PDA

View Full Version : Лиготия



ThisIsMe
08-18-2009, 05:58
Здравейте!
Проблема е в това,че моите приятелки почти не се интересуват от мен.Приятелят ми е единственият,който ме разбира,единствената ми сродна душа,какво щях да правя без него :-# Вие как бихте реагирали ,ако някой ви викне навън а,съвсем забрави за вас и през това време се лигави непрекъснато,ама брутална лиготия с останалите??? :? :( :-$

Sh@d0w
08-18-2009, 06:12
Ти си си избирала приятелите,защо се оплакваш сега :shock:

ThisIsMe
08-18-2009, 06:14
Кои други да избера,като няма такива,те са ми на годините...явно в мен е проблема...

Sh@d0w
08-18-2009, 06:29
Кои други да избера,като няма такива,те са ми на годините...явно в мен е проблема...

Такива с които да ти е приятно да излизаш,да има за какво да си говорите и да не те игнорират така.Щом не се чувстваш добре в тази компания,смени я.

Но щом нямаш намерение да си намираш нови приятели,пробвай да се впишеш в обстановката.Смей се с тях,бъди по-общителна и ще почнат да те забелязват.Не стой отстрани тихо и кротичко.

fire_cat
08-18-2009, 07:34
Намери си и други приятели. Може и да не е лесно, но се опитай или се дръж по-свободно с другите. А и се радвай за приятеля ти. Хубаво е, че може да ти влезе в положението.

Punisherrr
08-18-2009, 08:26
Не бих казала баш същото като теб за приятелите,но кажи речи в момента имам точно една приятелка,с която може да се говори сериозно и нормално... другите кривнаха от пътя и вече нямаме общи възгледи за много неща...В едната компания ще намеря безкрайна лигавщина,а в другата ще се говори само за ''къде да идем да се напушим'' ''на кой купон бяхме'' Така че и моето момче ми е и сродна душа и най-добър приятел и никак не се оплаквам ;) Намирам всичко нужно в негово лице.
Просто намери хора,с които ще се разбираш добре и ще ти е приятна компанията им.

sweet4esf
08-18-2009, 08:33
Намери си и други приятели. Може и да не е лесно, но се опитай или се дръж по-свободно с другите. А и се радвай за приятеля ти. Хубаво е, че може да ти влезе в положението.

;-)

ThisIsMe
08-18-2009, 08:49
Благодаря ви за съветите.Между другото Punisherrr винаги съм харесвала мисленето ти,личи че си стабилна :)

NamelessRomantic
08-18-2009, 12:06
Твоите така наречени "приятели" в момента явно не струват.Просто си намери други хора с които да се чувстваш добре по дяволите!

sulley
08-18-2009, 12:19
Поговори с тях и ако това продължава,ми хората си ти го казаха,намирай други познати и бегайте на кафето. 8-)

3oPuTy
08-18-2009, 12:19
1.Тази ситуация не може да ми се случи,защото избирам много внимателно приятелите си и сред тях няма хора,като тези,които си описала :?
2.Ако питаш мен тия не са ти приятелки,а познати :? Най-добре си намери нови,защото тия (очевидно) не струват :?

Hilary_
08-18-2009, 19:29
Намери си нови приятели ... :? :? :-o

PurpleDream
08-18-2009, 21:21
включвай се в разговорите,кажи им че са лигави и да се спрат малко...

ThisIsMe
08-18-2009, 21:30
включвай се в разговорите,кажи им че са лигави и да се спрат малко...

казвала съм им го,но те хем уж се обиждат,хем си продължават по същия начин.. :? направо са смешни от страни,но нека се излагат ,аз няма да участвам. :?

GossipGirl89
08-18-2009, 21:35
В случая мисля, че годините не са толково от значение... Просто наистина трябва да се сприятелиш с хора, с които си подхождате, споделяте едни и същи интереси, имате за какво да си говорите... с хора, в чиято компания се чувстваш добре, а не като аутсайдер... Но да ти кажа, че няма да ти е никак лесно. Истината е, че в днешно време много трудно се намират истински приятели ... за съжаление повечето можеш да наречеш просто "познати" :?

PurpleDream
08-18-2009, 21:39
ами за*би ги, намери си друга компания

LoveRetroMusic
08-19-2009, 07:59
Не ти трябват лигли. Преди имах една такава "приятелка", която постоянно се лигавеше, когато я търсих за нещо сериозно тя казваше, че не може .. Не си заслужава ;]

pobeda28
08-19-2009, 10:08
Здравейте!
Проблема е в това,че моите приятелки почти не се интересуват от мен.Приятелят ми е единственият,който ме разбира,единствената ми сродна душа,какво щях да правя без него :-# Вие как бихте реагирали ,ако някой ви викне навън а,съвсем забрави за вас и през това време се лигави непрекъснато,ама брутална лиготия с останалите??? :? :( :-$
Не бих излязла никога повече с този човек, все пак да си имаме уважението, това не е държание на един истински приятел... :-x А и радвай се, че поне имаш приятеля си, който те разбира и държи на теб, другите да си гледат работата, както се казва: " Хора на път и под път", намери си нови приятели :?

lipsvashh_mi
08-19-2009, 12:22
истински приятели трудно се намират....докато намериш такива ще се разочароваш 1000 пъти,но ще знаеш,че в крайна сметка си е заслужавало...пък и имаш приятеля си-радвай се,че има поне 1 човек,на който да се доверяваш и да е до теб...някои и толкова нямат :? :?