PDA

View Full Version : Каде свършваме..... ?



dif4u1912
08-17-2009, 22:46
ами една леко "не" тъпа тема :D интересно ми е момчета къде обичате да свършвате и къде ви се иска..и въобще всичко свързано със свършването след секс :P.....искам да се извиня ако има такава тема вече просто не съм я забелязал......

slome
08-17-2009, 22:53
На нощното шкафче на майка и. :-D

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:00
На лицето.

t0d1t0
08-17-2009, 23:00
в/у пинчера и , а после мопса и почиства ;)

uNvaLuabL3
08-17-2009, 23:02
На лицето.
aa ако не са ебаваш си брурален...

t0d1t0
08-17-2009, 23:05
На лицето.
aa ако не са ебаваш си брурален...
е що , може да се цели в/у цицката , ама малко по-силно да излезе и да я перне в лицето http://img.zamunda.net/pic/smilies/look.gif

BePoHuKa
08-17-2009, 23:08
На лицето е голяма гавра :?

slome
08-17-2009, 23:09
На лицето.
aa ако не са ебаваш си брурален...
е що , може да се цели в/у цицката , ама малко по-силно да излезе и да я перне в лицето http://img.zamunda.net/pic/smilies/look.gif

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:12
Айде пак с предразсъдъците. Що пък да е гавра. Гавра ще е, ако си се запознала преди 2 дена с него и ти каже нещо от сорта на "Дай да ти са изпразна на мутрата, мо." :D

Или по някакъв почин го прави с цел да унизи. Иначе смятам, че си е напълно нормално и момичетата няма защо да подхождат така с предразсъдък. Повечето дават да им свършват в устата, ама на лицето не. Че то същата работа. Редовно еякулирам върху лицето, някой път дори без да питам и момичетата се кефят (освен ако не им влезе в окото де:) )

BePoHuKa
08-17-2009, 23:15
Айде пак с предразсъдъците. Що пък да е гавра. Гавра ще е, ако си се запознала преди 2 дена с него и ти каже нещо от сорта на "Дай да ти са изпразна на мутрата, мо." :D

Или по някакъв почин го прави с цел да унизи. Иначе смятам, че си е напълно нормално и момичетата няма защо да подхождат така с предразсъдък. Повечето дават да им свършват в устата, ама на лицето не. Че то същата работа. Редовно еякулирам върху лицето, някой път дори без да питам и момичетата се кефят (освен ако не им влезе в окото де:) )Е ти не можеш да го разбереш, защото си момче. В устата си е различно (въпреки, че на мен и това не ми харесва), защото го гълташ и толкоз. Кратко и чисто. На лицето като се изпразниш, момичето става цялото в сперма..уста, очи, нос, уши и коса...мазало от всякъде. Представи си на теб някой да ти се изпразни на лицето. Знам, че си момче, но.. 8-)

Amateur
08-17-2009, 23:16
Където ми падне :D :D :D

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:21
Айде пак с предразсъдъците. Що пък да е гавра. Гавра ще е, ако си се запознала преди 2 дена с него и ти каже нещо от сорта на "Дай да ти са изпразна на мутрата, мо." :D

Или по някакъв почин го прави с цел да унизи. Иначе смятам, че си е напълно нормално и момичетата няма защо да подхождат така с предразсъдък. Повечето дават да им свършват в устата, ама на лицето не. Че то същата работа. Редовно еякулирам върху лицето, някой път дори без да питам и момичетата се кефят (освен ако не им влезе в окото де:) )Е ти не можеш да го разбереш, защото си момче. В устата си е различно (въпреки, че на мен и това не ми харесва), защото го гълташ и толкоз. Кратко и чисто. На лицето като се изпразниш, момичето става цялото в сперма..уста, очи, нос, уши и коса...мазало от всякъде. Представи си на теб някой да ти се изпразни на лицето. Знам, че си момче, но.. 8-)

Ами, че момичето като седне на лицето ми или се търка на лицето, пак целия ставам във вагинален секрет, ама даже ме кефи:) То мазалото му е якото и в двата варианта :) Мокри кърпички на нощното шкафче оправят положението винаги.

Единственото кофти е в очите като влезе, че люти.

BePoHuKa
08-17-2009, 23:24
Айде пак с предразсъдъците. Що пък да е гавра. Гавра ще е, ако си се запознала преди 2 дена с него и ти каже нещо от сорта на "Дай да ти са изпразна на мутрата, мо." :D

Или по някакъв почин го прави с цел да унизи. Иначе смятам, че си е напълно нормално и момичетата няма защо да подхождат така с предразсъдък. Повечето дават да им свършват в устата, ама на лицето не. Че то същата работа. Редовно еякулирам върху лицето, някой път дори без да питам и момичетата се кефят (освен ако не им влезе в окото де:) )Е ти не можеш да го разбереш, защото си момче. В устата си е различно (въпреки, че на мен и това не ми харесва), защото го гълташ и толкоз. Кратко и чисто. На лицето като се изпразниш, момичето става цялото в сперма..уста, очи, нос, уши и коса...мазало от всякъде. Представи си на теб някой да ти се изпразни на лицето. Знам, че си момче, но.. 8-)Еми...на всеки му харесват разлини неща.

Ами, че момичето като седне на лицето ми или се търка на лицето, пак целия ставам във вагинален секрет, ама даже ме кефи:) То мазалото му е якото и в двата варианта :) Мокри кърпички на нощното шкафче оправят положението винаги. :D Единственото място на което не давам е лицето. С мокри кърпички не можеш да си измиеш косата. ;) Инъче обичам да свършва някъде по мен. :oops:

slome
08-17-2009, 23:26
Айде пак с предразсъдъците. Що пък да е гавра. Гавра ще е, ако си се запознала преди 2 дена с него и ти каже нещо от сорта на "Дай да ти са изпразна на мутрата, мо." :D

Или по някакъв почин го прави с цел да унизи. Иначе смятам, че си е напълно нормално и момичетата няма защо да подхождат така с предразсъдък. Повечето дават да им свършват в устата, ама на лицето не. Че то същата работа. Редовно еякулирам върху лицето, някой път дори без да питам и момичетата се кефят (освен ако не им влезе в окото де:) )Е ти не можеш да го разбереш, защото си момче. В устата си е различно (въпреки, че на мен и това не ми харесва), защото го гълташ и толкоз. Кратко и чисто. На лицето като се изпразниш, момичето става цялото в сперма..уста, очи, нос, уши и коса...мазало от всякъде. Представи си на теб някой да ти се изпразни на лицето. Знам, че си момче, но.. 8-)Еми...на всеки му харесват разлини неща.

Ами, че момичето като седне на лицето ми или се търка на лицето, пак целия ставам във вагинален секрет, ама даже ме кефи:) То мазалото му е якото и в двата варианта :) Мокри кърпички на нощното шкафче оправят положението винаги. :D Единственото място на което не давам е лицето. С мокри кърпички не можеш да си измиеш косата. ;) Инъче обичам да свършва някъде по мен. :oops:

В ръката? 8-)

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:27
За косата си права. Но обикновено след секс винаги взимам душ, заедно с момичето, така че... мърсувам без задръжки. В дупето вътре също обичам да свършвам.

Или върху ботушите и над коляното, fetish style 8)

BePoHuKa
08-17-2009, 23:30
slome Навсякъде включва ръце, крака-всичко. :D



За косата си права. Но обикновено след секс винаги взимам душ, заедно с момичето, така че... мърсувам без задръжки. В дупето вътре също обичам да свършвам.

Ако сте притиснати от времето е кофти.. Инъче ако после се вземе 1 душ не е голямата работа. Зависи си от момичето. :) Аз примерно обичам да целувам приятеля си след секс и да се гушкам малко с него преди да се изкъпем, а като съм цялата в сперма.. :lol:

slome
08-17-2009, 23:33
slome Навсякъде включва ръце, крака-всичко. :D

Ехаааа,приятелка мечта! :grin: :-D

t0d1t0
08-17-2009, 23:33
а бе и хора ся значи ... Ще го направите , ще се накльопате , отивате в банята , къпете се , всичко е ОК. Ама после старите дрехи ли навличате?http://www.pic4ever.com/images/23emu.gif http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__burp.gif

BePoHuKa
08-17-2009, 23:34
slome Навсякъде включва ръце, крака-всичко. :D

Ехаааа,приятелка мечта! :grin: :-D :-P

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:34
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника?



а бе и хора ся значи ... Ще го направите , ще се накльопате , отивате в банята , къпете се , всичко е ОК. Ама после старите дрехи ли навличате?

А, че вкъщи нали имам дрехи?

BePoHuKa
08-17-2009, 23:39
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника? :D Без презерватив нищо не бих дала. ;)

п.с. Ех, така ми се искаше да съм гаджето мечта. :D

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:44
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника? :D Без презерватив нищо не бих дала. ;)

А ако е човек, който си е правил тест за болести, предавани по полов път?



п.с. Ех, така ми се искаше да съм гаджето мечта. :D

Че не си ли? 3/4 от мъжката част на форума искат да те чукат. Какво имаше предвид с това изказване?

slome
08-17-2009, 23:45
Не ти ли казах вече. :-) :)

t0d1t0
08-17-2009, 23:45
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника?



а бе и хора ся значи ... Ще го направите , ще се накльопате , отивате в банята , къпете се , всичко е ОК. Ама после старите дрехи ли навличате?

А, че вкъщи нали имам дрехи?

ам да е , че и приятелката ти ли си има дрехи у вас? http://www.pic4ever.com/images/23emu.gif

slome
08-17-2009, 23:46
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника?



а бе и хора ся значи ... Ще го направите , ще се накльопате , отивате в банята , къпете се , всичко е ОК. Ама после старите дрехи ли навличате?

А, че вкъщи нали имам дрехи?

ам да е , че и приятелката ти ли си има дрехи у вас? http://www.pic4ever.com/images/23emu.gif
С мойта носиме 1 размер прашки! 8-)

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:48
Някой път си носи. И все пак, дори и да сложи старите дрехи, ще е по-чиста, отколкото да правите секс без мазало, след това да се загащи със същите дрехи, без душ и така.

BePoHuKa
08-17-2009, 23:50
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника? :D Без презерватив нищо не бих дала. ;)

А ако е човек, който си е правил тест за болести, предавани по полов път?
Аз знам, че приятелят ми няма болести, но порпинцип се чувствам по-сигурна с презерватив. Не смятам, че разликата между двете е толкова фатално огромна...Пак си го има удоволствието от секса.



п.с. Ех, така ми се искаше да съм гаджето мечта. :D

Че не си ли? 3/4 от мъжката част на форума искат да те чукат. Какво имаше предвид с това изказване? Ами имах предвид, че след като не искам без презерватив, не знам дали съм гаджето мечта. :D A и те тука във форума са много загорели повечето така, че искат да ебнат всичко женско. :D Не съм кой знае колко специална :D Инъче гаджето ми хич не се оплаква :-D Нищо не отказвам. :) (почти)

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:55
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника? :D Без презерватив нищо не бих дала. ;)

А ако е човек, който си е правил тест за болести, предавани по полов път?
Аз знам, че приятелят ми няма болести, но порпинцип се чувствам по-сигурна с презерватив. Не смятам, че разликата между двете е толкова фатално огромна...Пак си го има удоволствието от секса.



п.с. Ех, така ми се искаше да съм гаджето мечта. :D

Че не си ли? 3/4 от мъжката част на форума искат да те чукат. Какво имаше предвид с това изказване? Ами имах предвид, че след като не искам без презерватив, не знам дали съм гаджето мечта. :D A и те тука във форума са много загорели повечето така, че искат да ебнат всичко женско. :D Не съм кой знае колко специална :D Инъче гаджето ми хич не се оплаква :-D Нищо не отказвам. :) (почти)

Анално без гума само със сигурен човек. Жена ми, след това, обаче, винаги ходи до тоалетна, направо става като клизма.

slome
08-17-2009, 23:56
Най-чисто е да ти свърши на лицето в банята под душа. А даваш ли да ти свършват в дупето Вероника? :D Без презерватив нищо не бих дала. ;)

А ако е човек, който си е правил тест за болести, предавани по полов път?
Аз знам, че приятелят ми няма болести, но порпинцип се чувствам по-сигурна с презерватив. Не смятам, че разликата между двете е толкова фатално огромна...Пак си го има удоволствието от секса.



п.с. Ех, така ми се искаше да съм гаджето мечта. :D

Че не си ли? 3/4 от мъжката част на форума искат да те чукат. Какво имаше предвид с това изказване? Ами имах предвид, че след като не искам без презерватив, не знам дали съм гаджето мечта. :D A и те тука във форума са много загорели повечето така, че искат да ебнат всичко женско. :D Не съм кой знае колко специална :D Инъче гаджето ми хич не се оплаква :-D Нищо не отказвам. :) (почти)

Тфа е ключа!

t0d1t0
08-17-2009, 23:59
http://www.pic4ever.com/images/126fs3187096.gif http://www.pic4ever.com/images/14k8gag.gifhttp://www.pic4ever.com/images/2i8d4ao.gif

BePoHuKa
08-17-2009, 23:59
Не смятам скоро да пия хапчета..презерватива му е майката. :-|

Леко се отклонихме от темата обаче. 8-)

ImmortalTechnique
08-18-2009, 00:02
А, забравих да спомена и едно друго любимо мое място, върху очилата й :-o 8-)

ivan4obee
08-18-2009, 00:11
Аз пък свършвам много добре...когато мине време след няколко пози усещам, че до 3-5 минути ще свърша и приятелката ми почва да ме язди и кога и кажа "Идвам"(вместо свършвам) тя става за 2 секунди и аз се обръщам настрани :) 1 път бях свършил в презерватива и се наду яко...разтече се отстрани и вече викам, че идвам от по рано :Д

QkoGrozen
08-18-2009, 00:27
Може би на коремчето , че да отиде върху гърдите :D :D

ludiq0maks
08-18-2009, 06:06
Мене най си ме кефи върху циците :grin:

swatch
08-18-2009, 07:36
вътре :) няма по-хубаво...

в краен случай в устата

ivan4obee
08-18-2009, 09:47
вътре :) няма по-хубаво...

в краен случай в устата
Вътре??? :shock:
Кога ще се роди бебето? 8-)
Ако е с презерватив и до де го правите вътре в него ОК ама... :-x

uBo
08-18-2009, 10:00
На лицето е голяма гавра :? ами доколкото знам спермата хидратира кожата :-o иначе най-обичам на гърба или на гърдите и :grin: :grin:

LovelyGirl
08-18-2009, 10:10
Единственото кофти е в очите като влезе, че люти.

Оуу да, определено :D

chaR7a7a
08-18-2009, 10:15
v ustataa :razz: ili na liceto 8)

dif4u1912
08-18-2009, 11:14
пуснах темата ама не написах каде аз обичам :-P моите любими места са на кръстечето,бедрата и цицонките :oops: :P :P :D

swatch
08-18-2009, 11:45
вътре :) няма по-хубаво...

в краен случай в устата
Вътре??? :shock:
Кога ще се роди бебето? 8-)
Ако е с презерватив и до де го правите вътре в него ОК ама... :-x
има едни хапченца, противозачатъчни.... ;)

ke4o
08-18-2009, 12:32
общо взето където дойде .... " моляти се само не в косата "

Anabel
08-18-2009, 12:39
Женско съм,но обожавам да ми свършват на лицето/БЕЗ КОСАТА!/ на гърдите и коремчето :grin: :grin: :grin:

ke4o
08-18-2009, 13:18
....еи ще те носим на ръце :D :D :grin: :grin: ...защо всички не са като тебе :-)

hamilcar
08-18-2009, 13:25
Свършвал съм навсякъде. Но да кажем, че на лицето най ми харесва.

DeVilAnGeL
08-18-2009, 14:37
Ами.. НЕ съм момче, но обичам да ми свършват по бедрата, коремчето и циците! 8) :oops:

Anabel
08-18-2009, 14:46
....еи ще те носим на ръце :D :D :grin: :grin: ...защо всички не са като тебе :-)

И аз тва се чудя :D кво толкова ги е тнус някои мацки от спермата на приятеля си върху лицето нз направо :-D

tsoko
08-18-2009, 14:48
Каде свършваме..... ? нещо да откриваш необичайно в заглавието на тази така интересна тема за теб тема ??????

Anabel
08-18-2009, 14:57
Ами.. ми съм момче, но обичам да ми свършват по бедрата, коремчето и циците! 8) :oops:

Ти си момче и обичаш да ти свършват на циците :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :lol:

LovelyGirl
08-18-2009, 15:05
Ами.. ми съм момче, но обичам да ми свършват по бедрата, коремчето и циците! 8) :oops:

Ти си момче и обичаш да ти свършват на циците :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :lol:

Не бе, момиче е, явно се е объркала 8-)
Гледах, че е писала в темата за сутиените.

tsoko
08-18-2009, 15:05
Ами.. ми съм момче, но обичам да ми свършват по бедрата, коремчето и циците! 8) :oops:

Ти си момче и обичаш да ти свършват на циците :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :lol:
Трябва по често хората да си поглеждат постовете че после глей кво става :D какво да праивиш че някой хора пишат без да гледат в клавиатурата а Н и М са една до други буквички :-D

Anabel
08-18-2009, 15:11
Аааааа хубууу викам си накъде отива тоя форум и свяяят 8-)

DeVilAnGeL
08-18-2009, 15:12
Да момиче съм.. обаркaх са Просто не съм свикнала да пиша ха кирилица :grin: :grin: :D

ImmortalTechnique
08-18-2009, 15:20
Анабел, може ли да ти свърша на лицето?:)

Anabel
08-18-2009, 15:24
Анабел, може ли да ти свърша на лицето?:)

Не :D

ImmortalTechnique
08-18-2009, 15:26
Жалко. :oops: Да знаеш все пак, че е полезна за кожата, подхранва и хидратира. Особено мойта, щото поемам много белтъчини ежедневно. Без майтап ;)

Anabel
08-18-2009, 15:28
Жалко. :oops: Да знаеш все пак, че е полезна за кожата, подхранва и хидратира. Особено мойта, щото поемам много белтъчини ежедневно. Без майтап ;)

Да ОК ще го имам ва предвид :-D

theworldleader
08-18-2009, 15:29
Оф, поредната тема в която малките момиченца и малко по-големи се опитват да покажат, че не дават на момченцата и мъжете каквото поискат, а правят това което те си искат. Много ли е брутално да свършиш на лицето на момичето? След като ти е гадже? След като ходите 2 години? След като се обичате, нямате табута в леглото, след като ви възбужда това да правите това което ви се върти в главата, а не преди да направите нещо да попитате може ли. Много странно мислене, но е модерно жените да се правят на силни. Не сте.

dif4u1912
08-19-2009, 14:06
Каде свършваме..... ? нещо да откриваш необичайно в заглавието на тази така интересна тема за теб тема ??????

не

dif4u1912
08-19-2009, 14:07
Оф, поредната тема в която малките момиченца и малко по-големи се опитват да покажат, че не дават на момченцата и мъжете каквото поискат, а правят това което те си искат. Много ли е брутално да свършиш на лицето на момичето? След като ти е гадже? След като ходите 2 години? След като се обичате, нямате табута в леглото, след като ви възбужда това да правите това което ви се върти в главата, а не преди да направите нещо да попитате може ли. Много странно мислене, но е модерно жените да се правят на силни. Не сте.

съгласен съм с теб.....но....мен лично ми е неудобно да се изхвърля на лицето на приятелката ми примерно без да ми е казала че няма нищо против...

_crazy_baby_
08-19-2009, 14:27
Оф, поредната тема в която малките момиченца и малко по-големи се опитват да покажат, че не дават на момченцата и мъжете каквото поискат, а правят това което те си искат. Много ли е брутално да свършиш на лицето на момичето? След като ти е гадже? След като ходите 2 години? След като се обичате, нямате табута в леглото, след като ви възбужда това да правите това което ви се върти в главата, а не преди да направите нещо да попитате може ли. Много странно мислене, но е модерно жените да се правят на силни. Не сте.
Айде бе на тебе ще ти е приятно ли примернно да ти намажа целия face с моите сокове ??

Scarecrow
08-19-2009, 19:47
Ами да действително спермата е полезна за кожата на лицето.Доказано е.Повечето от нея е вода, но освен това има протеин, липиди, калий, натрий, калций, фосфор, желязо, хлорни соли, сяра, аминокиселини, гликопротеид муцин, мастни телца, нуклепротеини, РР, витамини В1, В3, С.

falshiwata
08-19-2009, 21:01
Може би на коремчето , че да отиде върху гърдите :D :D
И моят приятел така обича.. :-D

Bixel
08-19-2009, 21:13
в теб

tsoko
08-19-2009, 21:50
Каде свършваме..... ? нещо да откриваш необичайно в заглавието на тази така интересна тема за теб тема ??????

не
Каде или Къде я помисли пак ?

BePoHuKa
08-20-2009, 02:46
Оф, поредната тема в която малките момиченца и малко по-големи се опитват да покажат, че не дават на момченцата и мъжете каквото поискат, а правят това което те си искат. Много ли е брутално да свършиш на лицето на момичето? След като ти е гадже? След като ходите 2 години? След като се обичате, нямате табута в леглото, след като ви възбужда това да правите това което ви се върти в главата, а не преди да направите нещо да попитате може ли. Много странно мислене, но е модерно жените да се правят на силни. Не сте.
Айде бе на тебе ще ти е приятно ли примернно да ти намажа целия face с моите сокове ??+1 Мен грам не ме е гнус, защото по тази логика нямаше да му дам никъде по тялото ми. Кой е казал, че мъжете и жените не са равноправни? Много си интересен значи.. ти ще дадеш ли някое момиче да облее лицето ти със squirt? И дори да позволиш, това няма нищо общо с тези, на които не им е приятно. Моят приятел също предпочита на някое по-нормално място, а не баш на лицето. :? Какво ви пука къде? Нали ще свършите? Мъжете сте ОГРОМНИ егоисти значи..и ако момичето не иска нещо, веднага започвате да хленчите. :?


А ако той е фен на скат? Да му дам да ми се изсере отгоре, защото сме заедно от 2 години?

Skype313
08-20-2009, 03:25
Писането на кирилица е задъжлително!
Punisherrr

Anabel
08-20-2009, 11:58
haha vie ste gnusni :)

хаха ти си смешен :D

sLim316
08-20-2009, 12:47
в някои непредвидени случаи кадето отиде .. иначе в кенефа .. каде другаде .. не снимам порно филм ..

Skype313
08-20-2009, 15:29
haha vie ste gnusni :)

хаха ти си смешен :D


Като съм смешен Ела да ти свърша в ушите щом те кефи 8)

PhoneiX666
08-20-2009, 17:06
Еми в нея.Точно като почна да се изпразвам и го "набутвам" надълбоко :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

uBo
08-20-2009, 18:37
Еми в нея.Точно като почна да се изпразвам и го "набутвам" надълбоко :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: малее голямо геройство си направил неам думи че чак се хилиш кат насран

Addiced
08-20-2009, 19:44
Гърди , уста , в дупето или в/у путето :D

MakeMeLaugh
08-20-2009, 20:51
В гумата
На корема/Циците, ако е по гръб
На кръста/дупето, ако е по корем или задна
В устичката

shmurkam
08-20-2009, 21:09
Целият форум за мен е няква мн добра пародия на pornhub :shock:

V14D0
08-20-2009, 21:18
ами корем, гърди, ръка... лично аз намирам лицето за гнусно.. кво .. свършвам и после като искам да я целуна цялата в сперма... пък да не говорим, че и в порното като го гледам не ме кефи.. абе корема и гърдите- тва е. :)

ПС понякога може и в мивката

ПС2 пък понякога така се случва, че тя е върху мен и понякога свършвам на моя корем :oops:

SuperFresh
08-20-2009, 21:35
ами в устата или на кръста/цицките

SuperFresh
08-20-2009, 21:36
ами в устата или на коремчето/цицките

Grassh0pper
08-20-2009, 22:03
Ами аз обичам да ми свършват в устата,по лицето и в задника.Най-често е устата или задника!

-Да добавим ОЩЕ едно предпочетание към бъдещата книга "секс пътеводител" от ВЕЛИКАТА СЕКСУЛОЖКА АЛЕКССС93 с допълнително внесени теми от ВеРоНиКа :grin: :grin: :D :lol: :lol: 8-) :smt046 (само 15 лева) :razz:

zelenookata18
08-21-2009, 11:36
на дупето или в пъпчето :oops:

Spiridon
08-21-2009, 13:53
На суратя никаде другаде. :D

theworldleader
08-21-2009, 14:45
на дупето или в пъпчето :oops:

А в дупето? Пробвай, може да ти хареса. Не искам да бъда вулгарен или нещо подобно, просто съвет. :)

u3BaH3eMeH
08-21-2009, 14:49
м/у циците :D

dif4u1912
08-21-2009, 15:39
Каде свършваме..... ? нещо да откриваш необичайно в заглавието на тази така интересна тема за теб тема ??????

не
Каде или Къде я помисли пак ?

и какво необичайно видя в правописната ми грешка :D

BePoHuKa
08-21-2009, 16:22
Ами аз обичам да ми свършват в устата,по лицето и в задника.Най-често е устата или задника!

-Да добавим ОЩЕ едно предпочетание към бъдещата книга "секс пътеводител" от ВЕЛИКАТА СЕКСУЛОЖКА АЛЕКССС93 с допълнително внесени теми от ВеРоНиКа :grin: :grin: :D :lol: :lol: 8-) :smt046 (само 15 лева) :razz:Айдеее и айде пак за мен говорят.. хем казвам, че не обичам да ми свърши в устата, пак.. :-o Не разбирам. Честно казано не ми и пука.. 8-)

Dimana99
08-21-2009, 16:24
уууууасгхдадсгс :-o :-o :-o :-x :-x :-x :-x :-x

WaKo
08-21-2009, 16:54
В презерватива, в устата, понякога някъде по тялото...

martoy
08-28-2009, 01:10
или в дупето или в устата :P

Midi4ka
08-28-2009, 08:42
Моя ми свършва в устата...и не го намирам за гнусно! :)

Vans4y
08-28-2009, 09:04
Ами, че момичето като седне на лицето ми или се търка на лицето, пак целия ставам във вагинален секрет, ама даже ме кефи:) То мазалото му е якото и в двата варианта :) Мокри кърпички на нощното шкафче оправят положението винаги.

Единственото кофти е в очите като влезе, че люти.
Е нали уж спермата е полезна да си мажеш с нея лицето..Така,че й помагаш да няма бръчки :-D
А иначе на мен ми е най-айляк на задника ми да свърши :grin:

IRule
08-28-2009, 11:12
По желание на клиентката 8-)

iwancho
08-28-2009, 11:28
Най-често в носа и около сливиците...

elit092
08-28-2009, 11:51
Аз мн обичкам приятеля ми да ми сваршва на циците.Нз защо ,но обужавам :grin:

Dimana99
08-28-2009, 11:54
Е ти не можеш да го разбереш, защото си момче. В устата си е различно (въпреки, че на мен и това не ми харесва), защото го гълташ и толкоз. Кратко и чисто. На лицето като се изпразниш, момичето става цялото в сперма..уста, очи, нос, уши и коса...мазало от всякъде. Представи си на теб някой да ти се изпразни на лицето. Знам, че си момче, но.. 8-)
++++

monincetyyy
08-28-2009, 14:46
аз предпочитам на дупето или на кръста. Не ми пречи да ми свърши в устата или на лицето но и аз полудявам като си изцапам косата отвратително е.. иначе с презерватив в мен.. кво по хубаво от тфа 8)

jevels
08-28-2009, 15:44
Кдето искам но най-често следва разходка до аптеката за escapelle 8)

Parallel
08-28-2009, 18:32
По корема :)

bababe
08-28-2009, 18:32
на циците :-D

uBo
08-28-2009, 18:46
по гърба ли по циците зависи от позата :grin:

boeing
08-29-2009, 14:04
everywhere 8)

radybt
08-29-2009, 14:22
На лицето е голяма гавра :?

martini
08-29-2009, 14:37
Зависи.Най-често или в презерватива,или в устата.

Sworty
08-29-2009, 21:04
В/на дупето, устата или в нея когато е с презерватив