PDA

View Full Version : Поредния проблем с презерватива



hamacs563
08-17-2009, 10:05
Вчера се замислих над нещо.....колко хора в форума са имали такъв проблем и колко теми такива има....Търсачката ми не работи и затова немога да намеря такава тема съжалявам,че ще се повторя....
Накратко с приятеля ми сме заедно от 7 месеца той е на 26 не сме правили секс,но обмислихме вариянта скоро да го направим.Той ми каза,че с презерватив му е трудно да свърши и,че е бил с презерватив само ако е много наложащо :-o С предишните не съм имала такъв проблем ако може да се нарече така.Според мен всичко е на психична основа,но знае ли човек. Въпроса е там,че аз съм малка да започна с противозачатачните а за спирала е изключено.Знам,че можеби с презервативите Дюрекс ултра тънките може би ще се получи,но ако някой може да ме посъветва нещо друго ще съм му благодарна :)

ПП: Темата е тъпа знам го,но какво да направя....

SummerRain
08-17-2009, 10:15
Според мен е твърде вероятно да ти го разправя това, само защото не иска да използва презерватив, а не, че наистина има проблем.
Иначе друг вариант е да започнете с презерватив, като в един момент го махне и му правиш френска, докато свърши. Не се съгласявай на секс без предпазни средства! Ти на колко си?

wersa4e
08-17-2009, 10:16
Значи тоя проблем, че трудно се свършва с презерватив е често явление. Ако искаш пробвай с ултра тънкия може и да стане, а ако се усеща кога свършва пробвайте без, но не е 100% сигурно, че няма да стане нещо. 8)

hamacs563
08-17-2009, 10:18
Според мен е твърде вероятно да ти го разправя това, само защото не иска да използва презерватив, а не, че наистина има проблем.
Иначе друг вариант е да започнете с презерватив, като в един момент го махне и му правиш френска, докато свърши. Не се съгласявай на секс без предпазни средства! Ти на колко си?

На 15 съм и мисля,че не е нужно да се притеснявам и треперя за ненужни неща .... Чесно казано сексуалната ми култура е на ниво,но досега не ми се беше случвало такова нещо...А и едва ли ще се съглася за това питам по опитните от мен преди да е станало нещо,за да мога да се предпазя дори на някой да му е смешно :)

Bloodlust
08-17-2009, 10:19
Моето впечатление от ултра-тънките на Дюрекс е, че много се оплитат. По добре пробвайте с Дюрекс Елит (лилавите), или със светлосини Спортекс.

SummerRain
08-17-2009, 10:22
Според мен е твърде вероятно да ти го разправя това, само защото не иска да използва презерватив, а не, че наистина има проблем.
Иначе друг вариант е да започнете с презерватив, като в един момент го махне и му правиш френска, докато свърши. Не се съгласявай на секс без предпазни средства! Ти на колко си?

На 15 съм и мисля,че не е нужно да се притеснявам и треперя за ненужни неща .... Чесно казано сексуалната ми култура е на ниво,но досега не ми се беше случвало такова нещо...А и едва ли ще се съглася за това питам по опитните от мен преди да е станало нещо,за да мога да се предпазя дори на някой да му е смешно :)
То всъщност нищо не ти пречи да се консултираш все пак с гинеколог по въпроса за противозачатъчните, обаче проблемът при тях е , че предпазват от бременност, но не и от болести.

hamacs563
08-17-2009, 10:25
Според мен е твърде вероятно да ти го разправя това, само защото не иска да използва презерватив, а не, че наистина има проблем.
Иначе друг вариант е да започнете с презерватив, като в един момент го махне и му правиш френска, докато свърши. Не се съгласявай на секс без предпазни средства! Ти на колко си?

На 15 съм и мисля,че не е нужно да се притеснявам и треперя за ненужни неща .... Чесно казано сексуалната ми култура е на ниво,но досега не ми се беше случвало такова нещо...А и едва ли ще се съглася за това питам по опитните от мен преди да е станало нещо,за да мога да се предпазя дори на някой да му е смешно :)
То всъщност нищо не ти пречи да се консултираш все пак с гинеколог по въпроса за противозачатъчните, обаче проблемът при тях е , че предпазват от бременност, но не и от болести.

Съгласна съм,че е така,а и доколкото знам няма болести,но човек никога не е на 100% сигорен и за това аз искам да се предпазя....Относно въпроса с ''трудно се свършва с презерватив е често явление'' така е и затова казах,че съм срещала много такива теми :)

Volare
08-17-2009, 18:46
Значи тоя проблем, че трудно се свършва с презерватив е често явление. Ако искаш пробвай с ултра тънкия може и да стане, а ако се усеща кога свършва пробвайте без, но не е 100% сигурно, че няма да стане нещо. 8)

BlueFace
08-17-2009, 19:21
11 години разлика :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Аз съм в нокаут... :shock:

Dimana99
08-17-2009, 19:28
Не ми е ясно как може да има такива хора, които настояват да правят секс без презерватив. Просто ми е интересно...

Ilikeliljon
08-17-2009, 20:17
Значи тоя проблем, че трудно се свършва с презерватив е често явление. Ако искаш пробвай с ултра тънкия може и да стане, а ако се усеща кога свършва пробвайте без, но не е 100% сигурно, че няма да стане нещо. 8)

Дрън-дрън глупости бил често явление. Хайде да не си разправяме вицове, това са оправдания в повечето случаи. Иначе съм съгласен с SummerRain :) :)

Djanny
08-17-2009, 20:20
Според мен е твърде вероятно да ти го разправя това, само защото не иска да използва презерватив, а не, че наистина има проблем.
Иначе друг вариант е да започнете с презерватив, като в един момент го махне и му правиш френска, докато свърши. Не се съгласявай на секс без предпазни средства! Ти на колко си?


+1

Не му давай..

portokalka1994
08-17-2009, 21:15
Не се съгласявай!

t0d1t0
08-17-2009, 21:25
Не ми е ясно как може да има такива хора, които настояват да правят секс без презерватив. Просто ми е интересно...
има такива хора , много е яко ;) 1во ебеш , после му мислиш ;) Презервативите са измислени от жени. За вас е все едно ... Нали нещо влиза, а пък другото вече подробности http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif

а за други контрацептиви да сте чували? Щом сте сигурни един в друг и не се притеснявате за болести то няма да имате проблеми.

slome
08-17-2009, 22:40
Абе що обвинявате човека...ку-ра му може да се задушава като му сложи дъждобран.Може и да му е астматик. :(

t0d1t0
08-17-2009, 22:50
Абе що обвинявате човека...ку-ра му може да се задушава като му сложи дъждобран.Може и да му е астматик. :(
http://img.zamunda.net/pic/smilies/beer2.gifhttp://www.pic4ever.com/images/5yjbztv.gifhttp://www.pic4ever.com/images/funny.gifhttp://www.pic4ever.com/images/8.gif

slome
08-17-2009, 22:51
Забравих да прибавя и клаустрофобия. :(

uNvaLuabL3
08-17-2009, 23:07
Не се съгласявай!

Amateur
08-17-2009, 23:20
Абе неможел!Навивай го с презерватив!Тия противозачатъчни са мн вредни!

slome
08-17-2009, 23:52
Не разбра ли,че като го завие-заспива. :?

t0d1t0
08-17-2009, 23:54
Не разбра ли,че като го завие-заспива. :?

Стиа уа ... Мой па да му е студено и да мисли , че е зимЪ и да му се приспиЪ http://www.pic4ever.com/images/ugly004.gif

slome
08-18-2009, 00:01
Добра логика! 8-) 8-)

ivan4obee
08-18-2009, 00:02
11 години разлика...26 годишен мъж с 15 годишно момиче !???

Не му пускай !!!

Само ще се възползва и това е !!!

Обикновенно момчетата/мъжете се пробват да накарат едно момиче да им пусне и ако не стне до 2 месеца макс ги зарязват, но в твоят случай или той много те обича, или много те харесва и пак иска да се възползва.
Както и да е ако се съгласиш с презерватив ще иска още още и пак още...и се по скоро и по скоро да го правите.... 8-)

hamacs563
08-18-2009, 08:00
Не разбра ли,че като го завие-заспива. :?

Само да отбележа,че ясно е написано,че не му спада,а неможе да свърши :)

ImmortalForever
08-18-2009, 11:23
:shock: Не го слушай , какви ти ги дрънка..Ти не искаш=> ти определяш правилата..

hamacs563
08-19-2009, 20:03
Благодаря на всички отзовали се :)