PDA

View Full Version : Опишете атмосфера в която обичате да правите секс.



JekoV
08-16-2009, 10:27
Такам въпросът е елементарен.В каква обсановка и атмосфера според вас е най-добре да се прави секс.В стаята на гаджето на разоправеното му легло или в приятна и уютна обстановка на музичка за страсти за нежност за едно уникално изживяване а ако добавим и хубав аромат наличието на афродизиаци и други хубави нещица предразполагащи двойката да дадат повече от себеси да се стараят повечко и да си искарат наистина завладяващо.

Та вие сте как обичате или как бихте искали но примерно нямате възможността ?

theworldleader
08-16-2009, 11:06
Да има тръпка между двамата, пък секса може да е невероятен и в ебати убитата обстановка, уверявам те. Правил съм секс в претъпкан кино салон - секса беше супер с хубаво изживяване.

JekoV
08-16-2009, 11:19
Да има тръпка между двамата, пък секса може да е невероятен и в ебати убитата обстановка, уверявам те. Правил съм секс в претъпкан кино салон - секса беше супер с хубаво изживяване.

Напълно съм съгласен. ;) Ако знаеш как да си го направиш става суперски ;) а вие сте били там под напрежение малко или мн и сте се притеснявали което е отключило отделянето на големи количества адреналин което е направило секса невероятен напълно ти вярвам аз искам да пробвам в парка като се стъмни малко :П на някоя самотна забита пейчица :Д Но става въпрос за това коя според вас е перфектната обстановка в която изживяването ще е наистина невероятно ако не и повече от невероятно говоря за секса който остава спомен,следа и се помни дълго време после.

zobdog
08-16-2009, 11:53
в кочината на прасетата е страхотно изживяване с тръпка

JekoV
08-16-2009, 11:56
в кочината на прасетата е страхотно изживяване с тръпка

Ti si kato kuci bace.No sushnost na nego pone ot sujelenie mu se smeeha na smeshkite.

zobdog
08-16-2009, 12:00
добре баце да та еба в селянина :D

DaNGeRousLy
08-16-2009, 12:01
Абе нали в ФЪН влязох, що съм тука :lol:

Bixel
08-16-2009, 12:14
докато плейкам нещо на пцто

BePoHuKa
08-16-2009, 16:02
Обичам да сме у тях на голямото му легло. Да е тъмно навън, а ако може и да вали -страшно! Да сме само двамата в апартамента, чисто голи и изцяло отдадени един на друг. Може и да има свещи, но това не е толкова важно. Лунна светлина и дъжд! :-)

slome
08-16-2009, 16:59
В каруца със сено. :grin: :-P

Addiced
08-16-2009, 17:10
Пред народното събрание докато излизат тъпите министарчета да видят как се прави и да им рипат малките пишоци и да разберат какво е днешното поколение и малко да пооправат държавата че живеем в тоалетна :D

sunnymoon
08-16-2009, 17:17
у тях на някое от много легла... и да е полутъмно или направо тъмно ... ;)

Ilikeliljon
08-16-2009, 20:15
Обичам да сме у тях на голямото му легло. Да е тъмно навън, а ако може и да вали -страшно! Да сме само двамата в апартамента, чисто голи и изцяло отдадени един на друг. Може и да има свещи, но това не е толкова важно. Лунна светлина и дъжд! :-)

Не звучиш лошо, ама без дъжда, не съм голям привърженик :) :)

BePoHuKa
08-16-2009, 20:17
Обичам да сме у тях на голямото му легло. Да е тъмно навън, а ако може и да вали -страшно! Да сме само двамата в апартамента, чисто голи и изцяло отдадени един на друг. Може и да има свещи, но това не е толкова важно. Лунна светлина и дъжд! :-)

Не звучиш лошо, ама без дъжда, не съм голям привърженик :) :) :D Звука на падащите капки ми харесва.. особено ако има буря с гръмотевици :D Сякаш става озвучение на секса 8-) Нa нещо... МОЩНО!

ubuntureload
08-16-2009, 20:19
Цици и шунда да има ... аз си правя атмосфера навсякъде по всяко време ....

Ilikeliljon
08-16-2009, 20:23
Обичам да сме у тях на голямото му легло. Да е тъмно навън, а ако може и да вали -страшно! Да сме само двамата в апартамента, чисто голи и изцяло отдадени един на друг. Може и да има свещи, но това не е толкова важно. Лунна светлина и дъжд! :-)

Не звучиш лошо, ама без дъжда, не съм голям привърженик :) :) :D Звука на падащите капки ми харесва.. особено ако има буря с гръмотевици :D Сякаш става озвучение на секса 8-) Не нещо... МОЩНО!

Абе, ако ми кажеш в такава нощ, айде в леглото, не че ще ти откажа 8-) 8-) 8-) Ама това е между другото и го пази в тайна, никой да не разбере :D :D

woshata
08-16-2009, 20:52
оф да му еба майката ти пишеш в един друг форум на един друг сайт ахахахах и темата е оттам.. или оттука там нз.. ебаси тъпото 8-)
няма значение атмосферата :-o

BigFakeSmile
08-16-2009, 21:32
в моята стая...на угасена лампа...на моето легло...други претенции нямам :D без музика...за да го чувам как диша...
но разбира се не пречи и у тях...

sweetkati
08-18-2009, 19:33
Писането на кирилица е задължително!
Punisherrr

uBo
08-18-2009, 19:38
Да има тръпка между двамата, пък секса може да е невероятен и в ебати убитата обстановка, уверявам те. Правил съм секс в претъпкан кино салон - секса беше супер с хубаво изживяване. съгласен съм но може тай само леко да вали както каза Вероника

BePoHuKa
08-19-2009, 05:00
Да има тръпка между двамата, пък секса може да е невероятен и в ебати убитата обстановка, уверявам те. Правил съм секс в претъпкан кино салон - секса беше супер с хубаво изживяване. съгласен съм но може тай само леко да вали както каза Вероника Дъжда/бурята е точно за леко екзотична атомсфера! ;-)

monincetyyy
08-19-2009, 08:38
Обичам да сме у тях на голямото му легло. Да е тъмно навън, а ако може и да вали -страшно! Да сме само двамата в апартамента, чисто голи и изцяло отдадени един на друг. Може и да има свещи, но това не е толкова важно. Лунна светлина и дъжд! :-)

Не звучиш лошо, ама без дъжда, не съм голям привърженик :) :) :D Звука на падащите капки ми харесва.. особено ако има буря с гръмотевици :D Сякаш става озвучение на секса 8-) Нa нещо... МОЩНО!
Хм... Съгласна съм с Вероника.. Не знам за кой път последните дни :D Но.. Наистина природните стихии са нещо като фон за едно страхотно преживяване..

felly_
08-19-2009, 10:31
Някъде на планина...да лежим на някоя поляна с красив изглед.....наблизо по -надолу да има река ....да е привечер и да е топло..във въздуха да се носи аромат на трева,на цветя..да се чува само шумът на водата и дърветата...а ние да сме някъде нависоко сами в гората....

thespark
08-19-2009, 10:37
пускам си некое парче на Хиподил и шибам :-P :-P

a3c1M
08-19-2009, 11:23
Обичам да сме у тях на голямото му легло. Да е тъмно навън, а ако може и да вали -страшно! Да сме само двамата в апартамента, чисто голи и изцяло отдадени един на друг. Може и да има свещи, но това не е толкова важно. Лунна светлина и дъжд! :-)

Не звучиш лошо, ама без дъжда, не съм голям привърженик :) :) :D Звука на падащите капки ми харесва.. особено ако има буря с гръмотевици :D Сякаш става озвучение на секса 8-) Нa нещо... МОЩНО!
+10

MapTa
08-19-2009, 11:24
Да има тръпка между двамата, пък секса може да е невероятен и в ебати убитата обстановка, уверявам те. Правил съм секс в претъпкан кино салон - секса беше супер с хубаво изживяване. абсолютно съм съгласна 8)

shokoladka_
08-21-2009, 19:14
еми да съм с любимия човек..да е тъмно и да няма кой да ни прекъсне :wink: :)

08-21-2009, 19:34
Освен традиционното- свещи и тиха музика(макар че с по силна музика,самия секс става по див и разпуснат) ,ме възбужда много когато има риск да ни спипат...Уж съм много срамежлива,но тази тръпка винаги ме е привличала :D

Dimana99
08-21-2009, 19:40
Някъде навън е най-интересно