PDA

View Full Version : Вече почвам да се отегчавам



MaLkaTa_LaDy
08-16-2009, 19:31
Пф... Чудя се аз ли съм сбъркана, че намирам кусурите на всеки или другите, че са толкова зле... :-o Вече наистина започвам да се отегчавам. Не мога да харесам нито едно момче. Никое не намирам за свястно, дори. Принципно съм наясно, че хората не са перфектни и си мисля, че и аз не търся перфектен човек. Но започнах да се съмнявам. Може и сама за себе си да изопъчавам отрицателните черти на хората, но просто съм такава. А винаги се случва така, че ако някой ми направи дори леко лошо впечатление, го режа и това е, без да имам желание да го опозная. Знам, че не бива да съм толкова безкомпромисна, но пък и всички са лайна. (С извинение) Някой да се е чувствал така?

bunbona
08-16-2009, 19:36
mila nqma svqsni mom4eta

IndependentGirl
08-16-2009, 19:38
И аз съм се чувствала така преди време.. :D ..но има свестни хора.. просто още не си срещнала такова момче и бъди сигурна, че ще ти направи впечатление и ще го различиш от останалите лайна.. :-D :)

mArMaLaDkA
08-16-2009, 19:41
Определено. Аз имам чувството, че знам всяка следваща реплика на момъка срещу мен, независимо кой подред е. :D

BlueFace
08-16-2009, 19:41
mila nqma svqsni mom4eta
Яко депресирана и отчаяна си а?
Това ,че вие сте много претенциозни или пропускате шансовете си с нормалните момчета не означава ,че ги няма ;) Не вярвам да не си срещала нито едно ,защото те са много.
А аз си мисля ,че авторката е леко идиотка ,защото как може като ти направи дори леко лошо впечатление да го режеш без да го опознаеш :shock: Ти някфа кралица ли си кфа си xDDD
Като продължаваш така ще си пишеш депресарски теми в този форум... :? :?

П.П. bunbona оправи си правописа и си включи кирилицата , "мила"...

ShtrudeL
08-16-2009, 19:41
А винаги се случва така, че ако някой ми направи дори леко лошо впечатление, го режа и това е, без да имам желание да го опозная. Знам, че не бива да съм толкова безкомпромисна, но пък и всички са лайна. (С извинение) Някой да се е чувствал така?

Ахм. Абсолютно същото е и при мен. ^_^

ShtrudeL
08-16-2009, 19:42
mila nqma svqsni mom4eta

"Мила",глупости говориш.

IndependentGirl
08-16-2009, 19:44
mila nqma svqsni mom4eta
Ти пък голяма глупост каза.. :? Не познаваш всички момчета, за да знаеш, че няма свестни.. 8-)

Пиши на кирилица.. ::: :)

BlueFace
08-16-2009, 19:45
:shock: :shock: Пропуснал съм израза: "но пък и всички са лайна" ...
Ей патко умряла ,ти за каква се мислиш да обиждаш хората ?Ти май наистина се имаш за нещо повече от останалите...Я се връщай в дупката от която си изпълзяла и недей се излага повече тука :-x :-x :-x
Такива кифли ме изкарват извън нерви понякога.... :x

MaLkaTa_LaDy
08-16-2009, 19:48
mila nqma svqsni mom4eta
Като продължаваш така ще си пишеш депресарски теми в този форум... :? :?


Не съм депресирана, никак даже. По-точно отегчена и разочарована от момчетата. Явно аз имам прекалено големи очаквания за тях. И явно не съм се изразила добре. Наясно съм че има много стойностни момчета. Имам много приятели момчета, които са наистина страхотни като хора, но те не ме привличат физически по една или друга причина.

BlueFace
08-16-2009, 19:55
Точно това се опитвам да ти кажа.Проблема е в теб!!!Аз ти предлагам да се погледнеш първо себе си или да попиташ някой безпристрастен приятел да ти каже реално мнение за теб и тогава да си определяш кретерийте. ;)
Защото може би момчетата които ти би харесала сега си казват това което ти си казваш за приятелите си ;)

GossipGirl89
08-16-2009, 19:59
И аз съм се чувствала така понякога. Даже и в момента се чудя къде са свестните и истинските хора и как може останалите да имат истински приятели, а аз или не ги намирам, или си заблуждавам, че са такива, а после се разочаровам... За момчетата е същото - когато си претърпял някакво разочарование или дълго време си бил самотен, ти се струва, че никога няма да си щастлив и че свестни няма. Но не е така. Просто не мисли постоянно за това. Тия неща се случват, когато най-малко ги очакваш. Ще видиш, че ще срещнещ точното момче, когато му дойде времето.

И не бъди толкова строга към хората. Всички си имаме предимства и недостатъци, но това ни отличава един от друг и ни прави уникални по себе си. Ако един човек е точно такъв, какъвто го искаш дали ще ти е толкова интересен ? Едва ли - ще ти бъде предсказуем и скучен. Просто проумей, че сме си такива - не сме перфектни ;)

MaLkaTa_LaDy
08-16-2009, 19:59
Окей, проблема е в мен, не споря, доста пъти го повторих това, но как да си понижа критериите. Това е изградена психика. Нещо или ми харесва достатъчно, или не. :shock:

bunbona
08-16-2009, 20:02
stiga de vie puk da ne kaja ne6to po nakrivo :( imam priqtel ot 4 godini svesten e, sre6tala sum i mnogo drygi prosto me drazni MaLkaTa_LaDy kakvi glyposti drunka

umri
08-16-2009, 20:07
Пф... Чудя се аз ли съм сбъркана, че намирам кусурите на всеки или другите, че са толкова зле... :-o Вече наистина започвам да се отегчавам. Не мога да харесам нито едно момче. Никое не намирам за свястно, дори. Принципно съм наясно, че хората не са перфектни и си мисля, че и аз не търся перфектен човек. Но започнах да се съмнявам. Може и сама за себе си да изопъчавам отрицателните черти на хората, но просто съм такава. А винаги се случва така, че ако някой ми направи дори леко лошо впечатление, го режа и това е, без да имам желание да го опозная. Знам, че не бива да съм толкова безкомпромисна, но пък и всички са лайна. (С извинение) Някой да се е чувствал така?
Ти едва ли си толкова перфектна, че никой да не те заслужава. Типично изказване на малко леко разглезено и все още девствено момиче. Нищо лошо няма в това де ще дойде времето. Не че имам някакви екстрасенски способности, но ще ти кажа какво ще се случи и тоя коментар си го копирай и след 5 години го прочети наново. Ще срещнеш момчето на мечтите ти.. перфектният и единственият, но той ще се окаже най-голямото "лайно" от всички, но въпреки това ще си влюбена в него.

bunbona
08-16-2009, 20:08
Сори вече ще пиша на кирилица :-|

MaLkaTa_LaDy
08-16-2009, 20:15
Ти едва ли си толкова перфектна, че никой да не те заслужава. Типично изказване на малко леко разглезено и все още девствено момиче. Нищо лошо няма в това де ще дойде времето. Не че имам някакви екстрасенски способности, но ще ти кажа какво ще се случи и тоя коментар си го копирай и след 5 години го прочети наново. Ще срещнеш момчето на мечтите ти.. перфектният и единственият, но той ще се окаже най-голямото "лайно" от всички, но въпреки това ще си влюбена в него.
Струва ми се, че си закъснял с ясновидските си способности. Всеки човек има такава любов през живота си. Моята беше преди две години. И не казвам, че аз съм перфектна, и не се мисля за такава, и не мисля, че никой не ме заслужава. Нямам идея откъде го измисли това. Най-малко приятелите ми ме заслужават. (Това заслужаване звучи надуто, но ти се изрази така.)

KykLe
08-16-2009, 20:19
Виж просто разбери,че и ти не си перфектна и че човека срещу теб сигурно прави два пъти повече компромиси от теб!И след като не познаваш още някой не го режи...така винаги ще си останеш сама и с чувсвтото,че вси1ки са лайна и само ти си свястна!
П.П. Има свястни момчета! :? :?

BlueFace
08-16-2009, 20:23
Може би това е по-доброто решение...Да си остане сама иначе само ще изявява претенции и капризи пред простосмъртния си приятел който няма да е толкова перфектен като нея :?

Priceless
08-16-2009, 20:34
Абе .. докато не слезеш малко на земята, не очаквай нищо от никого ! :? Та ти даже не си правиш труда да опознаваш хората .. как реши, че са лайна всички ?! :-o

Slave4You
08-16-2009, 21:47
Аз например в момента не познавам свястно свободно момче на моите години или по-голямо. Тези, които се държат добре и т.н. са заети, а тези, които не са, се държат като в 5 клас (например - има и други неща) Може би просто не си срещнала подходящото момче:) Другото е ако е вярно това, което казваш, че не опознаваш хората, а направо ги режеш.. повярвай ми пърите впечатления рядко за изцяло верни;) Има много неща, които можеш да откриеш за човек, когато го опознаеш:Р

sweet4esf
08-16-2009, 21:52
mila nqma svqsni mom4eta
Яко депресирана и отчаяна си а?
Това ,че вие сте много претенциозни или пропускате шансовете си с нормалните момчета не означава ,че ги няма ;) Не вярвам да не си срещала нито едно ,защото те са много.
А аз си мисля ,че авторката е леко идиотка ,защото как може като ти направи дори леко лошо впечатление да го режеш без да го опознаеш :shock: Ти някфа кралица ли си кфа си xDDD
Като продължаваш така ще си пишеш депресарски теми в този форум... :? :?

П.П. bunbona оправи си правописа и си включи кирилицата , "мила"...

+1 :)

mitternacht
08-16-2009, 22:40
иба как едвам се сдържам да не вкарам сарказъм 8)
Ако реша мога да те затапя моментално с довода че вкарваш всички под общ знаменател и т.н.
предай се сама ;) признай се за победена 8)

Dar4u
08-16-2009, 22:44
Като се влюбиш няма да забелязваш толкова кусурите му :-P

suunnseT
08-16-2009, 22:57
истинска драма ...
що не я линчувате ...
напрао я убийте - От де на къде ще има свое мнение ?
Вие не сте и позволили - следователно СМЪРТ

sweet4esf
08-16-2009, 23:00
истинска драма ...
що не я линчувате ...
напрао я убийте - От де на къде ще има свое мнение ?
Вие не сте и позволили - следователно СМЪРТ

:shock:

BlueFace
08-16-2009, 23:00
истинска драма ...
що не я линчувате ...
напрао я убийте - От де на къде ще има свое мнение ?
Вие не сте и позволили - следователно СМЪРТ

Тя изкарва приятелят си виновен заради нейният материализъм...Момчето си подарява от сърце разни сладки работи ,но тя иска повече и не го оценява...
Това наистина според мен е сериозен проблем и тя трябва да се осъзнае .Ако ти не мислиш ,че материализма е лошо нещо... :?

sladur4etyYy
08-16-2009, 23:03
истинска драма ...
що не я линчувате ...
напрао я убийте - От де на къде ще има свое мнение ?
Вие не сте и позволили - следователно СМЪРТ

Тя изкарва приятелят си виновен заради нейният материализъм...Момчето си подарява от сърце разни сладки работи ,но тя иска повече и не го оценява...
Това наистина според мен е сериозен проблем и тя трябва да се осъзнае .Ако ти не мислиш ,че материализма е лошо нещо... :?

къде го видя тва за подаръците, бе?! :razz: май си сбъркал темата :D :D

suunnseT
08-16-2009, 23:06
истинска драма ...
що не я линчувате ...
напрао я убийте - От де на къде ще има свое мнение ?
Вие не сте и позволили - следователно СМЪРТ

Тя изкарва приятелят си виновен заради нейният материализъм...Момчето си подарява от сърце разни сладки работи ,но тя иска повече и не го оценява...
Това наистина според мен е сериозен проблем и тя трябва да се осъзнае .Ако ти не мислиш ,че материализма е лошо нещо... :?

Не съм чела цялата тема .. защо ?
видях няколко поста от сорта на Тъпа патка ... май имаше и твои...
може да е изверг ама айде добрия тон да си остане .. иначе може да си прав .. не споря...

BlueFace
08-16-2009, 23:10
О да грешката е в мен!!
Извинявам се за което ....Просто пиша в няколко теми тука и се обърках xD

Иначе по тази тема:

Това момиче не дава шанс на хората, не ги опознава после не намирала свестни момчета xDDD Еми извинявай ама ....

NamelessRomantic
08-16-2009, 23:53
Проблема е в теб...не разбирам как може да съдиш хората по първото впечатление - всеки се държи различно в различна компания,но за да съдиш някой трябва преди това да разбереш какъв е наистина.Много сте претенциозни наистина момичетата около тази възраст :?

BePoHuKa
08-16-2009, 23:59
И аз винаги съм намирала кусури на момчетата и съм си казвала, че все някой ден ще намерия перфектния човек за мен, въпреки, че се смятах за наивна да мисля така. Е..един ден без да се усетя се оказа, че съм се запознала вече с него. Сега сме заедно, и след толкова месеци заедно, все още не мога да му намеря друг кусур, освен този, че е толкова непростимо невероятен! :oops:

П.П. Ех, че банално ама! :-P

sweet4esf
08-17-2009, 01:04
И аз винаги съм намирала кусури на момчетата и съм си казвала, че все някой ден ще намерия перфектния човек за мен, въпреки, че се смятах за наивна да мисля така. Е..един ден без да се усетя се оказа, че съм се запознала вече с него. Сега сме заедно, и след толкова месеци заедно, все още не мога да му намеря друг кусур, освен този, че е толкова непростимо невероятен! :oops:

П.П. Ех, че банално ама! :-P

ехх любов любов необяснима :oops: