PDA

View Full Version : 35 СОУ '' Добри Войников''



nia711
08-16-2009, 13:49
Здравейте , в момента съм за 11 клас и искам да се преместя в някое училище в София , но за съжаление не познавам никой който да ме насочи и да ми каже общи неща за даденото училище. Ходих да проверя в 31 ( Бастилията ) , защото в сайта им пише , че има свободни места до 2010 , но пък директорката се връщала от отпуска на 24 този месец и ако не ме приемат нямам време за реакция за да търся някое друго даскало . За това искам да имам няколко резервни варианта . Живея в кв. Сухата река до гара Подуене и по възможност искам училището да не е например в Люлин :D . Та въпросът ми е какво може да ми кажете за 35 СОУ например или за някое друго да ме посъветвате . До сега съм учила 1ви език френски и 2ри английски , но с английския съм по-добре от колкото с френския :-D . Проверявах и в 1ва Френска , но там пък нямало свободни места и трябвало да пиша до министъра на образованието . :? моля Ви пишете :(

rauwkost
08-16-2009, 15:22
В 35 недей в никакъв случай! 44 до поликлиниката в Сухата Река не е ли добро? По-добре рискувай за 31-во. :)

drebg
08-16-2009, 15:52
Не си за 44-то там съм учил 6 години...на никои не му го пожелавам

elito6754
08-16-2009, 16:32
Ами какво да ти кажа, за 35 СОУ не знам хубави неща - водят се трета немска, втора френска, но според мен не е нито едно от тези двете. За френската, английската, немските(първа и втора), испанската не се надявай. Пробвай в Бастилията.