PDA

View Full Version : приятел в нужда се познава?



freziq
08-15-2009, 20:26
случва се някакъв инцидент(дано не се случва), затрупани сте и няма никой наблизо, който да ви чуе...
за щастие телефона ви е до вас...
на кого първо ще звъннете? (имате право на едно единствено обаждане)
изтича ви кръвта, има сериозна опасност за живота ви...
ами ако това са последните ви минути живот?
какво ще кажете на човека, на когото се обаждате?
и защо на него?

tuzaro
08-15-2009, 20:29
може ли да си толкова проста??

TheGirlNextDoor
08-15-2009, 20:30
не мисля,,че на някого ще му е приятно да си преставя подобни ситуации : ))

3oPuTy
08-15-2009, 20:30
Ако съм затрупана - на бърза помощ най-вероятно :?
Ако наистина ще се мре - на нашите и сигурно ще им кажа,че ги обичам :)
Ако просто имам нужда от съвет или от някоя успокояваща фраза,с която да разбера,че на някой му пука за мен - valdesbg :-) През последните няколко месеци той е единствения човек,на когото мога да се доверя и да си кажа всичко,така че ако ми трябва съвет той ще е първия човек,за когото ще се сетя (мечки)

freziq
08-15-2009, 20:31
може ли да си толкова проста??

не съм ;)
просто човек трябва да знае на кого може да разчита в такъв момент...

YaNcHeToOo
08-15-2009, 20:33
Първо звъня на баща ми, той е единствения, който ще действа разумно и НЕприбързано в такава ситуация :) Може би и аз ще му кажа, че много го обичам :-)

MiMcHeToOo
08-15-2009, 20:33
Може смешно да звучи, но ще се обадя на мама (:

NaNa_SladuRana
08-15-2009, 20:34
на приятелката ви и ще кажа "а бе нали знаеш,че попринцип ти звъння за всякакви глупости,но този път е сериозно да не повярва мовек.."

smiirnoff
08-15-2009, 20:35
freziq , много такива неща измисляш в последно време ;д 8-)

по темата , понеже не обичам тъжните разговори и смъртта и бляя , ще звънна на някой , който малко да ме разсмее ;д ( а именно на любо ^^ )
аа иначе ще пратя смс-и на всички , които обичам , че ги обичам 8-) ( на мама , тати , кака ии моят Катт ^^ )*


*за смс-ите не си написала че нямам право да ги ползвам , нали ? 8-)

иначе ще звънна първо на мама и тати , да им кажа колко ги обичам и да ме измъкнат колкото се може по - скоро от там ;д

^^ :lol:

tuzaro
08-15-2009, 20:38
може ли да си толкова проста??

не съм ;)
просто човек трябва да знае на кого може да разчита в такъв момент...тъпа си! 3 супер тъпи теми да пуснеш, не е като да си умна... те хората си знаят на кой да разчитат, що трябва да се пише у форума и то в раздел любов...

AFT
08-15-2009, 20:40
Да бе, ще умираш и само смс-и ще са ти в главата, сигурна съм...

sexy_for_you
08-15-2009, 20:41
Ако се опитвам да се спася и има такава възможност, ще звънна на бърза помощ или на някой от наще (те са лекари и ще дотърчат веднага ) :D След това,ако смятам,че вече е дошъл предсмъртния ми час, ще звънна на човека,когото до сега не съм спирала да обичам и ще му кажа всичко онова,което съм таила в себе си толкова години :oops: Ако имам още време живот :D , ще звънна на баба ми, която много си обичкам и винаги е била до мен,и също така на kindergarden :-) :-) Като цяло,това са хората,които най-много обичам на този свят и бих звъннала на тях :]]

smiirnoff
08-15-2009, 20:42
Да бе, ще умираш и само смс-и ще са ти в главата, сигурна съм...

баси , аз от къде по дяволите ше знам че ше умра .. а и винаги си мисля позитивно , та кво му е в смс-ите тогава ;д
баси сухарите , не разбират и от майтап ;д 8-)

^^

sladur4etyYy
08-15-2009, 20:44
естествено, че ще звънна на бърза помощ! кви са тия глупости.. щели да звъннат на майка си, да кажат, че я обичат :lol: ужас...

kindergarden
08-15-2009, 20:44
Ако се опитвам да се спася и има такава възможност, ще звънна на бърза помощ или на някой от наще (те са лекари и ще дотърчат веднага ) :D След това,ако смятам,че вече е дошъл предсмъртния ми час, ще звънна на човека,когото до сега не съм спирала да обичам и ще му кажа всичко онова,което съм таила в себе си толкова години :oops: Ако имам още време живот :D , ще звънна на баба ми, която много си обичкам и винаги е била до мен,и също така на kindergarden :-) :-) Като цяло,това са хората,които най-много обичам на този свят и бих звъннала на тях :]]жена ми :-) :smt003

AFT
08-15-2009, 20:47
Мощно филми в тая тема ;д

smiirnoff
08-15-2009, 20:49
естествено, че ще звънна на бърза помощ! кви са тия глупости.. щели да звъннат на майка си, да кажат, че я обичат :lol: ужас...

да ве те линейките в София идват с 30 - 40 мин закъснение .. кво поне ше звънна на мама па тя да звъни там на линейките
поне ако умра , да си говоря с някой а не с неква лелка диспечер , груба и намусена ;д , аре моля ти се лд :lol:

sladur4etyYy
08-15-2009, 20:53
да, щото като звъннеш първо на майка си, пък после тя да звъни на линейките, ще стане по- бързо ;д все тая, приказвате глупости, не ми се занимава, отивам да гледам филм.

babity
08-15-2009, 21:00
Баш в момента, както съм на тоя зор бих се обадила на брат ми да ме измъкне. Ако се види, че ще се мре, чак тогава на нашите!

DeViLgIlrL16
08-15-2009, 21:31
ша са обада в рая да питам дали има свободни места... :D :D
пак и ако съм затрупана с тоя смотан телефон на дали ще мога да се обада на който и да е било, ма няма да е на бърза помощ, а на някой който обичам и може да го чуя за последно... нали треа да мрем щастливи... :D

Python5
08-17-2009, 02:25
На сестра ти ;).

kriskybee
08-22-2009, 08:44
Aми.. да съм затрупан и да ми изтече кръвта.. аз съм такова гадно животно че, няма как да умра :D Но иначе да не дава господ.. бих се обадил на най-добрия ми приятел защото, той винаги намира някакъв начин да оправи нещата :grin: Па ако ще се мре.. то си е писано .. :-x