PDA

View Full Version : ...



cveteto64
08-18-2009, 09:56
:)

Sh@d0w
08-18-2009, 10:00
Вкарваш се в филми.Писал и е смс-и в които казва че има чувства към теб,не че изпитва нещо към нея...

stup1fy
08-18-2009, 10:02
Вкарваш се в филми.Писал и е смс-и в които казва че има чувства към теб,не че изпитва нещо към нея...
Възможно.
Но е и възможно да я приема като утешителна награда :)
Има ги такива случаи.

ShtrudeL
08-18-2009, 10:04
Вкарваш се в филми.Писал и е смс-и в които казва че има чувства към теб,не че изпитва нещо към нея...
Възможно.
Но е и възможно да я приема като утешителна награда :)
Има ги такива случаи.

Според мен ако имаше чувства към приятелката й,нямаше изобщо да се занимава с нея (авторката). Оо

stup1fy
08-18-2009, 10:07
Вкарваш се в филми.Писал и е смс-и в които казва че има чувства към теб,не че изпитва нещо към нея...
Възможно.
Но е и възможно да я приема като утешителна награда :)
Има ги такива случаи.

Според мен ако имаше чувства към приятелката й,нямаше изобщо да се занимава с нея (авторката). Оо
Абе наскоро стана нещо подобно с една моя приятелка.
Любовни му триъгълници 8-) Момчето - Т. ; най-добрата приятелка - Я. ; др-то момиче - Г.
Т. харесваше Я. ,Г. харесваше Т. , когато всичко излезна на яве и Т. разбра ,че няма шанс с Я. прие Г. като утешителна награда и тръгна с нея.
ха-ха

anSsito
08-18-2009, 10:09
Вкарваш се във филмите. Щом да пише, че те харесва и да е загрижен - значи наистина те харесва. Ако харесваше приятелката ти, нямаше да й пише, че харесва ТЕБ и щеше малко или много да се опитва да е покрай нея..
Те са приятели, а и казваш, че се познават от много отдавна. Затова свикни с мисълта,че той ще поддържа връзка с нея, ще й пише и подобни.. Близки приятели - какво толкова?!

ShtrudeL
08-18-2009, 10:09
Вкарваш се в филми.Писал и е смс-и в които казва че има чувства към теб,не че изпитва нещо към нея...
Възможно.
Но е и възможно да я приема като утешителна награда :)
Има ги такива случаи.

Според мен ако имаше чувства към приятелката й,нямаше изобщо да се занимава с нея (авторката). Оо
Абе наскоро стана нещо подобно с една моя приятелка.
Любовни му триъгълници 8-) Момчето - Т. ; най-добрата приятелка - Я. ; др-то момиче - Г.
Т. харесваше Я. ,Г. харесваше Т. , когато всичко излезна на яве и Т. разбра ,че няма шанс с Я. прие Г. като утешителна награда и тръгна с нея.
ха-ха

Тва е тъпо.

sulley
08-18-2009, 10:10
Имай доверие на приятелката си.Пък щом се съмняваш в момчето,изобщо го остави,за да не вкарваш във филми и да се притесняваш постоянно. :?

stup1fy
08-18-2009, 10:12
Вкарваш се в филми.Писал и е смс-и в които казва че има чувства към теб,не че изпитва нещо към нея...
Възможно.
Но е и възможно да я приема като утешителна награда :)
Има ги такива случаи.

Според мен ако имаше чувства към приятелката й,нямаше изобщо да се занимава с нея (авторката). Оо
Абе наскоро стана нещо подобно с една моя приятелка.
Любовни му триъгълници 8-) Момчето - Т. ; най-добрата приятелка - Я. ; др-то момиче - Г.
Т. харесваше Я. ,Г. харесваше Т. , когато всичко излезна на яве и Т. разбра ,че няма шанс с Я. прие Г. като утешителна награда и тръгна с нея.
ха-ха

Тва е тъпо.
Кому го казваш :lol:
Но понеже се очакваше да има доста коментари от сорта на 'заблуждаваш се',реших аз да пусна един да стресна малко авторката.
Както и да е, ако толкова те притеснява цялата тая работа просто поговори с него.Да се надяваме ,че ще те изслуша и ще бъде искрен.

maybelline
08-18-2009, 12:44
миналата вечер ходих да спа при него

За к'ъв? :shock:

Нали ти е бивш, какво спиш при него сега? Писали си SMS-и...ми да си пишат, ако му е толкова близка, да ходи с нея да се сваля. Ти си реши дали искаш с него, ако да - отивай и говорете за това, ако не - остави го намира. Има вероятност той да знае, че общата ви приятелка ти разказва какво си пишат и затова да й пише неща, които иска да стигнат до теб.
Странни отношения имате...

А най-много й се чудя на тая обща приятелка, какво въобще се занимава с вас #-o

MiMcHeToOo
08-18-2009, 13:12
И според мен се вкарваш във филми. Все пак ако той има чувства към приятелката ти, остави го. Друг ще си намериш :)

LittlePrincess
08-18-2009, 13:19
Доколкото разбрах ти самата не знаеш дали имаш все още чувства към него, а се оплакваш от това какво прави той 8-)

selens
08-18-2009, 13:39
Вкарваш се във филми 8-)

asdddddddddddd
08-18-2009, 17:10
ти каза че той споделя с нея доста неща...щом това е така защо би искал да ходи с тебе заради нея :? смисъл че ако е искал нещо с нея просто щеше да те отреже и да си седи само с нея ти за кво си му :?

DevilWish
08-18-2009, 17:39
ти каза че той споделя с нея доста неща...щом това е така защо би искал да ходи с тебе заради нея :? смисъл че ако е искал нещо с нея просто щеше да те отреже и да си седи само с нея ти за кво си му :?
Така е ,ама ако са некви лапета ,може и наистина да я е приел като да не е без хич ;)

mariqqqqq
08-18-2009, 18:09
само внимавай от това чудене дали още го харесваш ,, да не си останеш от 2 стола на земята .. ;)

Hilary_
08-18-2009, 19:22
И за да не те гони параноята го попитай ... така поне малко ще се кротнеш ... :wink:

krem4et0
08-19-2009, 06:51
Темата не се разбира вече. Заключвам.