PDA

View Full Version : Какво правите когато...



OHI
08-17-2009, 22:40
Ви скъсат ?
сте самотни и отчаяни ? .. и ви е скучно
неможете да си намерите забавление или работа,
приятелите ви са заети,
неможете да заспите толкова късно,
търсите оригинални отговори,
неможете да намерите нужните емотики
и ви се налага да правите нова тема в форума за да изясните проблема си, също както и да се опитате да проявите някакво творчество ?

П.С. Както и да е, ако искате отговаряйте, ще се опитам да заспя отново.

Grassh0pper
08-17-2009, 22:43
Ви скъсат ?
сте самотни и отчаяни ? .. и ви е скучно
неможете да си намерите забавление или работа,
приятелите ви са заети,
неможете да заспите толкова късно,
търсите оригинални отговори,
неможете да намерите нужните емотики
и ви се налага да правите нова тема в форума за да изясните проблема си, също както и да се опитате да проявите някакво творчество ?

П.С. Както и да е, ако искате отговаряйте, ще се опитам да заспя отново.

-ОПЕДЕЛЕНО НЕ стоя пред този форум за отговор на тези въпроси :lol: :lol:

ShtrudeL
08-17-2009, 22:44
Все още не знам какво е чувството.^
Предполагам ужасно. И предполагам ще съм най-нещастното човече на света. Оо

bathory
08-17-2009, 23:02
Чувството е ужасно..
Идва ти да се хвърлиш от някъде..
Целия ти свят пропада и ти заедно с него, а няма как да се измъкнеш от бездната..
И пр...
Та така де нищо не правех, просто мислех за миналото, не ядях, не спях и гледах тъпо часове наред.
Е поне така беше с мен.. :(

bog4eto
08-17-2009, 23:11
Няма нищо лошо да депресираш 1-2 дена,ама повече недей ;)

Като ми е скучно-рисувам,дърпам филми,чистя,ям,излизам,кара м,слушам музика... 8-) повечето ми приятели заминаха,другите са вечно заети, така че си купонясвам сама за сега 8-) живота е хубав,стига да го погледнеш от тази му страна.. ;)

Riva
08-17-2009, 23:19
садец ми е :/

smileforyou12
08-17-2009, 23:21
Оффф еми какво да правя търся утеха в алкохола, ако има такъв.... 8-)
Ако не отново ми е тъпо и депресно и започвам да си набивам филми.. 8-)

Amateur
08-17-2009, 23:24
Пия :D :D :D

QkoGrozen
08-17-2009, 23:50
Кухнята ножа вените - край на проблемите.

stup1fy
08-18-2009, 00:11
Преживявам го.

peteto_love
08-18-2009, 02:48
Няколко дена съм много много тъжна,после продължавам напред и се опитвам да не мисля за това.Естествено,че зависи от връзката,дали съм го обичала и т.н.Всичко е индивидуално:)

bebity12340
08-18-2009, 05:19
Кухнята ножа вените - край на проблемите.


+ 1 :D

uSmivKaLovE
08-18-2009, 05:26
Казвам си, че има далеч по-гадни неща от една раздяла, че ще го преодолея дори сега да ми е ужасно гадно. Гледам да слушам само весела музика, избягвам тъжни песни или филми. Излизам с приятели, не ходя по местата, където съм била с него поне в началото. Трия му номера, снимките, блокирам го в скайп и забравям варианта да го потърся изобщо, защото това би било крачка назад.

MaLkaTa_LaDy
08-18-2009, 06:03
Преди много време, в този форум прочетох един мн хубав съвет по темата когато гаджето ме зареже:
1. Казвам му/и всимко което мисля, не си спестявам нищичко.
2. Изтривам всички спомени които ми напомнят за него - най-вече скайп телефон и бла бла.
3. Набивам си само лошите му/и черти в главата.
4. Отивам същия ден да купонясвам с приятели в някоя дискотека.
Звучи ми доста добре. А аз просто гледам от положителната страна на нещата. Научих се, че ти самия имаш много голям контрол върху психиката си и най-вече върху емоциите. Така че, като някой ме зареже просто си живея живота. Не се депресирам.

Sh@d0w
08-18-2009, 06:21
Кухнята ножа вените - край на проблемите.

Т`ва се изтърка,не можа ли да измислиш нещо по-оригинално...

soul1199
08-18-2009, 09:47
той не ме скъса то4но,абе мн объркано,но няма6е,как да говоря с фр. и слу6ах музика,гледах филми,и когато се видях с фр. те ме успокоиха,дадаха ми разли4на насока,сега след пове4е от месец по4ти го забравих,не мисля толкова за него и си търся нов 8-)

sulley
08-18-2009, 10:01
Ами ти заспивай пък нас не ни заливай с излишни теми. :-o

stup1fy
08-18-2009, 10:04
Ами ти заспивай пък нас не ни заливай с излишни теми. :-o
Totally!

ShtrudeL
08-18-2009, 10:06
Ами ти заспивай пък нас не ни заливай с излишни теми. :-o
Totally!

Тва прозвуча като от някоя видео игра. ^_^

sulley
08-18-2009, 10:12
Ами ти заспивай пък нас не ни заливай с излишни теми. :-o
Totally!

Тва прозвуча като от някоя видео игра. ^_^
Или като аниме. :D

Donii
08-18-2009, 10:21
Кухнята ножа вените - край на проблемите.
наистина ли си мислите че това решава проблемите :lol:
ако се самоубиеш само бягаш от проблемите си не ги решаваш .. но ако имаш малко повече акъл в главата ще разбереш че трябва да се бориш и сам да се справиш с проблемите и когато всичко мине ще разбереш че живота е хубав .. минала сам през това и знам .. :wink: :)

stup1fy
08-18-2009, 10:25
Ами ти заспивай пък нас не ни заливай с излишни теми. :-o
Totally!

Тва прозвуча като от някоя видео игра. ^_^
Или като аниме. :D
Wrong.
Комбо беше 8-) 8-)
BTW : Donii въобще какво обръщаш внимание на коментара на този банален салам?
Първо израза както вече каза shadow е изтъркан,и 2ро е казан просто ей така , за газария ,сеш' се.. Макар ,че нещо не му се получи 8-) 8-)

ImmortalForever
08-18-2009, 11:16
Ами чакай да си спомня..Само веднъж са ме скъсвали... Ох, беше отдавна... Ами май бях в двумесечна депресия.. Минава ..Спокич :)

Assshley
08-18-2009, 11:18
Предполагам,че се преживява . Не са ме късали до сега.

NaNa_SladuRana
08-19-2009, 23:21
когато ме зарежат не се депресирам,защото знам,че всичко е за добро.Дори нещо да е за лошо,пак е за добро 8-)
А когато се чувствам самотна и няма с кой да се видя/чуя лягам да спя и ми минава,при мен съня лекува всичко :)

Grassh0pper
08-19-2009, 23:28
когато ме зарежат не се депресирам,защото знам,че всичко е за добро.Дори нещо да е за лошо,пак е за добро 8-)
А когато се чувствам самотна и няма с кой да се видя/чуя лягам да спя и ми минава,при мен съня лекува всичко :)

-Е такива хора - Оптимисти - като теб УВАЖАВАМ ! Писна ми да слушам/гледам/заобикалям някакви песимистично настроени хора ! ГЛАВАТА ГОРЕ и това е :)

mitternacht
08-19-2009, 23:31
Един бърз и приятен акт на онанизъм :-o

Би трябвало да донесе физическа наслада, да успокои хормоните, както и нервите. :-o

miminkaa
08-20-2009, 18:44
Слушам си музика здухвам се накрая намеря какво да правя и ми мине
:D А скъсат ли ме продължавам напред... не е единствен ! :)

ThePowerOfLove
08-20-2009, 19:17
Мии ако съм го харесвала ми е гадно :? Ама си пускам филм или излизам, като цяло си отвличам вниманието от него и лека-полека ми минава :) А и също си припомням недостатъците, донякъде помага ;)

rozovsluncho
08-20-2009, 19:26
Все още не знам какво е чувството.^
Предполагам ужасно. И предполагам ще съм най-нещастното човече на света. Оо

А аз най-тъжната емотиконка на света :cry: чак суполи ще духам :?

Настрана с шегувкитее :-D по темата нямам коментар :D ох спирам спирам.. Момиче стегни се!Нито е първия нито ще е последния!Давай напред с високо вдигната глава и му покажи,че е задръстеняк!Давай,живей :-) :-)

beiho
08-20-2009, 19:27
Свободата е сладка и ценна, затова се радвай, докато можеш.

sweetchef
08-20-2009, 19:52
Когато се чувствам зле разговарям с най-блиския ми човек :) слущам музика или отивам на някое спокойно място кадето да поразмишлявам над проблемите си :)