PDA

View Full Version : 100 Национални туристически обекта



tonie__
08-16-2009, 00:28
Скоро с приятеля ми си взехме книжки и сме решили да посетим някои от посочените места през остатъка от лятната ваканция.Кои от вас имат такива книжки?Откога имате книжки?Кои места сте посетили?
Нека в тази тема всеки разкаже за местата,където е бил и кое му е направило най-голямо впечатление.

*Малко информация за 100 Национални туристически обекта :
http://toursbg.net/100-natsionalni-obekta/


**Ако има такава тема или тази не е за тук-Ключ :)

Di
08-16-2009, 00:35
ходил съм на много места,но нямам книжка..
изкачих мусала и нямах книжка.. яд ме е..

tonie__
08-16-2009, 00:38
абе то важното е да си бил и да си видял всичко това,отколкото някакви си печати (:

Едит:Завиждам ти за Мусала доста 8-)

XceSS
08-19-2009, 19:47
Аз имам такава книжка, ама тя е от 62-ра големия сняг 8-)
Иначе от 100-те, съм обиколил:Чудните мостове, Хисаря, Търново-Царевец, св.40 мъченици, абе всичко включено във Велико Търново, Несебър-оная старата крепост, не мога да ти кажа как се казва :), Мадара(ама имаше неква шибана реконструкция и не можах да го видя), в Шумен-онзи големия паметник с многото стъпала, Шипка, Арбанаси(не знам дали е в 100-те), Пампорово-вр.Снежанка,Котел и Жеравна, само минах миналата седмица, не съм се разхождал, Бачковския манастир, Панорамата в Плевен, Троян-целия град, пещерата Съева дупка, Трявна, Етъра и май това са :)
Най-много искам да отида на Рилския манастир :)

Aniiiii
09-07-2009, 20:25
Аз имам такава книжка, ама тя е от 62-ра големия сняг 8-)
Иначе от 100-те, съм обиколил:Чудните мостове, Хисаря, Търново-Царевец, св.40 мъченици, абе всичко включено във Велико Търново, Несебър-оная старата крепост, не мога да ти кажа как се казва :), Мадара(ама имаше неква шибана реконструкция и не можах да го видя), в Шумен-онзи големия паметник с многото стъпала, Шипка, Арбанаси(не знам дали е в 100-те), Пампорово-вр.Снежанка,Котел и Жеравна, само минах миналата седмица, не съм се разхождал, Бачковския манастир, Панорамата в Плевен, Троян-целия град, пещерата Съева дупка, Трявна, Етъра и май това са :)
Най-много искам да отида на Рилския манастир :)

НЕ си ли ходил на Рилския манастир :shock: От къде си? :P