PDA

View Full Version : Приятелство...Любов...!?!



sisiito
08-17-2009, 22:38
Здравейте!От много време имам големи проблеми и просто искам да споделя с някой.В момента сън на кръстопът дали да запазя приятелството си с най - добрата си приятелка и да жертвам себе си, за да го запазя или просто да гледам отстрани как се съсипва.Тя в момента ходи с едно момче, а един негов приятел ме харесва.Аз нямам никакви чувства към него, но тя твърдо е решила да ни събере и един вид се е съюзила с тях.И аз незнам какво да направя. Пък и аз харесвам друго момче, но той си има приятелка и няма никакви шансове да бъда с него.Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда много благодарна.Може темата да ви се стори тъпа и най-вероятно ще е така, но просто имам нужда от съвет. :)

ShtrudeL
08-17-2009, 22:40
Пуф...много сложно бе. Оо

ShtrudeL
08-17-2009, 22:42
След като го препрочетох... ^^
Като не ти харесва тва момче,с което иска да те сватосва твойта приятелка защо просто не й кажеш? Оо Колкото и добра приятелка да ти е,как така тя ще решава с кое момче да си..? Оо

PurpleDream
08-17-2009, 22:53
Колкото и добра приятелка да ти е,как така тя ще решава с кое момче да си..? Оо

м да...все едно ти да я накараш да скъса с приятеля си

Acrobat
08-17-2009, 22:58
А защо направо не кажеш на момчето, че не го харесваш, ако приятелката ти не разбира от дума? Той току - виж се оказал по - разбран ;)

bog4eto
08-17-2009, 23:16
Нищо не ти пречи да излезнеш един път,два пъти с момчето,и ако не те изкефи просто му казваш,че няма да се получи.Ако вече си имаш ясна представа-заявяваш му всичко и толкова.

Иначе нормално е ,ако види хубаво момче и мисли,че ше си допаднете,да иска да ви сватоса :-|

не разбирам цялата драма за кво е..

Riva
08-17-2009, 23:27
Кажи й че си се олесбийчила.По тоя начин тя ще те остави,а ти може да се пробваш да тръгнеш с приятелката на момчето което харесваш.Той ще ви разкрие и ще я скъса,оставяйки място да се вмъкнеш ти ^^

ShtrudeL
08-17-2009, 23:28
Кажи й че си се олесбийчила.По тоя начин тя ще те остави,а ти може да се пробваш да тръгнеш с приятелката на момчето което харесваш.Той ще ви разкрие и ще я скъса,оставяйки място да се вмъкнеш ти ^^

Човек,имаш гадно нещо на аватара.

Riva
08-17-2009, 23:31
Той има магически способности,за това е там :D

NamelessRomantic
08-17-2009, 23:56
Действително,ако приятелката ти е толкова добра няма да ти прави проблем за това с кой ще си...Няма смисъл да даваш напразни надежди на момче което не обичаш - така само ще нараниш него и ще страдаш ти самата. :)

Sh@d0w
08-18-2009, 07:01
Ъъъъ според мен приятелката ти се е загрижила излишно за теб и затова иска да ти намери приятел.Или пък просто момчето което те харесва я е помолило за услуга и тя от добро сърце се опитва да ви събере :D Както и да е нвм какво значи да запазя приятелството си?!Вие сте приятелки,предполагам си говорите доста за момчета,кажи и че харесваш друго момче и да спре с опитите да те сватоса с друг,към който не изпитваш нищо.Мисля че прекалено много драматизираш нещата просто поговорете и и обясни.

fire_cat
08-18-2009, 07:31
Опитай се да се опознаеш с момчето, което те харесва. Ако и тогава още не изпитваш никаква симпатия към него - просто му обясни, както и на твоята приятелка, че не изпитваш нищо. Все пак трябва да научиш силата на думичката "не" иначе ще продължават мъченията.

Niakoitam
08-18-2009, 09:34
Дай му шанс да се приближи до теб. Опитай се да го опознаеш колкото се може по-добре, защото доста често външността и действията пред по непознатите хора лъжат. И след това реши сама може ли да тръгнеш с него или не. Другото момче така или иначе си има приятелка. Само ще страдаш по него надявайки се някога да скъсат и евентуално той да те харесва.

soul1199
08-18-2009, 09:36
А защо направо не кажеш на момчето, че не го харесваш, ако приятелката ти не разбира от дума? Той току - виж се оказал по - разбран ;) =D> =D>

sulley
08-18-2009, 10:16
А защо направо не кажеш на момчето, че не го харесваш, ако приятелката ти не разбира от дума? Той току - виж се оказал по - разбран ;) =D> =D>
:) :)

anSsito
08-18-2009, 10:17
Хъх.. е не е чак толкова голям проблема..
Поговори с приятелката си и й обясни, че харесваш друг и с този надали ще се получат нещата.
И все пак излез с другото момче..няма да ти навреди. Тъкмо и ще го поопознаеш, а може постепенно да се стекат по различен начин обстоятелствата.. Ако не - казваш на момчето, че нещата няма да се получат и готово..

Hilary_
08-18-2009, 19:31
Ако ти е истинска приятелка ще те разбере ... :? :?