PDA

View Full Version : За споделянето...



ShtrudeL
08-16-2009, 22:41
Няма да питам с кой споделяте най-много или дали изобщо споделяте с някой личните си проблеми...Въпроса е за след споделянето... Оо
Защо когато ти е тъжно *ех депресарска вечер* всеки ти се качва на главата с думите "сподели,за да ти олекне".......Как може да ти олекне като дори и да споделиш с някой,проблема пак си остава твой и дори и да споделиш след това пак ще се тормозиш за същото... Оо Вие като споделяте с приятели/близки олеква ли ви бе хора...? Оо Не разбирам...
Аз например мога да споделя нещото само с човека заради който ми е кофти... Оо

П.П Извинявам се за глупавите теми,ако ви се виждат такива. Оо

Sh@d0w
08-16-2009, 22:43
Споделям с едно прекрасно момиче,с което се запознахме наскоро във форума.И не мисля че си права,като споделиш може и да не ти олекне,но от съвета който получиш може ;)

ShtrudeL
08-16-2009, 22:46
Споделям с едно прекрасно момиче,с което се запознахме наскоро във форума.И не мисля че си права,като споделиш може и да не ти олекне,но от съвета който получиш може ;)

Може би. Аз май не съм имала това щастие. Оо Никакви съвети не помагат..

13thwednesday
08-16-2009, 22:47
Не бива да се отчайваш! Сподели не се притеснявай, дори да е някой от форума..Най-малкото,което ще получиш е съвет.. Неслучайно хората са казали "Споделена мъка е половин мъка".. Всичко ще се оправи :-)

BlueFace
08-16-2009, 22:48
Имам 2 много добри приятелки с които споделям :) Много ми помага наиситна :)

Sh@d0w
08-16-2009, 22:56
Споделям с едно прекрасно момиче,с което се запознахме наскоро във форума.И не мисля че си права,като споделиш може и да не ти олекне,но от съвета който получиш може ;)

Може би. Аз май не съм имала това щастие. Оо Никакви съвети не помагат..

Като ти чета всичките постове са изпълнени с болка...Ако правилно разбирам и е заради момче мога да ти кажа че не си заслужава да се тормозиш толкова за него,щом вместо да си щастлива те кара да се депресираш.

Ще намериш друг.Незнаеш кога щастието ти пак ще ти се усмихне...с мен стана същото,съвсем неочаквано и ето ме сега пиша този пост.Това момиче ме вдъхновява,даде ми отново някаква цел в живота :oops:

ShtrudeL
08-16-2009, 22:59
Споделям с едно прекрасно момиче,с което се запознахме наскоро във форума.И не мисля че си права,като споделиш може и да не ти олекне,но от съвета който получиш може ;)

Може би. Аз май не съм имала това щастие. Оо Никакви съвети не помагат..

Като ти чета всичките постове са изпълнени с болка...Ако правилно разбирам и е заради момче мога да ти кажа че не си заслужава да се тормозиш толкова за него,щом вместо да си щастлива те кара да се депресираш.

Ще намериш друг.Незнаеш кога щастието ти пак ще ти се усмихне...с мен стана същото,съвсем неочаквано и ето ме сего пиша този пост.Това момиче ме вдъхновява,даде ми отново някаква цел в живота :oops:

Е всичките...не. ;р
И...абе мои си глупави мисли. Аз съм си виновна. Оо Все тая...не ми се говори за тва тук.

Ballbreaker
08-16-2009, 23:01
Споделям с приятели, и особено приятелки.

И се чувствам самотно сега, само да споделя...

freziq
08-16-2009, 23:10
Защо когато ти е тъжно *ех депресарска вечер* всеки ти се качва на главата с думите "сподели,за да ти олекне".......Как може да ти олекне като дори и да споделиш с някой,проблема пак си остава твой и дори и да споделиш след това пак ще се тормозиш за същото... Оо Вие като споделяте с приятели/близки олеква ли ви бе хора...? Оо Не разбирам...
Аз например мога да споделя нещото само с човека заради който ми е кофти... Оо

П.П Извинявам се за глупавите теми,ако ви се виждат такива. Оо

и аз в момента съм точно така..
обаче... човека, на който споделям не съм го чувала 1 месец...
дори да го чуя няма да почвам да му се оплаквам, а ще му кажа хубави неща...
иии това някой да ти каже ''сподели, ще се почувстваш по-добре'' понякога е повече от достатъчно...
в момента дори няма кой да ми каже тези думи...

понякога обаче предпочитам да скрия всичко в себе си... изяжда ме отвътре, тръпна, когато съм с виновника на проблемите, но си трая...
обаче, когато няколко неща ти дойдат на главата става лошо...

ShtrudeL
08-16-2009, 23:16
Да ама...вече не издържам. Оо А и да искам да споделя не мога.
Страх ме е. Оо Щото ако споделя ще кажа пред себе си неща,които не искам да казвам...лъжа толкова много и себе си,че ако това което мисля излезе от устата ми ще психясам още повече. оО

freziq
08-16-2009, 23:18
отново ще излъжеш или ?
по-добре лъжи другите, но не залъгвай себе си...
това е кофти тръпка

w0lf
08-16-2009, 23:18
такова хубаво момиче не трябва да се депресира защото когато не е усмихната красотата и се губи

BePoHuKa
08-16-2009, 23:18
Когато споделям ми олеква адски много. Вярно, проблема ми не е решен, но поне имам упора. Рамо на което да поплача както се казва.

13thwednesday
08-16-2009, 23:19
Да ама...вече не издържам. Оо А и да искам да споделя не мога.
Страх ме е. Оо Щото ако споделя ще кажа пред себе си неща,които не искам да казвам...лъжа толкова много и себе си,че ако това което мисля излезе от устата ми ще психясам още повече. оО

сподели с някого!
играй на ези/тура.. ако се падне ези сподели..

П.п един съвет..
Нещо се забих пред пц-то тази вечер в този форум и от час чета новоизлюпените коментари на ВерОникА (не помня как бяха големите и малките), ако тя няма нищо против сподели с нея ! ;)

ShtrudeL
08-16-2009, 23:22
Нищо лично,но..не мерси...

BePoHuKa
08-16-2009, 23:25
Да ама...вече не издържам. Оо А и да искам да споделя не мога.
Страх ме е. Оо Щото ако споделя ще кажа пред себе си неща,които не искам да казвам...лъжа толкова много и себе си,че ако това което мисля излезе от устата ми ще психясам още повече. оО

сподели с някого!
играй на ези/тура.. ако се падне ези сподели..

П.п един съвет..
Нещо се забих пред пц-то тази вечер в този форум и от час чета новоизлюпените коментари на ВерОникА (не помня как бяха големите и малките), ако тя няма нищо против сподели с нея ! ;)Нямам нищо против.. но тя явно не иска. Пък и все пак не ме познава-нормално е.


Когато задържаш всичко в себе си, се чувстваш някак сама. Сякаш сама трябва да се справиш с проблема, а когато споделиш - сякаш някой се бори редом с теб за решаването на дадения проблем.

ShtrudeL
08-16-2009, 23:33
Хората не се интересуват от проблемите ти по дяволите. Оо А и не обичам да мрънкам и да досаждам на някой за глупости.

И...тва не е много за тук,но става...

Разказвачът: Когато хората си мислят, че умираш, те наистина те слушат вместо просто...
Марла: ...вместо просто да чакат да свършиш за да говорят те? — Разказвачът и Марла Сингър

mitternacht
08-16-2009, 23:39
Добър аналог на споделянето е просто да пишеш произведения.Който си го може де.Отнема от мъката или напрежението.

Ballbreaker
08-16-2009, 23:41
И музика да слушаш също!

За това да живее френския природозащитен дет метъл и ска пънка от Лос Анджелис!

ShtrudeL
08-16-2009, 23:46
мда...веднъж пробвах,но беше странно.
Ест неуспешно и банално...

Ако имах едно желаните, бих избрала да съм птичка,
шшш, сърчицето на птичката е чупливо,
плахо, искрено и красиво,
способно да обича, страда и тупти,
да изразява с думи своите сълзи...
ако бях птичка, дали пак щеше да боли?

което ме подсеща за...


“Има една легенда за птичката, която пее само веднъж в живота си, но по-сладко от всяко друго земно създание. Още щом напусне гнездото си, тя дири трънлив храст и няма покой, докато не го намери. Тогава запява сред безпощадните му клонки, притискайки гръд към най-дългия им и остър шип, за да умре, извисена над своята агония, надпяла и чучулигата , и славея. Възхитителна песен, заплатена с живота. Но целият свят притихва заслушан и дори бог на небето се усмихва...Защото най-хубавото се постига само с цената на голямата болка…, или поне така е според легендата.

“Птичката с тръна в гърдите следва неумолим закон. Сама не знае какво я кара да забие шипа в сърцето си и да умре, пеейки. Когато острият трън я пронизва, тя не подозира, че я очаква смърт, само пее и пее, докато не й останат сили да издаде нито звук повече. Но ние -когато ние забиваме шипа в гърдите си, знаем. Разбираме. И все пак го правим. Все пак го правим.
Защото най-хубавото нещо в живота се постига само с цената на голямата болка…, или поне така е според легендата. “

sh3_1s_7h3_0n3
08-17-2009, 03:30
Споделям с най-добрия ми приятел след като сме се понабили малко или сме се скарали. Естествено преди това го предупреждавам, че не съм в цветущо настроение, и т.к. той ме познава достатъчно добре... първо се бием, :o а след това пием и говорим. :smt006 Олеква ми. :)

JekoV
08-17-2009, 06:16
Няма да питам с кой споделяте най-много или дали изобщо споделяте с някой личните си проблеми...Въпроса е за след споделянето... Оо
Защо когато ти е тъжно *ех депресарска вечер* всеки ти се качва на главата с думите "сподели,за да ти олекне".......Как може да ти олекне като дори и да споделиш с някой,проблема пак си остава твой и дори и да споделиш след това пак ще се тормозиш за същото... Оо Вие като споделяте с приятели/близки олеква ли ви бе хора...? Оо Не разбирам...
Аз например мога да споделя нещото само с човека заради който ми е кофти... Оо

П.П Извинявам се за глупавите теми,ако ви се виждат такива. Оо

Хм при мен пък има друго почти не споделям с никой проблеми а само весели неща защото като има проблем като го споделям само го драматизирам поне аз нз при вас как е ама примеерно ,ако знам че ще ме иключат от училище като го споделям проблема става по-голям защото мисля повече за него първо второ човек като премисля няколко пъти един и същ нерешим проблем или труден за решаване,му се струва огромен за това колкото повече пъти го споделиш толко повече мислиш за него и съответно ти се струва по голям просто се съсредоточавам не да търся от къде е дошъл как е дошъл проблема а започвам да търся решение просто нямам избор.Имам една такава мисел "Колко повече падаме не зависи толкова от това което ни се се случва колкото от това до каква степен го драматизираме"

Tokra
08-17-2009, 06:57
Хм, може би ще ти олекне като споделиш проблема си на човека, който го касае пряко, човекът, заради когото е този проблем. :)

smileforyou12
08-17-2009, 08:21
Еми да споделям с приятелките ми.

buntar90
08-17-2009, 08:27
най-личните неща не ги споделям с никого
може би не искам да се откривам пред хората, може би не винаги мисля че приятелите ми ще ме разберат :(

Hilary_
08-18-2009, 19:41
И не мисля че си права,като споделиш може и да не ти олекне,но от съвета който получиш може ;)

+++

stup1fy
08-18-2009, 19:55
Честно казано аз съм д/г по същия начин.
Ако информацията би зарадвала някого или е полезна,с удоволствие ще я споделя.
Но ако е нещо,което ме мъчи,нещо което се отнася само за мен ,не бих казала.Аз съм такава,че в повечето случаи се чувствам нахална.Какво им пука на хората?А за съветите .. надали ,може да получиш съвет върху който не си се замислял до сега..
В повечето случаи се мъчим да излъжим себе си,но пак неуспешно (:
Иначе някой да споделя на мен - пак по същия начин.Чувствам се нахална да моля някой да ми споделя,защото знам когато на мен ми е кофти колко ми е умално някой да ми пили на главата..Казала съм на най-близките си приятели ,че има ли нещо винаги могат да споделят с мен - когато имат нужда ми споделят.Така предпочитам и да съм аз (:

w0sh
08-18-2009, 19:57
Като психолог мога да ти кажа...

НЕ споделяй с хора, които имат коефициент на интелигентност, колкото локва (92% от интернет потребителите)

Kostadin_682
08-18-2009, 19:57
Няма да питам с кой споделяте най-много или дали изобщо споделяте с някой личните си проблеми...Въпроса е за след споделянето... Оо
Защо когато ти е тъжно *ех депресарска вечер* всеки ти се качва на главата с думите "сподели,за да ти олекне".......Как може да ти олекне като дори и да споделиш с някой,проблема пак си остава твой и дори и да споделиш след това пак ще се тормозиш за същото... Оо Вие като споделяте с приятели/близки олеква ли ви бе хора...? Оо Не разбирам...
Аз например мога да споделя нещото само с човека заради който ми е кофти... Оо

П.П Извинявам се за глупавите теми,ако ви се виждат такива. Оо
Споделял съм на няколко човека от форума, но честно казано не ми олеква особенно... :?

MaLkaTa_LaDy
08-18-2009, 21:08
Разбира се, че ми олеква, когато споделя с приятел. Не съм се замисляла защо, просто е така и се радвам за което.

GossipGirl89
08-18-2009, 21:27
Не съм от хората, които могат дълго време да задържат дадено нещо в себе си. Говоря конкретно за някакъв проблем, който имам, не за пазене на тайна примерно... За това споделям почти постоянно. Имам 2-3 човека, с които мога да говоря открито и на тях им казвам всичко. Знам, че звучи малко нереално, но наистина ми олеква като си кажа болката :) Просто понякога само от това, че някой отсреща си прави труда да те изслуша, ти става по-добре... А пък и някой-друг съвет никога не е излишен ;)

AFT
08-18-2009, 21:36
най-личните неща не ги споделям с никого
може би не искам да се откривам пред хората, може би не винаги мисля че приятелите ми ще ме разберат :(

Same story here...
Обаче дрънкам много, споделям разни глупости, направо като замазване на очите ми изглежда, ама не мога иначе...

PurpleDream
08-18-2009, 21:54
споделям с приятели, защото те винаги могат да дадат добър съвет и да помогнат, ако могат разбира се и могат да ме развеселят за да забравя дори за малко проблемите си

3oPuTy
08-18-2009, 22:36
Редовно споделям с приятели :)
Споделям с най-добрата ми приятелка :-)
Споделям с другата ми най-добра приятелка :-)
Споделям с valdesbg :-)
..........
И честно казано ми олеква и то много :-) (За,което им благодаря)

sentry
08-19-2009, 06:19
имам ли проблем, опитвам сам да се оправя. ако не се справя, тогава мога да споделя с някой или да попитам за помощ. до сега почти винаги сам се справях с проблемите си и не се нуждаех от стадо да споделям, разговарям или просто да се движя с тях. и какво е резултата, когато споделиш с накой? почти нулев.