PDA

View Full Version : Моля ви за мнение



uSmivKaLovE
08-17-2009, 17:31
Моля ви за вашето мнение... знам, че постъпихме много глупаво и безотговорно. Правихме го без презерватив няколко пъти, като нито веднъж не свърши в мен. Страх ме е да не е станала беля. Заклевам се, че ако не е ще го правим само с презерватив и повече няма да се съгласявам на такива неща. Правих си тест, който беше отрицателен, но от последния полов акт са минали 5-6 дни. Тъкмо до 2-3 дни трябва да ми дойде и имам всички симптоми. Знам, че има вероятност... въпросът ми не е този. Въпросът ми е дали щом имам симптомите за цикъл мога да се успокоя поне малко, защото не знам къде се намирам. :(
Моля ви само за мнение. Знам, че ще отнеса и нападки. Заслужавам си ги.

П.С:аз съм на 18, а той на 20.

BePoHuKa
08-17-2009, 17:39
Ако след всеки път сте се измивали, едва ли има някакъв проблем. ;)

muhkata3
08-17-2009, 17:46
Ако след всеки път сте се измивали, едва ли има някакъв проблем. ;)

Права е! Не трябва да остават отпечатъци :D :booooomb:

uSmivKaLovE
08-17-2009, 17:48
Не , не. Ние си го правихме по веднъж. Не е имало 2-ри път за един ден.

BePoHuKa
08-17-2009, 17:49
Не , не. Ние си го правихме по веднъж. Не е имало 2-ри път за един ден.Аааа е тогава какво се шашкаш? Вероятността е много малка. Защо сте го правили няколко пъти без, а ти после се притесняваш?

uSmivKaLovE
08-17-2009, 17:51
Не , не. Ние си го правихме по веднъж. Не е имало 2-ри път за един ден.Аааа е тогава какво се шашкаш? Вероятността е много малка. Защо сте го правили няколко пъти без, а ти после се притесняваш?Защото му се навих на "желанията". Много глупава постъпка от моя страна, но наистина ако не е станало нищо, повече никакви компромиси. Не съм спала няколко вечери заради това... сигурно има да не спя още. :cry:

uSmivKaLovE
08-17-2009, 17:57
Мацка ,стига си се самообвинявала.Всички ги знаем мъжете. :-D Щом теста е бил отрицателен явно гафа не е станал.Щом и съвестно си се мила след всеки път значи няма и голям шанс да си забременяла от предеякулационна (Май обърках една - две букви) течност.Успокой се и поговори с момчето за презервативите. :) Мерси много, успокоихте ме поне до някаква степен. :-)
А за разговора с него... хич няма какво да говорим. Като не е съгласен, аз няма да си тровя нервите с това. Буквално шашкането при едно такова нещо е голямо. Не искам да го преживявам никога повече.

dqvolcheee
08-17-2009, 17:58
Такаа, спокойно бих ти казала аз :P
Щом си на 18, това означава, че имаш цикъл от доста време, следователно трябва да ти е относително редовен. Това, както и изчисленията ми, ме навеждат на мисълта, че не си била в овулация. Можеш да забременееш само, ако си в овулация, затова не би трябвало да се тревожиш. А и както сигурно знаеш, стресът води до закъснение на цикъла, така че се успокой, за да не се стряскаш още повече, ако ти закъснее.

uSmivKaLovE
08-17-2009, 17:59
А има ли значение ако единият ми яйчник е кистозен или това не влияе?

BePoHuKa
08-17-2009, 18:00
А има ли значение ако единият ми яйчник е кистозен или това не влияе?Не ;)

Dimana99
08-17-2009, 18:26
Няма от какво да се притесняваш

fenasf
08-17-2009, 19:39
Намисли си хубаво име за детето...

uSmivKaLovE
08-17-2009, 19:49
Намисли си хубаво име за детето...Да, мерси.

Djanny
08-17-2009, 20:25
Намисли си хубаво име за детето...

Не плаши момичето бе :-D

Всичко е наред не се шашкай. Relax!

miss_kiss181
08-17-2009, 20:46
Спокойно аз също съм на 18 и правя секс с приятеля си без предпазни средства от 2 години насам и никога нищо не е ставало. Не че не може да стане гаф, но след като не е свършил в теб вероятността е много малка. :)

uSmivKaLovE
08-18-2009, 05:09
А кога най-рано мога да си направя тест, който да даде точен отговор и кой тест е най-добрият?

sweet4esf
08-18-2009, 05:45
не се безпокой и според мен няма нищо

лично аз го правя с моя от 1год без презерватив и не е свършвал в мен както твоя не е такаче без паника :-)

ludiq0maks
08-18-2009, 05:52
Моля ви за вашето мнение... знам, че постъпихме много глупаво и безотговорно. Правихме го без презерватив няколко пъти, като нито веднъж не свърши в мен. Страх ме е да не е станала беля. Заклевам се, че ако не е ще го правим само с презерватив и повече няма да се съгласявам на такива неща. Правих си тест, който беше отрицателен, но от последния полов акт са минали 5-6 дни. Тъкмо до 2-3 дни трябва да ми дойде и имам всички симптоми. Знам, че има вероятност... въпросът ми не е този. Въпросът ми е дали щом имам симптомите за цикъл мога да се успокоя поне малко, защото не знам къде се намирам. :(
Моля ви само за мнение. Знам, че ще отнеса и нападки. Заслужавам си ги.

П.С:аз съм на 18, а той на 20.

Нали не е свършил в тебе , няма страшно

uSmivKaLovE
08-18-2009, 09:06
Моля ви препоръчайте някой добър тест... ако има нещо да засече :cry: Вече треперя цялата от страх и паника. Моля ви

vellvet
08-18-2009, 09:16
чувството ти ми е познато :( и аз съм се шакала и то цели 2 пъти, но всичко е само паника ! ако момчето се контролира и е достатъчно отговорно всичко е ОК ;) както ти каза той не е свършвал вътре и не сте повтаряли, което е мн важно според мен нямаш повод за притеснение ;)

uSmivKaLovE
08-18-2009, 09:25
Моля ви препоръчайте някой добър тест... ако има нещо да засече :cry: Вече треперя цялата от страх и паника. Моля ви

vellvet
08-18-2009, 10:06
surecheck

uSmivKaLovE
08-18-2009, 10:21
surecheckТочно него си правих. Отрицателен излезе.

Midi4ka
08-18-2009, 18:17
Щом е отрицателен,значи не си.Спокойно...дишай...2 отрицателни теста имаш все пак! :) И другият път С презерватив! :)

uSmivKaLovE
08-18-2009, 19:10
Добре, още не ми е дошло. Вече не знам какво да правя... и да мисля. Приятелят ми каза, че е сигурно че не е станал гаф. Говорих с приятелки, които ме успокоиха, обаче все съм в паника. А симптомите ги имам, само дето цикълът липсва. :( :( :(

Macallan
08-18-2009, 19:43
споко не му е дошло времето на малкото копеле още...

Midi4ka
08-18-2009, 21:32
Добре, още не ми е дошло. Вече не знам какво да правя... и да мисля. Приятелят ми каза, че е сигурно че не е станал гаф. Говорих с приятелки, които ме успокоиха, обаче все съм в паника. А симптомите ги имам, само дето цикълът липсва. :( :( :(

Aко продължаваш да се притесняваш може да закъснее още дни,затова се успокой не си бременна! Не забравай,че имаш 2 ОТРИЦАТЕЛНИ теста..това би трябвало да те успокои! :)

desimikalsen
08-18-2009, 21:54
първото което е трябва да са минали 14 дена за да покаже теста правилно... второто което не си била в овулация така че шанса е много минимален... ако искаш пробвай един бабешки трик,но съм чела че е точен и все пак показва по-рано от теста вместо да чакаш 14 дни,та пишкаш в чаша със сода за хляб и ако шупне си бременна,ако не не си ;) тези които не вярват и ще почнат да ме упрекват да си го спестят, не знам до колко действа,но по възрастни жени са го пробвали,чела съм го и по други форуми,не пречи да опиташ ;)

BePoHuKa
08-18-2009, 21:58
първото което е трябва да са минали 14 дена за да покаже теста правилно... второто което не си била в овулация така че шанса е много минимален... ако искаш пробвай един бабешки трик,но съм чела че е точен и все пак показва по-рано от теста вместо да чакаш 14 дни,та пишкаш в чаша със сода за хляб и ако шупне си бременна,ако не не си ;) тези които не вярват и ще почнат ме упрекват да си го спестят, не знам до колко действа но по възрастни жени са го пробвали,чела съм го и по други форуми,не пречи да опиташ ;)Не 14, а 7! ;)

desimikalsen
08-18-2009, 22:03
първото което е трябва да са минали 14 дена за да покаже теста правилно... второто което не си била в овулация така че шанса е много минимален... ако искаш пробвай един бабешки трик,но съм чела че е точен и все пак показва по-рано от теста вместо да чакаш 14 дни,та пишкаш в чаша със сода за хляб и ако шупне си бременна,ако не не си ;) тези които не вярват и ще почнат ме упрекват да си го спестят, не знам до колко действа но по възрастни жени са го пробвали,чела съм го и по други форуми,не пречи да опиташ ;)Не 14, а 7! ;)
ще имаш да вземаш ;) Имайте предвид, че Surecheck гарантира над 99% точност на резултата, още на първия ден от закъснението или поне 14 дни след последния полов ...

YourPoison
08-18-2009, 22:17
Няма от какво да се притесняваш

slome
08-18-2009, 22:33
Няма от какво да се притесняваш
:)

lololilitka
08-18-2009, 22:45
Много ми е интересно как става тая работа,значи като момичето е на 18,спокойно няма..не си бременна,а иначе ако е някой на 15-16 и започвате да критикувате и да се ебавате,просто не разбирам тази дискриминация,тя щото е по-голяма е по-различна ли? Пък и винаги критикувате че почнали някои си да правят секс на 13-14 докато в секс лексикона повечето са отговорили точно това...възмутена съм,а колкото по темата възможността да си бременна е много много ама много малка,защото от тази предеякулационна течност шанса е като при стерилен мъж,е някои мъже са си даровити при оплождането ама те са рядкост спокс ;)

BePoHuKa
08-18-2009, 22:49
Много ми е интересно как става тая работа,значи като момичето е на 18,спокойно няма..не си бременна,а иначе ако е някой на 15-16 и започвате да критикувате и да се ебавате,просто не разбирам тази дискриминация,тя щото е по-голяма е по-различна ли? Пък и винаги критикувате че почнали някои си да правят секс на 13-14 докато в секс лексикона повечето са отговорили точно това...възмутена съм,а колкото по темата възможността да си бременна е много много ама много малка,защото от тази предеякулационна течност шанса е като при стерилен мъж,е някой мъже са си даровити при оплождането ама те са рядкост спокс ;)И аз забелязах, че във въпросният секс лексикон, повечето пишат, че са били на 14-15 когато са изгубили девствеността си, а инъче обвиняват някои хора. :?

lololilitka
08-18-2009, 22:54
Много ми е интересно как става тая работа,значи като момичето е на 18,спокойно няма..не си бременна,а иначе ако е някой на 15-16 и започвате да критикувате и да се ебавате,просто не разбирам тази дискриминация,тя щото е по-голяма е по-различна ли? Пък и винаги критикувате че почнали някои си да правят секс на 13-14 докато в секс лексикона повечето са отговорили точно това...възмутена съм,а колкото по темата възможността да си бременна е много много ама много малка,защото от тази предеякулационна течност шанса е като при стерилен мъж,е някой мъже са си даровити при оплождането ама те са рядкост спокс ;)И аз забелязах, че във въпросният секс лексикон, повечето пишат, че са били на 14-15 когато са изгубили девствеността си, а инъче обвиняват някои хора. :?
така е ... :smt023

slome
08-18-2009, 23:03
Много ми е интересно как става тая работа,значи като момичето е на 18,спокойно няма..не си бременна,а иначе ако е някой на 15-16 и започвате да критикувате и да се ебавате,просто не разбирам тази дискриминация,тя щото е по-голяма е по-различна ли? Пък и винаги критикувате че почнали някои си да правят секс на 13-14 докато в секс лексикона повечето са отговорили точно това...възмутена съм,а колкото по темата възможността да си бременна е много много ама много малка,защото от тази предеякулационна течност шанса е като при стерилен мъж,е някой мъже са си даровити при оплождането ама те са рядкост спокс ;)И аз забелязах, че във въпросният секс лексикон, повечето пишат, че са били на 14-15 когато са изгубили девствеността си, а инъче обвиняват някои хора. :?
БЕЗСРАМНИЦИ! :x

uSmivKaLovE
08-19-2009, 04:29
Да уточня. Правила съм си само един тест. Ако не ми дойде до 2-3 дни ще направя пак.
А това със содата ще го пробвам. :(

BePoHuKa
08-19-2009, 04:32
Да уточня. Правила съм си само един тест. Ако не ми дойде до 2-3 дни ще направя пак.
А това със содата ще го пробвам. :(Не разчитай особено много на бабините трикове. ;)

uSmivKaLovE
08-19-2009, 05:45
Да уточня. Правила съм си само един тест. Ако не ми дойде до 2-3 дни ще направя пак.
А това със содата ще го пробвам. :(Не разчитай особено много на бабините трикове. ;)Като удавник за сламка съм :(

BePoHuKa
08-19-2009, 05:47
Да уточня. Правила съм си само един тест. Ако не ми дойде до 2-3 дни ще направя пак.
А това със содата ще го пробвам. :(Не разчитай особено много на бабините трикове. ;)Като удавник за сламка съм :(Милата :( Виж не се притеснявай! Бас държа, че на почти всяко момиче му се е случвало да се панира за такова нещо. Както и на мен, признавам си. Те бебетата не стават ей така! Наистина не трябва да се притесяваш... и аз от сега нататъка няма да го правя, защото щях да си съсипя здравето за нищо. Недей..няма смисъл. ;)

uSmivKaLovE
08-19-2009, 06:36
Мерси! Дано да си права. Аз ще се съсипя от паниката и напрежението, което допълнително ще забави цикъла, ако такъв ще ми идва.
И аз все си мисля, че няма за какво да се притеснявам, обаче тия дни пак ще си правя тест.

narciso
08-19-2009, 08:21
споко не му е дошло времето на малкото копеле още...
след 9 месеца ако не е дошло още му мисли... :-)

Midi4ka
08-19-2009, 10:53
Мерси! Дано да си права. Аз ще се съсипя от паниката и напрежението, което допълнително ще забави цикъла, ако такъв ще ми идва.
И аз все си мисля, че няма за какво да се притеснявам, обаче тия дни пак ще си правя тест.

Сама казваш,че паниката и напрежението ще забавят цикъла ти.. затова СПРИ да се притесняваш! :)

thespark
08-19-2009, 10:55
не си бременна казвам ти аз иам способности :-P