PDA

View Full Version : Не спирам да мисля за това..



ElisaDay
08-17-2009, 08:51
Вчера бях в приятеля ми и нещо ме човъркаше, та докато не беше в стаята му ровнах набързо из хронологията в скайпа... Беше си писал само с момчета и един път с едно момиче.. естествено любопитството си каза думата и влязох в чата. Единственото, което забелязах по-така беше
той " кога ще се целувамееееее :D "
тя - "е ми не знам, ти си имаш приятелка"
той - "е кво ме бърка, ние с теб сме си стари познати"

Направо се шокирах и излязох. Не му казах, че съм видяла.. просто се направих, че нищо не е станало, обаче не мога да излъжа, че ми стана неприятно.. На фона на всичките красиви неща, които ми казва това отгоре бледнее, но знам ли... Все си мисля, че просто се е шегувал, но не спирам да си го мисля и да се чудя дали не си пише и с други момичета.
Казва ми, че ме обича и че не се е чувствал така до сега .. Ох, нз какво да си мисля..

Не ме упреквайте, че съм му ровила из нещата.. знам, че всеки има право на личен живот, но просто ми стана многог л'бопитно, за което сега съжалявам....

s1NNer
08-17-2009, 09:01
Според мен просто се е шегувал .. няма смисъл да се притесняваш!

Punisherrr
08-17-2009, 09:03
Хващаш тоя господин и му казваш всичко.. ако трябва показваш.. и го питаш : така,така,така... Нали уж се обичате - всичко трябва да е изяснено на 6 ,иначе милинките му думички са излишни,както сама усещаш.
Или просто има някакъв бъзик между тях двамата или е ясно колко ти е сериозен приятеля.
(А видя ли дали случайно чата не е бил стар :-o ? )

ElisaDay
08-17-2009, 09:11
Еми от 13 е .. обаче тва беше единствения чат с момиче от 10тина дена сигурно..

Едит : Даже преди 5-6 дена като бях пак у тях и нещо го бях заяла кой му звъни и той си хвърли телефона и показа с кой е говорил и вика и скайпа сигурно искаш да видиш.. и аз "не,не" и той "бе ето виж" и си показа хронологията - изобщо не си беше писал с момичета.. :?

Sh@d0w
08-17-2009, 09:11
Some people are so fake.....попитай го направо няма какво да се измъчваш.Дължи ти обяснение.

bmwsasho
08-17-2009, 09:12
Според мен седни и поговори с него :-o няма какво да му мислиш :)

ShtrudeL
08-17-2009, 09:14
той " кога ще се целувамееееее :D "
тя - "е ми не знам, ти си имаш приятелка"
той - "е кво ме бърка, ние с теб сме си стари познати"

Това последното така го е казал,все едно наистина не му пука за теб. Оо

marti93
08-17-2009, 09:16
аз бих вдигнала голяма патърдия ако ми е сериозен 6а и взема скъпа и

на мацката и ще си попиша с нея да видя ще я разпитвам ,а него ще го

оставя на сухо 1 седмица ,да се целува с другата...ще го накарам да ме

моли..гадничко е ама няма начин или на каишка или 6а се целува с всяка :shock: :booooomb:

ShtrudeL
08-17-2009, 09:19
аз бих вдигнала голяма патърдия ако ми е сериозен 6а и взема скъпа и

на мацката и ще си попиша с нея да видя ще я разпитвам ,а него ще го

оставя на сухо 1 седмица ,да се целува с другата...ще го накарам да ме

моли..гадничко е ама няма начин или на каишка или 6а се целува с всяка :shock: :booooomb:


...е тва е женското...
...кво ще ти е виновно другото момиче в случая? Тя дори му е казала ""е ми не знам, ти си имаш приятелка".......

Sh@d0w
08-17-2009, 09:21
аз бих вдигнала голяма патърдия ако ми е сериозен 6а и взема скъпа и

на мацката и ще си попиша с нея да видя ще я разпитвам ,а него ще го

оставя на сухо 1 седмица ,да се целува с другата...ще го накарам да ме

моли..гадничко е ама няма начин или на каишка или 6а се целува с всяка :shock: :booooomb:


...е тва е женското...
...кво ще ти е виновно другото момиче в случая? Тя дори му е казала ""е ми не знам, ти си имаш приятелка".......

Тамън и аз това тръгнах да пиша :D :P

Проблемът в случая е в приятеля ти,момичето нищо не е виновно.Просто трябва да се изясните с него,явно не е наясно какво иска :?

ElisaDay
08-17-2009, 09:26
Еми, явно ще говоря с него...
Но той дори не влиза често в скайп.. по принцип си говорим по телефона и като го накарам да влезе той ми отговаря "е, какво да правя в тоя скайп нали си се чувам с теб по телефона"

smileforyou12
08-17-2009, 09:26
Поговори с приятеля си. Но очи в очи не по телефони и скайпове..

Sh@d0w
08-17-2009, 09:28
Еми, явно ще говоря с него...
Но той дори не влиза често в скайп.. по принцип си говорим по телефона и като го накарам да влезе той ми отговаря "е, какво да правя в тоя скайп нали си се чувам с теб по телефона"

Зарежете ги тея скайпове и телефони...имах предвид да се видите на четири очи и да поговорите,не е същотото когато не се гледате в очите пък и винаги може да те излъже без да разбереш...

:(

PHaNToM373
08-17-2009, 09:28
Еми .. като отидеш у тях му кажи " може ли да ти видя скайпа , мило? " и прави мили очички... потърси и ако намериш чата с момичето го попитай. :) Дано да е било шега .. но имай си едно на ум :)

ShtrudeL
08-17-2009, 09:33
Еми .. като отидеш у тях му кажи " може ли да ти видя скайпа , мило? " ***

Мда..може...просто за да видиш каква ще е реакцията му.

fenasf
08-17-2009, 12:11
Ми човека се застрахова ако нищо не излезе м/у вас да има втори вариант... :)

bloo
08-17-2009, 12:16
СУПЕР МНОГО СЕ ФИЛМИРАШ ЗА НИЩОТО :shock:

BlueFace
08-17-2009, 13:34
Кфи сте подли жените.Гледате скайпове без да питате , сигурно и смс-ите му четеш.. :?
Добре това е обезпокоително ама кой ти дава право да му се ровиш из скайпа ... :? Такива хора като теб са ми крайно неприятни :?

sladur4etyYy
08-17-2009, 14:03
бе.. базик, базик, ама нали знаеш.. ''добре, че е базика, да си кажем истината'' :? определено ти дължи обяснение. и не се подлъгвай много по това, което ти казва. гледай по- скоро какво върши.

sweety_blondy
08-17-2009, 16:38
Спокойно миличка и на мен ми се е случвало. За това вче като ходя в тях не му чета хронологията защото ще се ядосам за нещо и после цялото настроение ще ми се скапе ....

Понякога са толкова .. нямам думи.. както ти си прочела за целувка,1 път аз за прегръдка прочетох и му дигнах скандала . Не можех да си замълча и да се правя че не го виждам написано в скайп .. но той ми обясни,естествено овърташе и тва ми беше ясно,но се успокоявах и ми мина за 2 часа :D :D така че квото имаш му го кажи на него,той е човека

Djanny
08-17-2009, 16:48
Ми човека се застрахова ако нищо не излезе м/у вас да има втори вариант... :)

И аз мисля така..
Накарай го да ти обясни!

fire_cat
08-17-2009, 16:49
Сигурно само се е шегувал. Ако все пак мислиш, че има нещо сериозно - не му казвай нищо. Опитай се да не мислиш за случилото се. Ако повдигнеш тази тема пред него нищо чудно ужасно да се обиди, че си му ровила из скайпа и да настане караницата, така че за сега не предприемай нищо.

slun4ice_90
08-17-2009, 16:53
Не се връзвай на тия чатове. :)

BlackWings
08-17-2009, 17:00
Кфи сте подли жените.Гледате скайпове без да питате , сигурно и смс-ите му четеш.. :?
Добре това е обезпокоително ама кой ти дава право да му се ровиш из скайпа ... :? Такива хора като теб са ми крайно неприятни :?
Заради такива хора като нея , които осъзнават че е нормално да се уважава личното пространство , такива хора като теб си позволяват необезпокоявано да мамят зад гърба им.
На него пък кой му дава право да пише на друго момиче за целувки , докато си има приятелка?!
И не , не я оправдам за постъпката и, защото е гадна и наистина не е правилна , но неговата да не е по-правилна?

Към авторката , аз ако видя че приятеля ми е писал такова нещо сигурно много ще се разстроя , и въобще няма да го помисля за майтап.. И незнам какво трябва да ти каже , че да е смислено оправдание. Аз едва ли бих могла да му имам повече доверие.

umri
08-17-2009, 18:58
Нямаш работа да му ровиш в скайпа. Явно приятелят ти не е такъв, но ако например приятелката ми ми рови в хронологията, види подобно нещо и след това има нахалството да ми държи сметка... такъв скандал не си виждала и в най-смелите ти мечти.

umri
08-17-2009, 19:02
Кфи сте подли жените.Гледате скайпове без да питате , сигурно и смс-ите му четеш.. :?
Добре това е обезпокоително ама кой ти дава право да му се ровиш из скайпа ... :? Такива хора като теб са ми крайно неприятни :?
Заради такива хора като нея , които осъзнават че е нормално да се уважава личното пространство , такива хора като теб си позволяват необезпокоявано да мамят зад гърба им.
На него пък кой му дава право да пише на друго момиче за целувки , докато си има приятелка?!
И не , не я оправдам за постъпката и, защото е гадна и наистина не е правилна , но неговата да не е по-правилна?

Към авторката , аз ако видя че приятеля ми е писал такова нещо сигурно много ще се разстроя , и въобще няма да го помисля за майтап.. И незнам какво трябва да ти каже , че да е смислено оправдание. Аз едва ли бих могла да му имам повече доверие.
Вие тоя скайп май всичките го взимате за нещо кой знае какво? Едно е да е написал нещо и съвсем друго е да го направи. За подобно ровене в личното пространство моето наказание е край на връзката или в най-добрия случай да съм доста време сърдит, а тя да ми изпълнява всичките желания с подсъзнателна цел да остана с нея.

BlueFace
08-17-2009, 19:08
Кфи сте подли жените.Гледате скайпове без да питате , сигурно и смс-ите му четеш.. :?
Добре това е обезпокоително ама кой ти дава право да му се ровиш из скайпа ... :? Такива хора като теб са ми крайно неприятни :?
Заради такива хора като нея , които осъзнават че е нормално да се уважава личното пространство , такива хора като теб си позволяват необезпокоявано да мамят зад гърба им.
На него пък кой му дава право да пише на друго момиче за целувки , докато си има приятелка?!
И не , не я оправдам за постъпката и, защото е гадна и наистина не е правилна , но неговата да не е по-правилна?

Към авторката , аз ако видя че приятеля ми е писал такова нещо сигурно много ще се разстроя , и въобще няма да го помисля за майтап.. И незнам какво трябва да ти каже , че да е смислено оправдание. Аз едва ли бих могла да му имам повече доверие.

Не можеш да кажеш ,че мамя зад гърба на някоя,защото не ме познаваш!! Никога не бих го направил,но човека има пълното право да си пише на базик с някое момиче...Незнам дали си е писал сериозно с нея ,но ако е на базик може и за оргия да си пише..Какъв е проблема? :? Как може да му се рови из скайпа. :? :? Това според мене показва лошо възпитание.
Аз лично ако някое момиче ми го направи този номер ,въпреки че нямам какво да крия ,бих и бил сърдит доста дълго време и определено ще ми падне в очите :?

П.П. Той е сводобен човек тя не го притежава и до колкото съм запознат може да си пише за каквото си поиска ;) Не го оправдавам просто казвам ,че всеки човек е свободен да прави каквото поиска

beiho
08-17-2009, 19:31
Пак скайп пак скайп, тоя скайп само развая връзки друго нищо не прави.

А на теб да си имаш едно наум недей да си измисляш вряло и невряло, защото човека просто може да е разтоварвал като се бъзика с момичето, това че е говорил само момчета означава, че въобще няма такива глупави мисли, защото щеше да си търси една нова сред много други не една само сред една възможна

BlackWings
08-17-2009, 19:35
Абе вие въобще четете ли ме какво пиша?

Казах НЕ не я оправдавам , ДА това е нарушаване на личното пространство и не е правилно и не е оправдано да му чете личната кореспонденция.

Това което се опитах да опровергая е твърдението , че "тва че го е написал нищо не значи , и кво като го написал". Как така кво като го написал , едно момче като пише че иска да целува някое момиче , ми явно очевидно в главата му се въртят мисли за целувки с въпросното момиче. И обобщих , че за мен и моите разбирания това не е редно , при положение че момчето си има приятелка , било то на базик или не , и че аз в подобна ситуация бих се почувствала пренебрегната.

И само не ми приказвайте, че всяко едно момче, като види че приятелката му си е писала за целувки оргии и т.н с някакви други , хич няма да му пука , и ще си каже - а тя сигурно се е бъзикала 8-)
И няма да е тя курвата и лъжливата шаврантия 8-)

К'во ми се нахвърлихте като кокошки?

Другият въпрос по който се опитах да споделя мнение , е че има недобросъвестни хора по широкият свят , които се възползват от това , че личната им конреспонденция е недосегаема , и зад гърба на хората които им имат доверие правят неща достойни за порицание.
Никого не съм визирала като пример , BlueFace ти сам подскочи та се разпозна в тая ситуация , аз не съм виновна за това :wink:

PurpleDream
08-17-2009, 21:47
Some people are so fake.....попитай го направо няма какво да се измъчваш.Дължи ти обяснение.

Amateur
08-17-2009, 23:29
Според мен просто се е шегувал .. няма смисъл да се притесняваш!

Абе няма..имай си едно на ум!!!

umri
08-18-2009, 00:16
Абе вие въобще четете ли ме какво пиша?

Казах НЕ не я оправдавам , ДА това е нарушаване на личното пространство и не е правилно и не е оправдано да му чете личната кореспонденция.

Това което се опитах да опровергая е твърдението , че "тва че го е написал нищо не значи , и кво като го написал". Как така кво като го написал , едно момче като пише че иска да целува някое момиче , ми явно очевидно в главата му се въртят мисли за целувки с въпросното момиче. И обобщих , че за мен и моите разбирания това не е редно , при положение че момчето си има приятелка , било то на базик или не , и че аз в подобна ситуация бих се почувствала пренебрегната.

И само не ми приказвайте, че всяко едно момче, като види че приятелката му си е писала за целувки оргии и т.н с някакви други , хич няма да му пука , и ще си каже - а тя сигурно се е бъзикала 8-)
И няма да е тя курвата и лъжливата шаврантия 8-)

К'во ми се нахвърлихте като кокошки?

Другият въпрос по който се опитах да споделя мнение , е че има недобросъвестни хора по широкият свят , които се възползват от това , че личната им конреспонденция е недосегаема , и зад гърба на хората които им имат доверие правят неща достойни за порицание.
Никого не съм визирала като пример , BlueFace ти сам подскочи та се разпозна в тая ситуация , аз не съм виновна за това :wink:

ок бе предавам се не стреляй ;(

Moonchild
08-18-2009, 15:26
Хващаш тоя господин и му казваш всичко.. ако трябва показваш.. и го питаш : така,така,така... Нали уж се обичате - всичко трябва да е изяснено на 6 ,иначе милинките му думички са излишни,както сама усещаш.
Или просто има някакъв бъзик между тях двамата или е ясно колко ти е сериозен приятеля.
(А видя ли дали случайно чата не е бил стар :-o ? )
+1

Hilary_
08-18-2009, 19:26
Питай го мацка ... недей така да си мълчиш и събираш вътре в теб ... :? :?