не бил в красива опаковка ... :? Ти заради подаръците ли си с него или заради самия него?! :x А да си се замисляла,че може би няма възможност да ти купи нещо голямо?! :?
2.Не се бил сещал да я пита дали иска нещо за пиене ... :? Е,че ти малка ли си?!Не можеш да си поръчаш ли к'во?!Все пак той не е длъжен да ти задоволява прищевките,а и не забравяй,че той е на 16 години,а не на 20-тина :? В главата му са още компютърните игри,заглеждането по какички и т.н. ... Той е още малък,а ти очакваш да се държи като възрастен :? Освен това да си се замисляла,че не всички момчета си падат по тези неща?!А и 100% има много малък опит с момичетата и още не знае как точно да се държи :?
3.Щом нещо в характера му/държанието му не ти харесва просто поговори с него!!!Не е толкова трудно - повярвай ми!!! :?

;-)

freziq
08-15-2009, 20:29
ти си материално момиче майна

FiRe_LaDy
08-15-2009, 20:32
Хващаш се за много дребни неща!Подаръците не ти харесвали ... е не е важно толкова дали са големи и скъпи,а дали са от сърце!Нали се обичате,какво ти пречи подаръка?И аз на моя обикновено правя големи подаръци,а той на мен н е толкова,ама им се радвам супер много и си ги пазя и ценя,защото са от него!Научи се малко да цениш,а не само да гледаш материалното!

PurpleDream
08-15-2009, 20:37
ОМГ ................. кажи му тогава като си толкова недоволна и като ти е проблем.......бахти проблема,чак по форуми да пишеш..... :?

smiirnoff
08-15-2009, 20:40
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

" майна " , прав си ^^ 8-)

BlueFace
08-15-2009, 20:41
Хващаш се за много дребни неща!Подаръците не ти харесвали ... е не е важно толкова дали са големи и скъпи,а дали са от сърце!Нали се обичате,какво ти пречи подаръка?И аз на моя обикновено правя големи подаръци,а той на мен н е толкова,ама им се радвам супер много и си ги пазя и ценя,защото са от него!Научи се малко да цениш,а не само да гледаш материалното!

:) Много добре и го каза браво :)

YaNcHeToOo
08-15-2009, 20:41
То и ти не ми се струваш дораснала за възрастта си ,, Като си на 17 какъв ти е проблема сама да си поръчаш пиенето ?
И това , че ти можеш да подаряваш голями , опаковани подаръци не значи , че е по джоба на другия ,, Всъщност толкова ли е важен подаръка ?

tuzaro
08-15-2009, 20:45
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

" майна " , прав си ^^ 8-) аз винаги съм прав, майна

zobdog
08-15-2009, 21:47
маикати и материална курва да еба в устата дано да пикаеш солна киселина

Priceless
08-15-2009, 21:56
За обществен разстрел е ! :shock:

PurpleDream
08-15-2009, 22:00
маикати и материална к***а да е** в устата дано да пикаеш солна киселина

по- спокойно бе звяр :D 8-)

rozovsluncho
08-15-2009, 22:19
Просто говорете :)
:-)

guinessgirl
08-15-2009, 22:37
ебати разликата имате..

umri
08-15-2009, 23:33
Тва твойто са бели кахъри... когато търсиш лошото в някой винаги можеш да го намериш, колкото и незначително да е то. Щом според теб възрастта си казва думата бий му шута, намери си някой "порастнал", който да те пита какво искаш да пиеш и да ти дава голееми подаръци с панделки. В случая ти си детето, а не той.

Аз лично никога или много рядко (само, когато има повод) съм купувал подаръци. В крайна сметка не искам да купя момичето и тя го оценява. С парите и подаръците мъжете се опитват да купят жените, защото имат някакъв комплекс, че не са достатъчно добри за тях и затова дават пари за да се "преравнят". А момичетата, които ИСКАТ да бъдат купени.. next

n3v3r4z
08-15-2009, 23:39
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

" майна " , прав си ^^ 8-) аз винаги съм прав, майна




Тва твойто са бели кахъри... когато търсиш лошото в някой винаги можеш да го намериш, колкото и незначително да е то. Щом според теб възрастта си казва думата бий му шута, намери си някой "порастнал", който да те пита какво искаш да пиеш и да ти дава голееми подаръци с панделки. В случая ти си детето, а не той.

Аз лично никога или много рядко (само, когато има повод) съм купувал подаръци. В крайна сметка не искам да купя момичето и тя го оценява. С парите и подаръците мъжете се опитват да купят жените, защото имат някакъв комплекс, че не са достатъчно добри за тях и затова дават пари за да се "преравнят". А момичетата, които ИСКАТ да бъдат купени.. next


Страшно прави сте, майна !!

gre3ny
08-16-2009, 15:54
Има нещо вярно в това,че момчетата се разиват по бавно от момичетата,но едва ли в това ви е проблема...След като не ходите по кафета,а например на боулинг както спомена мисля че не е от осбенно голямо значение какво ще пиеш :( ... Що се отнася до подаръците,вие сте заедно от седем месеца няма да е лошо да му го обесниш по-директно но внимателно за да не го засегнеш съвсем ... :grin:

GossipGirl89
08-16-2009, 16:11
Мисля че издребняваш. Подаръците не са най-важното нещо в една връзка. Това че не ти поръчва пиене също не е толкова важно. Нали те разбира и ти е приятел? Радвай се, че го прави, защото малко момичета могат да се похвалят със същото. Изобщо малко са връзките, в които партньорите се разбират идеално и могат да споделят всичко един с друг без проблем... Така че по-добре не се вдетенясвай в тия глупости с подаръците и пиенето, а си пази момчето докато не си го изгубила ;)

anonimchetou
08-16-2009, 16:26
не се нахвърляйте върху момичето.. ти си лицемерка бля бля.. малка ли си да си земеш за пиене и т.н.. явно момчето до нея наистина не се е научило още какво харесват жените.. и не се е научил още да бъде кавалер.. и ясно не знае как да кара една жена да се чуства жена..

Faces
08-16-2009, 16:28
Не той не се досеща ами ти си ебати разлигавената хлапачка.Ти си му правила големи подаръци а той малки кво това съзтезание ли е ?Не се сещал да те пита искаш ли пиене че ти да не си саката сама да си вземеш или той пък да не ти е слуга а ? :lol: anonimchetou една жена се чувства жена като и даваш по големи подаръци от нейните и си и частен сервитьор ли ?

AwwwSugar
08-16-2009, 16:40
една година разлика си казвала думата абе ти чуваш ли се ?! :shock: май ти е омръзнал и му търсиш косури за да го зарежеш по-лесно :o познах ли ? 8)

BePoHuKa
08-16-2009, 17:56
Оф... стига сте си търсили проблеми във всевъзможни глупости... Не мисля, че е недорасъл, а просто такива са му вижданията за нещата. На който му се пие нещо - си поръчва... 8) Относно подаръците - отказвам да коментирам, за да не те обидя и само ще те посъветвам да спреш да се вглеждаш в някви простотии, с които приятелките ти се хвалят примерно... :)+1 И също ти май си търсиш поводи просто да го зарежеш. Ако той беше на 18 може би нямаше да ти правят кой знае какво впечатление тези неща.. Ти си знаеш. Поговори с него.

0nem0retIme
08-16-2009, 18:31
Оф... стига сте си търсили проблеми във всевъзможни глупости... Не мисля, че е недорасъл, а просто такива са му вижданията за нещата. На който му се пие нещо - си поръчва... 8) Относно подаръците - отказвам да коментирам, за да не те обидя и само ще те посъветвам да спреш да се вглеждаш в някви простотии, с които приятелките ти се хвалят примерно... :)+1 И също ти май си търсиш поводи просто да го зарежеш. Ако той беше на 18 може би нямаше да ти правя кой знае какво впечатление тези неща.. Ти си знаеш. Поговори с него.

+1 :oops:

anito0
08-16-2009, 18:41
и какво-излиза,че тоѝ е наѝ-недосетливия и наѝ-тъпия щом не ти подарява големи подаръци....ооо божее....ами намери си някоѝ чичко паричко...тоѝ може би ще се досеща........

NamelessRomantic
08-16-2009, 19:07
Ако за теб проблема е в плюшките и сравняваш подаръците от теб и от него...но комент,по-горе си го казаха.Материалистка.Ако не ти харесва това момче си хвани някой "батко" на 20-22 със дълбок джоб и се радвай на подаръци!Извинявай,ама ако ти си толкова по-зряла от него нямаше да пишеш тук а щеше да поговориш с него за поведението му и това какво не ти харесва в него.Ако така "наистина се обичате" няма да е проблем.Не можеш просто да очакваш от него да се усети просто така какво точно искаш от него освен ако не е баба Ванга - а тя вече не е между живите.

sweet4esf
08-16-2009, 21:40
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

+ 1 :?

моя е на 19 и сме заедно повече от год и пак си ми подарява плюшки :D
даже аз за нова год му подарих сребърна гривна а той плюшка :oops:
и не съм тръгнала да хленча :?
аз едва на годишнината получих сребърно колие :D

за 7 месеца искаш мн :?

но дали колие дали плюшка няма зн ВАЖНОТО Е ДА Е ОТ СЪРЦЕ :)

а за държаниета споко НЕ Е ДОШЪЛ КРАЯ НА СВЕТА :-)

w0lf
08-16-2009, 23:01
жени на 17 ЛОЛ ае да ме извинявате ама да пускате теми че не са ви достатъчни подаръците и че пича не се държи като 35 годишен кавалер в ресторант не ви прави жени (още от сега се извинявам на всички които се засегнат от мнението)

mitternacht
08-16-2009, 23:30
ааама че материализъм ;) Каквото подарява-подарък е :))
Хахахахаха то аз се кефя на някоя плюшена играчка ако спечела (примерно от една марка кола, да не пра'йм реклами), камо ли едно момиче да не се кефи... тцтц

Интересно е дали ТИ си го питала някога какво той ще пие.Знаеш ли, случвало ми се е по идея на приятелка да отидем да пием по безалкохолно и по нейна инициатива тя да черпи.Това е голям жест.

(а сега ми е интересно пък дали някой ще се разписка срещу това.Ако стане, явно не се знае що е то думата "уважение")

sweet4esf
08-16-2009, 23:39
ааама че материализъм ;) Каквото подарява-подарък е :))
Хахахахаха то аз се кефя на някоя плюшена играчка ако спечела (примерно от една марка кола, да не пра'йм реклами), камо ли едно момиче да не се кефи... тцтц

Интересно е дали ТИ си го питала някога какво той ще пие.Знаеш ли, случвало ми се е по идея на приятелка да отидем да пием по безалкохолно и по нейна инициатива тя да черпи.Това е голям жест.

(а сега ми е интересно пък дали някой ще се разписка срещу това.Ако стане, явно не се знае що е то думата "уважение")

няма лошо в тва аз фр черпя на моя плащам сметката :-D

вс сме хора няма толко зн пола ( мое мнение ) :-P

mitternacht
08-16-2009, 23:40
Вметка-според официалния етикет на когото е инициативата за събирането или излизането на кафе, той поема всякаква отговорност.И аз обичам така.Ако ми се наложи да изляза с момиче нейде, то от излизането от входната и врата до прибирането-отговарям аз.

sweet4esf
08-16-2009, 23:41
Вметка-според официалния етикет на когото е инициативата за събирането или излизането на кафе, той поема всякаква отговорност.И аз обичам така.Ако ми се наложи да изляза с момиче нейде, то от излизането от входната и врата до прибирането-отговарям аз.

е така да ама иначе :wink:

Djanny
08-17-2009, 02:39
ти си материално момиче майна :lol:

;-) ;-) ;-)

sh3_1s_7h3_0n3
08-17-2009, 03:33
На твое място бих го зарязала. Как изобщо си още с него? :?

Riva
08-17-2009, 03:40
Освен матереалистка си и сексист.Проследете ме малко тук-искаш от него да ти поръчва за пиене,да ти купува големи подаръци,сигурно и да ти отваря вратата или да си хвъля якето под локва за да минеш защото се мислиш за "дама".Всъщност той не е длъжен да прави всичко това,но въпреки това го прави защото има някакви чувства към теб и може би ако му показваш малко повече любовта си той сам ще почне да се запитва"Ей виж какво момиче имам,трябва да се старая повече за нея"и след време ще се надъха.Ти междувременно си намали очакванията и слез малко на земята за да може той като се осъзнае да те изненада истински.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Това мое заключение го направих по инфото,което авторката даде.Аз не я познавам и не мога да се изкажа наистина компетентно от това което тя написа.Надявам се че и вие осъзнавате това за себе си 8-)
Лов Ю Алл

theoneudontknow
08-17-2009, 07:05
Абе да ти кажа, че е момче.. Не знам дали си забелязала :oops: ама момчетата просто не ги бива в тея неща (нищо лично пичове). Твоя може просто да се срамува, нещо психическо (така като го казвам звучи брутално :-D) Или пък просто да не се сеща... Сигурно е като мене, излизам от вкъщи и си забравям всичко, връщам се взимам си ги и докато ги зема изпускам още нещо... Абе малко съм неадекватен де, ама нали ти казвам нещо мъъъничко е тва просто, няма нужда да го съдиш за тея малки грешчици (те дори не са грешки) Но пък щом те обича, какъв е проблема :?
П.П.: Момчетата НЕ се развиват по-бавно :P

shmurkam
08-17-2009, 07:40
Абе момичето друго имаше в предвид според мен.
Искаше да каже, че когато подаръчето е в някаква панделка или малка сладка цветна кутийка си личи, че се е положило внимание и любов за него. А нейното момче изглежда просто грабва първото плюшено нещо, дето види и тва е. Същата работа и за питието. Моето момче си го казва по навик винаги, просто когато си вземе нещо или ми дава от неговото, или ме пита дали и аз искам. Елементарно. Просто наистина тия малките сантиментални неща правят една връзка красива.
Към авторката:няма какво друго да кажа освен да си поговорите с него, ако чак толкова те дразни, но мисля, че ако спреш да му обръщаш внимание толкова, той ще забележи и ще започне да си го търси, ще се бори повече за теб. Но не прекалявай. Може да си помисли, че ти е омръзнал. Е...успех 8-)

XcwetiX
08-17-2009, 07:59
Момчетата не обръщат такова внимание на малките неща..не обръщай и ти..или чакаш принца на белия кон с добрите маниери и т.н.обичай го такъв и това е ! :)

buntar90
08-17-2009, 08:19
сичко добре ама тва за подаръците... не разбирам какво значение имат те
пък помисли- може д аго е ударила кризата и за тва да не ти взима нещо по-голямо :D

lifelesscorpse
08-17-2009, 08:23
Aко бях аз на мястото на момчето,досега да съм те зарязала като стой та гледай... :? Такива като теб ми бъркат в здравето,честно!...Престани да се интересуваш само от материалното,ако искаш да си щастлива... ;)

marti93
08-22-2009, 12:36
ами ти не си големичка и ти така че не бива да упрекваш момчето,видяло е че имаш плюшени играчки в стаята си и е решило че ти харесват (по добре ги махни или остави 1-2 ,ако пита кажи че са ти омръзнали и вече не си малка,повярвай няма да ти подари вече плюшки),а за съобразителността му поговорете,кажи му че трябва да те пита искаш ли питие ,излизайте на различни места..само на билярд ли ходите??? :-o :shock:

sulley
08-22-2009, 12:49
Ти изобщо погледнала ли си останалите теми с любовни проблеми.Хората се карат,изневеряват си,разделят се,нечии половинки дори и са загинали,а ти имаш наглостта да се оплакваш,че той не ти поръчвал колата. :lol: :lol:
Слез на земята и оцени това,което имаш.

Dimana99
08-22-2009, 12:51
Вярваш ли си, че те обича истински...

ESPRIT
08-22-2009, 13:07
Добре де, а ти като бързоразвиваща се какво правиш с бавноразвиващ се?

Adda
08-22-2009, 13:51
ТИ СИ АДСКИ ПОВЪРХНОСТНА ЖЕНИЧКА!
прави ти подаръци, все пак... вероятно ти слуша и всичките съвети как да се държи с теб... търпи те 7 месеца, а ти си недоволна

Gnidi4ka
08-22-2009, 15:58
ееми тоя път браво на съфорумниците :-)

peteto_love
08-22-2009, 22:16
ХаХа и какъв е проблема? Има момчета който са по на 30 и не питат "Какво исакш да пиеш?" И какво като не ти подарява големи подаръци,за това ли си с него ?? :razz: Боже,какво значение имат подаръците или тяхната големина?? Момчето е на 16 и още не работи,може да няма и възможност да ти копува кой знае какво. По разсъжденята ми приличаш на тези госпожици който си хващат по-големи и по-богати гаджета само заради подаръците,за това,че им плащат сметката и ги черпят..Ако си толкова дребнава и лекомислена жалко И за теб и за момчето за което твърдиш,че те обича..Оцени любовта,разбирането...Тези неща които те дразнят са толкова незначителни..Порасни,не бъди толкова глезена и дребнава..

Nellynka
08-23-2009, 07:50
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

дааам :)

Тузаро , майна , гордея се че си ми от града , майна , толкова си прям :D :D :D

a1a2b3v
08-23-2009, 09:35
Леле леееле що за лудост! Важното е, че се сеща за теб, а не какво ти подарява! Чак опаковките гледаш. Все пак какво като не е опакован?? Да не би и опаковки пазиш?? :razz: :razz:

mechtaq_za_teb
08-23-2009, 09:42
Не виждам нещо кой знае колко съществено, което да те притеснява.... не може всичко да е перфектно и да бъде така, както искаме. Тогава нямаше да е интересно.

myHeartIsOnlyForYou
08-23-2009, 10:06
Нали знаеш,че щом този не ти харесва такъв има мноого други момчета,които биха удовлетворили желанията ти...
Той не е длъжен според мен да се променя заради теб - или го харесваш такъв какъвто е,или си търсиш друг.За подаръците просто му кажи,че имаш достатъчно плюшки.А и му подскажи какво искаш,защото той иначе ще е затруднен :-D .За малките въпросчета - това е нещо като кавалерство или уважение към момичето,загриженост за него,но не всяко момче го прави.Това зависи не само от опита му с момичета,но и от самия му характер..Може да не му е приятно да го прави или да не се сеща и дори да не знае за това.Поговори с него :) .

elito96
08-23-2009, 15:25
Хващаш се за много дребни неща!Подаръците не ти харесвали ... е не е важно толкова дали са големи и скъпи,а дали са от сърце!Нали се обичате,какво ти пречи подаръка?И аз на моя обикновено правя големи подаръци,а той на мен н е толкова,ама им се радвам супер много и си ги пазя и ценя,защото са от него!Научи се малко да цениш,а не само да гледаш материалното!
;-)

tuzaro
08-23-2009, 15:48
ти си материално момиче майна, и как може да кажеш че момчетата се развиват по бавно като той е на 16 ти на 17 :lol:

дааам :)

Тузаро , майна , гордея се че си ми от града , майна , толкова си прям :D :D :D 8) 8)

teenems
08-23-2009, 19:16
те повече май са така ,по плюшките .
но защо направо му кажеш,че не си по тези работи .
обичаш нещо друго ,но не и това .
ако наистина държи на теб ще те разбере и няма да ти се разсърди за това което си му казала .

sweetEmily
08-23-2009, 19:26
ае моя като е на 25 та да не ми прави изненади :( искам аз повече романтика цветя нещо по така,аз винаги измислям нещо яко ама той..................... а за въпроси не съм обръщала внимание дали ме пита.

AceXe
08-23-2009, 20:16
1.Ти си голяма лицемерка :? Подаръка бил малък,не бил в красива опаковка ... :? Ти заради подаръците ли си с него или заради самия него?! :x А да си се замисляла,че може би няма възможност да ти купи нещо голямо?! :?
2.Не се бил сещал да я пита дали иска нещо за пиене ... :? Е,че ти малка ли си?!Не можеш да си поръчаш ли к'во?!Все пак той не е длъжен да ти задоволява прищевките,а и не забравяй,че той е на 16 години,а не на 20-тина :? В главата му са още компютърните игри,заглеждането по какички и т.н. ... Той е още малък,а ти очакваш да се държи като възрастен :? Освен това да си се замисляла,че не всички момчета си падат по тези неща?!А и 100% има много малък опит с момичетата и още не знае как точно да се държи :?
3.Щом нещо в характера му/държанието му не ти харесва просто поговори с него!!!Не е толкова трудно - повярвай ми!!! :?

Еее не бих казал, че всички 16 годишни са баш малки деца, но карай...

До авторката - глупаво момиче си. :) Това, че не те е питал искаш ли нещо за пиене не значи нищо. А ти си внушаван, че значи нещо негативно и голямо...

MaCe_Za_MiLi0nI
08-23-2009, 21:16
според мен трябва да поговорите на тази тема.. но относно подаръците.. не е важно колко са големи а дали са от сърце !

thespark
08-23-2009, 21:59
Здравейте. :) Аз съм на 17 години, а моят приятел е на 16. Но може би тази година разлика си казва думата. Държи се сякаш по-детски, а аз не искам това. Не се научи, че трябва да ме пита елементари неща, например: " Искаш ли нещо за пиене", когато отидем на играем билярд, понеже не ходим по кафета. Може би е заради това, че мъжете се развиват по-бавно от жените? :( Когато си правим подаръци, аз правя по няколко, големи и опаковани, какво ли не... а той ми подарява винаги по-малки неща като плюшки, за които намекнах, че не искам, понеже ми се напълни цялата стая, а не съм на 13. Иначе ме обича истински, заедно сме вече 7 месеца, всичко останало е чудесно, приятел ми е, когато трябва, разбира ме, подкрепя ме, но в горе изброените неща - куца. Изразете вашето мнение по въпроса. Благодаря. :)
така ша гледам да несъм груб .
ама ти проста ли си :? с него заради подаръците ли си :? и камик да ти подари треа си доволна ............. :-x :-x заради прости използвачки като тебе на жените им се носи славата на материалистки

remix1912
08-23-2009, 22:11
Да та еба в материялната овца,крава ли си не та знам.Като не ти отърва намери си друг ма.Ти пак се радвай че ти прави подаръци,защото някои и това не правят.Била му давала големи подаръци,ти кво искаш да ти динозавър ма мерцедес ли.Като искаш някои дорасъл и да ти подарява големи подаръци фани си някой на по 30-40 години като останалите пъпеши като тебе.Кво на занимаваш с твоите курвенски изпълнения тука.
Сигурно не си му пуснала още,ако е така,много ти дава значи

therichbitch
08-24-2009, 16:22
колко си меркантилна само :x :? :?

coolness
08-24-2009, 16:31
Да ти имам проблема...Честно мила ,ти се държиш като дете,не той.Ако го обичаш няма да издребняваш за такива глупости

machoka
08-27-2009, 12:20
Не се научи, че трябва да ме пита елементари неща, например: " Искаш ли нещо за пиене", когато отидем на играем билярд, понеже не ходим по кафета. Може би е заради това, че мъжете се развиват по-бавно от жените?

A може би е заради това, че жените винаги сте с големите претенции? Не се бил научил, видиш ли.
А ти научили се сама да си купиш нещо за пиене?

принцески неща. Понякога бъркате кавалерството със слугинство ми се струва.

Bj0rk
08-27-2009, 12:27
Omg...ти не знаеш ли разликата между момчетата и момичетата?
Проста е.
Момчетата карат направо,ако искаш да ти закачи пердетата и му кажеш "Миличък,ако ти остане време днес закачи пердетата,за които те моля от една седмица!",той ще си помисли,че това не е толкова важно,щом "ако му остане време"...там се действа направо: "Закачи днес пердетата!".
Пробвай я тая тактика... не му намеквай "Я,пиеш кола..дай да си пийна",за да ти вземе,а му кажи "Вземи ми една кола!" : )
Говори направо,момиче...успехи ! :-)

baby07
08-27-2009, 13:12
ами тогаа си хвани някои богатаж :!: