PDA

View Full Version : децата, гладът и смъртта



paranormall
08-17-2009, 19:44
http://vbox7.com/play:11730452

Замислете се, когато си купите някоя маркова дреха за децата, който се молят за малко вода!
Замислете се, когато казвате, че започвате диета, а всъщност сте 40 кг и го правите само за пред хората,а всъщност едно дете няма какво да яде и се моли за малко храна, ЗА ДА ОЦЕЛЕЕ!

Замислете се, нали вие уж вие сте бъдещето!
Сега разбирам, че повечето тук са малки и не могат нищо да направят, но поне се постарайте повече хора да знаят какво става по света и съчувстието е най- малкото нещо, което могат да направят!

И най-лошото е , че хората , богатите, няма да седнат да четат и да гледат това , ами обикновенните хора , които нищо не могат да направят!

hardball
08-17-2009, 19:46
И как точно ще помогне като не си купуваме дрехи и дебелеем ? :-o

Всички съчувстват и това не върши работа, ман.

paranormall
08-17-2009, 19:49
И как точно ще помогне като не си купуваме дрехи и дебелеем ? :-o

Всички съчувстват и това не върши работа, ман.

Не съм казала да не го правиш! Никак няма да помогне, но поне трябва да се радваш, че не си на тяхно място и все пак може да се облечеш като хората и да си винаги нахранен, а не само да се оплакваш, че нямаш дрехи или си дебел, не мислиш ли?

Знам, че не върши, но то е единственото, което можем да направим.

LiLGrizzly
08-17-2009, 19:54
Ем добре като ги гледам тях се радвам че не съм на тяхното място... ами то по същата логика като гледам богатите какво да правя да скачам от блока ли ?:lol:

paranormall
08-17-2009, 19:59
Ем добре като ги гледам тях се радвам че не съм на тяхното място... ами то по същата логика като гледам богатите какво да правя да скачам от блока ли ?:lol:


Ами твое си е решението, живота си е твой!Ако искаш скачай!
Аз не намирам логиката ти за вярна! Странна гледна точка имаш, но всеки си има мнение!

Nadelina
08-17-2009, 20:00
А ти се замисли защо има хора, които няма какво да ядат? Не е ли защото ги мързи да си мръднат задника и да си намерят някаква работа, да изкарат някои лев, не за да си купуват маркови дрехи, а за да има какво да ядат и какво въобще да си облекат, а ходят и просят по улиците. А в повечето случаи дори парите, които им дават минувачите, на които ги хваща жал, ги дават за пиене и за цигари, никoй не си купува баничка, примерно. Не мога да приема това съжаление към такива хора, те не го заслужават.

TERRORMACHINE
08-17-2009, 20:01
аз си купувам банички и бозъ и цигари и бира и дрехи...

а ти paranormall си невменяем!!!

paranormall
08-17-2009, 20:04
Аз съм едно дете, на което му пука за другите. Макар че с нищо не мога да им помогна. Направих тази тема, за да разбера какво вие мислите, но явно е много по-важно да се правите на интересни и мн оборотни.


А за коментара на Nadelina - тук става въпрос за съвсем други хора, но и твоето мнение е много вярно.

TERRORMACHINE
08-17-2009, 20:07
Аз съм едно дете, на което му пука за другите. Макар че с нищо не мога да им помогна. Направих тази тема, за да разбера какво вие мислите, но явно е много по-важно да се правите на интересни и мн оборотни.


А за коментара на Nadelina - тук става въпрос за съвсем други хора, но и твоето мнение е много вярно.добре бе, като си заинтересован, кажи ни как да им помогнем?

hardball
08-17-2009, 20:07
И как точно ще помогне като не си купуваме дрехи и дебелеем ? :-o

Всички съчувстват и това не върши работа, ман.

Не съм казала да не го правиш! Никак няма да помогне, но поне трябва да се радваш, че не си на тяхно място и все пак може да се облечеш като хората и да си винаги нахранен, а не само да се оплакваш, че нямаш дрехи или си дебел, не мислиш ли?

Знам, че не върши, но то е единственото, което можем да направим.
Ти си под 15, нали?
Не е единственото, хапвай кебапчета и пускай теми за съчувствие по форумите.
Така се променя света ;)

Pliok0019
08-17-2009, 20:08
Изобщо не ме ебе за негри в Африка.

TERRORMACHINE
08-17-2009, 20:11
Изобщо не ме е** за негри в Африка.край на темата!

OtherDimension
08-17-2009, 20:13
ало, моралиста, са на мен да ми е добре, оти на вуте у африка му е зле?

:?

Punisherrr
08-17-2009, 20:20
Заключена по желание на авторката.