PDA

View Full Version : ужас :((((



ecstazy
08-16-2009, 20:21
Здравейте..извинявайте, ако ви се стори адски тъпо и незнам си кво още но направо се съсипвам...ако не споделя на някой ще си умра от реване и се нуждая от някакво съветче.. Много обичам една моя фр (и тя мен нз ?!) ..но се чуствам адски досадна когато и го казвам ( ако и го кажа тя казва и аз, но тва май са само думи)...много рядко се виждаме...просто когато се видим всичко е толкова яко мн яко си прекарваме и ето че деня свършва..гушвам я, но нямам смелостта да и кажа "обичам те" имам чуството че й е досадна тази дума.. ( имам такова чуство, защото тя си има гадже /1 година са заедно/ и те са като приятели мрази такива лиготийки като мило, дай аз да ти купя това онова...) ужасно е и се вкарвам в някакви дилеми дали тя наистина ме обича..след като го казва защо подяволите не се виждаме примерно всеки ден, както тя се вижда със своите бфф.. :smt089 :smt089 :-# :-# :-# :cry: :cry: Сигурна съм че за повечето от вас това са БУЛШИТ но за мен не е..не са глупости..незнаете колко много съм ревала е така като усетя нейната отчужденост и някак си се имам за безразлична към нея .. преди 2 години бяхме в един клас и пак много си я обичах обаче тя не.. излъга ме уж от съжаление че щяло да ми било гадно (каза ми че ме обича и тя) и аз сама разбрах че ме лъже.. затова й нямам доверие тя наистина се промени стана много свестен човек НО... :smt089 :smt089 :-# :-#

МНОГО мерси на всички, направили си труда да изчетат тази тема.. Много ще съм ви благодарна за някакъв смислен съвет.. ;(

TheNewReligion
08-16-2009, 20:29
Нищо не разбрах. Ти я обичаш, тя теб не те, но не ти го е казвала, а ти така мислиш. :-o

ecstazy
08-16-2009, 20:34
редакция :lol:

Goddess
08-16-2009, 21:16
Пишеш толкова несвързано, неграмотно и инфантилно, че думи нямам.
Нищо не схванах. Отказвам да чета пак...

cookie_master
08-16-2009, 21:29
oхх тя я обича много и й го казва,приятелката й отвръша,но авторката не е сигурна дали е искрена-това е смисъла нали? :-o

sladur4etyYy
08-16-2009, 22:11
не мога да разбера как може да се вглъбявате толкова много в такива глупости. ти май си нямаш много- много занимания, щом по цял ден мислиш дали и тя те ''обича'' ;д според мен се вманиачаваш. и бтв ако постоянно й го повтаряш, нищо чудно да си й досадна.

SummerRain
08-17-2009, 08:20
Защо едно момиче е необходимо да казва на друго момиче, че я обича и то толкова често? Аз не бих се чувствала комфортно ако някоя от моите приятелки започне да ми казва колко много ме обича, даже има опасност и да се отдръпна. Не мислиш ли, че и тя може да разсъждава по този начин?

ecstazy
08-17-2009, 09:08
Мерси че най сетне някой ме разбра :lol: Значи мисля че и тя може да разсъждава по този начин ама само като й чуя разговорите.. смисъл на края винаги казва "обичам те" на фр-тата си .. след като е така едва ли разсъждава точно така но може..много рядко й го казвам същност мерси все пак че някой се отзова 8-)

teenmenie
08-17-2009, 10:23
не ми се чете, я по на кратко ако може 8-)

PurpleDream
08-17-2009, 15:03
лесбийка ли си :-o

sunset_light
08-17-2009, 17:04
Прави като нея. :)
Не е хубаво понякога да кажеш "обичам те" на някого,рядко хората го оценяват.
Кажи го на човек ,който се е доказал.
И го казвай рядко. Като го казваш често ще бъдеш доста разочарована. Трябва да бъдеш подготвена за всичко.Разочарованието винаги е с нас.
Повярвай ми знам как се чувстваш. :)

harabelka
08-17-2009, 17:04
лесбийка ли си :-o
И аз тва си помислих докато четях. :razz:

fire_cat
08-17-2009, 17:12
Първо се запитай защо толкова държиш на нея. Аз лично много държа на приятелите си, които ми помагат в лоши моменти, мога да споделям с тях и никога не биха ме зарязали. Просто изпитваш принудено приятелство или какво? Опитай се да се сприятелиш така добре и с други момичета. Ще видиш че с времето ще си станете много добри дружки. А относно онова момиче - не можеш нищо повече да направиш, освен да й обесниш колко държиш на нея. Не можеш да очакваш, че веднага ще те разбере, но и това, че не се виждате често не означава, че не можете да бъдете наистина добри приятелки. Може и тя да те обича, но да я е страх да го покаже. Все пак не се привързвай само към нея.

Undying
08-17-2009, 17:28
лесбийка ли си :-o
И аз тва си помислих докато четях. :razz:
+1, и според мен момичето наистина е би, иначе всичко би изглеждало твърде...ненормално.

Всеки обича приятелите си, но това твойто минава границите...Ако ти си би, а тя си има гадже не виждам какво изобщо се занимаваш...

asdddddddddddd
08-17-2009, 17:59
и аз мисля че си лесбийка... 8)

sunset_light
08-17-2009, 18:11
Момичето искаше съвет.. :?

MirCa1
08-17-2009, 18:37
Такам ... това ,че не ти го казва често не значи ,че не те обича ... например моята най-добра приятелка ми е казвала супер много пъти ,че ме обича аз 1 -2 пъти и няколко пъти "и аз" , но въпреки това много я обичам .. и тя си го знае ... недей се вживяваа толкова .. но моля ти се наистина не и го повтаряй през минути както моята приятелка ... казах и малко да поспре да го казва ,че става банално и се изтърква . мисля ,че ме разбра , но пак го казва :-D . Но ако искаш поговори с нея .. т'ва с говоренето вече е изтъркано , но май само то помага .. и за предпочитане да не е по скайп :)

п.с. м/удр когато казваш по рядко "обичам те " има по силно значение ... когато казах на приятелката ми ,че я обичам тя едва не се разрева :-D

ecstazy
08-17-2009, 18:48
мерси много за 2та съвета по дяволите НЕ СЪМ ЛЕСБИЙКА НЕ СЪМ НЕ СЪМ :-o хетеро съм просто си я обичам като приятелка... лошо ли е ?! :shock:

PurpleDream
08-17-2009, 19:45
ами може би и тя те мисли за лесбийка :-o

Slave4You
08-17-2009, 20:03
Може би просто не показва толкова чувствата като теб - хората са различни:) Не е важно непрекъснато да ти повтаря,че те обича, а да го доказва!! Недей да се разстройваш толкова за такива работи, приятелството се доказва, не се казва, и ако ти е доказвала, че ти е добра приятелка, няма нужда да го казва по 1000 пъти на ден (впрочем и аз мразя тези лиготии "Милооо обичам теее" :x )

А ако толкова мноооого те тревожи това си намери някоя фр-ка която по цял ден да ти вика, че те обича и виж какво ще направи ако имаш нужда от помощ;)

LoveRetroMusic
08-18-2009, 15:54
Истинската любов не се казва, а се д о к а з в а !

someone_else_
08-18-2009, 19:19
може просто да не я радваш ..

BloomF
08-18-2009, 20:43
Може би протсто не обича да й го казват и да го казва. Аз например също обичам моите приятелки, но никога не съм ходила да казвам 'Обичам те.' или тем подобни. Просто не съм такава. А и преди време една бивша приятелка като ми каза 'Обичкам те.' едва не й се облещих насреща. Но поне успях да й отвърна с усмивка, макар и да ми беше малко.. неудобно.

kuklichka_bg
08-18-2009, 21:17
Абе я се оправи малко... :shock:

ifz
08-19-2009, 05:56
ами може би и тя те мисли за лесбийка :-o
все тази лесбийки ти е в устата :lol: :razz: :razz:

ThePowerOfLove
08-19-2009, 13:17
Ами много просто.. не те обича ;)

soni4kuu
08-20-2009, 15:31
ami ne te obi4a spored men

soni4kuu
08-20-2009, 15:34
Момичето искаше съвет.. :? ako e lesbiika a priqtelkata i e normalna nqma da trugne s neq ne e li o4evidno ....

ifz
08-20-2009, 18:29
тцтцтц .. Само нападате момичето :x аа тя искаше съвет .. :?
Аз (пак) се падам в ролята на "успокоител" :D
Може твоята приятелка да те обича , както ти нея , но просто да не може да изрзява чувствата си..
И на мен ми се е случвало да се чувствам така , НО познавам приятелката си достатъчно добре и знам , че и тя изпитва същото :grin: :D
Ако пък откаже приятелството ти , запомни , че ти губеш много , но тя губи много повече ;-)

ecstazy
08-20-2009, 18:59
мерси адски много за тези които ме разбраха и си направиха труда да ми дадат някакъв съвет. и ооще веднъж
НЕ СЪМ ЛЕСБИЙКА :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

somuchlove
08-21-2009, 12:51
е тва е да нема кво да правиш

sunset_light
08-21-2009, 17:47
Оххххх!! :-x :-x :-x :-x
Тя я обича много по приятелски начин,не е влюбена в нея!

Den4o0o
08-21-2009, 18:26
Vij i az imam dolo gore sushtia problem no ne sum lesbiika takache vsiako takova mnenie za men e tupo mislia che e nai - dobre da pogovorish s neia da kajesh kak se chuvstvash i tn. da i spodelish che ti stava gadno i q chuvstvash vse edno se otdalehcava ot teb tva e nai - dobria izhod spored men da i kajesh kak se chuvstvash :grin: :-)

LittlePrincess
08-21-2009, 18:37
Лигавиш се. Тва са ви просто приятелки, няма да умрете като не си казвате обичам те. Мен ако някой ми го казва постоянно ще полудея..

stupid0boy
08-22-2009, 22:13
Просто трябва да се виждате по често но не и да си казвате че се обичате през 2 минути... тва наистина е досадно!!

NoOneElse
08-23-2009, 15:21
Много ще съм ви благодарна за някакъв смислен съвет.. ;(
Ето няколко смислени...
1. Порасни.
2. Отиди на психотерапевт.
Сега може да ти се струва че се заяждам, но след време, като "овладееш" проблема, ще видиш, че съм прав. Не знам.... не си го побирам в главата какво става с вас...

blue_ice
08-24-2009, 09:46
Виж аз мисля, че си много емоционален човек и много мислиш дори и над дребните неща :) Има много по важни проблеми в живота, за които човек трябва да се притеснява. Явно с приятелката ти имате по-различни характери, явно тя не мисли, че като ти казва постоянно обичам те доказва приятелството ви, докато за теб е важно да го чуваш. Моят съвет е да не се притесняваш чак толкова за това, все пак не е сигурно, че когато човек каже обичам те наистина го мисли :) ...по-скоро обръщай внимание на това как тя се отнася към теб и дали има нещо, в теб, което можеш да поправиш, за да се чуства тя по-добре

SkiCatA
08-24-2009, 11:34
еми като не си лесбиика тогава сто ревнува6 от гаджето и :-o :-o :-o