PDA

View Full Version : странна конкса опашка помогнете моля!



amitq
08-16-2009, 21:08
здравейте ето тук съм сложила снимка на две момичета http://prikachi.com/files/1018689m.jpg и понеже на това с черната коса много ми хареса конската опашка реших да попитам дали имате идея как точно я е вързала сега преди да отговорите прочетете и другото ако забелязвате 4е от опашката изведнъж се спуска надоло косата мнооого дълга понеже познавам лично това момиче и косата и е толкова дълга спусната колкото и на опашката и освен това забелязах странно усукване горе на ластика ако някой си е правил такава опашка или знае как се прави или дори е разгадал как е станало моля да напише как точно е усукано за да изглежда така ако искате още информация момичето е с удължена коса с лепене :) благодаря предварително на тези който го разгадаха

mimichi
08-16-2009, 21:14
Е добре като я познаваш, защо не я питаш?

amitq
08-16-2009, 21:15
нямах впредвид лично а че съм я виждала на живо!

amitq
08-16-2009, 21:16
без да искам съм го написала това в бързането извинявам се за което

ELiTyYy
08-16-2009, 22:53
с удължена коса е до колкото виждам..нз и аз.. хах

p3tinc3t0
08-17-2009, 07:06
еми не е трудно.. хващаш косата горе...събираш я с гребен или с четка и вързваш :) аз моята така я връзвам :)

falshiwata
08-17-2009, 10:56
еми не е трудно.. хващаш косата горе...събираш я с гребен или с четка и вързваш :) аз моята така я връзвам :)

billytalent
08-17-2009, 11:01
Продават се такива опашки по 20 лв. :D точно като нейната

amitq
08-17-2009, 20:34
mersi na wsi4ki za otgoworite {}{}{} kupih si wuprosnata opa6ka mejdu drugoto i naistina sedi kato neinata

tonie__
08-17-2009, 20:36
КИРИЛИЦА ! :booooomb:

sHaDy_sOuL
08-18-2009, 08:25
А това с усукването, ако правилно съм разбрала, аз си го правя много лесно.. Като се вържа вземам един кичур коса отдолу и го усуквам около ластика, след това го захващам с фиба отдолу, за да не се вижда фибата.
П.С. Фибата е от тея обикновените, черните!.. :)

amitq
08-20-2009, 21:36
от търново съм а тая черна опашка беше последната в един магазин аксесоари му викат

tonie__
08-20-2009, 21:44
снимка снимка :P

tuzaro
08-20-2009, 21:52
а тея език пуснаха ли си :oops:

POLLINA
08-21-2009, 06:55
1-во -бахти некадърното прикачане или поне така изглежда на снимката :D
2-ро - направено е по начина с усукването,който ти обесниха по горе.
Просто е направено с по-голям ластик,а попринцип целта е дане се вижда :)

amitq
08-24-2009, 09:50
най-напред ето ви снимка на опашката за която ме помолихте-http://prikachi.com/files/1028599D.jpg
за езика си нямам и най-малка представа ама като се напият знае ли човек няма нищо лошо в това разбира се
трето да схванах идеята с усукването и найстина явно не го е направила много както трябва
и ми казаха още една техника на правене на опашка ще се опитам да обесня(тя работи само ако имате естесвено дълга коса или да е удължена със силикон но не и клипси или щипки...ще се виждат! :
връзваш половината си коса на конска опашка, но не стегната докрая, да има малко разстояние м/у ластика и главата след това промушваш 2 пръста през това място и прекарваш косата, която е останала, през него така че дългото да седи по-надоло и стягаш.
а за момичетата със щипки(защото повечето си носят удължената коса) ако сте с 3 реда закачате или 1 или 2 за косата(колкото за да може да стане гладка конска опашка и да не се виждат щипките) връзвате косата с малък, но стегнат ластик. После последният ред или два зависи колко са останали ги овивате около опашката и защипвате щипките точно до ластика(при възможност накарайте някой друг защото като не виждаш в началото е малко сложно, но се свиква) след като сте увили тресата/ите около опашката, за да не се виждат може да сложите ластик(зависимост от дебелината на тресите), лента превъртяна като ластик или кичур коса усукан както е обеснено по-горе :) това успях да намеря в нета