PDA

View Full Version : Любов!! Моля ви помогнете!!!



silviau66
08-17-2009, 08:31
Здравейте, :-) Моля ви за съвет. Приемам и критики и съвети.
Таа... Харесвам едно момче от моя клас. Няма как да му го кажа, защото:
1.Много ме е срам.
2.Приятели сме и ме е страх да не би да започне да ме отбягва.
3.Преди мен той си е имал гадже (или поне така казва), а тя е много по красива от мен.
4.Аз съм...грозна(мисля, че имам и хубави черти(усмивка, очи и характера ми е забавен), НООО съм дебела) :( :( :( ;(
5.Той не е много красив (закръглен е), но аз попринцип гледам характера, а не външността, но незнам дали и той е така.(ако не значи ще имам голям проблем) ;( :( :!: :smt060 :smt089 :smt089 :smt087 :smt085 :smt055 :smt007
(Oт 3 може да не е станало ясно че не сме гаджета, а само го харесвам.)

Sh@d0w
08-17-2009, 08:42
Лал... :shock:


1.Много ме е срам.-Не виждам какъв е проблема и от какво има да те е срам
2.Приятели сме и ме е страх да не би да започне да ме отбягва.-Да те отбягва?Не ставай смешна...
3.Преди мен той си е имал гадже (или поне така казва), а тя е много по красива от мен.-Откъде знаеш,щом не си я виждала?
4.Аз съм...грозна(мисля, че имам и хубави черти(усмивка, очи и характера ми е забавен), НООО съм дебела) Sad Sad Sad ;( -Айде сега зопчна да си избиваш комплексите...няма какво да ти обяснявам 100 пъти съм го писал това.Човек е такъв,какъвто се чувства,трябва да се чувстваш комфортно в тялото си,да си уверена не е важно как изглеждаш.Харесваш ли се сама,другите също ще те харесват.Ако все пак си силно комплексирана на тази тема започни да правиш нещо по въпроса да влезеш в форма...
5.Той не е много красив (закръглен е), но аз попринцип гледам характера, а не външността, но незнам дали и той е така.(ако не значи ще имам голям проблем)- Ми екстра,ако и той мисли като теб,значи сте си един за друг,вземайте се.

Priceless
08-17-2009, 08:47
2.Приятели сме и ме е страх да не би да започне да ме отбягва.-Да те отбягва?Не ставай смешна...

Е виж само тука не съм съгласна.. Не знам защо, но си мисля, че не са на повече от 13-14 години въпросните индивиди 8-) Та .. ако тя му каже, че го харесва и той не отвърне на .. хмм.. "чувствата" й - нищо чудно и това да стане 8-)

marti93
08-17-2009, 08:50
незнам на колко си годинки но ще ти кажа да не се срамуваш от тялото си,аз също имам малък проблем с килограмите просто спри сладкото и безалкохолното и разбира се спортуваж ,а на момчето му признай че го харесваш по специален начин ,покани го да излезете и оттам насетне квот стане :oops: :?

Sh@d0w
08-17-2009, 08:52
2.Приятели сме и ме е страх да не би да започне да ме отбягва.-Да те отбягва?Не ставай смешна...

Е виж само тука не съм съгласна.. Не знам защо, но си мисля, че не са на повече от 13-14 години въпросните индивиди 8-) Та .. ако тя му каже, че го харесва и той не отвърне на .. хмм.. "чувствата" й - нищо чудно и това да стане 8-)

То си е до човека наистина трябва да го познаваш,за да знаеш как ще реагира.В такъв случяй моя съвет към авторката е първо да "опипа почвата",в смисъл поинтересувай се от това какво мисли за теб,може и да му намекнеш някои работи и прецени как би реагирал.Но ако сте добри приятели не вярвам да стигне дотам,че да те отбягва :?

Сори май не се получи много смислен пост обаче тежка нощ ;(

Priceless
08-17-2009, 08:58
^^ Абе аз те разбрах, ама за авторката не знам :D

VampireGirl666
08-17-2009, 09:07
Кажи му направо какво чувстваш и какво искаш.Ако и той те харесва,ще стане.Ако не,здраве да е.

silviau66
08-17-2009, 09:23
[quote="Sh@d0w"]Лал... :shock:

3.Преди мен той си е имал гадже (или поне така казва), а тя е много по красива от мен.-Откъде знаеш,щом не си я виждала?


Виждала съм я на снимчица, ама може и да лъже. :D :D
Много благодаря за съветите и за това, че се пак отделихте от времето си. :-) :-) :-)

Аз го познавам, но имам чувството, че понякога става доста импулсивен. ;)
А това за влизането във форма - Опитвам се от доста време и се надявам да успея, защото така не се чувствам добре.

PurpleDream
08-17-2009, 15:12
прати му бележка :-D

silviau66
08-17-2009, 15:25
прати му бележка :-D
Да бее .. :D :D ;)

0nem0retIme
08-17-2009, 15:25
Лал... :shock:


1.Много ме е срам.-Не виждам какъв е проблема и от какво има да те е срам
2.Приятели сме и ме е страх да не би да започне да ме отбягва.-Да те отбягва?Не ставай смешна...
3.Преди мен той си е имал гадже (или поне така казва), а тя е много по красива от мен.-Откъде знаеш,щом не си я виждала?
4.Аз съм...грозна(мисля, че имам и хубави черти(усмивка, очи и характера ми е забавен), НООО съм дебела) Sad Sad Sad ;( -Айде сега зопчна да си избиваш комплексите...няма какво да ти обяснявам 100 пъти съм го писал това.Човек е такъв,какъвто се чувства,трябва да се чувстваш комфортно в тялото си,да си уверена не е важно как изглеждаш.Харесваш ли се сама,другите също ще те харесват.Ако все пак си силно комплексирана на тази тема започни да правиш нещо по въпроса да влезеш в форма...
5.Той не е много красив (закръглен е), но аз попринцип гледам характера, а не външността, но незнам дали и той е така.(ако не значи ще имам голям проблем)- Ми екстра,ако и той мисли като теб,значи сте си един за друг,вземайте се.


Днес с всяко твое мнение съм съгласна.. :grin:

InloveAgain
08-17-2009, 15:47
аман от ваще глупости..
Ми докато те е срам така ще е :-x Ние не мое да отидем да говорим с него вместо теб.Кат те е срам и т.н просто си изпускаш шанса.Ако искаш се примирявай,ако не искаш прави нещо по въпроса !!!!!!

DevilWish
08-17-2009, 15:53
Няма от какво да се срамуваш ;) Бъди по-смела и покажи чувствата си ;) ако те отблъсне и това доведе до край на приятелството ви ,значи това момче не си струва :) Успех!
И бъди горда с това ,което си ;)

sweet4esf
08-17-2009, 15:53
аман от ваще глупости..
Ми докато те е срам така ще е :-x Ние не мое да отидем да говорим с него вместо теб.Кат те е срам и т.н просто си изпускаш шанса.Ако искаш се примирявай,ако не искаш прави нещо по въпроса !!!!!!

;-) успех :-)

sweety_blondy
08-17-2009, 16:19
Имаш ли си на идея колко такива и теми има ? а като гледам сте и малки за да те е срам от това,защото няма нищо срамно да изпитваш привличане към някого.

Аз пък мога да ти кажа и друго . на 17 съм и бях гадже с едно момче от моя клас.Тръгнахме април и сега лятото се разделихме защото беше постоянно зает.Той сам ми каза,че когато сме в клас няма да бъде същото,защото не става така да сме се обичали и после още 2 години да се гледаме всеки ден и да се правим , че нищо не е станало .. :) Беше готино,да,но не бих повторила това да ходя с момче от моя клас колкото и да го харесвам :)

Така че сама си прави извода.Риск печели,риск губи. Или си го харесваш и опитваш или си стоиш със срама :)

silviau66
08-17-2009, 16:19
Айде да благдаря и на останалите форумци, които писаха + упрекът.
Супер сте!!! Много благодаря за съветите. :-) :-) :-) ;) ;)
Вярно е има много такива теми, но аз питам, защото не знам какво да правя, аз ако бях решена да направя нещо, нямаше да питам, а щях да действам, но уви...

Hilary_
08-18-2009, 19:36
Оправдания можеш да намериш много ама истината е, че нищо не ти пречи да се опиташ да се сближите ... в крайна сметка не яде хора предполагам ... :-o :? :?

silviau66
08-19-2009, 15:25
Не, твърдо не яде хора. :-D :D :?

Hinati4kb
08-20-2009, 01:26
Не прочетох нищо смислено в твоя пост :( освен може би това за отбягването.Ако найстина ти е приятел няма да започне да те отбягва, а ако те харесва БУМ!~ готова си :wink: за т'ва давай и говори с него но щом си толкова комплексирана - преди това не се поглеждай в огледалото и си представи,че изглеждаш като госпожа Анджелина :D :D уСПЕХ! 8-)

silviau66
08-20-2009, 08:14
Не прочетох нищо смислено в твоя пост :( освен може би това за отбягването.Ако найстина ти е приятел няма да започне да те отбягва, а ако те харесва БУМ!~ готова си :wink: за т'ва давай и говори с него но щом си толкова комплексирана - преди това не се поглеждай в огледалото и си представи,че изглеждаш като госпожа Анджелина :D :D уСПЕХ! 8-)

Мерси за съвета!!! ;) :) ;) :D :D:D :lol: :razz: